Högdalshallen

Adress
Rangsta plan 2, 124 21 Bandhagen
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar division 4 mellersta 150007029 Högdalens AIS - IBK Bandhagen
Herrar division 5 Mellersta 150004042 Högdalens AIS (B) - Hässelby SK IBK (B)
Herrar division 4 mellersta 150007024 IBK Bandhagen - Westermalms IBK
Herrar veteraner division 2 södra 150022029 Högdalens AIS - Kvarnbergsplans IBK
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372025 Högdalens AIS - Saltsjöbadens IF
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342023 Örby IS - Kärrtorps IBK
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331023 Högdalens AIS - Sköndals IK
September
2020-09-26 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350001 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (D)
Oktober
2020-10-03 10:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342010 Örby IS - Norrtulls SK (B)
2020-10-10 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358019 Högdalens AIS - Örby IS
2020-10-24 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373025 Högdalens AIS - Nynäshamns IBK
2020-10-24 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342029 Örby IS - Täby FC (F)
November
2020-11-21 09:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365033 Örby IS - Nynäshamns IBK
2020-11-21 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392039 Sköndals IK (A) - Värmdö IF
2020-11-21 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331013 Högdalens AIS - Värmdö IF
2020-11-21 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372035 Högdalens AIS - Täby FC (C)
2020-11-21 14:00 Herrar division 5 Mellersta 150004054 Högdalens AIS (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2020-11-21 15:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022033 Högdalens AIS - Älta IF
2020-11-28 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373045 Högdalens AIS - Farsta IBK
2020-11-28 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358055 Högdalens AIS - Sköndals IK (A)
2020-11-28 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350055 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF
December
2020-12-05 10:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342053 Örby IS - Farsta IBK
2020-12-05 11:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372045 Högdalens AIS - FBI Tullinge
2020-12-05 13:00 Herrar division 4 mellersta 150007043 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-12-05 14:30 Herrar division 4 mellersta 150007044 IBK Bandhagen - Lokomotiv Stockholm IK
2020-12-05 16:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022043 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2020-12-05 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315056 Högdalens AIS - Djurö-Vindö IF
2020-12-12 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350073 Högdalens AIS - Mariebergs SK (A)
2020-12-12 11:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365043 Örby IS - Vendelsö IK (A)
2020-12-12 12:15 Herrar division 4 mellersta 150007047 Högdalens AIS - Lokomotiv Stockholm IK
2020-12-12 13:45 Herrar division 4 mellersta 150007048 IBK Bandhagen - AIK IBF (B)
2020-12-12 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372049 Högdalens AIS - Huddinge IBS
2020-12-19 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373060 Högdalens AIS - FBI Tullinge
2020-12-19 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358080 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-12-19 11:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365047 Örby IS - Sköndals IK
2020-12-19 12:15 Herrar division 5 Mellersta 150004071 Högdalens AIS (B) - Älta IF
2020-12-19 Herrar division 4 mellersta 150007019 IBK Bandhagen - Ängby IF (A)
Januari
2021-01-09 09:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316076 Högdalens AIS - Hammarby IF IBF
2021-01-09 10:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315076 Högdalens AIS - Vendelsö IK
2021-01-09 11:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372009 Högdalens AIS - Vendelsö IK
2021-01-09 13:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022047 Högdalens AIS - Sörskogens IF
2021-01-09 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303086 Örby IS - Huddinge IBS
2021-01-16 09:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331053 Högdalens AIS - Huddinge IBS (A)
2021-01-16 10:30 Herrar division 4 mellersta 150007058 Högdalens AIS - Värtans IK
2021-01-23 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358094 Högdalens AIS - Högalids IF (B)
2021-01-23 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365058 Örby IS - FBI Tullinge (A)
2021-01-23 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316088 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B)
2021-01-23 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315088 Högdalens AIS - Åkersberga IBF (E)
2021-01-23 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372065 Högdalens AIS - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-01-23 14:45 Herrar division 5 Mellersta 150004090 Högdalens AIS (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2021-01-30 11:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014100 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-01-30 13:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022058 Högdalens AIS - FBI Tullinge (B)
2021-01-30 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327071 Älvsjö AIK IBF /Örby IS (B) - FBI Tullinge (B)
Februari
2021-02-06 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373085 Högdalens AIS - Tungelsta IF
2021-02-06 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350109 Högdalens AIS - Älta IF (B)
2021-02-06 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316100 Högdalens AIS - Täby FC (B)
2021-02-06 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315100 Högdalens AIS - Huddinge IBS (A)
2021-02-06 13:45 Herrar division 5 Mellersta 150004102 Högdalens AIS (B) - Högalids IF (B)
2021-02-12 18:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331063 Högdalens AIS - Täby FC (B)
2021-02-13 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358108 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-02-13 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342083 Örby IS - Täby FC (D)
2021-02-13 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316103 Högdalens AIS - Vaxholms IBF (B)
2021-02-13 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315103 Högdalens AIS - FBI Tullinge
2021-02-13 13:45 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365066 Sköndals IK - FBI Tullinge (B)
2021-02-13 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327083 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (A)
2021-02-13 16:00 Herrar division 4 mellersta 150007069 Högdalens AIS - Ängby IF (A)
2021-02-27 10:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303049 Örby IS - FBI Tullinge
2021-02-27 12:00 Herrar division 4 mellersta 150007074 IBK Bandhagen - Högdalens AIS
2021-02-27 13:30 Herrar division 5 Mellersta 150004114 Högdalens AIS (B) - Farsta IBK (B)
Mars
2021-03-06 10:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022069 Högdalens AIS - Segeltorps IF
2021-03-13 12:00 Herrar division 5 Mellersta 150004126 Högdalens AIS (B) - Mariebergs SK (A)
2021-03-13 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315116 Högdalens AIS - Täby FC (C)
2021-03-20 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373105 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK
2021-03-20 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358122 Högdalens AIS - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2021-03-20 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342101 Örby IS - Sköndals IK
2021-03-20 12:15 Herrar division 4 mellersta 150007081 Sköndals IK (B) - AIK IBF (B)
2021-03-20 13:45 Herrar division 4 mellersta 150007083 Högdalens AIS - Duvbo IK
2021-03-20 15:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022083 Högdalens AIS - Vendelsö IK
2021-03-20 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327101 Älvsjö AIK IBF /Örby IS (B) - Sköndals IK (A)
2021-03-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350145 Högdalens AIS - Värmdö IF (A)
2021-03-27 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316129 Högdalens AIS - IK Tomtberga (A)
2021-03-27 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315129 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-03-27 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303068 Örby IS - Täby FC (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis