Fisksätra sporthall

Adress
Hamnvägen, 133 42 SALTSJÖBADEN
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345104 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF
September
2019-09-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359011 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF
2019-09-29 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345009 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (B)
Oktober
2019-10-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359022 Saltsjöbadens IF - Salems IF
2019-10-13 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345033 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF (A)
2019-10-20 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359042 Saltsjöbadens IF - Ingarö IF
2019-10-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345044 Saltsjöbadens IF - Salems IF
November
2019-11-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359062 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (C)
2019-11-24 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345064 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (B)
December
2019-12-01 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359082 Saltsjöbadens IF - Fullersta IBK
2019-12-08 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345084 Saltsjöbadens IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-12-08 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354178 Saltsjöbadens IF - Segeltorps IF
Januari
2020-01-19 09:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335125 Nacka Wallenstam IBK (B) - Farsta IBK
2020-01-19 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354179 Saltsjöbadens IF - Vendelsö IK (A)
2020-01-26 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345124 Saltsjöbadens IF - Tungelsta IF (A)
Februari
2020-02-02 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359122 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-02-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345144 Saltsjöbadens IF - FBI Tullinge (A)
2020-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359134 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK
2020-02-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345156 Saltsjöbadens IF - Nynäshamns IBK
2020-02-16 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391072 Sickla IF - Rotebro IS IBK
2020-02-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354180 Saltsjöbadens IF - Älta IF
Mars
2020-03-08 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359158 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS
2020-03-08 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354181 Saltsjöbadens IF - Sköndals IK
2020-03-15 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354182 Saltsjöbadens IF - Nacka Wallenstam IBK
2020-03-15 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359171 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF
2020-03-22 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359182 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (C)
2020-03-22 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345180 Saltsjöbadens IF - Huddinge IBS (A)
2020-03-22 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354183 Saltsjöbadens IF - Örby IS
2020-03-29 09:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305084 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF
2020-03-29 10:15 Pantamera Ljusröd Svår B 150351015 Älta IF - Täby FC (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis