Hallonbergshallen

Adress
Hallonbergsplan 5-7, 174 52 Sundbyberg
Telefon
08-7068382 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-03 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028011 Duvbo IK/ Sundbybergs IK - Huddinge IBS (C)
2020-10-10 12:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028018 Duvbo IK/ Sundbybergs IK - Farsta IBK (D)
2020-10-17 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369018 Sundbybergs IK - IBF Offensiv Lidingö
2020-10-17 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306012 Sundbybergs IK - Tungelsta IF
2020-10-17 15:45 Damer division 1 150012028 Sundbybergs IK (A) - Täby FC (A)
2020-10-18 16:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335021 Duvbo IK - Djurgårdens IF IBS
2020-10-24 12:15 Herrar division 3 norra 150002023 Sundbybergs IK - Bro IK
2020-10-24 13:45 Damveteran 150191025 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK
2020-10-24 15:15 Damer division 3 norra 150036016 Sundbybergs IK (B) - Väsby AIK (B)
2020-10-25 16:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347028 Duvbo IK (A) - Täby FC (A)
November
2020-11-14 12:15 Damer division 1 150012043 Sundbybergs IK (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2020-11-14 14:15 Damer division 3 norra 150036027 Sundbybergs IK (B) - Kungsängens IF (A)
2020-11-14 15:45 Damveteran 150191035 Sundbybergs IK - Duvbo IK
2020-11-21 09:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344077 Duvbo IK (C) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-11-21 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326037 Duvbo IK - Värmdö IF (A)
2020-11-21 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369040 Sundbybergs IK - Högalids IF
2020-11-21 14:30 Herrar division 3 norra 150002036 Sundbybergs IK - Rosersbergs IK (B)
2020-11-28 12:00 Damer division 3 norra 150036038 Sundbybergs IK (B) - Järfälla IBK (A)
2020-11-28 13:30 Damveteran 150191045 Sundbybergs IK - Vallentuna IBK
2020-11-28 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319051 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (A)
December
2020-12-12 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369052 Sundbybergs IK - Hammarby IF IBF
2020-12-12 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319063 Sundbybergs IK - Enebybergs IF
2020-12-12 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306031 Sundbybergs IK - Högalids IF
2020-12-12 15:30 Damveteran 150191049 Sundbybergs IK - Rosersberg Arlanda IBK
2020-12-19 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369057 Sundbybergs IK - Hässelby SK IBK (A)
2020-12-19 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319068 Sundbybergs IK - Täby FC (A)
2020-12-19 14:30 Herrar division 3 norra 150002053 Sundbybergs IK - Älvsjö AIK IBF (B)
2020-12-19 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306071 Sundbybergs IK - Nacka Wallenstam IBK
Januari
2021-01-09 12:15 Damer division 1 150012076 Sundbybergs IK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-01-16 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319081 Sundbybergs IK - Rotebro IS IBK
2021-01-23 12:15 Damer division 1 150012088 Sundbybergs IK (A) - Vendelsö IK (A)
2021-01-23 14:30 Herrar division 3 norra 150002063 Sundbybergs IK - Kälvesta FBC
2021-01-24 11:00 Damveteran 150191065 Sundbybergs IK - Skogås/Trångsunds IBK
2021-01-24 12:30 Damer division 3 norra 150036055 Sundbybergs IK (B) - Turebergs IF
2021-01-30 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369079 Sundbybergs IK - Täby FC (C)
2021-01-30 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352125 Sundbybergs IK - Ekerö IK (C)
2021-01-30 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314093 Sundbybergs IK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-01-30 15:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319094 Sundbybergs IK - Väsby AIK (A)
Februari
2021-02-06 12:15 Damer division 1 150012100 Sundbybergs IK (A) - Rotebro IS IBK
2021-02-06 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306044 Sundbybergs IK - Norrtulls SK
2021-02-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335081 Duvbo IK - Ekerö IK (A)
2021-02-13 12:15 Damer division 1 150012103 Sundbybergs IK (A) - FBI Tullinge (A)
2021-02-13 14:30 Herrar division 3 norra 150002073 Sundbybergs IK - Hammarbyhöjden IBK
2021-02-14 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369090 Sundbybergs IK - Bele Barkarby IF IBF
2021-02-14 12:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319107 Sundbybergs IK - Vaxholms IBF (A)
2021-02-20 12:15 Damer division 3 norra 150036067 Sundbybergs IK (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2021-02-20 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306067 Sundbybergs IK - Tungelsta IF
2021-02-27 12:15 Damer division 1 150012116 Sundbybergs IK (A) - AIK IBF (A)
2021-02-27 14:30 Herrar division 3 norra 150002076 Sundbybergs IK - Erikslunds KF
Mars
2021-03-13 12:15 Damer division 1 150012129 Sundbybergs IK (A) - Råsunda IS
2021-03-13 14:15 Damer division 3 norra 150036078 Sundbybergs IK (B) - IBF Offensiv Lidingö
2021-03-13 15:45 Damveteran 150191085 Sundbybergs IK - Älta IF
2021-03-20 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369102 Sundbybergs IK - Ekerö IK
2021-03-20 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Lätt 150306052 Sundbybergs IK - Nacka Wallenstam IBK
2021-03-20 15:45 Herrar division 3 norra 150002087 Sundbybergs IK - IBF Offensiv Lidingö (B)
2021-03-27 12:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364087 Duvbo IK - Ängby IF ( C)
2021-03-27 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349152 Duvbo IK (C) - Täby FC (F)
2021-03-27 14:15 Damer division 3 norra 150036089 Sundbybergs IK (B) - Huddinge IBS C)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis