Bohushallen

Adress
Bohus





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-02 11:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002027 Surte IS IBK H2 - Borås IBF Herr Div 3
2023-09-02 13:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002034 Surte IS IBK H5 - Floda IBK H6
2023-09-08 19:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002028 Surte IS IBK H2 - Kärra IBK H2
2023-09-17 13:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002035 Surte IS IBK H5 - IBK Kungälv H5
2023-09-17 15:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002053 Surte IS IBK H2 - Falkenbergs IBK Herr Div 2
2023-09-17 19:15 Herrar tr-matcher 2023/24 069002054 Nödinge IBK H5 - IBF Backadalen Div 6
2023-09-19 19:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002061 Surte IS IBK H2 - IBK Elfhög Herr
2023-09-22 17:30 Pojkar tr-matcher 2023-24 069004038 Surte IS IBK P09 - IBK Kungälv P 09
2023-09-22 19:00 Herrar tr-matcher 2023/24 069002029 Surte IS IBK H2 - Sandö IBK Herr Div 2
Oktober
2023-10-14 09:45 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000006 Surte IS IBK F11 Blå - Lindome IBK F12
November
2023-11-11 09:45 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000027 Surte IS IBK F11 Blå - FBC Lerum F12 Rött
2023-11-26 12:30 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000039 Surte IS IBK F11 Blå - IBF Backadalen F11/12 röd
December
2023-12-09 09:45 Klubbhuset F-12 Bamse Höst 065000051 Surte IS IBK F11 Blå - Landvetter IBK F12 Blå
Januari
2024-01-03 19:30 Herrar tr-matcher 2023/24 069002063 Surte IS IBK H5 - IBF Backadalen Div 6
2024-01-13 11:00 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002005 Surte IS IBK F11 Blå - Landvetter IBK F12 Blå
2024-01-24 17:45 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007011 Surte IS IBK F12 Blå #vår - Ale IBF F12/13 Vit
2024-01-28 11:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226001 Lindås IBK P16 #4 blå - FBC Partille FP 16 Vallhamra Vit #4
2024-01-28 11:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226002 FBC Partille FP 16 Vallhamra Svart #4 - Surte IS IBK P15/16 Svart #4
2024-01-28 11:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226003 Lindås IBK P16 #4 gul - IBK Kungälv P15 blå #4
2024-01-28 11:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226004 Lindås IBK P16 #4 rosa - Surte IS IBK P15/16 Vit #4
2024-01-28 12:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226005 IBK Kungälv P15 Svart #4 - FBC Partille FP 16 Öjersjö Blå #4
2024-01-28 12:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226006 Surte IS IBK P15/16 Svart #4 - Lindås IBK P16 #4 blå
2024-01-28 12:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226007 IBK Kungälv P15 blå #4 - FBC Partille FP 16 Vallhamra Svart #4
2024-01-28 12:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226008 Surte IS IBK P15/16 Vit #4 - Lindås IBK P16 #4 gul
2024-01-28 13:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226009 FBC Partille FP 16 Öjersjö Blå #4 - Lindås IBK P16 #4 rosa
2024-01-28 13:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226010 FBC Partille FP 16 Vallhamra Vit #4 - IBK Kungälv P15 Svart #4
2024-01-28 13:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226011 Lindås IBK P16 #4 blå - IBK Kungälv P15 blå #4
2024-01-28 13:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226012 FBC Partille FP 16 Vallhamra Svart #4 - Surte IS IBK P15/16 Vit #4
2024-01-28 14:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226013 Lindås IBK P16 #4 gul - FBC Partille FP 16 Öjersjö Blå #4
2024-01-28 14:00 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226014 Lindås IBK P16 #4 rosa - FBC Partille FP 16 Vallhamra Vit #4
2024-01-28 14:30 Klubbhusets spelen Pojkar Omg 4-7 062226015 IBK Kungälv P15 Svart #4 - Surte IS IBK P15/16 Svart #4
Februari
2024-02-24 09:00 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007021 Surte IS IBK F12 Blå #vår - Landvetter IBK F13/14 vit
2024-02-24 10:00 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002023 Surte IS IBK F11 Blå - FBC Lerum F12 Rött
Mars
2024-03-01 18:00 Pantamera Pojkar Röd E Vår 065324015 Surte IS IBK P09 - Pixbo IBF P09 Vit
2024-03-02 12:00 Pantamera Pojkar Röd K Vår FD 065330021 Surte IS IBK P10/11 - IBK Kungälv P10 vit
2024-03-02 13:30 Pantamera Flick Röd A Vår 066500048 IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - FBC Partille F09/11 Blå
2024-03-03 19:15 Klubbhuset Herrar Div. 5 605001112 Nödinge IBK H5 - Surte IS IBK H5
2024-03-09 09:00 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007031 Surte IS IBK F12 Blå #vår - Lindome IBK F13 Lila
2024-03-09 10:00 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002033 Surte IS IBK F11 Blå - Lindome IBK F12
2024-03-09 11:15 Pantamera Pojkar Röd K Vår FD 065330024 Surte IS IBK P10/11 - Dingle AIK P09-11
2024-03-09 13:00 Klubbhuset Herrar Div. 2 602001122 Surte IS IBK H2 - Frölunda IBK H2
2024-03-09 15:30 Pantamera Pojkar Röd E Vår 065324022 Surte IS IBK P09 - IBF Älvstranden P08/P09 Svart
2024-03-09 17:00 Klubbhuset Herrar Div. 5 605001118 Surte IS IBK H5 - Kärra IBK H5
2024-03-15 19:00 Klubbhuset Herrar Div. 5 605001125 Nödinge IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5
2024-03-16 10:00 Klubbhuset F-13 Skalman Vår 065007038 Surte IS IBK F12 Blå #vår - Dingle AIK F12-14
2024-03-16 11:00 Pantamera Flick Röd A Vår 066500058 IBK Kungälv / Surte IS IBK F08/09 - Dingle AIK F09/11 Blå
2024-03-16 12:30 Pantamera Flick Röd E Vår FD 066505039 Surte IS IBK F11 Röd - IBF Backadalen F11/12 Röd
2024-03-16 14:00 Pantamera Pojkar Röd E Vår 065324026 Surte IS IBK P09 - Kärra IBK P08/10 Svart
2024-03-23 09:45 Klubbhuset F-12 Bamse Vår 065002043 Surte IS IBK F11 Blå - FBC Lerum F12 Svart
2024-03-23 11:00 Pantamera Pojkar Röd K Vår FD 065330028 Surte IS IBK P10/11 - Överby IBK P09/11
2024-03-23 13:00 Klubbhuset Herrar Div. 5 605001131 Surte IS IBK H5 - IBK Kungälv H5

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis