Ärvingehallen

Adress
Kista
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Damer division 3 norra 150036026 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (C)
Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313035 Ängby IF (B) - Täby FC (A)
Oktober
2020-10-10 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369015 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF
2020-10-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368015 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF
2020-10-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343026 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (B)
2020-10-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344026 Hässelby SK IBK (C) - Karlbergs BK
2020-10-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348027 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK (B)
2020-10-25 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357028 Ängby IF (C ) - Täby FC (F)
2020-10-25 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356029 Ängby IF (A) - Vallentuna IBK (A)
2020-10-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350033 Mariebergs SK (A) - Örby IS (B)
2020-10-25 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348028 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B)
2020-10-25 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343046 Ängby IF - Åkersberga IBF (B)
2020-10-25 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335030 Ängby IF - Hässelby SK IBK (A)
December
2020-12-05 10:00   Uppskj. Herrar division 5 Norra 150009056 Lokomotiv Kista IBF - Adelsö IF
2020-12-05 11:30   Uppskj. Herrar veteraner division 2 norra 150020043 Lokomotiv Kista IBF - Hässelby SK IBK
2020-12-12 08:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320068 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK (B)
2020-12-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357071 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (C)
2020-12-12 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364045 Ängby IF ( C) - Duvbo IK
2020-12-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349081 Bromma KFUK-KFUM (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
Januari
2021-01-09 10:00 Herrar division 5 Norra 150009076 Lokomotiv Kista IBF - Hässelby SK IBK (C)
2021-01-09 11:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020033 Lokomotiv Kista IBF - Täby FC (B)
2021-01-16 10:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020047 Lokomotiv Kista IBF - Enebybergs IF (B)
2021-01-23 10:00 Herrar division 5 Norra 150009088 Lokomotiv Kista IBF - IK Stym
2021-01-30 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369076 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK
2021-01-30 10:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020058 Lokomotiv Kista IBF - Bro IK
Februari
2021-02-06 10:00 Herrar division 5 Norra 150009100 Lokomotiv Kista IBF - Täby FC (B)
2021-02-20 10:00 Herrar division 5 Norra 150009103 Lokomotiv Kista IBF - Mariebergs SK (B)
2021-02-20 11:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020069 Lokomotiv Kista IBF - Sigtuna IF IBK
Mars
2021-03-06 10:00 Herrar division 5 Norra 150009116 Lokomotiv Kista IBF - Kungsängens IF
2021-03-20 10:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020083 Lokomotiv Kista IBF - Kungsängens IF
2021-03-27 10:00 Herrar division 5 Norra 150009129 Lokomotiv Kista IBF - Järfälla IBK (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis