Kallhälls sporthall

Adress
Källtorpsvägen 10, 17674 Järfälla
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-26 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344005 Jakobsbergs IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM
2020-09-26 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338004 Stäkets Idrottsförening - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2020-09-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352007 Järfälla IBK - Vallentuna IBK (B)
2020-09-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357004 Järfälla IBK (B) - Silverdals IF
2020-09-27 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369003 Järfälla IBK - Högalids IF
Oktober
2020-10-03 12:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035010 Järfälla IBK (B) - Vendelsö IK (A)
2020-10-03 13:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356138 Järfälla IBK (A) - Sigtuna IF IBK A
2020-10-10 10:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338011 Danderyds SK IBF - Stäkets Idrottsförening
2020-10-10 12:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026013 Bele Barkarby IF IBF (B) - Djurgårdens IF IBS (A)
2020-10-10 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028016 Bele Barkarby IF IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (D)
2020-10-10 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334011 Jakobsbergs IBF - Hammarby IF IBF (A)
2020-10-10 16:30 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364037 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF ( C)
2020-10-11 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357024 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (E)
2020-10-11 14:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033012 Bele Barkarby IF IBF (A) - Sköndals IK
2020-10-11   Uppskj. Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329005 Jakobsbergs IBF / Stäkets IF - Töjnan IBK
2020-10-15 20:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301027 Järfälla IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (C)
2020-10-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338024 Stäkets Idrottsförening - Täby FC (A)
2020-10-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340019 Stäkets IF - Rotebro IS IBK
2020-10-17 15:30 Herrar division 5 Norra 150009029 Järfälla IBK (B) - Täby FC (B)
2020-10-25 11:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026023 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B)
2020-10-25 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025027 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK (A)
2020-10-25 16:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033022 Bele Barkarby IF IBF (A) - Värmdö IF (A)
2020-10-25 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020021 Bele Barkarby IF IBF - Kungsängens IF
November
2020-11-07 12:00 Damveteran 150191030 Järfälla IBK - Vallentuna IBK
2020-11-07 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311024 Jakobsbergs IBF - Täby FC (A)
2020-11-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357040 Järfälla IBK (B) - Vaxholms IBF (B)
2020-11-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356035 Järfälla IBK (A) - Töjnan IBK
2020-11-09 20:45 Juniorallsvenskan C HJ18 580702034 Järfälla IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2020-11-14 10:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340006 Stäkets IF - Täby FC (A)
2020-11-14 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334029 Järfälla IBK - Hammarby IF IBF (A)
2020-11-14 13:15 Damer division 3 södra 150042026 Järfälla IBK (B) - Huddinge IBS (B)
2020-11-14 16:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035039 Järfälla IBK (B) - Hammarby IF IBF (B)
2020-11-15 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352059 Järfälla IBK - Ekerö IK (C)
2020-11-15 09:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369034 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK
2020-11-15 11:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340032 Stäkets IF - Sigtuna IF IBK
2020-11-15 12:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338045 Stäkets Idrottsförening - AIK IBF (A)
2020-11-15 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370030 Bele Barkarby IF IBF (A) - Täby FC (A)
2020-11-15 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026033 Bele Barkarby IF IBF (B) - Järfälla IBK (A)
2020-11-21 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334031 Jakobsbergs IBF - Duvbo IK
2020-11-21 13:15 Herrar division 5 Norra 150009053 Järfälla IBK (B) - IK Stym
2020-11-21 14:45 Damer division 3 norra 150036034 Järfälla IBK (A) - Örby IS
2020-11-21 16:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020031 Bele Barkarby IF IBF - Enebybergs IF (B)
2020-11-22 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329048 Järfälla IBK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-11-28 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340045 Stäkets IF - Rosersberg Arlanda IBK
2020-11-28 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338055 Stäkets Idrottsförening - Väsby AIK
2020-11-29 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343085 Jakobsbergs IBF (A) - Täby FC (B)
December
2020-12-05 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338062 Stäkets Idrottsförening - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-12-05 13:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035053 Järfälla IBK (B) - Täby FC (C)
2020-12-10 20:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301081 Älvsjö AIK IBF - Järfälla IBK (A)
2020-12-12 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334041 Jakobsbergs IBF - Råsunda IS
2020-12-12 13:15 Herrar division 5 Norra 150009065 Järfälla IBK (B) - Lokomotiv Kista IBF
2020-12-12 14:45 Damveteran 150191050 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK
2020-12-13 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352086 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A)
2020-12-13 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356071 Järfälla IBK (A) - Vaxholms IBF (A)
2020-12-19 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340058 Stäkets IF - Silverdals IF
2020-12-19 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338075 Stäkets Idrottsförening - Silverdals IF
Januari
2021-01-09 12:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035066 Järfälla IBK (B) - Huddinge IBS (B)
2021-01-16 12:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033052 Bele Barkarby IF IBF (A) - Nynäshamns IBK (A)
2021-01-16 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334051 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK
2021-01-17 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369070 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C)
2021-01-17 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352101 Bele Barkarby IF IBF - Sigtuna IF IBK
2021-01-17 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338089 Stäkets Idrottsförening - Danderyds SK IBF
2021-01-17 12:15 Herrar division 4 norra 150005057 Jakobsbergs IBF (B) - Vaxholms IBF (B)
2021-01-17 13:45 Herrar division 4 norra 150005056 Bele Barkarby IF IBF (B) - IBF Täby
2021-01-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356096 Järfälla IBK (A) - Täby FC (A)
2021-01-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357091 Järfälla IBK (B) - Täby FC (H)
2021-01-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352113 Järfälla IBK - Silverdals IF (A)
2021-01-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357095 Jakobsbergs IBF - Silverdals IF
2021-01-24 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343129 Jakobsbergs IBF (A) - Väsby AIK (B)
2021-01-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357098 Bele Barkarby IF IBF - Järfälla IBK (B)
2021-01-30 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348107 Bele Barkaby IF IBF (B) - Väsby AIK (C)
2021-01-30 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343133 Bele Barkaby IF IBF (A) - Erikslunds KF
2021-01-30 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334061 Jakobsbergs IBF - Järfälla IBK
Februari
2021-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338107 Stäkets Idrottsförening - Åkersberga IBF P08A
2021-02-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340078 Stäkets IF - Täby FC (B)
2021-02-06 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334069 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK
2021-02-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340079 Stäkets IF - Kungsängens IF
2021-02-13 13:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028104 Järfälla IBK (B) - Hammarby IF IBF (B)
2021-02-13 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026086 Järfälla IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2021-02-13 16:00 Herrar division 4 norra 150005068 Jakobsbergs IBF (B) - IK Frej Täby IBK
2021-02-14 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357105 Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK (B)
2021-02-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356110 Järfälla IBK (A) - Enebybergs IF
2021-02-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352142 Järfälla IBK - Enebybergs IF (A)
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357109 Jakobsbergs IBF - Hässelby SK IBK (B)
2021-02-20 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338118 Stäkets Idrottsförening - Vallentuna IBK
Mars
2021-03-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348139 Bele Barkaby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (C)
2021-03-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339133 Bele Barkarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-03-13 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340092 Stäkets IF - Väsby AIK
2021-03-13 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334081 Jakobsbergs IBF - Ängby IF
2021-03-20 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369104 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK (A)
2021-03-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313126 Bele Barkarby IF IBF (A) - Väsby AIK
2021-03-20 14:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020081 Bele Barkarby IF IBF - Centralvägens IBK
2021-03-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340105 Stäkets IF - Töjnan IBK
2021-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339145 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö
2021-03-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343184 Bele Barkaby IF IBF (A) - Sigtuna IF IBK (A)
2021-03-28 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352181 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK
2021-03-28 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357133 Bele Barkarby IF IBF - Silverdals IF
2021-03-28 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352186 Järfälla IBK - Väsby AIK
2021-03-28 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028129 Bele Barkarby IF IBF (C) - Väsby AIK (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis