Hässelbyhallen

Adress
Köpingsvägen 22, 165 72 Hässelby
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2020-08-29 09:00 DM HJ Grupp 1 150076001 Huddinge IBS - Vallentuna IBK
2020-08-29 10:00 DM HJ Grupp 1 150076002 Hässelby SK IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-08-29 11:00 DM Herr Grupp 1 150064001 Huvudstadens IBK (Div 3) - Skogås/Trångsunds IBK (Div 3)
2020-08-29 12:00 DM Herr Grupp 1 150064002 IK Frej Täby IBK (Div 4) - Järfälla IBK (C) (Div 5)
2020-08-29 13:00 DM Damjunior Gr 1 150082001 Hammarby IF IBF - Värmdö IF
2020-08-29 14:00 DM Damjunior Gr 1 150082002 Hässelby SK IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-08-29 15:00 DM HJ Grupp 2 150077001 AIK IBF - Väsby AIK
2020-08-29 16:00 DM HJ Grupp 2 150077002 Arlanda IBK - Bele Barkarby IF IBF
2020-08-29 17:00 DM HJ Grupp 1 150076003 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK
2020-08-29 18:00 DM HJ Grupp 1 150076004 Tyresö Trollbäcken IBK - Vallentuna IBK
2020-08-29 19:00 DM Herr Grupp 1 150064003 Huvudstadens IBK (Div 3) - IK Frej Täby IBK (Div 4)
2020-08-29 20:00 DM Herr Grupp 1 150064004 Järfälla IBK (C) (Div 5) - Skogås/Trångsunds IBK (Div 3)
2020-08-30 09:00 DM Damjunior Gr 1 150082003 Hammarby IF IBF - Hässelby SK IBK
2020-08-30 10:00 DM Damjunior Gr 1 150082004 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF
2020-08-30 11:00 DM HJ Grupp 2 150077003 AIK IBF - Arlanda IBK
2020-08-30 12:00 DM HJ Grupp 2 150077004 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK
2020-08-30 13:00 DM HJ Grupp 1 150076005 Tyresö Trollbäcken IBK - Huddinge IBS
2020-08-30 14:00 DM HJ Grupp 1 150076006 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK
2020-08-30 15:00 DM Herr Grupp 1 150064005 Järfälla IBK (C) (Div 5) - Huvudstadens IBK (Div 3)
2020-08-30 16:00 DM Herr Grupp 1 150064006 Skogås/Trångsunds IBK (Div 3) - IK Frej Täby IBK (Div 4)
2020-08-30 17:00 DM Damjunior Gr 1 150082005 Tyresö Trollbäcken IBK - Hammarby IF IBF
2020-08-30 18:00 DM Damjunior Gr 1 150082006 Värmdö IF - Hässelby SK IBK
2020-08-30 19:00 DM HJ Grupp 2 150077005 Bele Barkarby IF IBF - AIK IBF
2020-08-30 20:00 DM HJ Grupp 2 150077006 Väsby AIK - Arlanda IBK
September
2020-09-05 10:00 DM Dam Grupp 1 150060001 Hässelby SK IBK (A) (Div 1) - Vallentuna IBK (Div 2)
2020-09-05 11:00 DM Dam Grupp 1 150060002 Sigtuna IF IBK (Div 2) - Sundbybergs IK (A) (Div 1)
2020-09-05 12:00 DM Herr Grupp 9 150072001 Hässelby SK IBK (Div 2) - Vinnare Gr 5
2020-09-05 13:00 DM Herr Grupp 9 150072002 Väsby AIK (Div 2) - Älvsjö AIK IBF (A) (Div 1)
2020-09-05 14:00 DM Herr Grupp 10 150073001 Ekerö IK (Div 2) - Vinnare Gr 6
2020-09-05 15:00 DM Herr Grupp 10 150073002 IS Bar Central Nytorget (Div 2) - Vallentuna IBK (Div 1)
2020-09-05 16:00 DM Dam Grupp 1 150060003 Hässelby SK IBK (A) (Div 1) - Sigtuna IF IBK (Div 2)
2020-09-05 17:00 DM Dam Grupp 1 150060004 Sundbybergs IK (A) (Div 1) - Vallentuna IBK (Div 2)
2020-09-06 09:00 DM Herr Grupp 9 150072003 Hässelby SK IBK (Div 2) - Väsby AIK (Div 2)
2020-09-06 10:00 DM Herr Grupp 9 150072004 Älvsjö AIK IBF (A) (Div 1) - Vinnare Gr 5
2020-09-06 11:00 DM Herr Grupp 10 150073003 Ekerö IK (Div 2) - IS Bar Central Nytorget (Div 2)
2020-09-06 12:00 DM Herr Grupp 10 150073004 Vallentuna IBK (Div 1) - Vinnare Gr 6
2020-09-06 13:00 DM Dam Grupp 1 150060005 Sundbybergs IK (A) (Div 1) - Hässelby SK IBK (A) (Div 1)
2020-09-06 14:00 DM Dam Grupp 1 150060006 Vallentuna IBK (Div 2) - Sigtuna IF IBK (Div 2)
2020-09-06 15:00 DM Herr Grupp 9 150072005 Älvsjö AIK IBF (A) (Div 1) - Hässelby SK IBK (Div 2)
2020-09-06 16:00 DM Herr Grupp 9 150072006 Vinnare Gr 5 - Väsby AIK (Div 2)
2020-09-06 17:00 DM Herr Grupp 10 150073005 Vallentuna IBK (Div 1) - Ekerö IK (Div 2)
2020-09-06 18:00 DM Herr Grupp 10 150073006 Vinnare Gr 6 - IS Bar Central Nytorget (Div 2)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis