Bandhagshallen

Adress
Trollesundsvägen 47, 124 32 Bandhagen
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2018-09-29 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349002 Örby IS (A) - Salems IF (A)
Oktober
2018-10-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349020 Högdalens AIS - Huddinge IBS (B)
2018-10-06 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350020 Örby IS (B) - Tungelsta IF (A)
2018-10-06 16:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365010 Örby IS - Hammarby IF IBF
2018-10-06 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340006 Örby IS - Segeltorps IF
2018-10-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349029 Kärrtorps IBK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2018-10-13 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349026 Örby IS (A) - Sköndals IK
2018-10-13 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361020 Örby IS - Rosersbergs IK
2018-10-13 17:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318010 Högdalens AIS - Tumba GOIF
2018-10-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359035 Örby IS - Värmdö IF (B)
2018-10-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350040 Örby IS (B) - Värmdö IF
2018-10-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359045 Farsta IBK (A) - Farsta IBK (B)
2018-10-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349053 Kärrtorps IBK - Ängby IF (B)
2018-10-27 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349050 Örby IS (A) - Högdalens AIS
2018-10-27 17:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365025 Örby IS - Bele Barkarby IF IBF (B)
November
2018-11-03 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359054 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (F)
2018-11-10 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349060 Högdalens AIS - Salems IF (A)
2018-11-10 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350060 Örby IS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2018-11-10 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340028 Örby IS - Ekerö IK (D)
2018-11-10 17:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361041 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK
2018-11-17 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349074 Örby IS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2018-11-17 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365035 Örby IS - Värmdö IF (A)
2018-11-24 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358076 Högdalens AIS - Ingarö IF
2018-11-24 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349080 Högdalens AIS - Sköndals IK
2018-11-24 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350080 Örby IS (B) - Ingarö IF
2018-11-24 17:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361054 Örby IS - Åkersberga IBF
December
2018-12-01 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349098 Örby IS (A) - Kärrtorps IBK
2018-12-01 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349092 Sköndals IK - Vendelsö IK (A)
2018-12-01 16:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365045 Örby IS - Täby FC (B)
2018-12-08 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358094 Högdalens AIS - Värmdö IF (A)
2018-12-08 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349100 Högdalens AIS - Tungelsta IF (B)
2018-12-08 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350100 Örby IS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2018-12-08 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340050 Örby IS - Västerhaninge IBK
2018-12-15 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349112 Högdalens AIS - Vendelsö IK (A)
2018-12-15 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359103 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A)
2018-12-15 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350112 Örby IS (B) - Salems IF (B)
Januari
2019-01-12 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349131 Örby IS (A) - Älta IF (A)
2019-01-12 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349128 Kärrtorps IBK - Sköndals IK
2019-01-12 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340067 Örby IS - Huddinge IBS (A)
2019-01-19 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359125 Örby IS - Skogås Trångsund IBK (A)
2019-01-26 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340078 Örby IS - Farsta IBK (B)
Februari
2019-02-02 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359147 Örby IS - Farsta IBK (A)
2019-02-02 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350160 Örby IS (B) - Älta IF (B)
2019-02-02 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361101 Örby IS - Täby FC (B)
2019-02-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349171 Örby IS (A) - FBI Tullinge (B)
2019-02-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358165 Högdalens AIS - IBF Offensiv Lidingö
2019-02-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349184 Högdalens AIS - Älta IF (A)
2019-02-16 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359168 Örby IS - Tumba GOIF (A)
2019-02-16 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350184 Örby IS (B) - Huddinge IBS (A)
Mars
2019-03-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349191 Örby IS (A) - Huddinge IBS (B)
2019-03-09 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305071 Högdalens AIS - Täby FC
2019-03-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359190 Örby IS - Tungelsta IF
2019-03-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350208 Örby IS (B) - Segeltorps IF (B)
2019-03-16 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358189 Sköndals IK - Värmdö IF (A)
2019-03-16 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349208 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2019-03-23 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359200 Örby IS - Farsta IBK (B)
2019-03-23 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365105 Örby IS - Vaxholms IBF (B)
2019-03-30 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381106 Farsta IBK (A) - Djurö-Vindö IF
2019-03-30 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340106 Farsta IBK (B) - Ekerö IK (D)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis