Åkersberga Sporthall A

Adress
Hackstav. 43, 18435 Åkersberga
Telefon
08-540 816 00 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-05 14:00 Träningsmatcher 21-22 155000020 Åkersberga IBF Allsvenskan Dam - FBC Katrineholm Allsvenskan Dam
2021-09-26 13:00 Herrar division 2 150001002 Åkersberga IBF (A) - Högalids IF (A)
2021-09-26 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029003 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A)
Oktober
2021-10-01 19:30 Juniorallsvenskan C DJ18 580733011 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF
2021-10-02 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368001 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (B)
2021-10-02 10:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369002 Åkersberga IBF (A) - Sundbybergs IK
2021-10-02 11:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367003 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B)
2021-10-02 12:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Mellersta 150333002 Åkersberga IBF (B) - Hammarby IF IBF
2021-10-02 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352003 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (C)
2021-10-02 14:15 Herrar division 5 Norra 150009011 Roslags-Kulla IF - AIK IBF (B)
2021-10-02 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328001 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK
2021-10-02 17:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313002 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK
2021-10-03 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375003 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B)
2021-10-03 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348005 Åkersberga IBF (C) - Järfälla IBK (A)
2021-10-03 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347007 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK
2021-10-03 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347004 Åkersberga IBF (B) - Erikslunds KF (vit)
2021-10-03 15:30 Damer division 2 Norra 150013010 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK
2021-10-03 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324002 Åkersberga IBF - Väsby AIK (A)
2021-10-08 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703022 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF
2021-10-09 09:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342007 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (D)
2021-10-09 10:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339083 Åkersberga IBF (B) - Tungelsta IF
2021-10-09 12:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310006 Åkersberga IBF - FBI Tullinge
2021-10-09 15:00 Damer Allsvenskan Östra 580027024 Åkersberga IBF - Huddinge IBS
2021-10-09 17:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314012 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IBS (B)
2021-10-09 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311008 Åkersberga IBF (A) - Värmdö IF (B)
2021-10-10 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353012 Åkersberga IBF (C) - Högalids IF (A)
2021-10-10 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348018 Åkersberga IBF (D) - Silverdals IF (A)
2021-10-10 11:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335009 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK
2021-10-10 13:00 Herrar division 2 150001014 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-10-10 15:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033012 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IBS (A)
2021-10-10 16:45 Herrar division 5 Norra 150009018 Roslags-Kulla IF - Mariebergs SK (B)
2021-10-15 19:30 Juniorallsvenskan C DJ18 580733006 Åkersberga IBF - Värmdö IF
2021-10-16 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353017 Åkersberga IBF (C) - Norrtulls SK
2021-10-16 10:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367017 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF
2021-10-16 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352015 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-10-16 13:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Mellersta 150333068 Åkersberga IBF (B) - FBI Tullinge (A)
2021-10-16 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347026 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF
2021-10-16 15:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348027 Åkersberga IBF (C) - Åkersberga IBF (D)
2021-10-16 16:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343014 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF
2021-10-16 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324012 Åkersberga IBF - Töjnan IBK
2021-10-17 09:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364015 Åkersberga IBF - Väsby AIK
2021-10-17 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391016 Åkersberga IBF (B) - Farsta IBK
2021-10-17 11:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313014 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK
2021-10-17 12:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312013 Åkersberga IBF (B) - Västerhaninge IBK
2021-10-17 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328013 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A)
2021-10-17 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370013 Åkersberga IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-10-22 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703030 Åkersberga IBF - Rosersberg Arlanda IBK
2021-10-23 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368013 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK
2021-10-23 10:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310017 Åkersberga IBF - Huddinge IBS
2021-10-23 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348036 Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (B)
2021-10-23 15:00 Damer Allsvenskan Östra 580027030 Åkersberga IBF - Älvsjö AIK IBF
2021-10-23 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309025 Åkersberga IBF - IBF Offensiv Lidingö (A)
2021-10-24 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335022 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (B)
2021-10-24 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342020 Åkersberga IBF (B) - Ekerö IK (A)
2021-10-24 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339022 Åkersberga IBF (B) - FBI Tullinge
2021-10-24 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314024 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK
2021-10-24 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311021 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IBS (B)
2021-10-24 16:15 Damer division 2 Norra 150013020 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (A)
2021-10-24 18:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033022 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A)
2021-10-24 19:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025027 Åkersberga IBF (A) - Farsta IBK (A)
2021-10-29 19:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312025 Åkersberga IBF (B) - Sköndals IK
2021-10-30 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357020 Åkersberga IBF (A) - Råsunda IS
2021-10-30 11:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391034 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C)
2021-10-30 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347048 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B)
2021-10-30 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348049 Åkersberga IBF (C) - IK Frej Täby IBK (B)
2021-10-30 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344040 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B)
2021-10-30 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328025 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (B)
2021-10-30 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025039 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-10-31 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Norra 150338031 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B)
2021-10-31 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339030 Åkersberga IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-10-31 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343032 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)
2021-10-31 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313026 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF (A)
2021-10-31 15:00 Herrar division 2 150001026 Åkersberga IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A)
2021-10-31 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370025 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF
2021-10-31 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029023 Åkersberga IBF (B) - Bro IK
November
2021-11-06 11:00 Herrar division 5 Norra 150009042 Roslags-Kulla IF - IK Frej Täby IBK (B)
2021-11-06 15:00 Damer Allsvenskan Östra 580027042 Åkersberga IBF - Alunda IBF
2021-11-12 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703039 Åkersberga IBF - Väsby AIK
2021-11-13 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375047 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF
2021-11-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347059 Åkersberga IBF (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-11-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348054 Åkersberga IBF (D) - Duvbo IK (A)
2021-11-13 15:00 Damer Allsvenskan Östra 580027053 Åkersberga IBF - IBF Borlänge
2021-11-14 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368025 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF
2021-11-14 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352030 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF
2021-11-14 12:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335035 Åkersberga IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2021-11-14 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324022 Åkersberga IBF - Kungsängens IF
2021-11-14 14:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310028 Åkersberga IBF - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK
2021-11-14 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309037 Åkersberga IBF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-11-14 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311034 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK
2021-11-14 19:45 Juniorallsvenskan C DJ18 580733035 Åkersberga IBF - Ekerö IK /Ängby IF
2021-11-20 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352036 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (A)
2021-11-20 12:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Norra 150338047 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-11-20 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313038 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF
2021-11-20 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328037 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK
2021-11-20 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370037 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK
2021-11-20 18:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033032 Åkersberga IBF (A) - FBI Tullinge (A)
2021-11-21 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391052 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (B)
2021-11-21 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347070 Åkersberga IBF (B) - Bro IK (A)
2021-11-21 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344058 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)
2021-11-21 14:00 Herrar division 2 150001038 Åkersberga IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2021-11-21 16:15 Damer division 2 Norra 150013030 Åkersberga IBF (B) - Kungsängens IF (A)
2021-11-21 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309013 Åkersberga IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2021-11-26 19:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310042 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-11-28 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367035 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK
2021-11-28 10:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Mellersta 150333036 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF
2021-11-28 11:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375069 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK
2021-11-28 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343063 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF
2021-11-28 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342046 Åkersberga IBF (B) - Djurgårdens IF IBS
2021-11-28 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324032 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK
2021-11-28 15:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311047 Åkersberga IBF (A) - FBI Tullinge (B)
2021-11-28 17:00 Herrar division 5 Norra 150009054 Roslags-Kulla IF - Järfälla IBK (B)
December
2021-12-03 19:30 Juniorallsvenskan C DJ18 580733045 Åkersberga IBF - Järfälla IBK
2021-12-04 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Norra 150338063 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF
2021-12-04 13:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310039 Åkersberga IBF - Salems IF
2021-12-04 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309059 Åkersberga IBF - Djurgårdens IF IBS (A)
2021-12-04 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370049 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF
2021-12-04 18:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312049 Åkersberga IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-12-05 09:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364043 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK
2021-12-05 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348079 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A)
2021-12-05 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347077 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF
2021-12-05 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348072 Åkersberga IBF (D) - Bro IK (B)
2021-12-05 14:30 Herrar division 2 150001050 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK
2021-12-05 16:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313050 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF
2021-12-05 17:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311051 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK
2021-12-05 19:00 Damer division 2 Norra 150013040 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B)
2021-12-05 20:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029036 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B)
2021-12-10 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703047 Åkersberga IBF - AIK IBF
2021-12-12 09:45 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369038 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B)
2021-12-12 10:45 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368039 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK
2021-12-12 13:00 Damer Allsvenskan Östra 580027058 Åkersberga IBF - KAIS Mora UIF
2021-12-12 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343085 Åkersberga IBF (A) - Råsunda IS
2021-12-12 16:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342059 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (C)
2021-12-12 18:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314060 Åkersberga IBF (A) - IK Tomtberga (B)
2021-12-18 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt B 150369042 Åkersberga IBF (A) - AIK IBF
2021-12-18 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348097 Åkersberga IBF (C) - Vallentuna IBK (B)
2021-12-18 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347095 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK (A)
2021-12-18 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344094 Åkersberga IBF (B) - Nockebyhovs IF
2021-12-18 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335064 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A)
2021-12-18 14:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310046 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK / IK Frej
2021-12-18 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328061 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF
2021-12-18 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309075 Åkersberga IBF - Ekerö IK
2021-12-19 09:30 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364057 Åkersberga IBF - IBF Offensiv Lidingö
2021-12-19 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391083 Åkersberga IBF (B) - Sörskogens IF
2021-12-19 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347098 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (B)
2021-12-19 12:30 Herrar division 5 Norra 150009071 Roslags-Kulla IF - Vällingby BK
2021-12-19 14:15 Juniorallsvenskan C DJ18 580733050 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK
2021-12-19 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312037 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C)
Januari
2022-01-06 19:00 Damer Allsvenskan Östra 580027068 Åkersberga IBF - Hammarby IF IBF
2022-01-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335069 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A)
2022-01-08 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Norra 150338082 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A)
2022-01-08 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314072 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B)
2022-01-08 15:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311068 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (B)
2022-01-09 13:45 Damer division 2 Norra 150013050 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (A)
2022-01-09 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025075 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (A)
2022-01-14 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703062 Åkersberga IBF - Hässelby SK IBK
2022-01-15 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348103 Åkersberga IBF (D) - IK Frej Täby IBK (B)
2022-01-15 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375099 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (C)
2022-01-15 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343107 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK (A)
2022-01-15 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328073 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK
2022-01-15 15:00 Damer Allsvenskan Östra 580027083 Åkersberga IBF - Telge SIBK
2022-01-15 17:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313074 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A)
2022-01-16 15:15 Herrar division 2 150001074 Åkersberga IBF (A) - Tungelsta IF (A)
2022-01-22 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348115 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (E)
2022-01-22 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347113 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF (B)
2022-01-22 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344112 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B)
2022-01-22 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391105 Åkersberga IBF (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2022-01-22 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335082 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF
2022-01-22 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342080 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C)
2022-01-22 15:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310057 Åkersberga IBF - Täby FC
2022-01-22 16:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311081 Åkersberga IBF (A) - Enebybergs IF
2022-01-22 17:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370073 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK
2022-01-23 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347116 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK
2022-01-23 11:45 Herrar division 5 Norra 150009090 Roslags-Kulla IF - Täby FC (B)
2022-01-23 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025087 Åkersberga IBF (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2022-01-23 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029053 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D)
2022-01-29 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324052 Åkersberga IBF - Täby FC (A)
2022-01-29 14:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312085 Åkersberga IBF (B) - Älvsjö AIK IBF
2022-01-29 16:15 Juniorallsvenskan C DJ18 580733065 Åkersberga IBF - Älvsjö AIK IBF
2022-01-30 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348125 Åkersberga IBF (D) - Bele Barkarby IF IBF
2022-01-30 11:45 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364071 Åkersberga IBF - Ekerö IK
2022-01-30 12:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375117 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF
2022-01-30 14:15 Herrar division 2 150001086 Åkersberga IBF (A) - Sörskogens IF
Februari
2022-02-06 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391127 Åkersberga IBF (B) - Norrtulls SK
2022-02-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342093 Åkersberga IBF (B) - Danderyds SK IBF (A)
2022-02-06 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311094 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF
2022-02-06 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370085 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF
2022-02-06 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025099 Åkersberga IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-02-06 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029063 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (B)
2022-02-11 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703080 Åkersberga IBF - Täby FC
2022-02-12 12:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364085 Åkersberga IBF - Älvsjö AIK IBF
2022-02-12 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375135 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK (B)
2022-02-12 15:00 Damer Allsvenskan Östra 580027101 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF
2022-02-12 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324062 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK (A)
2022-02-12 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312097 Åkersberga IBF (B) - Huddinge IBS (A)
2022-02-13 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348133 Åkersberga IBF (C) - AIK IBF
2022-02-13 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347131 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK (B)
2022-02-13 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328097 Åkersberga IBF (A) - Hammarby IF IBF (B)
2022-02-13 14:45 Herrar division 5 Norra 150009102 Roslags-Kulla IF - Kungsängens IF (A)
2022-02-13 16:30 Herrar division 2 150001098 Åkersberga IBF (A) - IS Bar Central Nytorget
2022-02-13 18:45 Damer division 2 Norra 150013070 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF
2022-02-19 10:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310068 Åkersberga IBF - Vaksala SK
2022-02-19 12:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314108 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (B)
2022-02-19 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311107 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A)
2022-02-19 14:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033072 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK /Ängby IF (A)
2022-02-20 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347142 Åkersberga IBF (A) - Bro IK (A)
2022-02-20 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344143 Åkersberga IBF (B) - Karlbergs BK
2022-02-20 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391149 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2022-02-20 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370097 Åkersberga IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö
2022-02-20 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029073 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (B)
2022-02-20 16:15 Juniorallsvenskan C DJ18 580733075 Åkersberga IBF - Nacka IBK
2022-02-23 19:00 Damer Allsvenskan Östra 580027112 Åkersberga IBF - Storvreta IBK
2022-02-25 20:00 Juniorallsvenskan D HJ18 580703089 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK
Mars
2022-03-06 11:00 Herrar division 5 Norra 150009114 Roslags-Kulla IF - IK Stym
2022-03-06 13:00 Herrar division 2 150001110 Åkersberga IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2022-03-06 15:15 Damer division 2 Norra 150013080 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK
2022-03-06 17:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733085 Åkersberga IBF - Täby FC
2022-03-12 12:30 Damer Allsvenskan Östra 580027130 Åkersberga IBF - IK Sirius IBK
2022-03-12 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328109 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK
2022-03-12 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324072 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK (A)
2022-03-12 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312109 Åkersberga IBF (B) - Värmdö IF (A)
2022-03-13 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348151 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D)
2022-03-13 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347152 Åkersberga IBF (B) - Sigtuna IF IBK
2022-03-13 11:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375153 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK
2022-03-13 12:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364099 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF
2022-03-13 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343159 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A)
2022-03-13 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335112 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK
2022-03-13 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313110 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK
2022-03-13 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370109 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-03-13 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025111 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A)
2022-03-19 15:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310079 Åkersberga IBF - Värmdö IF
2022-03-20 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348162 Åkersberga IBF (C) - Rotebro IS IBK (B)
2022-03-20 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347164 Åkersberga IBF (A) - Ängby IF (B)
2022-03-20 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344165 Åkersberga IBF (B) - Ängby IF (A)
2022-03-20 12:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342119 Åkersberga IBF (B) - Mariebergs SK (A)
2022-03-20 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314120 Åkersberga IBF (A) - Hammarby IF IBF
2022-03-20 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025115 Åkersberga IBF (A) - Huddinge IBS (A)
2022-03-20 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029076 Åkersberga IBF (B) - SK Vide
2022-03-20 18:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033002 Åkersberga IBF (A) - Värmdö IF
2022-03-26 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324082 Åkersberga IBF - Danderyds SK IBF (B)
2022-03-26 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370121 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF (A)
2022-03-26 16:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312121 Åkersberga IBF (B) - FBI Tullinge (A)
2022-03-26 17:15 Herrar division 5 Norra 150009126 Roslags-Kulla IF - Lokomotiv Kista IBF
2022-03-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335124 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-03-27 10:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra 150364113 Åkersberga IBF - Täby FC
2022-03-27 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343177 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF
2022-03-27 12:30 Herrar division 2 150001122 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK
2022-03-27 14:45 Damer division 2 Norra 150013090 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (B)
2022-03-27 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313122 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK
April
2022-04-02 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324086 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK
2022-04-02 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314132 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK
2022-04-02 15:30 Herrar division 2 150001127 Åkersberga IBF (A) - Fullersta IBK (A)
2022-04-02 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313127 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (A)
2022-04-03 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375171 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-04-03 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348184 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK (A)
2022-04-03 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347186 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF
2022-04-03 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt A 150347183 Åkersberga IBF (B) - Enebybergs IF
2022-04-03 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344187 Åkersberga IBF (B) - Huddinge IBS (B)
2022-04-03 17:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033086 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-04-03 19:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029087 Åkersberga IBF (B) - Väsby AIK (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis