Myrsjöskolan

Adress
Mensättravägen 42, 13231 Saltsjö-Boo
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028046 Nacka Wallenstam IBK (D) - Väsby AIK (B)
Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305009 Nacka Wallenstam IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
Pantamera Flickor Blå Svår 150361044 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (A)
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381020 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344044 Nacka Wallenstam IBK (A) - Karlbergs BK
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344066 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK (D)
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342016 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ingarö IF
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323007 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (C)
September
2020-09-26 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323003 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2020-09-26 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350007 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF
2020-09-26 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345005 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF
2020-09-26 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381003 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-09-26 17:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361004 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF
2020-09-27 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354007 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (A)
2020-09-27 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358008 Sickla IF - Sörskogens IF (A)
2020-09-27 18:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320007 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D)
Oktober
2020-10-03 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320014 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK
2020-10-03 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354028 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sickla IF
2020-10-03 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354029 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A)
2020-10-03 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358010 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högdalens AIS
2020-10-03 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358016 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-10-03 17:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379009 Sickla IF/Ingarö IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-10-04 18:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338002 Nacka Wallenstam IBK (B) - Silverdals IF
2020-10-10 12:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333010 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ängby IF
2020-10-10 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373014 Nacka Wallenstam IBK - Ingarö IF (A)
2020-10-10 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391014 Nacka Wallenstam IBK - Sköndals IK (B)
2020-10-10 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339018 Nacka Wallenstam IBK (A) - Täby FC (D)
2020-10-10 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381015 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF
2020-10-10 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345027 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK
2020-10-10 18:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344022 Nacka Wallenstam IBK (A) - Vallentuna IBK (E)
2020-10-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358025 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF
2020-10-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358031 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK (A)
2020-10-17 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323023 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (C)
2020-10-17 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350027 Nacka Wallenstam IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2020-10-17 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323027 Nacka Wallenstam IBK (A) - Salems IF (A)
2020-10-18 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349001 Nacka Wallenstam IBK (E) - Bromma KFUK-KFUM (A)
2020-10-18 17:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350021 Nacka Wallenstam IBK (D) - Saltsjöbadens IF
2020-10-18 18:15 Pantamera Flickor Blå Svår 150361024 Nacka Wallenstam IBK - Vendelsö IK
2020-10-24 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320031 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (B)
2020-10-24 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381027 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF (A)
2020-10-24 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350036 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älta IF (B)
2020-10-25 13:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391024 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF
November
2020-11-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323052 Nacka Wallenstam IBK (A) - Djurö-Vindö IF
2020-11-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350052 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (A)
2020-11-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345079 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (A)
2020-11-21 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381039 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS
2020-11-21 16:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391036 Nacka Wallenstam IBK - Farsta IBK
2020-11-21 17:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379035 Sickla IF/Ingarö IF - Värmdö IF
2020-11-21 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327036 Sickla IF - Farsta IBK (C)
2020-11-22 15:30   Uppskj. Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014048 Nacka Wallenstam IBK (B) - Salems IF (B)
2020-11-28 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314050 Nacka Wallenstam IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-11-28 15:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344088 Nacka Wallenstam IBK (A) - Jakobsbergs IBF (B)
2020-11-28 16:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339055 Nacka Wallenstam IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2020-11-28 17:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338057 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B)
2020-11-29 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323063 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (C)
2020-11-29 15:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316040 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (B)
December
2020-12-05 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320060 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (D)
2020-12-05 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358060 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2020-12-05 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323072 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF
2020-12-05 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350068 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (B)
2020-12-06 13:30   Uppskj. Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029043 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (C)
2020-12-12 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379045 Sickla IF/Ingarö IF - Vendelsö IK (B)
2020-12-12 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345097 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF (B)
2020-12-12 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342043 Nacka Wallenstam IBK (A) - Norrtulls SK (B)
2020-12-12 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350081 Nacka Wallenstam IBK (D) - Värmdö IF (A)
2020-12-12 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349073 Nacka Wallenstam IBK (E) - Ekerö IK (A)
2020-12-12 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320066 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ekerö IK
2020-12-12 18:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358070 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sköndals IK (A)
2020-12-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320074 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hässelby SK IBK (C)
2020-12-19 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354095 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (B)
2020-12-19 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354096 Nacka Wallenstam IBK (A) - Värmdö IF (A)
2020-12-19 15:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361087 Nacka Wallenstam IBK - Åkersberga IBF (B)
2020-12-19 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381055 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tungelsta IF
2020-12-19 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305045 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge
Januari
2021-01-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358082 Sickla IF - Mariebergs SK
2021-01-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350090 Nacka Wallenstam IBK (D) - Segeltorps IF
2021-01-16 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391064 Nacka Wallenstam IBK - Järfälla IBK
2021-01-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338087 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-01-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339089 Nacka Wallenstam IBK (A) - Salems IF
2021-01-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345115 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-01-16 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344120 Nacka Wallenstam IBK (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-01-16 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350084 Nacka Wallenstam IBK (C) - Sköndals IK
2021-01-16 18:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323088 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B)
2021-01-17 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316052 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge (C)
2021-01-17 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321014 Nacka Wallenstam IBK - Töjnan IBK (B)
2021-01-23 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361103 Nacka Wallenstam IBK - Vallentuna IBK
2021-01-23 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349091 Nacka Wallenstam IBK (E) - Töjnan IBK (C)
2021-01-23 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350097 Saltsjöbadens IF - Värmdö IF (A)
2021-01-30 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305065 Nacka Wallenstam IBK - Nynäshamns IBK
2021-01-30 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338101 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ekerö IK
2021-01-30 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350100 Nacka Wallenstam IBK (C) - Högdalens AIS
2021-01-30 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323104 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK
2021-01-30 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350106 Nacka Wallenstam IBK (D) - Vendelsö IK (A)
2021-01-30 17:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391074 Nacka Wallenstam IBK - Ekerö IK
2021-01-30 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329087 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurö-Vindö IF (B)
Februari
2021-02-06 13:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333070 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-02-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350110 Nacka Wallenstam IBK (C) - FBI Tullinge (A)
2021-02-06 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381075 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sörskogens IF
2021-02-06   Uppskj. Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305069 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK
2021-02-13 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361119 Nacka Wallenstam IBK - Silverdals IF
2021-02-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323120 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350122 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS (A)
2021-02-13 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358111 Nacka Wallenstam IBK (B) - Högalids IF (B)
2021-02-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358116 Nacka Wallenstam IBK (A) - Saltsjöbadens IF
2021-02-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366080 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK
2021-02-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345151 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-02-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350130 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D)
2021-02-20 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349127 Nacka Wallenstam IBK (E) - Hässelby SK IBK (C)
2021-02-20 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381087 Nacka Wallenstam IBK (B) - Segeltorps IF (A)
2021-02-20 18:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391086 Nacka Wallenstam IBK - Hässelby SK IBK (B)
Mars
2021-03-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350138 Nacka Wallenstam IBK (D) - FBI Tullinge (A)
2021-03-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323136 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tumba GOIF
2021-03-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345162 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (A)
2021-03-13 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327097 Sickla IF - Älvsjö AIK IBF /Örby IS (B)
2021-03-13 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329115 Nacka Wallenstam IBK (B) - Djurgårdens IF IBS
2021-03-20 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366090 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sörskogens IF
2021-03-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379085 Sickla IF/Ingarö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-03-20 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391097 Nacka Wallenstam IBK - Bele Barkarby IF IBF
2021-03-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381099 Nacka Wallenstam IBK (B) - Älta IF (C)
2021-03-20 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323150 Nacka Wallenstam IBK (A) - Huddinge IBS (B)
2021-03-20 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358125 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-03-20 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330126 Älta IF - Västerhaninge IBK
2021-03-27 12:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333080 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK
2021-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350150 Nacka Wallenstam IBK (C) - Saltsjöbadens IF
2021-03-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323146 Nacka Wallenstam IBK (B) - Västerhaninge IBK
2021-03-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345184 Nacka Wallenstam IBK (B) - Nynäshamns IBK
2021-03-27 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327108 Sickla IF - Tungelsta IF (B)
2021-03-27 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326108 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sköndals IK (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis