Mörbyhallen

Adress
Vendevägen 94, 18232 Danderyd
Telefon
08-568 910 83  
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-06 20:45 Träningsmatcher Stockholm 155000065 Danderyds SK IBF P06 Mörkröd Svår - Väsby AIK Mörkröd Medel-Svår
Oktober
2022-10-02 14:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367004 Danderyds SK IBF - Täby FC (A)
2022-10-02 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340001 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (C)
2022-10-02 17:45 Herrar division 2 150001009 Danderyds SK IBF - IBF Offensiv Lidingö (A)
2022-10-02 19:55 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026004 Danderyds SK IBF (A) - Väsby AIK (B)
2022-10-06 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370004 Danderyds SK IBF - Täby FC
2022-10-09 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029125 Danderyds SK IBF (B) - Vaxholms IBF (A)
2022-10-09 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356010 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (B) - Täby FC (A)
2022-10-09 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357010 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (A)
2022-10-09 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348006 Enebybergs IF/Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF
2022-10-09 18:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310013 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Väsby AIK
2022-10-11 20:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300014 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK
2022-10-15 16:30 Herrar division 2 150001022 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK
2022-10-16 13:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367020 Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF
2022-10-16 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026014 Danderyds SK IBF (A) - Täby FC (B)
2022-10-23 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356020 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (B) - Töjnan IBK (A)
2022-10-23 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348016 Enebybergs IF/Danderyds SK IBF - Silverdals IF
2022-10-23 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341022 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (C)
2022-10-30 13:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370028 Danderyds SK IBF - Duvbo IK
November
2022-11-06 13:15 Herrar division 2 150001035 Danderyds SK IBF - Järfälla IBK
2022-11-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348026 Enebybergs IF/Danderyds SK IBF - Töjnan IBK
2022-11-13 17:00 Herrar division 2 150001040 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF (A)
2022-11-19 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300026 Danderyds SK IBF - Storvreta Ungdom IBK
2022-11-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356039 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (B) - Åkersberga IBF (B)
2022-11-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357039 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (A) - IK Frej Täby IBK (B)
2022-11-20 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341040 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (B)
2022-11-20 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340037 Danderyds SK IBF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B)
2022-11-20 17:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310050 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Vaksala SK
2022-11-26 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370043 Danderyds SK IBF - AIK IBF
2022-11-26 15:00 Herrar division 2 150001052 Danderyds SK IBF - Väsby AIK
2022-11-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348036 Enebybergs IF/Danderyds SK IBF - Ängby IF (C)
2022-11-27 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029053 Danderyds SK IBF (B) - SK Vide
December
2022-12-03 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029029 Danderyds SK IBF (B) - Väsby AIK (C )
2022-12-04 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029023 Danderyds SK IBF (B) - Hässelby SK IBK (C )
2022-12-04 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt B 150357053 Danderyds SK IBF / Enebybergs IF (A) - Täby FC (D)
2022-12-04 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342051 Enebybergs IF (B) - Råsunda IS
2022-12-04 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340049 Danderyds SK IBF (A) - Vaxholms IBF (B)
2022-12-04 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341052 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (D)
2022-12-10 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026026 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK
2022-12-11 15:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312058 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - FBI Tullinge (A )
2022-12-11 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370056 Danderyds SK IBF - Vallentuna IBK
2022-12-17 16:40 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300023 Täby FC - Danderyds SK IBF
2022-12-18 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt A 150342063 Enebybergs IF (B) - Sigtuna IF IBK (A)
2022-12-18 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341064 Danderyds SK IBF (B) - Järfälla IBK
2022-12-18 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340061 Danderyds SK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A)
2022-12-18 17:45 Herrar division 2 150001064 Danderyds SK IBF - Tungelsta IF (A)
Januari
2023-01-08 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341069 Danderyds SK IBF (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2023-01-08 15:45 Herrar division 2 150001069 Danderyds SK IBF - Ekerö IK
2023-01-15 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300088 Danderyds SK IBF - Djurgårdens IF IBS
2023-01-15 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340073 Danderyds SK IBF (A) - Enebybergs IF (A)
2023-01-15 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370076 Danderyds SK IBF - Jakobsbergs IBF
2023-01-15 18:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310086 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK
2023-01-21 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026064 Danderyds SK IBF (A) - Åkersberga IBF
2023-01-22 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300054 Danderyds SK IBF - Farsta IBK
2023-01-22 15:45 Herrar division 2 150001082 Danderyds SK IBF - Huddinge IBS
2023-01-29 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340085 Danderyds SK IBF (A) - Silverdals IF (B)
2023-01-29 16:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310104 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Bele Barkarby IF IBF
2023-01-29 17:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370088 Danderyds SK IBF - Ekerö IK
Februari
2023-02-05 13:10 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026037 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK
2023-02-05 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341095 Danderyds SK IBF (B) - IK Frej Täby IBK (B)
2023-02-05 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312092 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Endre IF
2023-02-05 17:45 Herrar division 2 150001095 Danderyds SK IBF - IS Bar Central Nytorget
2023-02-11 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029041 Danderyds SK IBF (B) - Duvbo IK
2023-02-12 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370100 Danderyds SK IBF - Åkersberga IBF
2023-02-12 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300064 Danderyds SK IBF - IS Saga
2023-02-12 16:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310112 Enebybergs IF / Danderyds SK IBF - Huddinge IBS
2023-02-12 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029101 Danderyds SK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-02-18 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026054 Danderyds SK IBF (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2023-02-19 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370103 Danderyds SK IBF - Bro IK
2023-02-19 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300066 Danderyds SK IBF - Täby FC
Mars
2023-03-05 13:15 Herrar division 2 150001112 Danderyds SK IBF - Jakobsbergs IBF (A)
2023-03-12 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340109 Danderyds SK IBF (A) - Vallentuna IBK (A)
2023-03-12 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341112 Danderyds SK IBF (B) - Silverdals IF (A)
2023-03-12 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029113 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (E)
2023-03-19 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370116 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK
2023-03-19 16:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300077 Danderyds SK IBF - Ekerö IK
2023-03-19 18:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020079 Enebybergs IF (B) - IK Frej Täby IBK
2023-03-25 15:05 Pantamera Herrjuniorer division 3 Norra 150029070 Danderyds SK IBF (B) - Högalids IF
2023-03-26 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Norra 150341124 Danderyds SK IBF (B) - Hässelby SK IBK (B)
2023-03-26 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt B 150340121 Danderyds SK IBF (A) - IK Frej Täby IBK (A)
2023-03-26 17:45 Herrar division 2 150001124 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF (A)
April
2023-04-02 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370129 Danderyds SK IBF - Töjnan IBK/Silverdals IF
2023-04-02 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026088 Danderyds SK IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis