Myrsjöskolan

Adress
Mensättravägen 42, 13231 Saltsjö-Boo
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349057 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (H)
September
2019-09-28 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392003 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF
2019-09-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350009 Sickla IF - Västerhaninge IBK
2019-09-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349009 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-09-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345006 Sickla IF - Värmdö IF
2019-09-28 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345005 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK
2019-09-28 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335009 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK
Oktober
2019-10-05 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349016 Nacka Wallenstam IBK (D) - Tumba GOIF
2019-10-05 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350016 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-10-05 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335014 Sickla IF - Huddinge IBS (B)
2019-10-12 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354026 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF (B)
2019-10-12 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349023 Nacka Wallenstam IBK (F) - Huddinge IBS (B)
2019-10-18 18:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345029 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (B)
2019-10-19 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349039 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK (B)
2019-10-19 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349034 Nacka Wallenstam IBK (D) - Nacka Wallenstam IBK (F)
2019-10-19 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350039 Sickla IF - Segeltorps IF (A)
2019-10-26 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359001 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (C)
2019-10-26 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359002 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (E)
2019-10-26 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349045 Nacka Wallenstam IBK (F) - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-10-26 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra 150340046 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (B)
November
2019-11-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359045 Nacka Wallenstam IBK (A) - FBI Tullinge (B)
2019-11-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349052 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (B)
2019-11-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350052 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (B)
2019-11-09 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391022 Sickla IF - Ekerö IK
2019-11-09 16:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392023 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge
2019-11-09 18:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350057 Sickla IF - Hammarby IF IBF (C)
2019-11-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345054 Sickla IF - Saltsjöbadens IF
2019-11-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339024 Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK (B)
2019-11-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335051 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-11-10 15:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373028 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF
2019-11-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349067 Nacka Wallenstam IBK (F) - Högalids IF
2019-11-16 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392053 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK (B)
2019-11-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335062 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-11-23 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359074 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nynäshamns IBK
2019-11-30 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354070 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IBS
2019-11-30 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350075 Sickla IF - Tungelsta IF
2019-11-30 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349075 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sörskogens IF
2019-11-30 16:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391032 Sickla IF - Silverdals IF (B)
December
2019-12-07 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373043 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge
2019-12-07 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359098 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS
2019-12-07 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359089 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2019-12-07 16:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344079 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF (A)
2019-12-08 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359023 Nacka Wallenstam IBK (A) - Västerhaninge IBK
2019-12-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350083 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF (A)
2019-12-14 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349089 Nacka Wallenstam IBK (F) - Segeltorps IF (B)
2019-12-14 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344093 Nacka Wallenstam IBK (B) - Silverdals IF (B)
2019-12-14 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349083 Nacka Wallenstam IBK (D) - Farsta IBK
2019-12-14 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339044 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF
Januari
2020-01-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358102 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sörskogens IF
2020-01-11 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373056 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-01-11 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350093 Sickla IF - Salems IF (B)
2020-01-11 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345107 Sickla IF - Älta IF (C)
2020-01-11 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359100 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-01-18 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359112 Sickla IF - Saltsjöbadens IF
2020-01-18 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359111 Nacka Wallenstam IBK (A) - Segeltorps IF
2020-01-18 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354102 Nacka Wallenstam IBK - Älta IF
2020-01-18 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344117 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2020-01-18 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335129 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS
2020-01-25 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358122 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-01-25 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359131 Nacka Wallenstam IBK (C) - Västerhaninge IBK
2020-01-25 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349105 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK (B)
2020-01-25 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350105 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF (A)
2020-01-25 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345127 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
Februari
2020-02-01 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373076 Nacka Wallenstam IBK - Sörskogens IF
2020-02-01 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392063 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-02-01 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349111 Nacka Wallenstam IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-02-01 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349119 Nacka Wallenstam IBK (F) - Sörskogens IF
2020-02-01 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350111 Sickla IF - Ingarö IF
2020-02-02 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358182 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ängby IF (B)
2020-02-08 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354118 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge (A)
2020-02-08 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350122 Sickla IF - Värmdö IF (A)
2020-02-08 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349122 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (A)
2020-02-08 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345147 Sickla IF - Tumba GOIF
2020-02-08 17:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350127 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF (C)
2020-02-08 18:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349127 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (H)
2020-02-15 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373088 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF
2020-02-15 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392073 Nacka Wallenstam IBK - Tungelsta IF
Mars
2020-03-07 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350149 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tungelsta IF
2020-03-07 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349144 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älta IF
2020-03-07 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349149 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sörskogens IF
2020-03-07 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392076 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK (B)
2020-03-07 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335191 Sickla IF - Salems IF
2020-03-07 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359155 Nacka Wallenstam IBK (A) - Örby IS
2020-03-08 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329103 Nacka Wallenstam IBK (A) - AIK IBF
2020-03-08 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår B 150374012 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (B)
2020-03-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349155 Nacka Wallenstam IBK (F) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344176 Nacka Wallenstam IBK (B) - Duvbo IK (B)
2020-03-14 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345167 Sickla IF - Salems IF
2020-03-14 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315119 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A)
2020-03-14 16:15 Herrar veteraner division 1 150019081 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (A)
2020-03-15 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317116 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK
2020-03-21 13:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359177 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ingarö IF
2020-03-21 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349166 Nacka Wallenstam IBK (A) - Skogås/Trångsunds IBK
2020-03-21 15:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335194 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2020-03-21 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314103 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ängby IF
2020-03-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354167 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2020-03-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350179 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-03-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349179 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge
2020-03-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349173 Nacka Wallenstam IBK (F) - Tumba GOIF
2020-03-28 16:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392087 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK (A)
2020-03-28 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335213 Sickla IF - Örby IS
2020-03-28 18:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359191 Nacka Wallenstam IBK (C) - Örby IS

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis