Sköndalshallen

Adress
Perstorpsvägen, 12867 Sköndal
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365002 Sköndals IK - Ekerö IK
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381002 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331066 Sköndals IK (A) - Vallentuna IBK (A)
Oktober
2018-10-07 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358018 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B)
2018-10-07 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346006 Sköndals IK - AIK IBF (A)
2018-10-07 15:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373008 Sköndals IK - Ingarö IF
2018-10-14 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365013 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
2018-10-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340013 Sköndals IK (A) - Västerhaninge IBK
2018-10-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358036 Sköndals IK - Ekerö IK (B)
2018-10-21 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373019 Sköndals IK - FBI Tullinge
2018-10-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349036 Sköndals IK - Salems IF (A)
2018-10-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346017 Sköndals IK - Vendelsö IK (A)
2018-10-28 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373024 Sköndals IK - Nynäshamns IBK
2018-10-28 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365023 Sköndals IK - Täby FC (C)
2018-10-28 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340023 Sköndals IK (A) - Tungelsta IF
2018-10-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381023 Sköndals IK (B) - Ingarö IF
November
2018-11-11 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373048 Sköndals IK - Tumba GOIF
2018-11-11 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359052 Sköndals IK - Huddinge IBS (C)
2018-11-11 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349056 Sköndals IK - Tungelsta IF (B)
2018-11-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346028 Sköndals IK - Mariebergs SK (B)
2018-11-18 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349068 Sköndals IK - AIK IBF
2018-11-18 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349077 Kärrtorps IBK - Älvsjö AIK IBF
2018-11-18 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365033 Sköndals IK - Vaxholms IBF (B)
2018-11-18 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340033 Sköndals IK (A) - Huddinge IBS (A)
2018-11-18 16:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381033 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2018-11-25 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358073 Sköndals IK - Segeltorps IF
2018-11-25 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346039 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (C)
December
2018-12-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358091 Sköndals IK - Älta IF
2018-12-09 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373044 Sköndals IK - Huddinge IK
2018-12-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349108 Kärrtorps IBK - Salems IF (A)
2018-12-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346050 Sköndals IK - Råsunda IS (A)
2018-12-09 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365046 Sköndals IK - Hammarby IF IBF
2018-12-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381046 Sköndals IK (B) - Djurö-Vindö IF
2018-12-09 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340046 Sköndals IK (A) - Ekerö IK (D)
2018-12-16 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359105 Sköndals IK - Hammarby IF IBF
2018-12-16 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358102 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF
2018-12-16 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349116 Sköndals IK - Högalids IF
2018-12-16 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312045 Sköndals IK (B) - Nynäshamns IBK
2018-12-16 15:30 Damer division 1 150012069 Sköndals IK - Huddinge IBS
2018-12-16 17:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317033 Sköndals IK - Värmdö IF
2018-12-16 19:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035045 Sköndals IK (B) - Värmdö IF
Januari
2019-01-06 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311077 Sköndals IK (C) - Bro IK
2019-01-06 12:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381063 Sköndals IK (B) - Älta IF
2019-01-06 14:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310003 Sköndals IK - Åkersberga IBF (A)
2019-01-06 16:00 Herrar division 4 mellersta 150007054 Huvudstadens IBK - IK Ängen/Sätra
2019-01-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340063 Sköndals IK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2019-01-13 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365063 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF (B)
2019-01-13 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330048 Sköndals IK - FBI Tullinge
2019-01-13 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322053 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-01-13 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312049 Sköndals IK (B) - Ekerö IK
2019-01-13 14:45 Herrar division 4 södra 150006051 Sköndals IK - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2019-01-13 16:30 Damer division 1 150012082 Sköndals IK - AIK IBF
2019-01-13 18:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310097 Sköndals IK - Huddinge IK
2019-01-13 19:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035049 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK/Nynäshamns IBK
2019-01-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358124 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-01-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359127 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (E)
2019-01-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381073 Sköndals IK (B) - Nacka Wallenstam IBK
2019-01-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340073 Sköndals IK (A) - Örby IS
2019-01-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317041 Sköndals IK - FBI Tullinge (B)
2019-01-20 14:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311054 Sköndals IK (C) - Täby FC (A)
2019-01-20 15:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310053 Sköndals IK - Täby FC
2019-01-20 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322076 Sköndals IK - Grimsta AIK (B)
2019-01-20 18:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331054 Sköndals IK (A) - Huddinge IK (B)
2019-01-27 09:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373059 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
2019-01-27 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349148 Kärrtorps IBK - Högdalens AIS
2019-01-27 11:30 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365073 Sköndals IK - Värmdö IF (A)
2019-01-27 12:45 Damer division 1 150012095 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-01-27 14:45 Herrar division 4 mellersta 150007014 Huvudstadens IBK - FBC Söderort
2019-01-30 20:30 Herr Utveckling 150015059 Sköndals IK - Järfälla IBK
Februari
2019-02-03 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358146 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (D)
2019-02-03 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359146 Farsta IBK (B) - Värmdö IF (B)
2019-02-03 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359148 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF (B)
2019-02-03 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349164 Sköndals IK - Älta IF (A)
2019-02-03 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346078 Sköndals IK - Värmdö IF (A)
2019-02-03 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340083 Sköndals IK (A) - Segeltorps IF
2019-02-03 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381083 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (B)
2019-02-03 16:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317049 Sköndals IK - Högdalens AIS
2019-02-03 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322063 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (C)
2019-02-03 18:30 Herrar division 4 södra 150006061 Sköndals IK - Tyresö IBS
2019-02-03 20:00 Herrar division 4 mellersta 150007064 Huvudstadens IBK - Östermalms IBK
2019-02-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349168 Kärrtorps IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-02-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365083 Sköndals IK - Täby FC (B)
2019-02-10 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331064 Sköndals IK (A) - Täby FC (B)
2019-02-10 12:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312065 Sköndals IK (B) - Älvsjö AIK IBF
2019-02-10 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311064 Sköndals IK (C) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2019-02-10 14:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310063 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF
2019-02-10 16:00 Herrar division 4 mellersta 150007066 Huvudstadens IBK - AIK IBF (B)
2019-02-10 17:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317078 Sköndals IK - Ingarö IF (A)
2019-02-17 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373074 Sköndals IK - Farsta IBK F09
2019-02-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358167 Sköndals IK - Ingarö IF
2019-02-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359170 Sköndals IK - Vendelsö IK
2019-02-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346089 Sköndals IK - Farsta IBK (B)
2019-02-17 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330074 Sköndals IK - Segeltorps IF (B)
2019-02-17 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317057 Sköndals IK - Ingarö IF (A)
2019-02-17 15:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312015 Sköndals IK (B) - Huddinge IK (A)
2019-02-17 16:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311066 Sköndals IK (C) - FBI Tullinge (A)
2019-02-17 19:30 Herrar division 4 södra 150006071 Sköndals IK - IK Tomtberga
2019-02-24 13:00 Damer division 1 150012112 Sköndals IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-02-24 15:00 Herrar division 4 mellersta 150007077 Huvudstadens IBK - Högdalens AIS
2019-02-24 16:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033059 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-02-27 20:30 Herr Utveckling 150015074 Sköndals IK - Sörskogens IF
Mars
2019-03-03 16:00 Herrar division 4 södra 150006081 Sköndals IK - Salems IF (B)
2019-03-03 17:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035075 Sköndals IK (B) - Huddinge IBS (B)
2019-03-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349197 Sköndals IK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-03-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349188 Kärrtorps IBK - Tungelsta IF (B)
2019-03-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359180 Sköndals IK - Tungelsta IF
2019-03-10 12:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312075 Sköndals IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-03-10 13:45 Damer division 1 150012124 Sköndals IK - Rotebro IS IBK (A)
2019-03-10 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322073 Sköndals IK - Täby FC (B)
2019-03-10 18:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311014 Sköndals IK (C) - IK Frej Täby IBK
2019-03-10 19:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033074 Sköndals IK - Hammarby IF IBF (A)
2019-03-13 20:30 Herr Utveckling 150015084 Sköndals IK - Tungelsta IF
2019-03-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381096 Sköndals IK (B) - Farsta IBK (A)
2019-03-17 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365096 Sköndals IK - Åkersberga IBF (A)
2019-03-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340096 Sköndals IK (A) - Farsta IBK (B)
2019-03-17 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330084 Sköndals IK - Salems IF
2019-03-24 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373084 Sköndals IK - Ekerö IK
2019-03-24 12:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312085 Sköndals IK (B) - Vendelsö IK
2019-03-24 13:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033084 Sköndals IK - Rotebro IS IBK (A)
2019-03-24 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322087 Sköndals IK - Älvsjö AIK IBF
2019-03-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349224 Kärrtorps IBK - Älta IF (A)
2019-03-30 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365107 Sköndals IK - Örby IS
2019-03-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340107 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (A)
2019-03-30 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315090 Farsta IBK - Värmdö IF (A)
2019-03-30 14:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311088 Sköndals IK (C) - Vallentuna IBK (B)
2019-03-30 15:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331088 Sköndals IK (A) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK
2019-03-30 16:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381107 Sköndals IK (B) - Salems IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis