Skarpängskolan A

Adress
Ljungmyrsvägen 20-24, 187 46 Täby
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356050 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (E)
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352200 IK Frej Täby IBK (A) - Ängby IF
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353036 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK B
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341061 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö (B)
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341080 Täby FC (D) - IBF Offensiv Lidingö (B)
September
2018-09-29 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364002 Täby FC (A) - Täby FC (D)
2018-09-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335003 Täby FC (B) - Stäkets IF
2018-09-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356006 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
Oktober
2018-10-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356020 Täby FC (C) - Duvbo IK (B)
2018-10-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356017 Täby FC (E) - Täby FC (A)
2018-10-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357025 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2018-10-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341011 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2018-10-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341019 Täby FC (D) - Täby FC (A)
2018-10-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335016 Täby FC (C) - Täby FC (B)
2018-10-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356038 Täby FC (C) - Erikslunds KF
2018-10-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356035 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A)
2018-10-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357037 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (B)
2018-10-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357015 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (B)
2018-10-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341021 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (B)
2018-10-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335024 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
2018-10-27 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364023 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2018-10-27 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361034 Täby FC (A) - Huddinge IK
2018-10-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357047 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C)
November
2018-11-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341030 Täby FC (D) - Vallentuna IBK
2018-11-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335027 Täby FC (C) - Vaxholms IBF (A)
2018-11-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357052 Täby FC (D) - Järfälla IBK (B)
2018-11-10 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369022 Täby FC (C) - Sickla IF
2018-11-10 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356056 Täby FC (C) - Mariebergs SK (B)
2018-11-10 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356060 Täby FC (A) - Erikslunds KF
2018-11-10 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365027 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A)
2018-11-17 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364033 Täby FC (A) - Sundbybergs IK
2018-11-17 11:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361047 Täby FC (B) - Huddinge IK
2018-11-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353068 Täby FC (C) - Duvbo IK (B)
2018-11-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357069 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF
2018-11-17 14:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367034 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK
2018-11-18 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341031 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A)
2018-11-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356072 Täby FC (E) - IK Frej Täby IBK
2018-11-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357080 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2018-11-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356075 Täby FC (C) - Grimsta AIK (B)
2018-11-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357074 Täby FC (F) - Järfälla IBK (B)
2018-11-24 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356078 Täby FC (A) - Mariebergs SK (B)
2018-11-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335038 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK ( B )
December
2018-12-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341041 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2018-12-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341043 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK
2018-12-01 11:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361063 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK
2018-12-01 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364044 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK
2018-12-08 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364046 Täby FC (A) - Ängby IF
2018-12-08 10:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361068 Täby FC (A) - Tumba GOIF
2018-12-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335049 Täby FC (C) - Stäkets IF
2018-12-08 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365049 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2018-12-08 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335047 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK ( B )
2018-12-08 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375053 Täby FC - Ängby IF (A)
2018-12-08 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365048 Täby FC (B) - Ekerö IK
2018-12-08 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342050 Täby FC (E) - Mariebergs SK
2018-12-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357092 Täby FC (F) - Enebybergs IF
2018-12-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356097 Täby FC (A) - Grimsta AIK (B)
2018-12-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356093 Täby FC (C) - Silverdals IF (B)
2018-12-15 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335052 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B)
2018-12-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341053 Täby FC (D) - Rosersbergs IK
2018-12-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341051 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2018-12-15 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361077 Täby FC (B) - Åkersberga IBF
2018-12-15 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364054 Täby FC (D) - Sundbybergs IK
2018-12-15 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364013 Täby FC (A) - Enebybergs IF
2018-12-15 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356105 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (E)
2018-12-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357105 Täby FC (D) - Jakobsbergs IBF
2018-12-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356103 Täby FC (E) - Duvbo IK (B)
2018-12-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347114 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (D)
Januari
2019-01-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341069 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A)
2019-01-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335066 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK
2019-01-12 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364063 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2019-01-12 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361083 Täby FC (B) - Tumba GOIF
2019-01-12 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356115 Täby FC (A) - Silverdals IF (B)
2019-01-12 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357118 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B)
2019-01-12 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356111 Täby FC (C) - Sollentuna IBF
2019-01-19 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357127 Täby FC (D) - Täby FC (B)
2019-01-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356125 Täby FC (E) - Erikslunds KF
2019-01-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356122 Täby FC (C) - Grimsta AIK (A)
2019-01-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357123 Täby FC (F) - Jakobsbergs IBF
2019-01-19 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341071 Täby FC (A) - Täby FC (D)
2019-01-19 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335074 Täby FC (B) - Täby FC (C)
2019-01-19 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364059 Täby FC (D) - Täby FC (A)
Februari
2019-02-09 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364083 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A)
2019-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335086 Täby FC (B) - Töjnan IBK (A)
2019-02-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335088 Täby FC (C) - Ekerö IK (A)
2019-02-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342089 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK
2019-02-09 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364084 Täby FC (D) - Sigtuna IF IBK
2019-02-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357166 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D)
2019-02-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356162 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (A)
2019-02-16 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356168 Täby FC (E) - Grimsta AIK (B)
2019-02-16 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365087 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2019-02-16 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365088 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF
2019-02-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341058 Täby FC (D) - IK Frej Täby IBK
Mars
2019-03-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341093 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (B)
2019-03-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341091 Täby FC (A) - Rosersbergs IK
2019-03-09 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364094 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-03-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357180 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (B)
2019-03-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357172 Täby FC (B) - AIK IBF
2019-03-09 14:00 Pantamera F Blå Svår B 150337007 Täby FC (B) - Ekerö IK
2019-03-09 16:00 Pantamera F Blå Svår B 150337011 Örby IS - Täby FC (B)
2019-03-16 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364096 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B)
2019-03-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335099 Täby FC (C) - Grimsta AIK (B)
2019-03-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335097 Täby FC (B) - Ekerö IK (A)
2019-03-16 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365099 Täby FC (C) - Ekerö IK
2019-03-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356190 Täby FC (E) - Silverdals IF (B)
2019-03-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341101 Täby FC (A) - Töjnan IBK (B)
2019-03-23 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364104 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (A)
2019-03-23 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150341103 Täby FC (D) - Grimsta AIK (A)
2019-03-23 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375125 Täby FC - Sigtuna IF IBK
2019-03-23 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356200 Täby FC (E) - Bele Barkarby IF IBF
2019-03-23 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357198 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C)
2019-03-23 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335064 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-03-23 17:00 Pantamera F Blå Svår B 150337015 Täby FC (B) - Jakobsbergs IBF
2019-03-30 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356209 Täby FC (C) - Täby FC (E)
2019-03-30 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357202 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (D)
2019-03-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357210 Täby FC (F) - Sigtuna IF IBK (B)
2019-03-30 16:00 Pantamera F Blå Svår B 150337018 Täby FC (B) - Åkersberga IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis