Värmdö sporthall

Adress
Motionsvägen 4, 13930 VÄRMDÖ
Telefon
08-570 220 10 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-05 09:00 DM Dam Grupp 2 150061001 Ingarö IF (Div 2) - Värmdö IF (A) (Div 1)
2020-09-05 10:00 DM Dam Grupp 2 150061002 Täby FC (A) (Div 1) - Vendelsö IK (B) (Div 2)
2020-09-05 11:00 DM Dam Grupp 3 150062001 Djurgårdens IF IBS (Div 2) - Värmdö IF (Div 2)
2020-09-05 12:00 DM Dam Grupp 3 150062002 FBI Tullinge (A) (Div 1) - Råsunda IS (Div 1)
2020-09-05 13:00 DM Herr Grupp 11 150074001 Fullersta IBK (Div 2) - Vinnare Gr 7
2020-09-05 14:00 DM Herr Grupp 11 150074002 IBF Offensiv Lidingö (A) (Div 2) - Värmdö IF (A) (Div 1)
2020-09-05 15:00 DM Herr Grupp 12 150075001 Jakobsbergs IBF (Div 2) - Vinnare Gr 8
2020-09-05 16:00 DM Herr Grupp 12 150075002 Järfälla IBK (Div 1) - Nacka Wallenstam IBK (A) (Div 2)
2020-09-05 17:00 DM Dam Grupp 2 150061003 Ingarö IF (Div 2) - Täby FC (A) (Div 1)
2020-09-05 18:00 DM Dam Grupp 2 150061004 Vendelsö IK (B) (Div 2) - Värmdö IF (A) (Div 1)
2020-09-05 19:00 DM Dam Grupp 3 150062003 Djurgårdens IF IBS (Div 2) - FBI Tullinge (A) (Div 1)
2020-09-05 20:00 DM Dam Grupp 3 150062004 Råsunda IS (Div 1) - Värmdö IF (Div 2)
2020-09-06 09:00 DM Herr Grupp 11 150074003 Fullersta IBK (Div 2) - IBF Offensiv Lidingö (A) (Div 2)
2020-09-06 10:00 DM Herr Grupp 11 150074004 Värmdö IF (A) (Div 1) - Vinnare Gr 7
2020-09-06 11:00 DM Herr Grupp 12 150075003 Jakobsbergs IBF (Div 2) - Järfälla IBK (Div 1)
2020-09-06 12:00 DM Herr Grupp 12 150075004 Nacka Wallenstam IBK (A) (Div 2) - Vinnare Gr 8
2020-09-06 13:00 DM Dam Grupp 2 150061005 Vendelsö IK (B) (Div 2) - Ingarö IF (Div 2)
2020-09-06 14:00 DM Dam Grupp 2 150061006 Värmdö IF (A) (Div 1) - Täby FC (A) (Div 1)
2020-09-06 15:00 DM Dam Grupp 3 150062005 Råsunda IS (Div 1) - Djurgårdens IF IBS (Div 2)
2020-09-06 16:00 DM Dam Grupp 3 150062006 Värmdö IF (Div 2) - FBI Tullinge (A) (Div 1)
2020-09-06 17:00 DM Herr Grupp 11 150074005 Värmdö IF (A) (Div 1) - Fullersta IBK (Div 2)
2020-09-06 18:00 DM Herr Grupp 11 150074006 Vinnare Gr 7 - IBF Offensiv Lidingö (A) (Div 2)
2020-09-06 19:00 DM Herr Grupp 12 150075005 Nacka Wallenstam IBK (A) (Div 2) - Jakobsbergs IBF (Div 2)
2020-09-06 20:00 DM Herr Grupp 12 150075006 Vinnare Gr 8 - Järfälla IBK (Div 1)
2020-09-26 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032006 Värmdö IF - Järfälla IBK
Oktober
2020-10-17 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032021 Värmdö IF - Björklinge BK
November
2020-11-07 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032031 Värmdö IF - Vallentuna IBK
2020-11-21 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032054 Värmdö IF - Balrog Botkyrka IK
2020-11-28 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032060 Värmdö IF - Farsta IBK
Januari
2021-01-09 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032078 Värmdö IF - IBK Uppsala Teknologer
2021-01-16 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032080 Värmdö IF - Rotebro IS IBK
2021-01-30 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032091 Värmdö IF - Rosersbergs IK
Februari
2021-02-20 14:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032108 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF
2021-02-24 19:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032114 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
Mars
2021-03-14 12:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032132 Värmdö IF - Hammarby IF IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis