Hässelbyhallen

Adress
Köpingsvägen 22, 165 72 Hässelby
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356068 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (E)
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348026 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335025 Hässelby SK IBK ( B ) - Stäkets IF
September
2018-09-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357001 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D)
2018-09-30 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366005 Hässelby SK IBK - FBI Tullinge
2018-09-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347011 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (A)
2018-09-30 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391005 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK
2018-09-30 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345001 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (A)
Oktober
2018-10-05 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342010 Hässelby SK IBK - AIK IBF
2018-10-06 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392010 Hässelby SK IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2018-10-06 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369008 Hässelby SK IBK - Täby FC (C)
2018-10-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352018 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A)
2018-10-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353020 Hässelby SK IBK (A) - Mariebergs SK
2018-10-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345012 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (A)
2018-10-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338015 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF
2018-10-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339011 Hässelby SK IBK (B) - Hammarby IF IBF (B)
2018-10-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357022 Hässelby SK IBK (D) - Dubvo IK (A)
2018-10-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356024 Hässelby SK IBK (A) - IK Frej Täby IBK
2018-10-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347042 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF
2018-10-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353040 Hässelby SK IBK (A) - Norrtulls SK (B)
2018-10-23 18:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391017 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF
2018-10-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348050 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D)
2018-10-27 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392029 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (B)
2018-10-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356044 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF (B)
2018-10-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357044 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (B)
2018-10-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342025 Hässelby SK IBK - Ekerö IK (B)
November
2018-11-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353057 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK
2018-11-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347062 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A)
2018-11-10 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391031 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (B)
2018-11-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338026 Hässelby SK IBK (A) - Rotebro IS IBK
2018-11-10 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352021 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF
2018-11-11 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353060 Hässelby SK IBK (A) - Västerhaninge IBK B
2018-11-11 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352061 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (A)
2018-11-11 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357055 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK (B)
2018-11-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352058 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF
2018-11-17 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342035 Hässelby SK IBK - Täby FC (E)
2018-11-17 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339031 Hässelby SK IBK (B) - Nynäshamns IBK
2018-11-18 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356066 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (C)
2018-11-18 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357066 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK (C)
2018-11-18 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348074 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B)
2018-11-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352081 Hässelby SK IBK (D) - Silverdals IF (A)
2018-11-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352078 Hässelby SK IBK (B) - Stäkets IF
2018-11-24 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391044 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (B)
2018-11-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353080 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C)
2018-11-25 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338037 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (A)
2018-11-25 12:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356110 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (A)
December
2018-12-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357088 Hässelby SK IBK (D) - Danderyds SK IBF
2018-12-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357089 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (B)
2018-12-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356090 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2018-12-01 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356088 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A)
2018-12-01 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353091 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS
2018-12-01 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352090 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF
2018-12-01 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348098 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C)
2018-12-02 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335045 Hässelby SK IBK ( B ) - Rotebro IS IBK
2018-12-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342045 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF
2018-12-02 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339041 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK
2018-12-02 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345042 Hässelby SK IBK (B) - AIK IBF (B)
2018-12-08 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391057 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2018-12-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338048 Hässelby SK IBK (A) - Danderyds SK IBF
2018-12-15 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392065 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IBS
2018-12-16 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392062 Ängby IF (C) - Ekerö IK (B)
Januari
2019-01-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356114 Hässelby SK IBK (E) - Täby FC (E)
2019-01-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356119 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B)
2019-01-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392070 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IK
2019-01-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369048 Hässelby SK IBK - Norrtulls SK
2019-01-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357120 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (A)
2019-01-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347122 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK (A)
2019-01-19 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335075 Hässelby SK IBK ( B ) - Grimsta AIK (B)
2019-01-19 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391077 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK
2019-01-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339061 Hässelby SK IBK (B) - FBI Tullinge
2019-01-26 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369024 Hässelby SK IBK - Bro IK
2019-01-26 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366066 Hässelby SK IBK - Älvsjö AIK IBF
2019-01-26 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392083 Hässelby SK IBK (B) - Älvsjö AIK IBF
2019-01-26 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392023 Hässelby SK IBK (B) - IK Tomtberga (A)
Februari
2019-02-03 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353160 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkareby IF IBF (B)
2019-02-03 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347158 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö (XX)
2019-02-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357156 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F)
2019-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356155 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C)
2019-02-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356157 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (E)
2019-02-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357157 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF
2019-02-09 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366077 Hässelby SK IBK - Nacka Wallenstam IBK
2019-02-09 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391091 Hässelby SK IBK (A) - Järfälla IBK
2019-02-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338076 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK
2019-02-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353184 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF C
2019-02-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352183 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK
2019-02-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352186 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (A)
2019-02-16 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392101 Hässelby SK IBK (B) - Solna IK
2019-02-17 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342060 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF
Mars
2019-03-02 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391104 Hässelby SK IBK (A) - Grimsta AIK (B)
2019-03-02 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366088 Hässelby SK IBK - Örby IS
2019-03-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357174 Hässelby SK IBK (B) - Jakobsbergs IBF
2019-03-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356173 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (A)
2019-03-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356175 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B)
2019-03-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357175 Hässelby SK IBK (D) - Rotebro IS IBK
2019-03-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353198 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B)
2019-03-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348191 Hässelby SK IBK (A) - Jakobsbergs IBF
2019-03-09 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392113 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (C)
2019-03-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335095 Hässelby SK IBK ( B ) - Täby FC (C)
2019-03-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345092 Hässelby SK IBK (B) - Djurgårdens IF IBS
2019-03-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342095 Hässelby SK IBK - IBF Offensiv Lidingö (A)
2019-03-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339091 Hässelby SK IBK (B) - Huddinge IBS
2019-03-17 17:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391117 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK (B)
2019-03-23 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369084 Hässelby SK IBK - Sickla IF
2019-03-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357193 Hässelby SK IBK (D) - AIK IBF
2019-03-23 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357192 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B)
2019-03-23 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353218 Hässelby SK IBK (C) - Norrtulls SK (A)
2019-03-23 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352219 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D)
2019-03-23 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392125 Hässelby SK IBK (B) - IBF Offensiv Lidingö
2019-03-23 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356191 Hässelby SK IBK (A) - Sollentuna IBF
2019-03-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335105 Hässelby SK IBK ( B ) - Täby FC (B)
2019-03-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339101 Hässelby SK IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-03-30 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352231 Hässelby SK IBK (D) - Vaxholms IBF
2019-03-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356206 Hässelby SK IBK (E) - Bro IK (A)
2019-03-30 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366110 Hässelby SK IBK - Silverdals IF
2019-03-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345106 Hässelby SK IBK (B) - Mariebergs SK (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis