Ingarö Sporthall

Adress
Brunns Skola, 13460 Ingarö
Telefon
08-57027991 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379004 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK
September
2018-09-28 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377003 Ingarö IF (B) - Värmdö IF (B)
2018-09-28 20:00 Herrar division 2 150001012 Ingarö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2018-09-29 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt D 150393004 Ingarö IF - Vendelsö IK
2018-09-29 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321002 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2018-09-29 12:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014009 Ingarö IF (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2018-09-29 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026010 Ingarö IF (B) - Rotebro IS IBK (B)
2018-09-29 15:45 Herrar division 4 södra 150006006 Ingarö IF (B) - Kvarnbergsplans IBK
Oktober
2018-10-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350016 Ingarö IF - Värmdö IF
2018-10-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388006 Ingarö IF - Vendelsö IK (B)
2018-10-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354013 Ingarö IF - FBI Tullinge (A)
2018-10-06 12:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318004 Ingarö IF - Vallentuna IBK
2018-10-06 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027014 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2018-10-12 20:00 Herrar division 2 150001022 Ingarö IF (A) - Ekerö IK
2018-10-13 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt D 150393016 Ingarö IF - FBI Tullinge
2018-10-13 10:30 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379015 Ingarö IF - Vendelsö IK
2018-10-13 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F 150378010 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2018-10-13 14:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 D 150031016 Ingarö IF (C) - Högdalens AIS (B)
2018-10-13 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026020 Ingarö IF (B) - IK Frej Täby IBK (A)
2018-10-13 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321012 Ingarö IF - Västerhaninge IBK
2018-10-17 20:00 DM Herr Slutspel 150064002 Ingarö IF (Div 2) - Täby FC (Div 1)
2018-10-19 18:30 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318014 Ingarö IF - Tumba GOIF
2018-10-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350036 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2018-10-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388017 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (D)
2018-10-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381016 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2018-10-20 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377013 Ingarö IF (B) - Tungelsta IF
2018-10-20 13:15 Damer division 3 södra 150042019 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (C)
2018-10-20 14:45 Herrar division 4 södra 150006017 Ingarö IF (B) - Rönninge IF
2018-10-20 16:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358032 Ingarö IF - FBI Tullinge (B)
2018-10-25 20:15 Juniorallsvenskan E Herr 580704024 Ingarö IF - Vendelsö IK
2018-10-26 20:00 Herrar division 2 150001033 Ingarö IF (A) - Tumba GOIF
2018-10-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358043 Ingarö IF - Värmdö IF (A)
2018-10-27 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt D 150393028 Ingarö IF - IK Tomtberga (B)
2018-10-27 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F 150378020 Ingarö IF (A) - Salems IF
2018-10-27 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321022 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
November
2018-11-03 11:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 D 150031027 Ingarö IF (C) - Fullersta IBK
2018-11-03 13:15 Damer division 3 södra 150042032 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2018-11-03 14:45 Herrar division 4 södra 150006028 Ingarö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2018-11-09 18:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388028 Ingarö IF - Farsta IBK (A)
2018-11-09 20:00 Herrar division 2 150001043 Ingarö IF (A) - Balrog B/S IK
2018-11-10 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350056 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2018-11-10 10:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379026 Ingarö IF - Huddinge IK
2018-11-10 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381027 Ingarö IF - Farsta IBK (A)
2018-11-10 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014034 Ingarö IF (D) - Älta IF
2018-11-10 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027026 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS (B)
2018-11-10 16:45 Damer division 2 Södra 150038026 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (B)
2018-11-10 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026030 Ingarö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2018-11-15 20:15 Juniorallsvenskan E Herr 580704034 Ingarö IF - Tungelsta IF
2018-11-16 20:00 Herrar division 2 150001050 Ingarö IF (A) - Huddinge IBS
2018-11-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354071 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (D)
2018-11-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358065 Ingarö IF - Norrtulls SK
2018-11-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350068 Ingarö IF - FBI Tullinge (A)
2018-11-17 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317022 Ingarö IF (A) - Sköndals IK
2018-11-17 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F 150378030 Ingarö IF (A) - Nynäshamns IBK
2018-11-17 15:30 Damer division 3 södra 150042045 Ingarö IF (B) - Örby IS
2018-11-24 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt D 150393043 Ingarö IF - Älta IF
2018-11-24 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379037 Ingarö IF - FBI Tullinge
2018-11-24 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321032 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2018-11-24 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014044 Ingarö IF (D) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2018-11-24 13:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026040 Ingarö IF (B) - Hässelby SK IBK (A)
2018-11-24 15:30 Damer division 2 Södra 150038037 Ingarö IF (A) - Hammarby IF IBF (B)
2018-11-24 17:00 Herrar division 4 södra 150006039 Ingarö IF (B) - Tyresö IBS
2018-11-24 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027037 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (B)
2018-11-30 20:15 Juniorallsvenskan E Herr 580704044 Ingarö IF - Högdalens AIS
December
2018-12-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358087 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2018-12-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354095 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK
2018-12-01 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350092 Ingarö IF - Salems IF (B)
2018-12-01 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317031 Ingarö IF (A) - Värmdö IF
2018-12-01 15:30 Damer division 3 södra 150042058 Ingarö IF (B) - Vendelsö IK (C)
2018-12-08 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388050 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2018-12-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381049 Ingarö IF - Älta IF
2018-12-08 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt D 150393056 Ingarö IF - Nynäshamns IBK
2018-12-08 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F 150378040 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2018-12-08 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377036 Ingarö IF (B) - Huddinge IBS (B)
2018-12-08 14:30 Herrar division 4 södra 150006042 Ingarö IF (B) - Farsta IBK (B)
2018-12-08 16:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379048 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2018-12-14 20:00 Herrar division 2 150001077 Ingarö IF (A) - Råsunda IS
2018-12-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354119 Ingarö IF - Hammarby IF IBF
2018-12-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358109 Ingarö IF - Ekerö IK (B)
2018-12-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350116 Ingarö IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2018-12-15 13:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014054 Ingarö IF (D) - Högdalens AIS (A)
2018-12-15 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026050 Ingarö IF (B) - Täby FC (B)
2018-12-15 16:00 Herrar division 4 södra 150006046 Ingarö IF (B) - IK Tomtberga
Januari
2019-01-05 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388056 Ingarö IF - Sickla IF
2019-01-05 11:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014059 Ingarö IF (D) - Farsta IBK (C)
2019-01-12 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379065 Ingarö IF - Salems IF
2019-01-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381066 Ingarö IF - Huddinge IBS (B)
2019-01-12 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321052 Ingarö IF - Örby IS
2019-01-12 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027054 Ingarö IF (A) - Tumba GOIF (A)
2019-01-12 14:45 Damer division 3 södra 150042078 Ingarö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2019-01-17 20:15 Juniorallsvenskan E Herr 580704060 Ingarö IF - Farsta IBK
2019-01-18 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377053 Ingarö IF (B) - Vendelsö IK (B)
2019-01-18 20:00 Herrar division 2 150001095 Ingarö IF (A) - Hammarbyhöjden IBK
2019-01-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350140 Ingarö IF - Älta IF (B)
2019-01-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388067 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-01-19 14:15 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318054 Ingarö IF - Ängby IF
2019-01-19 15:30 Damer division 3 södra 150042079 Ingarö IF (B) - Huddinge IK
2019-01-19 17:00 Damer division 2 Södra 150038054 Ingarö IF (A) - Tumba GOIF
2019-01-19 18:30 Herrar division 4 södra 150006057 Ingarö IF (B) - Salems IF (B)
2019-01-25 20:15 Juniorallsvenskan E Herr 580704064 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF
2019-01-26 09:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381077 Ingarö IF - Sköndals IK (B)
2019-01-26 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F 150378060 Ingarö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2019-01-26 12:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317045 Ingarö IF (A) - Täby FC (C)
2019-01-26 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014070 Ingarö IF (D) - Värmdö IF
2019-01-26 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 D 150031066 Ingarö IF (C) - Vendelsö IK (C)
2019-01-26 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026060 Ingarö IF (B) - Ekerö IK (A)
Februari
2019-02-01 20:00 Herrar division 2 150001106 Ingarö IF (A) - Åkersberga IBF (A)
2019-02-02 09:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350164 Ingarö IF - Huddinge IBS (A)
2019-02-02 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388078 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF
2019-02-02 11:45 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379076 Ingarö IF - Västerhaninge IBK
2019-02-02 12:45 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318064 Ingarö IF - Högdalens AIS
2019-02-02 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321062 Ingarö IF - Salems IF
2019-02-08 18:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317054 Ingarö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2019-02-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354174 Ingarö IF - Segeltorps IF
2019-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381088 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF
2019-02-09 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377063 Ingarö IF (B) - Saltsjöbadens IF
2019-02-09 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 D 150031077 Ingarö IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2019-02-09 14:00 Damer division 2 Södra 150038064 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B)
2019-02-09 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026070 Ingarö IF (B) - Danderyds SK IBF
2019-02-09 17:00 Herrar division 4 södra 150006068 Ingarö IF (B) - Sköndals IK
2019-02-09 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027066 Ingarö IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2019-02-14 20:15 Juniorallsvenskan E Herr 580704074 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-02-15 20:00 Herrar division 2 150001116 Ingarö IF (A) - Runby IBK
2019-02-16 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379087 Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2019-02-16 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381056 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK
2019-02-16 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F 150378070 Ingarö IF (A) - Älta IF
2019-02-16 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014084 Ingarö IF (D) - Salems IF (C)
2019-02-23 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358158 Ingarö IF - Tumba GOIF (B)
2019-02-23 10:30 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318066 Ingarö IF - IK Frej Täby IBK
2019-02-23 11:45 Damer division 3 södra 150042105 Ingarö IF (B) - Järfälla IBK (B)
2019-02-23 13:30 Damer division 2 Södra 150038066 Ingarö IF (A) - Boo KFUM IA
2019-02-23 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 D 150031088 Ingarö IF (C) - FBI Tullinge (B)
2019-02-23 16:30 Herrar division 4 södra 150006079 Ingarö IF (B) - Fullersta IBK
Mars
2019-03-02 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt D 150393103 Ingarö IF - Salems IF
2019-03-07 20:15 Juniorallsvenskan E Herr 580704084 Ingarö IF - FBI Tullinge
2019-03-08 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321072 Ingarö IF - Vendelsö IK
2019-03-08 20:00 Herrar division 2 150001135 Ingarö IF (A) - Grimsta AIK
2019-03-09 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358176 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF
2019-03-09 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354194 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (C)
2019-03-09 12:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317063 Ingarö IF (A) - FBI Tullinge (B)
2019-03-09 13:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 D 150031099 Ingarö IF (C) - IK Tomtberga
2019-03-09 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026080 Ingarö IF (B) - Järfälla IBK (A)
2019-03-09 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027077 Ingarö IF (A) - Farsta IBK (B)
2019-03-09 18:30 Damer division 2 Södra 150038077 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-03-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår E 150388100 Ingarö IF - Värmdö IF (C)
2019-03-16 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379098 Ingarö IF - Huddinge IBS
2019-03-16 12:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318077 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF
2019-03-16 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377076 Ingarö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2019-03-16 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014104 Ingarö IF (D) - Tungelsta IF (C)
2019-03-16 17:15 Damer division 3 södra 150042118 Ingarö IF (B) - Salems IF
2019-03-23 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358194 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-03-23 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354214 Ingarö IF - Tumba GOIF
2019-03-23 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350217 Ingarö IF - Vendelsö IK (B)
2019-03-23 13:00 Herrar division 2 150001148 Ingarö IF (A) - Värmdö IF (B)
2019-03-23 15:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026090 Ingarö IF (B) - AIK IBF (A)
2019-03-23 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027088 Ingarö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2019-03-23 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 D 150031110 Ingarö IF (C) - Huddinge IBS (C)
2019-03-29 18:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt D 150393129 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF
2019-03-29 19:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381110 Ingarö IF - Värmdö IF (B)
2019-03-29 20:30 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318088 Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF
2019-03-30 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår C 150379109 Ingarö IF - Värmdö IF (B)
2019-03-30 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317072 Ingarö IF (A) - Högdalens AIS
2019-03-30 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel F 150378090 Ingarö IF (A) - Vendelsö IK (C)
2019-03-30 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377087 Ingarö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2019-03-30 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321086 Ingarö IF - FBI Tullinge
2019-03-30 15:00 Damer division 2 Södra 150038088 Ingarö IF (A) - Älta IF
2019-03-30 16:30 Damer division 3 södra 150042131 Ingarö IF (B) - Högalids IF (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis