Ormingehallen

Adress
Sandövägen 4 (Orminge skola), 13232 Saltsjö-Boo
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027072 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (A)
September
2020-09-25 20:00 Damer division 1 150012007 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (A)
2020-09-26 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314002 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK
2020-09-26 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321004 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK (A)
2020-09-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358007 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF
2020-09-27 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373003 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK
2020-09-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342004 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK
2020-09-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339004 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK
2020-09-27 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330002 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF
2020-09-27 16:30 Herrar division 2 150001010 Nacka Wallenstam IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2020-09-27 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029004 Nacka Wallenstam IBK (C) - Rotebro IS IBK (B)
2020-09-27 20:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027001 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (A)
Oktober
2020-10-02 19:45 Herrar division 5 Mellersta 150004017 Nacka Wallenstam IBK (C) - Farsta IBK (B)
2020-10-03 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336010 Sickla IF - Hammarby IF IBF (B)
2020-10-03 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327010 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF/Örby IS (B)
2020-10-04 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344011 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hammarby IF IBF
2020-10-04 10:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306004 Nacka Wallenstam IBK - IBF Offensiv Lidingö
2020-10-04 11:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028007 Nacka Wallenstam IBK (D) - Järfälla IBK (B)
2020-10-04 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020012 Nacka Wallenstam IBK - Warberg IC
2020-10-04 18:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316009 Nacka Wallenstam IBK - Vaxholms IBF (B)
2020-10-04 19:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022013 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK
2020-10-09 20:00 Damer division 1 150012020 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A)
2020-10-10 15:15 Herrar division 2 150001022 Nacka Wallenstam IBK (A) - Runby IBK
2020-10-10 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330014 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK
2020-10-11 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366010 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-10-11 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329015 Nacka Wallenstam IBK (B) - Töjnan IBK
2020-10-11 12:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338016 Nacka Wallenstam IBK (B) - Danderyds SK IBF
2020-10-11 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326014 Nacka Wallenstam IBK (A) - Väsby AIK (C)
2020-10-11 17:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020023 Nacka Wallenstam IBK - Västerås Rönnby IBK
2020-10-11 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027012 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (A)
2020-10-16 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007016 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF (B)
2020-10-17 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020034 Nacka Wallenstam IBK - Malmö FBC
2020-10-18 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358030 Sickla IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2020-10-18 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320028 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (B)
2020-10-18 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339024 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2020-10-18 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306059 Nacka Wallenstam IBK - Norrtulls SK
2020-10-18 13:30 Herrar division 2 150001030 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2020-10-18 15:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315023 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF
2020-10-18 16:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305015 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF
2020-10-24 15:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338030 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (A)
2020-10-24 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327025 Nacka Wallenstam IBK (C) - FBI Tullinge (B)
2020-10-24 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314026 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sundbybergs IK
2020-10-25 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373024 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK
2020-10-25 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323036 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vendelsö IK (B)
2020-10-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344044 Nacka Wallenstam IBK (A) - Karlbergs BK
2020-10-25 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342028 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF (B)
2020-10-25 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315029 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (A)
2020-10-25 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029028 Nacka Wallenstam IBK (C) - Vaxholms IBF
2020-10-25 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027022 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B)
2020-10-25 18:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022023 Nacka Wallenstam IBK - Sörskogens IF
2020-10-31 15:30 Herrar division 2 150001046 Nacka Wallenstam IBK (A) - Jakobsbergs IBF (A)
November
2020-11-01 13:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020043 Nacka Wallenstam IBK - Thorengruppen IBK
2020-11-01 15:45 Damer division 1 150012033 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF (A)
2020-11-06 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007027 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK (B)
2020-11-07 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306013 Nacka Wallenstam IBK - Högalids IF
2020-11-07 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305025 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF (A)
2020-11-08 09:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333020 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK
2020-11-08 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366020 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF
2020-11-08 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316035 Nacka Wallenstam IBK - IK Tomtberga (A)
2020-11-08 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028033 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (C)
2020-11-08 13:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014036 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK
2020-11-08 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029036 Nacka Wallenstam IBK (C) - Väsby AIK (C)
2020-11-13 20:00 Damer division 1 150012046 Nacka Wallenstam IBK (B) - Råsunda IS
2020-11-14 15:30 Herrar division 2 150001062 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (A)
2020-11-14 17:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330038 Nacka Wallenstam IBK - Skogås/Trångsunds IBK
2020-11-15 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339045 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurgårdens IF IBS
2020-11-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338047 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vallentuna IBK
2020-11-15 11:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314038 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK
2020-11-15 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315041 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK
2020-11-15 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327035 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (B)
2020-11-15 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329039 Nacka Wallenstam IBK (B) - AIK IBF
2020-11-15 18:45 Herrar division 5 Mellersta 150004044 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF (B)
2020-11-20 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007038 Nacka Wallenstam IBK (B) - IBK Bandhagen
2020-11-21 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020063 Nacka Wallenstam IBK - Pixbo Wallenstam IBK
2020-11-22 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373036 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge
2020-11-22 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366030 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS
2020-11-22 11:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333030 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK
2020-11-22 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354059 Nacka Wallenstam IBK (B) - Fullersta IBK
2020-11-22 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358045 Sickla IF - Saltsjöbadens IF
2020-11-22 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326036 Nacka Wallenstam IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-11-22 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321026 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF
2020-11-22 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306022 Nacka Wallenstam IBK - Sundbybergs IK
2020-11-22 19:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027042 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurgårdens IF IBS (B)
2020-11-27 19:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020065 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC IBK
2020-11-28 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029056 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hässelby SK IBK (C)
2020-11-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358052 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sickla IF
2020-11-29 10:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315053 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF (E)
2020-11-29 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330050 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK
2020-11-29 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327045 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (A)
2020-11-29 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305035 Nacka Wallenstam IBK - Djurgårdens IF IBS
2020-11-29 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028059 Nacka Wallenstam IBK (D) - AIK IBF (B)
2020-11-29 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014060 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B)
2020-11-29 19:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022036 Nacka Wallenstam IBK - IK Malmen
December
2020-12-04 20:00 Damer division 1 150012059 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2020-12-05 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020084 Nacka Wallenstam IBK - Karlstad IBF
2020-12-06 09:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333040 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-12-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320057 Nacka Wallenstam IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358059 Sickla IF - Örby IS
2020-12-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354077 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2020-12-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354078 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (C)
2020-12-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339062 Nacka Wallenstam IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-12-06 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323068 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B)
2020-12-06 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321037 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-12-06 17:30 Herrar division 2 150001083 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK
2020-12-06 19:30 Herrar division 5 Mellersta 150004057 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (C)
2020-12-11 20:00 Damer division 1 150012062 Nacka Wallenstam IBK (B) - Rotebro IS IBK
2020-12-12 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315065 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS
2020-12-12 16:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316064 Nacka Wallenstam IBK - Väsby AIK (B)
2020-12-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366040 Nacka Wallenstam IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2020-12-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338067 Nacka Wallenstam IBK (B) - Väsby AIK
2020-12-13 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327055 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sköndals IK (A)
2020-12-13 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028062 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK (D)
2020-12-18 20:00 Damer division 1 150012067 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (A)
2020-12-19 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315070 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge
2020-12-19 16:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316069 Nacka Wallenstam IBK - Högdalens AIS
2020-12-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358074 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sörskogens IF (A)
2020-12-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358073 Sickla IF - Djurö-Vindö IF
2020-12-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342056 Nacka Wallenstam IBK (A) - Kärrtorps IBK
2020-12-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339075 Nacka Wallenstam IBK (A) - AIK IBF (B)
2020-12-20 14:15 Herrar division 2 150001095 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sörskogens IF
2020-12-20 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327060 Nacka Wallenstam IBK (C) - Farsta IBK (C)
2020-12-20 19:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014072 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (B)
Januari
2021-01-06 15:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020094 Nacka Wallenstam IBK - Endre IF
2021-01-08 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007055 Nacka Wallenstam IBK (B) - Westermalms IBK
2021-01-09 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027062 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-01-09 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029076 Nacka Wallenstam IBK (C) - Åkersberga IBF (B)
2021-01-10 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366050 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK (A)
2021-01-10 10:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333050 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B)
2021-01-10 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373064 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF
2021-01-10 12:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314074 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (B)
2021-01-10 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321054 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF
2021-01-10 14:30 Herrar division 5 Mellersta 150004077 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hässelby SK IBK (B)
2021-01-10 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329075 Nacka Wallenstam IBK (B) - Mariebergs SK (B)
2021-01-15 19:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020108 Nacka Wallenstam IBK - Jönköpings IK
2021-01-16 15:30 Herrar division 2 150001107 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högalids IF (A)
2021-01-16 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315083 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (C)
2021-01-17 09:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306036 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF
2021-01-17 13:00 Damer division 1 150012080 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sundbybergs IK (A)
2021-01-17 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320084 Nacka Wallenstam IBK (D) - Täby FC (B)
2021-01-17 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014084 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2021-01-17 18:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028080 Nacka Wallenstam IBK (D) - Bele Barkarby IF IBF (C)
2021-01-22 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007056 Nacka Wallenstam IBK (B) - Lokomotiv Stockholm IK
2021-01-23 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336060 Sickla IF - Vendelsö IK
2021-01-23 17:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314086 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF
2021-01-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354113 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sickla IF
2021-01-24 10:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333060 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (C)
2021-01-24 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366060 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A)
2021-01-24 13:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014096 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF
2021-01-24 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028093 Nacka Wallenstam IBK (D) - Hammarby IF IBF (B)
2021-01-24 17:30 Herrar division 5 Mellersta 150004089 Nacka Wallenstam IBK (C) - Ingarö IF (B)
2021-01-24 19:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022053 Nacka Wallenstam IBK - Högdalens AIS
2021-01-29 20:00 Damer division 1 150012093 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-01-30 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330086 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF
2021-01-30 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326074 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-01-30 17:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327075 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tungelsta IF (B)
2021-01-31 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358099 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2021-01-31 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320099 Nacka Wallenstam IBK (C) - Åkersberga IBF (B)
2021-01-31 12:00 Herrar division 5 Mellersta 150004091 Nacka Wallenstam IBK (C) - Mariebergs SK (A)
2021-01-31 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027082 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK
2021-01-31 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020128 Nacka Wallenstam IBK - IBF Falun
2021-01-31 18:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316095 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF
Februari
2021-02-06 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306068 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF
2021-02-06 16:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314098 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (B)
2021-02-06 17:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315101 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-02-07 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366070 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-02-07 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354131 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK (D)
2021-02-07 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354132 Nacka Wallenstam IBK (A) - Nynäshamns IBK
2021-02-07 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320119 Nacka Wallenstam IBK (D) - Täby FC (D)
2021-02-07 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358100 Sickla IF - Ingarö IF (B)
2021-02-07 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323110 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF (A)
2021-02-07 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342076 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF (B)
2021-02-07 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339107 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS
2021-02-07 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321064 Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK
2021-02-07 18:30 Herrar division 2 150001129 Nacka Wallenstam IBK (A) - Fullersta IBK (A)
2021-02-12 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007067 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värtans IK
2021-02-13 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028106 Nacka Wallenstam IBK (D) - Duvbo IK/ Sundbybergs IK
2021-02-13 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029103 Nacka Wallenstam IBK (C) - IK Frej Täby IBK
2021-02-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354142 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS
2021-02-14 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330098 Nacka Wallenstam IBK - Saltsjöbadens IF
2021-02-14 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305075 Nacka Wallenstam IBK - Segeltorps IF
2021-02-14 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321066 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS (A)
2021-02-14 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329099 Nacka Wallenstam IBK (B) - Jakobsbergs IBF / Stäkets IF
2021-02-14 18:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022063 Nacka Wallenstam IBK - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2021-02-19 19:30 Herrar division 5 Mellersta 150004104 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF
2021-02-20 14:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020145 Nacka Wallenstam IBK - IBK Lund Elit
2021-02-20 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306063 Nacka Wallenstam IBK - Högalids IF
2021-02-20 17:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316112 Nacka Wallenstam IBK - Hammarby IF IBF
2021-02-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342088 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK
2021-02-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323130 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK
2021-02-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344156 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (C)
2021-02-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338120 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (B)
2021-02-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358117 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-02-21 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314110 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (D)
2021-02-21 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315113 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A)
2021-02-21 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027092 Nacka Wallenstam IBK (A) - Farsta IBK (B)
2021-02-26 20:00 Damer division 1 150012119 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A)
2021-02-28 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329111 Nacka Wallenstam IBK (B) - Järfälla IBK
2021-02-28 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330110 Nacka Wallenstam IBK - Västerhaninge IBK
2021-02-28 13:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022073 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF
Mars
2021-03-05 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007078 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ängby IF (A)
2021-03-06 15:30 Herrar division 2 150001161 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-03-07 11:45 Herrar division 5 Mellersta 150004117 Nacka Wallenstam IBK (C) - Högdalens AIS (B)
2021-03-07 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020166 Nacka Wallenstam IBK - KAIS Mora IF
2021-03-12 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014120 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-03-13 15:30 Herrar division 2 150001168 Nacka Wallenstam IBK (A) - Väsby AIK
2021-03-13 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321077 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK
2021-03-14 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354164 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2021-03-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358134 Nacka Wallenstam IBK (A) - Örby IS
2021-03-14 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326097 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (A)
2021-03-14 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029116 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sigtuna IF IBK
2021-03-14 14:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358135 Sickla IF - Högalids IF (B)
2021-03-14 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305085 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK
2021-03-14 18:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022076 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge (B)
2021-03-19 19:45 Herrar division 5 Mellersta 150004130 Nacka Wallenstam IBK (C) - Djurgårdens IF IBS (B)
2021-03-20 15:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020182 Nacka Wallenstam IBK - IK Sirius FBC
2021-03-21 09:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333090 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF
2021-03-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344174 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (A)
2021-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342100 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (F)
2021-03-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338140 Nacka Wallenstam IBK (B) - Stäkets Idrottsförening
2021-03-21 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316124 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge (B)
2021-03-21 14:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314122 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (C)
2021-03-21 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330122 Nacka Wallenstam IBK - Mariebergs SK (A)
2021-03-21 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327105 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sickla IF
2021-03-26 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007089 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS
2021-03-27 15:15 Herrar division 2 150001180 Nacka Wallenstam IBK (A) - IS Bar Central Nytorget
2021-03-27 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330127 Nacka Wallenstam IBK - Segeltorps IF
2021-03-28 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320134 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hässelby SK IBK (A)
2021-03-28 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306055 Nacka Wallenstam IBK - Norrtulls SK
2021-03-28 11:30 Pantamera Flickor Blå Svår 150361147 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF/Sickla IF
2021-03-28 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314127 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B)
2021-03-28 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027106 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-03-28 20:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022087 Nacka Wallenstam IBK - Segeltorps IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis