Prästängshallen

Adress
John Åkerlunds Väg 10 A, Manfred Björkquists Allé, 19331 Sigtuna
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Damer division 2 Norra 150013035 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311021 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK
Herrar division 4 norra 150005029 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B)
Herrar division 4 norra 150005033 Sigtuna IF IBK - Tungelsta IF (B)
Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324025 Sigtuna IF IBK - Rosersberg Arlanda IBK
Damveteran 150191031 Sigtuna IF IBK - Älta IF
Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375035 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Vaxholms IBF
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343061 Sigtuna IF IBK (B) - Vaxholms IBF
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343065 Sigtuna IF IBK (A) - Hässelby SK IBK (A)
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357143 Sigtuna IF IBK B - Vaxholms IBF (B)
Slutspel DM Damer 170100002 Sigtuna IF IBK D2 - Hagunda IF U D2
September
2020-09-25 17:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340002 Sigtuna IF IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2020-09-27 08:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356137 Sigtuna IF IBK A - Täby FC (I)
2020-09-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352010 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A)
2020-09-27 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343001 Sigtuna IF IBK (B) - IK Frej Täby IBK
Oktober
2020-10-04 08:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357138 Sigtuna IF IBK B - Ängby IF (B)
2020-10-04 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375010 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Åkersberga IBF (A)
2020-10-04 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343012 Sigtuna IF IBK (A) - IK Frej Täby IBK
2020-10-11 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356139 Sigtuna IF IBK A - IK Frej Täby IBK (A)
2020-10-11 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352020 Sigtuna IF IBK - Råsunda IS
2020-10-11 10:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340014 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF
2020-10-11 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343021 Sigtuna IF IBK (B) - Sigtuna IF IBK (A)
2020-10-25 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352038 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF (A)
2020-10-25 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343043 Sigtuna IF IBK (A) - Vaxholms IBF
2020-10-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340026 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A)
2020-10-25 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343041 Sigtuna IF IBK (B) - Jakobsbergs IBF (A)
November
2020-11-20 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328042 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF
2020-11-22 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357142 Sigtuna IF IBK B - Täby FC (E)
2020-11-22 09:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340038 Sigtuna IF IBK - Kungsängens IF
2020-11-22 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319043 Sigtuna IF IBK - Ängby IF
2020-11-22 11:45   Uppskj. Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029049 Sigtuna IF IBK - Nacka Wallenstam IBK (C)
2020-11-22 13:15   Uppskj. Herrar veteraner division 2 norra 150020035 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK
2020-11-29 08:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356143 Sigtuna IF IBK A - Danderyds SK IBF
2020-11-29 09:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375045 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Väsby AIK
2020-11-29 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343087 Sigtuna IF IBK (A) - Vallentuna IBK P10
2020-11-29 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328054 Sigtuna IF IBK - Bro IK
2020-11-29 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324045 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK
2020-11-29 13:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343081 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (D)
2020-11-29 15:00   Uppskj. Damveteran 150191041 Sigtuna IF IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2020-11-29 16:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311001 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Täby FC (A)
December
2020-12-06 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357144 Sigtuna IF IBK B - Åkersberga IBF (C)
2020-12-06 10:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352074 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK
2020-12-06 11:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340050 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK
2020-12-06 12:45   Uppskj. Damer division 2 Norra 150013045 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (B)
2020-12-06 14:15   Uppskj. Herrar division 4 norra 150005043 Sigtuna IF IBK - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-12-06 15:45   Uppskj. Herrar veteraner division 2 norra 150020045 Sigtuna IF IBK - Centralvägens IBK
2020-12-13 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356145 Sigtuna IF IBK A - Rotebro IS IBK (A)
2020-12-13 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375055 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Silverdals IF
2020-12-13 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328066 Sigtuna IF IBK - Danderyds SK IBF
2020-12-13 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324055 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (A)
2020-12-13 13:00   Uppskj. Herrar division 4 norra 150005047 Sigtuna IF IBK - IBF Täby
2020-12-20 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357146 Sigtuna IF IBK B - Jakobsbergs IBF
2020-12-20 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352092 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK
2020-12-20 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375060 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - IK Frej Täby IBK
2020-12-20 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343109 Sigtuna IF IBK (A) - Ängby IF
2020-12-20 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328071 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK
2020-12-20 15:00   Uppskj. Damveteran 150191051 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK
2020-12-20 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324060 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B)
2020-12-20 17:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343101 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
Januari
2021-01-10 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319076 Sigtuna IF IBK - Sundbybergs IK
2021-01-10 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029073 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (C)
2021-01-10 15:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020049 Sigtuna IF IBK - Bro IK
2021-01-24 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357148 Sigtuna IF IBK B - Vallentuna IBK (B)
2021-01-24 10:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319088 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF
2021-01-24 12:00 Herrar division 4 norra 150005058 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (B)
2021-01-24 13:30 Damveteran 150191061 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK
2021-01-24 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343121 Sigtuna IF IBK (B) - Täby FC (B)
2021-01-29 18:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029085 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK (B)
2021-01-30 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328090 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF
2021-01-30 18:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324075 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF
2021-01-31 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356149 Sigtuna IF IBK A - Enebybergs IF
2021-01-31 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352123 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (B)
2021-01-31 11:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375075 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Enebybergs IF
2021-01-31 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343139 Sigtuna IF IBK (A) - Enebybergs IF
2021-01-31 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311061 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF
2021-01-31 15:00 Damer division 2 Norra 150013065 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (A)
2021-01-31 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029061 Sigtuna IF IBK - Täby FC (C)
Februari
2021-02-07 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340074 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF
2021-02-07 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319100 Sigtuna IF IBK - Hässelby SK IBK (A)
2021-02-14 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357150 Sigtuna IF IBK B - Täby FC (H)
2021-02-14 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352145 Sigtuna IF IBK - Bro IK
2021-02-14 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375085 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Töjnan IBK
2021-02-14 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324085 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (A)
2021-02-14 12:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343141 Sigtuna IF IBK (B) - Vallentuna IBK P10
2021-02-14 14:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319103 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK
2021-02-14 15:15 Damveteran 150191071 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK
2021-02-14 16:45 Herrar division 4 norra 150005069 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK
2021-02-21 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356151 Sigtuna IF IBK A - Täby FC (C)
2021-02-21 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343157 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-02-21 11:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340086 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK
2021-02-21 12:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029109 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF
2021-02-21 14:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311071 Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK - Vaksala SK
2021-02-28 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328114 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK
2021-02-28 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324095 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK (A)
2021-02-28 12:00 Damer division 2 Norra 150013075 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B)
2021-02-28 13:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020075 Sigtuna IF IBK - Kungsängens IF
Mars
2021-03-14 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352167 Sigtuna IF IBK - Duvbo IK (A)
2021-03-14 10:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375095 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Täby FC
2021-03-14 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319116 Sigtuna IF IBK - Väsby AIK (A)
2021-03-14 12:30 Damer division 2 Norra 150013085 Sigtuna IF IBK - Täby FC (B)
2021-03-14 14:00 Damveteran 150191081 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK
2021-03-14 15:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343161 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2021-03-21 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357152 Sigtuna IF IBK B - Järfälla IBK (B)
2021-03-21 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343175 Sigtuna IF IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-03-21 11:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340098 Sigtuna IF IBK - Stäkets IF
2021-03-21 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324105 Sigtuna IF IBK - Täby FC (A)
2021-03-21 13:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029121 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK
2021-03-21 15:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020085 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF (B)
2021-03-21 16:45 Herrar division 4 norra 150005083 Sigtuna IF IBK - Jakobsbergs IBF (B)
2021-03-28 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356153 Sigtuna IF IBK A - Vallentuna IBK (A)
2021-03-28 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352189 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (B)
2021-03-28 10:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375105 Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK - Hässelby SK IBK (A)
2021-03-28 11:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319129 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF (A)
2021-03-28 12:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343181 Sigtuna IF IBK (B) - Ängby IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis