Högdalshallen

Adress
Rangsta plan 2, 124 21 Bandhagen
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar veteraner division 2 södra 150022027 Högdalens AIS - Sörskogens IF
Oktober
2019-10-12 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344025 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (B)
November
2019-11-16 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358065 Högdalens AIS - FBI Tullinge (A)
2019-11-16 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344097 Örby IS - Hässelby SK IBK (B)
2019-11-16 11:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335065 Örby IS - Värmdö IF (B)
2019-11-30 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358085 Högdalens AIS - Ängby IF (B)
2019-11-30 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344073 Örby IS - Silverdals IF (B)
2019-11-30 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335087 Örby IS - Salems IF
Januari
2020-01-01 20:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305047 Högdalens AIS (A) - Högdalens AIS (B)
2020-01-01 22:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305073 Högdalens AIS (B) - Högdalens AIS (A)
2020-01-25 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344132 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (A)
Februari
2020-02-15 17:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359145 Örby IS - Salems IF
2020-02-18 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305001 Högdalens AIS (B) - Vendelsö IK
2020-02-29 11:00 Herrar division 4 mellersta 150007073 Högdalens AIS - Hammarby IF IBF (B)
2020-02-29 12:45 Damer division 2 Södra 150038072 Örby IS - Vendelsö IK (B)
2020-02-29 14:15 Herrar division 5 Södra 150010071 Högdalens AIS (B) - IK Ängen/Sätra
2020-02-29 15:45 Herrar division 5 Södra 150010075 IBK Bandhagen - Fullersta IBK (B)
2020-02-29 17:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022088 Högdalens AIS - Kvarnbergsplans IBK
Mars
2020-03-07 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344172 Örby IS - Älta IF (B)
2020-03-07 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314113 Högdalens AIS - Hässelby SK IBK
2020-03-07 12:45 Herrar division 5 Södra 150010077 Högdalens AIS (B) - IK Tomtberga (B)
2020-03-10 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027087 Högdalens AIS - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-03-14 10:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035109 Högdalens AIS - Hässelby SK IBK (B)
2020-03-14 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330118 Örby IS - Sköndals IK
2020-03-14 13:30 Herrar division 4 mellersta 150007076 Högdalens AIS - IBF Offensiv Lidingö (B)
2020-03-15 10:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel C 150372078 Örby IS - Sköndals IK
2020-03-15 11:45 Herrar division 5 Södra 150010085 IBK Bandhagen - IK Tomtberga (B)
2020-03-21 09:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305067 Högdalens AIS (A) - Saltsjöbadens IF
2020-03-21 10:30 Damer division 2 Södra 150038082 Örby IS - Ingarö IF (A)
2020-03-28 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391088 Örby IS - Rotebro IS IBK
2020-03-28 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344192 Örby IS - Kärrtorps IBK
2020-03-28 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330131 Örby IS - FBI Tullinge (A)
2020-03-28 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305069 Högdalens AIS (B) - Älvsjö AIK IBF
2020-03-28 13:45 Herrar division 4 mellersta 150007087 Högdalens AIS - Värtans IK
2020-03-28 15:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022110 Högdalens AIS - Älta IF
2020-03-28 16:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår B 150374020 Örby IS - Täby FC (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis