Väsby skolan

Adress
Skolvägen 1, 19476 Upplands Väsby
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar division 2 150001156 Runby IBK - Nacka Wallenstam IBK
September
2018-09-23 14:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020003 Centralvägens IBK - Täby FC (B)
2018-09-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356008 Grimsta AIK - Täby FC (E)
2018-09-29 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353002 Grimsta AIK - Silverdals IF (B)
2018-09-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352011 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (D)
2018-09-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347001 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK (A)
2018-09-29 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343003 Grimsta AIK - Töjnan IBK (B)
2018-09-29 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391002 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (B)
2018-09-29 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341005 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK
2018-09-29 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322002 Grimsta AIK (B) - Älvsjö AIK IBF
2018-09-30 12:15 Herrar division 2 150001010 Runby IBK - Hammarbyhöjden IBK
2018-09-30 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309002 Grimsta AIK (A) - Ekerö IK
2018-09-30 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309003 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (A)
Oktober
2018-10-01 18:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308006 Rotebro IS IBK - Grimsta AIK
2018-10-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352022 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
2018-10-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347016 Grimsta AIK (C) - Silverdals IF (A)
2018-10-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348014 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2018-10-06 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375007 Grimsta AIK (A) - Sigtuna IF IBK
2018-10-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335009 Grimsta AIK (B) - Vaxholms IBF (A)
2018-10-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338007 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK
2018-10-07 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029013 Grimsta AIK (A) - Täby FC (C)
2018-10-08 18:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308007 Grimsta AIK - Vendelsö IK
2018-10-10 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301010 Grimsta AIK - Sigtuna IF IBK
2018-10-13 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356030 Grimsta AIK - Duvbo IK (B)
2018-10-13 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347023 Grimsta AIK (A) - Täby FC (F)
2018-10-13 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343014 Grimsta AIK - Silverdals IF (B)
2018-10-13 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325010 Grimsta AIK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2018-10-13 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309013 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (A)
2018-10-13 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309012 Grimsta AIK (A) - Täby FC
2018-10-13 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322012 Grimsta AIK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2018-10-14 13:30 Herrar division 2 150001021 Runby IBK - Åkersberga IBF (A)
2018-10-14 15:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020013 Centralvägens IBK - Sigtuna IF IBK
2018-10-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356040 Grimsta AIK - Bro IK (B)
2018-10-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352042 Grimsta AIK - Täby FC (A)
2018-10-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348034 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK
2018-10-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375020 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF
2018-10-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341016 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK
2018-10-20 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308020 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (B)
2018-10-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353050 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (A)
2018-10-27 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391026 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK (A)
2018-10-27 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343024 Grimsta AIK - IK Frej Täby IBK
2018-10-27 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324017 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A)
2018-10-27 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325020 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2018-10-27 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309022 Grimsta AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2018-10-27 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322022 Grimsta AIK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2018-10-27 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309023 Grimsta AIK (C) - Silverdals IF
2018-10-28 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301020 Grimsta AIK - Vallentuna IBK
2018-10-28 15:30 Herrar division 2 150001031 Runby IBK - Balrog B/S IK
November
2018-11-04 13:15 Herrar division 2 150001038 Runby IBK - Ingarö IF (A)
2018-11-04 15:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020023 Centralvägens IBK - Enebybergs IF
2018-11-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356058 Grimsta AIK - Åkersberga IBF (A)
2018-11-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352062 Grimsta AIK - Åkersberga IBF (A)
2018-11-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347056 Grimsta AIK (C) - Grimsta AIK (A)
2018-11-10 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375033 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK (A)
2018-11-10 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341027 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A)
2018-11-10 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338029 Grimsta AIK (A) - IBF Offensiv Lidingö
2018-11-11 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308033 Grimsta AIK - Hammarby IF IBF
2018-11-11 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029033 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK (B)
2018-11-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348070 Grimsta AIK (B) - Täby FC (D)
2018-11-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347068 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (D)
2018-11-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347067 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK
2018-11-17 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391038 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2018-11-17 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335034 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B)
2018-11-17 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325030 Grimsta AIK (B) - Ängby IF (B)
2018-11-18 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324028 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D)
2018-11-18 14:45 Herrar division 2 150001052 Runby IBK - Grimsta AIK
2018-11-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356077 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (C)
2018-11-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352082 Grimsta AIK - Danderyds SK IBF
2018-11-25 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375046 Grimsta AIK (A) - Täby FC
2018-11-25 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343036 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
2018-11-25 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309032 Grimsta AIK (A) - Grimsta AIK (C)
2018-11-25 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322032 Grimsta AIK (B) - Sköndals IK
2018-11-25 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308046 Grimsta AIK - Farsta IBK
December
2018-12-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347092 Grimsta AIK (C) - Hässelby SK IBK (B)
2018-12-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347089 Grimsta AIK (A) - Täby FC (E)
2018-12-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353098 Grimsta AIK - Hässelby SK (E)
2018-12-01 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348094 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B)
2018-12-01 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391050 Grimsta AIK (B) - Ängby IF (B)
2018-12-01 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335044 Grimsta AIK (B) - Täby FC (C)
2018-12-01 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301040 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
2018-12-01 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029046 Grimsta AIK (A) - Arlanda IBK
2018-12-02 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309036 Grimsta AIK (C) - IK Frej TäbyIBK
2018-12-02 13:45 Herrar division 2 150001065 Runby IBK - Värmdö IF (B)
2018-12-02 15:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020036 Centralvägens IBK - Bro IK
2018-12-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352102 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (B)
2018-12-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356095 Grimsta AIK - Bro IK (A)
2018-12-09 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375059 Grimsta AIK (A) - Väsby IBK
2018-12-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343047 Grimsta AIK - Töjnan IBK (A)
2018-12-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341049 Grimsta AIK (A) - Täby FC (D)
2018-12-09 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324039 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2018-12-09 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308059 Grimsta AIK - Huddinge IBS
2018-12-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347111 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (A)
2018-12-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347116 Grimsta AIK (C) - Vaxholms IBF
2018-12-15 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348118 Grimsta AIK (B) - Täby FC (C)
2018-12-16 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375062 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK
2018-12-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335054 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B)
2018-12-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338052 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF
2018-12-16 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324042 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF
2018-12-16 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308062 Grimsta AIK - Täby FC (A)
Januari
2019-01-06 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308067 Grimsta AIK - Rotebro IS IBK
2019-01-06 14:30 Herrar division 2 150001083 Runby IBK - IBF Offensiv Lidingö (A)
2019-01-12 08:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353131 Grimsta AIK - Åkersberga IBF C
2019-01-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356113 Grimsta AIK - Bele Barkarby IF IBF
2019-01-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352122 Grimsta AIK - Stäkets IF
2019-01-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375067 Grimsta AIK (A) - Ängby IF (A)
2019-01-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335070 Grimsta AIK (B) - Ekerö IK (A)
2019-01-12 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325050 Grimsta AIK (B) - Danderyds SK IBF (A)
2019-01-12 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324046 Grimsta AIK (A) - IK Frej Täby IBK (B)
2019-01-12 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309053 Grimsta AIK (C) - Täby FC
2019-01-12 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309052 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A)
2019-01-12 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322052 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-01-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343064 Grimsta AIK - Vaxholms IBF
2019-01-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341066 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK
2019-01-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338057 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2019-01-13 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029063 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK
2019-01-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352134 Grimsta AIK - Enebybergs IF
2019-01-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347140 Grimsta AIK (C) - Vallentuna IBK (A)
2019-01-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347133 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A)
2019-01-19 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348142 Grimsta AIK (B) - Karlbergs BK (A)
2019-01-19 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391074 Grimsta AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF
2019-01-20 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308080 Grimsta AIK - Västerhaninge IBK
2019-01-20 13:30 Herrar division 2 150001093 Runby IBK - Ekerö IK
2019-01-20 15:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020053 Centralvägens IBK - Hässelby SK IBK
2019-01-26 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356131 Grimsta AIK - Sollentuna IBF
2019-01-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353151 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (C)
2019-01-26 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375080 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK
2019-01-26 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343074 Grimsta AIK - Täby FC (A)
2019-01-27 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341077 Grimsta AIK (A) - Töjnan IBK (B)
2019-01-27 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338068 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK
2019-01-27 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325060 Grimsta AIK (B) - Jakobsbergs IBF
Februari
2019-02-02 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356142 Grimsta AIK - Täby FC (A)
2019-02-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347155 Grimsta AIK (A) - Enebybergs IF
2019-02-02 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347164 Grimsta AIK (C) - Täby FC (F)
2019-02-02 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391086 Grimsta AIK (B) - Bro IK
2019-02-02 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335084 Grimsta AIK (B) - Stäkets IF
2019-02-02 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309062 Grimsta AIK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2019-02-02 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322062 Grimsta AIK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-02-02 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029073 Grimsta AIK (A) - Stäkets IF
2019-02-03 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309063 Grimsta AIK (C) - Bele Barkarby IF IBF
2019-02-03 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308093 Grimsta AIK - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-02-03 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301060 Grimsta AIK - AIK IBF (A)
2019-02-03 16:00 Herrar division 2 150001104 Runby IBK - Tumba GOIF
2019-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353171 Grimsta AIK - Djurgårdens IF IBS
2019-02-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348175 Grimsta AIK (B) - Täby FC (H)
2019-02-10 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375093 Grimsta AIK (A) - Åkersberga IBF (A)
2019-02-10 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341088 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A)
2019-02-10 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338079 Grimsta AIK (A) - Hammarby IF IBF (A)
2019-02-10 15:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020063 Centralvägens IBK - Bele Barkarby IF IBF
2019-02-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356164 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (A)
2019-02-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352182 Grimsta AIK - Töjnan IBK
2019-02-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347177 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF
2019-02-16 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391098 Grimsta AIK (B) - Enebybergs IF
2019-02-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343086 Grimsta AIK - Åkersberga IBF (A)
2019-02-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335059 Grimsta AIK (B) - Töjnan IBK (A)
2019-02-16 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324068 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A)
2019-02-16 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325070 Grimsta AIK (B) - Stäkets IF
2019-02-17 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308106 Grimsta AIK - Jakobsbergs IBF
2019-02-17 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301070 Grimsta AIK - Bele Barkarby IF IBF
2019-02-17 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029083 Grimsta AIK (A) - Rosersbergs IK
2019-02-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338090 Grimsta AIK (A) - Danderyds SK IBF
2019-02-24 13:15 Herrar division 2 150001123 Runby IBK - Huddinge IBS
2019-02-24 15:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020073 Centralvägens IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B)
Mars
2019-03-03 12:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020076 Centralvägens IBK - Lokomotiv Kista IBF
2019-03-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353191 Grimsta AIK - Mariebergs SK
2019-03-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347197 Grimsta AIK (C) - Täby FC (E)
2019-03-09 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391110 Grimsta AIK (B) - Järfälla IBK
2019-03-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335094 Grimsta AIK (B) - Kungsängens IF
2019-03-09 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322072 Grimsta AIK (B) - Farsta IBK
2019-03-10 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309072 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF
2019-03-10 13:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029096 Grimsta AIK (A) - Rotebro IS IBK (C)
2019-03-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356185 Grimsta AIK - Vaxholms IBF (B)
2019-03-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352206 Grimsta AIK - Silverdals IF (A)
2019-03-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347199 Grimsta AIK (A) - Silverdals IF (A)
2019-03-16 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375119 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK (A)
2019-03-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår A 150343097 Grimsta AIK - Danderyds SK IBF
2019-03-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341099 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK
2019-03-16 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324079 Grimsta AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-03-16 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325080 Grimsta AIK (B) - Järfälla IBK
2019-03-17 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309076 Grimsta AIK (C) - Grimsta AIK (A)
2019-03-17 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308119 Grimsta AIK - Hässelby SK IBK (A)
2019-03-17 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301080 Grimsta AIK - Järfälla IBK
2019-03-23 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322082 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B)
2019-03-23 11:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029107 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF
2019-03-23 13:00 Herrar division 2 150001150 Runby IBK - Råsunda IS
2019-03-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348215 Grimsta AIK (B) - Jakobsbergs IBF
2019-03-24 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353211 Grimsta AIK - Norrtulls SK (B)
2019-03-24 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347217 Grimsta AIK (C) - Åkersberga IBF (A)
2019-03-24 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391122 Grimsta AIK (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-03-24 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335104 Grimsta AIK (B) - Rotebro IS IBK
2019-03-24 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338102 Grimsta AIK (A) - Vallentuna IBK
2019-03-30 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356207 Grimsta AIK - IK Frej Täby IBK
2019-03-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352230 Grimsta AIK - Täby FC (B)
2019-03-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347221 Grimsta AIK (A) - Täby FC (A)
2019-03-30 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391127 Grimsta AIK (B) - Vallentuna IBK (B)
2019-03-30 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341110 Grimsta AIK (A) - Vaxholms IBF (B)
2019-03-30 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325090 Grimsta AIK (B) - Täby FC (B)
2019-03-30 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309086 Grimsta AIK (A) - IK Frej TäbyIBK
2019-03-31 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309087 Grimsta AIK (C) - Ekerö IK
2019-03-31 15:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020087 Centralvägens IBK - Västerorts IBK
April
2019-04-03 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301090 Grimsta AIK - Täby FC

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis