Danderyds Gymnasium

Adress
Rinkebyvägen 4, 18236 Danderyd
Telefon
08-568 910 83  
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-08 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340011 Enebybergs IF (A) - Danderyds SK IBF (A)
2022-10-08 18:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411010 Enebybergs IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2022-10-09 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342008 Enebybergs IF (B) - Täby FC (E)
2022-10-09 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341009 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-10-09 18:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020006 Enebybergs IF (B) - Bele Barkarby IF IBF
2022-10-15 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328013 Enebybergs IF - Bele Barkaby IF IBF (A)
2022-10-15 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340013 Danderyds SK IBF (A) - Töjnan IBK (A)
2022-10-15 18:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361017 Enebybergs IF (A) - Väsby AIK (A)
2022-10-16 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340018 Enebybergs IF (A) - Täby FC (C)
2022-10-22 17:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411023 Enebybergs IF (B) - Värmdö IF
2022-10-22 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342021 Enebybergs IF (B) - Hässelby SK IBK (C)
2022-10-23 16:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357020 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (B)
2022-10-23 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312019 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Huddinge IBS (C)
2022-10-30 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411029 Enebybergs IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-10-30 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340030 Enebybergs IF (A) - Silverdals IF (B)
2022-10-30 18:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020017 Enebybergs IF (B) - Bro IK
November
2022-11-12 18:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367047 Danderyds SK IBF - Silverdals IF
2022-11-13 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342034 Enebybergs IF (B) - Duvbo IK (A)
2022-11-13 17:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361031 Enebybergs IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-11-13 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328023 Enebybergs IF - Vallentuna IBK (A)
2022-11-13 19:30 Herrar veteraner division 1 150019025 Enebybergs IF (A) - Nyboda IBK
2022-11-19 17:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020028 Enebybergs IF (B) - Täby FC (B)
2022-11-20 16:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367053 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK
2022-11-20 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340042 Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (D)
2022-11-27 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361044 Enebybergs IF (A) - Täby FC (A)
2022-11-27 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312045 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Hammarby IF IBF
December
2022-12-03 17:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411053 Enebybergs IF (B) - Nacka IBK (A)
2022-12-03 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340054 Enebybergs IF (A) - Vallentuna IBK (A)
2022-12-04 17:30 Herrar veteraner division 1 150019035 Enebybergs IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2022-12-04 19:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020039 Enebybergs IF (B) - Hässelby SK IBK
2022-12-17 17:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411065 Enebybergs IF (B) - Västerhaninge IBK
2022-12-17 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340066 Enebybergs IF (A) - IK Frej Täby IBK (A)
2022-12-18 17:30 Herrar veteraner division 1 150019045 Enebybergs IF (A) - IS Bar Central Nytorget
Januari
2023-01-07 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342068 Enebybergs IF (B) - Bromma KFUK-KFUM (A)
2023-01-07 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340071 Enebybergs IF (A) - Rotebro IS IBK (A)
2023-01-08 19:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020046 Enebybergs IF (B) - Kungsängens IF
2023-01-15 17:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411070 Enebybergs IF (B) - Sköndals IK (A)
2023-01-15 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312078 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Väsby AIK (A)
2023-01-15 19:30 Herrar veteraner division 1 150019049 Enebybergs IF (A) - Täby FC (A)
2023-01-21 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342081 Enebybergs IF (B) - Åkersberga IBF (B)
2023-01-21 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341082 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK (C)
2023-01-22 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361077 Enebybergs IF (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2023-01-22 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328053 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK
2023-01-22 18:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312079 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Huddinge IBS (D)
2023-01-29 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340090 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (A)
2023-01-29 19:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020057 Enebybergs IF (B) - Centralvägens IBK
Februari
2023-02-05 18:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361091 Enebybergs IF (A) - Nacka IBK (B)
2023-02-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340097 Danderyds SK IBF (A) - Åkersberga IBF (D)
2023-02-12 17:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411101 Enebybergs IF (B) - Täby FC (C)
2023-02-12 18:15 Herrar veteraner division 1 150019065 Enebybergs IF (A) - Rotebro IS IBK
2023-02-18 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342107 Enebybergs IF (B) - Töjnan IBK (B)
2023-02-18 18:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361104 Enebybergs IF (A) - Täby FC (E)
2023-02-19 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312105 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Täby FC
2023-02-19 19:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020068 Enebybergs IF (B) - Järfälla IBK
Mars
2023-03-05 17:30 Herrar veteraner division 1 150019075 Enebybergs IF (A) - FBI Tullinge (A)
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340114 Enebybergs IF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B)
2023-03-12 17:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411113 Enebybergs IF (B) - FBI Tullinge (B)
2023-03-12 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328073 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A)
2023-03-19 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361117 Enebybergs IF (A) - Hässelby SK IBK
2023-03-19 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312118 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Vendelsö IK
2023-03-19 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328076 Enebybergs IF - Väsby AIK
2023-03-25 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340126 Enebybergs IF (A) - Vaxholms IBF (B)
2023-03-25 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342123 Enebybergs IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2023-03-26 16:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411125 Enebybergs IF (B) - Huddinge IBS (A)
2023-03-26 17:15 Herrar veteraner division 1 150019085 Enebybergs IF (A) - IBF Offensiv Lidingö
April
2023-04-02 17:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Norra 150361130 Enebybergs IF (A) - Täby FC (B)
2023-04-02 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt A 150328087 Enebybergs IF - Sigtuna IF IBK
2023-04-02 19:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312131 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis