Värmdö sporthall

Adress
Motionsvägen 4, 13930 VÄRMDÖ
Telefon
08-570 220 10 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2021-09-26 13:00 Damer division 1 150012001 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-09-26 16:45 Herrar division 4 södra 150006002 Värmdö IF (C) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
Oktober
2021-10-01 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704019 Värmdö IF / Ingarö IF - Djurgårdens IF IBS
2021-10-02 09:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310024 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-10-02 10:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311004 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B)
2021-10-02 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032015 Värmdö IF - Rotebro IS IBK
2021-10-02 15:15 Herrar division 3 södra 150003009 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B)
2021-10-02 17:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733015 Värmdö IF - Täby FC
2021-10-03 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366001 Värmdö IF - Nynäshamns IBK
2021-10-03 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345002 Värmdö IF (A) - Värmdö IF (C)
2021-10-03 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349008 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B)
2021-10-03 12:30 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365001 Värmdö IF - Farsta IBK (A)
2021-10-03 15:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033009 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-10-08 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733019 Värmdö IF - Järfälla IBK
2021-10-09 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350011 Värmdö IF (A) - Sörskogens IF (B)
2021-10-09 10:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341010 Värmdö IF - Mariebergs SK (B)
2021-10-09 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377006 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-10-10 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373008 Värmdö IF - Högdalens AIS
2021-10-10 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H 150355009 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-10-10 11:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Södra 150354012 Värmdö IF - Ekerö IK
2021-10-10 13:00 Damer division 1 150012012 Värmdö IF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-10-10 15:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310008 Värmdö IF - Huddinge IBS
2021-10-10 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308009 Värmdö IF (A) - Hässelby SK IBK (B)
2021-10-10 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321008 Värmdö IF - Farsta IBK
2021-10-10 18:45 Herrar division 4 södra 150006012 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-10-16 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Södra 150354017 Värmdö IF - Tungelsta IF
2021-10-16 11:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312017 Värmdö IF (A) - Täby FC (C)
2021-10-16 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321016 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-10-16 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305008 Värmdö IF - Visby IBK
2021-10-17 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349030 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A)
2021-10-17 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350022 Värmdö IF (A) - Sköndals IK (B)
2021-10-17 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344019 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (B)
2021-10-17 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345011 Värmdö IF (C) - Älta IF (A)
2021-10-17 13:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365015 Värmdö IF - Nynäshamns IBK
2021-10-17 15:45 Herrar division 3 södra 150003015 Värmdö IF (B) - Huvudstadens IBK
2021-10-23 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391022 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF (B)
2021-10-23 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349040 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-10-23 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345022 Värmdö IF (C) - Sickla IF
2021-10-23 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345024 Värmdö IF (A) - Sörskogens IF
2021-10-23 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341023 Värmdö IF - Älta IF
2021-10-23 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339023 Värmdö IF - Älta IF
2021-10-23 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377017 Värmdö IF - Ingarö IF
2021-10-23 17:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033025 Värmdö IF - Huddinge IBS (A)
2021-10-24 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308022 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS
2021-10-24 13:00 Damer division 1 150012022 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-10-24 15:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310019 Värmdö IF - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK
2021-10-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350044 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-10-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344037 Värmdö IF (B) - Karlbergs BK
2021-10-30 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032034 Värmdö IF - Björklinge BK
2021-10-30 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311028 Värmdö IF (B) - Täby FC (B)
2021-10-31 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373017 Värmdö IF - Älta IF
2021-10-31 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H 150355018 Värmdö IF (A) - Älta IF (B)
2021-10-31 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321032 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-10-31 13:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027020 Värmdö IF (B) - Djurgårdens IF IBS (B)
November
2021-11-06 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032043 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-11-07 13:00 Damer division 1 150012032 Värmdö IF (A) - Sundbybergs IK (A)
2021-11-07 15:00 Herrar division 4 södra 150006022 Värmdö IF (C) - Tumba GOIF
2021-11-07 16:45 Herrar division 3 södra 150003025 Värmdö IF (B) - Hammarbyhöjden IBK
2021-11-12 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704037 Värmdö IF / Ingarö IF - Nynäshamns IBK
2021-11-13 15:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312031 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A)
2021-11-13 16:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033035 Värmdö IF - Täby FC (A)
2021-11-14 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391044 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-11-14 10:45 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365029 Värmdö IF - Vendelsö IK
2021-11-14 11:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349058 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (D)
2021-11-14 12:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345044 Värmdö IF (C) - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-11-14 13:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345046 Värmdö IF (A) - Sköndals IK
2021-11-19 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733037 Värmdö IF - Nacka IBK
2021-11-20 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350066 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-11-20 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344055 Värmdö IF (B) - Ängby IF (A)
2021-11-20 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341041 Värmdö IF - Huddinge IBS (A)
2021-11-20 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339045 Värmdö IF - Segeltorps IF
2021-11-20 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305024 Värmdö IF - Sundbybergs IK
2021-11-20 15:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316053 Värmdö IF - Sköndals IK
2021-11-21 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366025 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK
2021-11-21 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150360028 Värmdö IF (B) - Älta IF (C)
2021-11-21 11:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H 150355026 Värmdö IF (A) - Sköndals IK
2021-11-21 13:00 Damer division 1 150012042 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A)
2021-11-21 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321048 Värmdö IF - IBF Offensiv Lidingö (B)
2021-11-21 16:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310034 Värmdö IF - Åkersberga IBF
2021-11-21 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027030 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-11-26 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733028 Värmdö IF - Hässelby SK IBK
2021-11-27 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391066 Värmdö IF - FBI Tullinge
2021-11-27 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345068 Värmdö IF (A) - Högdalens AIS
2021-11-27 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032062 Värmdö IF - Balrog Botkyrka IK
2021-11-28 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt H 150355032 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF
2021-11-28 10:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312044 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-11-28 12:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311043 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B)
2021-11-28 13:15 Herrar division 4 södra 150006032 Värmdö IF (C) - Tyresö IBS
2021-11-28 15:00 Herrar division 3 södra 150003035 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (A)
2021-11-28 17:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033049 Värmdö IF - Åkersberga IBF (A)
December
2021-12-04 09:15 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366037 Värmdö IF - Sköndals IK
2021-12-04 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150360036 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS
2021-12-04 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349076 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (A)
2021-12-04 12:30 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365043 Värmdö IF - Älta IF
2021-12-04 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344073 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B)
2021-12-04 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341053 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-12-04 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027010 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS (B)
2021-12-04 17:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312005 Värmdö IF (A) - Sköndals IK
2021-12-05 09:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316071 Värmdö IF - Ingarö IF/Sickla IF
2021-12-05 10:45 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339084 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-12-05 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308052 Värmdö IF (A) - Täby FC (B)
2021-12-05 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305034 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK
2021-12-11 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150360042 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-12-11 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350088 Värmdö IF (A) - Högalids IF
2021-12-11 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345090 Värmdö IF (A) - Norrtulls SK
2021-12-11 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345088 Värmdö IF (C) - Huddinge IBS (A)
2021-12-11 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321069 Värmdö IF - Järfälla IBK
2021-12-11 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027040 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (A)
2021-12-11 16:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312057 Värmdö IF (A) - Västerhaninge IBK
2021-12-12 10:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311056 Värmdö IF (B) - Väsby AIK
2021-12-12 11:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310044 Värmdö IF - FBI Tullinge
2021-12-12 12:45 Herrar division 3 södra 150003045 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2021-12-12 16:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033045 Värmdö IF - FBI Tullinge (A)
2021-12-17 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704055 Värmdö IF / Ingarö IF - Farsta IBK
2021-12-18 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391088 Värmdö IF - Farsta IBK
2021-12-18 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349094 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2021-12-18 11:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365057 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK
2021-12-18 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345100 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-12-18 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344091 Värmdö IF (B) - Ängby IF (C)
2021-12-18 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377042 Värmdö IF - Huddinge IBS (A)
2021-12-18 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305044 Värmdö IF - Täby FC (B)
2021-12-19 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt C 150373044 Värmdö IF - Farsta IBK (B)
2021-12-19 10:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366049 Värmdö IF - Huddinge IBS
2021-12-19 11:45 Pantamera Pojkar Blå Svårsvår Södra 150339077 Värmdö IF - Åkersberga IBF (B)
2021-12-19 15:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310048 Värmdö IF - Täby FC
Januari
2022-01-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341070 Värmdö IF - Nacka IBK (B)
2022-01-08 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032074 Värmdö IF - IBK Uppsala Teknologer
2022-01-08 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308069 Värmdö IF (A) - Rotebro IS IBK
2022-01-08 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027050 Värmdö IF (B) - Farsta IBK (B)
2022-01-09 13:00 Damer division 1 150012062 Värmdö IF (A) - Rotebro IS IBK
2022-01-09 17:00 Herrar division 3 södra 150003049 Värmdö IF (B) - Ingarö IF (A)
2022-01-15 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321081 Värmdö IF - Salems IF
2022-01-15 13:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305048 Värmdö IF - Tungelsta IF
2022-01-16 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350110 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-01-16 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345110 Värmdö IF (C) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2022-01-16 12:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316096 Värmdö IF - Täby FC
2022-01-16 15:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311076 Värmdö IF (B) - Åkersberga IBF (A)
2022-01-16 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312077 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A)
2022-01-16 18:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733055 Värmdö IF - Åkersberga IBF
2022-01-21 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704069 Värmdö IF / Ingarö IF - FBI Tullinge
2022-01-22 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341083 Värmdö IF - Djurö-Vindö IF
2022-01-22 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345118 Värmdö IF (A) - Tumba GOIF
2022-01-22 17:15 Herrar division 4 södra 150006052 Värmdö IF (C) - Tungelsta IF (B)
2022-01-23 09:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350120 Värmdö IF (A) - Ingarö IF (B)
2022-01-23 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345120 Värmdö IF (C) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-01-23 11:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391110 Värmdö IF - Täby FC (C)
2022-01-23 13:00 Damer division 1 150012072 Värmdö IF (A) - AIK IBF (A)
2022-01-23 15:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310059 Värmdö IF - Vaksala SK
2022-01-23 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308082 Värmdö IF (A) - Hässelby SK IBK (A)
2022-01-23 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027060 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-01-29 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391120 Värmdö IF - Ekerö IK (A)
2022-01-29 11:00 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365071 Värmdö IF - FBI Tullinge
2022-01-29 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032094 Värmdö IF - Vallentuna IBK
2022-01-30 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316110 Värmdö IF - Tungelsta IF
2022-01-30 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305059 Värmdö IF - Huddinge IBS
Februari
2022-02-05 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308095 Värmdö IF (A) - Väsby AIK
2022-02-05 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312091 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-02-05 15:00 Herrar division 3 södra 150003065 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (A)
2022-02-05 16:30 Herrar division 4 södra 150006062 Värmdö IF (C) - Bergfoten IBK
2022-02-06 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344124 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B)
2022-02-06 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377057 Värmdö IF - FBI Tullinge (A)
2022-02-06 13:00 Damer division 1 150012082 Värmdö IF (A) - Täby FC (A)
2022-02-11 20:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704078 Värmdö IF / Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-02-12 11:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365085 Värmdö IF - Sköndals IK
2022-02-12 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391138 Värmdö IF - Åkersberga IBF (B)
2022-02-12 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341101 Värmdö IF - Saltsjöbadens IF
2022-02-13 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt 150316124 Värmdö IF - Danderyds SK IBF
2022-02-13 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311100 Värmdö IF (B) - Ekerö IK
2022-02-13 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027070 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (A)
2022-02-13 18:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733069 Värmdö IF - Ekerö IK /Ängby IF
2022-02-15 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032104 Värmdö IF - Hammarby IF IBF
2022-02-19 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311103 Värmdö IF (B) - Enebybergs IF
2022-02-19 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305074 Värmdö IF - Farsta IBK
2022-02-20 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344146 Värmdö IF (B) - Älta IF (B)
2022-02-20 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377068 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-02-20 13:00 Damer division 1 150012092 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK (A)
2022-02-20 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308064 Värmdö IF (A) - Tungelsta IF
2022-02-25 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733078 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF
2022-02-26 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032115 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF
2022-02-26 15:15 Herrar division 4 södra 150006072 Värmdö IF (C) - Nynäshamns IBK (A)
2022-02-26 17:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580704087 Värmdö IF / Ingarö IF - Huddinge IBS
Mars
2022-03-05 13:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032123 Värmdö IF - Farsta IBK
2022-03-05 15:15 Herrar division 3 södra 150003075 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK (A)
2022-03-11 20:00 Juniorallsvenskan C DJ18 580733087 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF
2022-03-12 13:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310074 Värmdö IF - Salems IF
2022-03-12 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027080 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK (A)
2022-03-13 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350156 Värmdö IF (A) - Djurö-Vindö IF
2022-03-13 11:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391156 Värmdö IF - Sörskogens IF
2022-03-13 12:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365099 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-03-13 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345156 Värmdö IF (C) - Fullersta IBK
2022-03-13 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341113 Värmdö IF - FBI Tullinge (A)
2022-03-13 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308112 Värmdö IF (A) - Töjnan IBK Töjnan/Silverdal P07
2022-03-13 17:00 Damer division 1 150012106 Värmdö IF (A) - Råsunda IS
2022-03-20 11:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349165 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK
2022-03-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311116 Värmdö IF (B) - Bele Barkarby IF IBF
2022-03-20 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305084 Värmdö IF - Segeltorps IF
2022-03-20 16:45 Herrar division 4 södra 150006082 Värmdö IF (C) - Malmens SF
2022-03-26 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308124 Värmdö IF (A) - Täby FC (A)
2022-03-26 16:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033085 Värmdö IF - Ekerö IK /Ängby IF (A)
2022-03-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt D 150350174 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (A)
2022-03-27 10:15 Pantamera Flickor Blå Medelsvår Södra 150365113 Värmdö IF - Salems IF
2022-03-27 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345172 Värmdö IF (A) - FBI Tullinge (A)
2022-03-27 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345174 Värmdö IF (C) - Örby IS
2022-03-27 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt E 150341125 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2022-03-27 14:30 Herrar division 3 södra 150003085 Värmdö IF (B) - Huddinge IBS
2022-03-27 16:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310084 Värmdö IF - Vallentuna IBK / IK Frej
April
2022-04-03 09:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt C 150349187 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2022-04-03 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Mellersta 150344190 Värmdö IF (B) - Älvsjö AIK IBF (D)
2022-04-03 11:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt Södra 150391174 Värmdö IF - Skogås/Trångsunds IBK
2022-04-03 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311129 Värmdö IF (B) - Täby FC (A)
2022-04-03 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312130 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF
2022-04-03 15:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027090 Värmdö IF (B) - Täby FC (C)
2022-04-03 16:45 Herrar division 4 södra 150006086 Värmdö IF (C) - IK Tomtberga (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis