Augusti |
2023-08-08 18:15 |
Träningsmatcher Herrar |
136556001 |
Höllvikens IBF Herr - IBK Lund Elit HA |
|
December |
2023-12-02 10:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201043 |
Höllvikens IBF P12 - Lomma FBC P12 |
|
2023-12-02 10:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201044 |
Bjärreds IBK P12 Gul - Tygelsjö IK P12 |
|
2023-12-02 11:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201045 |
Tygelsjö IK P12 - Höllvikens IBF P12 |
|
2023-12-02 12:00 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201046 |
Lomma FBC P12 - Bjärreds IBK P12 Gul |
|
2023-12-02 12:40 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201047 |
Tygelsjö IK P12 - Lomma FBC P12 |
|
2023-12-02 13:20 |
Blå Nivå Pojkar A Poolspel |
133201048 |
Höllvikens IBF P12 - Bjärreds IBK P12 Gul |
|
2023-12-09 09:00 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404031 |
Höllvikens IBF P15 Grön - Palmstaden IK P16/17 |
|
2023-12-09 09:00 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404032 |
Höllvikens IBF P15 Röd - Malmhaug IBF P14/15 Röd |
|
2023-12-09 09:45 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404033 |
Palmstaden IK P16/17 - Malmhaug IBF P14/15 Svart |
|
2023-12-09 09:45 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404034 |
Malmhaug IBF P14/15 Röd - Västra Ingelstad IS PF14/15 |
|
2023-12-09 10:30 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404035 |
Malmhaug IBF P14/15 Svart - Höllvikens IBF P15 Grön |
|
2023-12-09 10:30 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404036 |
Västra Ingelstad IS PF14/15 - Höllvikens IBF P15 Röd |
|
2023-12-09 11:15 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503037 |
Tygelsjö IK PF15/16 Svart - Malmö FBC 15-17 Riseberga |
|
2023-12-09 11:15 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503038 |
Tygelsjö IK PF15/16 Vit - Höllvikens IBF P15 Svart |
|
2023-12-09 12:00 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503039 |
Malmö FBC 15-17 Riseberga - Höllvikens IBF P15 Vit |
|
2023-12-09 12:00 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503040 |
Höllvikens IBF P15 Svart - Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen |
|
2023-12-09 12:45 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503041 |
Höllvikens IBF P15 Vit - Tygelsjö IK PF15/16 Svart |
|
2023-12-09 12:45 |
Grön Nivå Pojkar C Sydvästra Knatteligan |
134503042 |
Malmö FBC Mix 15-16 Västra Hamnen - Tygelsjö IK PF15/16 Vit |
|
Januari |
2024-01-20 09:00 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505049 |
Gårdarike IBK PF15/16-A - Hofterups IBF P16-17 -2 |
|
2024-01-20 09:00 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505050 |
Lomma FBC P16 -1 - Åkarps IBK P15 |
|
2024-01-20 09:45 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505051 |
Eslövs IBF FP16/17 - Lomma FBC P16 -2 |
|
2024-01-20 09:45 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505052 |
Hofterups IBF P16-17 -1 - Gårdarike IBK PF15/16-1 |
|
2024-01-20 10:30 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505053 |
Åkarps IBK P15 - Gårdarike IBK PF15/16-A |
|
2024-01-20 10:30 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505054 |
Hofterups IBF P16-17 -2 - Lomma FBC P16 -1 |
|
2024-01-20 11:15 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505055 |
Lomma FBC P16 -2 - Hofterups IBF P16-17 -1 |
|
2024-01-20 11:15 |
Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan |
134505056 |
Gårdarike IBK PF15/16-1 - Eslövs IBF FP16/17 |
|
Mars |
2024-03-02 09:00 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404067 |
Höllvikens IBF P15 Röd - Oxie SK P14-16 |
|
2024-03-02 09:00 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404068 |
Höllvikens IBF P15 Grön - IFK Klagshamn P14/15 gul |
|
2024-03-02 09:45 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404069 |
Oxie SK P14-16 - IFK Klagshamn P14/15 gul |
|
2024-03-02 09:45 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404070 |
IFK Klagshamn P14/15 blå - IBF Veberöd/Blentarp 97 P14 |
|
2024-03-02 10:30 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404071 |
IFK Klagshamn P14/15 blå - Höllvikens IBF P15 Röd |
|
2024-03-02 10:30 |
Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan |
134404072 |
IBF Veberöd/Blentarp 97 P14 - Höllvikens IBF P15 Grön |
|
April |
2024-04-13 09:00 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051001 |
IK Stanstad P10/11 - Höllvikens IBF P10 |
|
2024-04-13 09:45 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051002 |
FBC Engelholm P10 - IBK Genarp PF10/11 |
|
2024-04-13 10:30 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051003 |
Röke IBK P10 - IK Stanstad P10/11 |
|
2024-04-13 11:15 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051004 |
Höllvikens IBF P10 - IBK Genarp PF10/11 |
|
2024-04-13 12:00 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051005 |
Röke IBK P10 - FBC Engelholm P10 |
|
2024-04-13 13:00 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051006 |
IBK Genarp PF10/11 - IK Stanstad P10/11 |
|
2024-04-13 13:45 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051007 |
Höllvikens IBF P10 - Röke IBK P10 |
|
2024-04-13 14:30 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051008 |
IK Stanstad P10/11 - FBC Engelholm P10 |
|
2024-04-13 15:30 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051009 |
IBK Genarp PF10/11 - Röke IBK P10 |
|
2024-04-13 16:15 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp B |
138051010 |
FBC Engelholm P10 - Höllvikens IBF P10 |
|
2024-04-20 08:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
138062001 |
Höllvikens IBF P11 - Tygelsjö IK P12/13 |
|
2024-04-20 08:45 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
138062002 |
FBC Engelholm P11 - Palmstaden IK P11-13 |
|
2024-04-20 09:30 |
Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C |
138032001 |
Höllvikens IBF P08 - Lomma FBC P08 |
|
2024-04-20 10:15 |
Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C |
138032002 |
IBK Lund P2008-2009 Sandby - Röke IBK P08-09 |
|
2024-04-20 11:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
138062003 |
Palmstaden IK P11-13 - Höllvikens IBF P11 |
|
2024-04-20 12:00 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
138062004 |
Tygelsjö IK P12/13 - FBC Engelholm P11 |
|
2024-04-20 12:45 |
Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C |
138032003 |
Röke IBK P08-09 - Höllvikens IBF P08 |
|
2024-04-20 13:30 |
Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C |
138032004 |
Lomma FBC P08 - IBK Lund P2008-2009 Sandby |
|
2024-04-20 14:15 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
138062005 |
Palmstaden IK P11-13 - Tygelsjö IK P12/13 |
|
2024-04-20 15:15 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp C |
138062006 |
Höllvikens IBF P11 - FBC Engelholm P11 |
|
2024-04-20 16:00 |
Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C |
138032005 |
Röke IBK P08-09 - Lomma FBC P08 |
|
2024-04-20 16:45 |
Skånemästerskapen Pojkar B Grupp C |
138032006 |
Höllvikens IBF P08 - IBK Lund P2008-2009 Sandby |
|