Tappströms Bollhall

Adress
Tappströmsvägen 1, 17823 Ekerö
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357124 Ekerö IK (B) - Nockebyhovs IF
Oktober
2019-10-04 19:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344005 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-10-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353026 Ekerö IK (A) - Ängby IF
2019-10-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358024 Ekerö IK (A) - AIK IBF (B)
2019-10-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352031 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK
2019-10-19 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366023 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF
2019-10-20 18:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357033 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF (B)
November
2019-11-16 12:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339030 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS
2019-11-16 13:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352048 Ekerö IK (B) - Täby FC (A)
2019-11-16 15:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357064 Ekerö IK (B) - Ängby IF (A)
2019-11-16 16:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366041 Ekerö IK - Nynäshamns IBK
2019-11-30 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357084 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK (C)
2019-11-30 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352064 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2019-11-30 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353070 Ekerö IK (A) - Silverdals IF
2019-11-30 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343068 Ekerö IK (D) - Vallentuna IBK
2019-11-30 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344077 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-11-30 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343074 Ekerö IK (A) - Sigtuna IF IBK
2019-11-30 17:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra 150340086 Ekerö IK - Väsby AIK (B)
Januari
2020-01-25 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344128 Ekerö IK (B) - Duvbo IK (B)
2020-01-25 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343131 Ekerö IK (A) - Råsunda IS
2020-01-25 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338051 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2020-01-25 19:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391056 Ekerö IK - Rotebro IS IBK
Februari
2020-02-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352114 Ekerö IK (B) - Vaxholms IBF (A)
2020-02-01 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366101 Ekerö IK - Farsta IBK
2020-02-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344148 Ekerö IK (B) - Älta IF (B)
2020-02-08 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343151 Ekerö IK (A) - Täby FC (D)
2020-02-14 19:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343164 Ekerö IK (D) - Råsunda IS
2020-02-15 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357144 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2020-02-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358153 Ekerö IK (A) - Älta IF
2020-02-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352133 Ekerö IK (B) - Täby FC (B)
2020-02-15 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366113 Ekerö IK - Tumba GOIF
Mars
2020-03-06 19:00 F Röd Lätt A 150320001 Ekerö IK - Rotebro IS IBK
2020-03-07 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357156 Ekerö IK (B) - Bromma KFUK-KFUM (A)
2020-03-07 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391078 Ekerö IK - Duvbo IK
2020-03-07 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343171 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF
2020-03-07 15:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311026 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-03-10 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025005 Ekerö IK (A) - Farsta IBK (A)
2020-03-21 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329126 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis