Tomtbergahallen

Adress
Rådsvägen 1, 14148 HUDDINGE
Telefon
070-627 97 27 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera F Blå Svår Södra 150337025 Huddinge IBS - Salems IF
September
2019-09-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359005 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B)
2019-09-28 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349007 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (D)
2019-09-28 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365002 Huddinge IBS - Vendelsö IK (B)
2019-09-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345003 Huddinge IBS (A) - Älta IF (C)
2019-09-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345004 Huddinge IBS (B) - Älta IF (A)
2019-09-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335005 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-09-28 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339003 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK
Oktober
2019-10-05 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349014 Huddinge IBS (B) - Älta IF
2019-10-05 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354010 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A)
2019-10-06 18:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337010 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2019-10-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359029 Huddinge IBS - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2019-10-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354020 Huddinge IBS - Vendelsö IK (A)
2019-10-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350023 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B)
2019-10-12 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349029 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK
2019-10-12 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365014 Huddinge IBS - Täby FC (B)
2019-10-12 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345027 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2019-10-12 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345028 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-10-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349032 Huddinge IBS (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2019-10-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335027 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-10-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335031 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK
2019-10-26 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354040 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö (B)
2019-10-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350045 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK
2019-10-26 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365026 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF
November
2019-11-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359053 Huddinge IBS - Salems IF
2019-11-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349059 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF (B)
2019-11-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345051 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF
2019-11-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345052 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (B)
2019-11-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335053 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK
2019-11-09 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339023 Huddinge IBS - Salems IF
2019-11-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350067 Huddinge IBS (C) - Djurö-Vindö IF
2019-11-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349063 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-11-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359077 Huddinge IBS - Ingarö IF
2019-11-23 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354060 Huddinge IBS - Sköndals IK
2019-11-23 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335083 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK
2019-11-30 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365050 Huddinge IBS - Ängby IF (A)
2019-11-30 11:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337045 Huddinge IBS - IK Tomtberga (A)
2019-11-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345075 Huddinge IBS (A) - Salems IF
December
2019-12-01 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366048 Huddinge IK (B) - Täby FC (C)
2019-12-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359088 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-12-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349077 Huddinge IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (B)
2019-12-01 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345076 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK
2019-12-07 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354080 Huddinge IBS - Örby IS
2019-12-07 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335105 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK
2019-12-07 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339036 Huddinge IBS - Värmdö IF (A)
2019-12-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349085 Huddinge IBS (B) - Högalids IF
2019-12-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350089 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK
2019-12-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345099 Huddinge IBS (A) - Huddinge IBS (B)
2019-12-14 13:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337055 Huddinge IBS - Bele Barkarby IF IBF (B)
Januari
2020-01-11 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359108 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF (E)
2020-01-11 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349095 Huddinge IBS (A) - Hammarby IF IBF (B)
2020-01-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345110 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B)
2020-01-11 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335119 Huddinge IBS (A) - AIK IBF (B)
2020-01-11 14:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337060 Huddinge IBS - Älta IF
2020-01-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354175 Huddinge IBS - Saltsjöbadens IF
2020-01-18 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354108 Huddinge IBS - Norrtulls SK
2020-01-18 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365074 Huddinge IBS - Ingarö IF
2020-01-18 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335131 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A)
2020-01-25 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365086 Huddinge IBS - Värmdö IF
2020-01-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345130 Huddinge IBS (A) - Älta IF (A)
2020-01-25 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335141 Huddinge IBS (A) - Mariebergs SK
2020-01-25 13:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337075 Huddinge IBS - Täby FC (B)
2020-01-25 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339053 Huddinge IBS - Farsta IBK
2020-01-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349107 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (B)
2020-01-26 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345129 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK
Februari
2020-02-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350119 Huddinge IBS (C) - Tungelsta IF
2020-02-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349113 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge
2020-02-01 15:45 Pantamera F Blå Svår Södra 150337080 Huddinge IBS - Salems IF
2020-02-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335167 Huddinge IBS (B) - Mariebergs SK
2020-02-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339063 Huddinge IBS - IBF Offensiv Lidingö
2020-02-08 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365098 Huddinge IBS - Töjnan IBK
2020-02-08 13:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337085 Huddinge IBS - Värmdö IF
2020-02-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349129 Huddinge IBS (B) - Djurgårdens IF IBS (B)
2020-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345150 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2020-02-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345149 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF (B)
2020-02-09 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354124 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK (D)
2020-02-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359148 Huddinge IBS - Sickla IF
2020-02-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350137 Huddinge IBS (C) - Salems IF (B)
2020-02-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349131 Huddinge IBS (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-02-21 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår A 150363011 Huddinge IBS - Vendelsö IK
2020-02-22 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014109 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2020-02-22 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329104 Huddinge IBS - IK Frej Täby IBK (B)
Mars
2020-03-02 20:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035097 Huddinge IBS (B) - Huddinge IK
2020-03-04 20:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033084 Huddinge IBS (A) - Åkersberga IBF (A)
2020-03-07 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354140 Huddinge IBS - Ingarö IF (B)
2020-03-07 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335185 Huddinge IBS (A) - Täby FC (C)
2020-03-07 12:00 Pantamera Röd Svår B 150360005 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2020-03-07 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322093 Huddinge IBS (B) - Täby FC (B)
2020-03-07 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014121 Huddinge IBS (C) - Sickla IF
2020-03-07 16:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366120 Huddinge IK (B) - Nynäshamns IBK
2020-03-08 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349142 Huddinge IBS (A) - Tumba GOIF
2020-03-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345170 Huddinge IBS (A) - Segeltorps IF (B)
2020-03-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345169 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF (A)
2020-03-08 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365110 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2020-03-08 13:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337095 Huddinge IBS - Åkersberga IBF (C)
2020-03-08 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339073 Huddinge IBS - Ekerö IK (B)
2020-03-08 15:30 Pantamera Ljusröd Svår A 150307011 Huddinge IBS - Väsby AIK (A)
2020-03-11 20:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035108 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK
2020-03-13 18:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312061 Huddinge IBS - Huddinge IK (C)
2020-03-13 20:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300056 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2020-03-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359168 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK
2020-03-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350155 Huddinge IBS (C) - Sickla IF
2020-03-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339076 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321097 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK
2020-03-14 15:00 Juniorallsvenskan D DJ17 580733088 Huddinge IBS - Endre IF
2020-03-14 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329117 Huddinge IBS - Ekerö IK (A)
2020-03-14 17:45 Pantamera Ljusröd Svår A 150307015 Huddinge IBS - Väsby IBK
2020-03-15 17:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329005 Huddinge IBS - Bele Barkarby IF IBF
2020-03-16 19:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår A 150363019 Huddinge IBS - Hässelby SK IBK
2020-03-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354156 Huddinge IBS - FBI Tullinge (C)
2020-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349164 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (F)
2020-03-21 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365122 Huddinge IBS - Vendelsö IK (A)
2020-03-21 13:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337105 Huddinge IBS - Täby FC (D)
2020-03-21 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322103 Huddinge IBS (B) - Djurgårdens IF IBS
2020-03-27 18:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312070 Huddinge IBS - Salems IF
2020-03-27 20:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300062 Huddinge IBS - Farsta IBK
2020-03-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359188 Huddinge IBS - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-03-28 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349177 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-03-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345190 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK
2020-03-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335211 Huddinge IBS (B) - Täby FC (C)
2020-03-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335207 Huddinge IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-03-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339087 Huddinge IBS - Täby FC (B)
2020-03-28 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327086 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF
2020-03-28 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321108 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF
2020-03-29 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350173 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-03-29 10:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365127 Huddinge IBS - Huddinge IK
2020-03-29 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345189 Huddinge IBS (B) - Sickla IF
2020-03-29 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329130 Huddinge IBS - Silverdals IF
2020-03-29 13:30 Pantamera Ljusröd Svår A 150307021 Huddinge IBS - Järfälla IBK/Stäkets IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis