Tungelsta Sporthall

Adress
Tungelstavägen 135, 137 55 Tungelsta
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-05 12:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392010 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-10-05 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345020 Tungelsta IF (A) - Salems IF
2019-10-05 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345019 Tungelsta IF (B) - Nynäshamns IBK
2019-10-06 15:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350013 Tungelsta IF - Hammarby IF IBF (C)
2019-10-19 11:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350031 Tungelsta IF - Ingarö IF
2019-10-27 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345039 Tungelsta IF (B) - Huddinge IBS (A)
2019-10-27 15:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392020 Tungelsta IF - FBI Tullinge
2019-10-27 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345040 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (B)
November
2019-11-16 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350064 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2019-11-16 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377027 Tungelsta IF - FBI Tullinge
2019-11-18 20:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027032 Tungelsta IF (A) - Högdalens AIS
2019-11-23 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330046 Tungelsta IF - Sköndals IK
2019-11-23 12:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028060 Tungelsta IF (C) - Hässelby SK IBK (B)
2019-11-23 13:45 Herrar division 3 södra 150003045 Tungelsta IF (A) - Tumba GOIF
2019-11-24 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392030 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK
2019-11-24 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345059 Tungelsta IF (B) - Älta IF (C)
2019-11-24 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345060 Tungelsta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-11-24 19:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377016 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK
December
2019-12-01 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321043 Tungelsta IF - FBI Tullinge
2019-12-01 15:30 Herrar division 5 Östra 150011040 Tungelsta IF - Ingarö IF (C)
2019-12-07 12:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345079 Tungelsta IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2019-12-07 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330059 Tungelsta IF - FBI Tullinge (A)
2019-12-07 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377038 Tungelsta IF - Älta IF (A)
2019-12-08 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345080 Tungelsta IF (A) - Värmdö IF
2019-12-08 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392040 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK (B)
2019-12-08 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315057 Tungelsta IF - Salems IF
2019-12-14 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350086 Tungelsta IF - Värmdö IF (A)
2019-12-14 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330062 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-12-14 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321053 Tungelsta IF - Tumba GOIF
2019-12-14 14:15 Herrar division 3 södra 150003055 Tungelsta IF (A) - Sköndals IK A
2019-12-14 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028072 Tungelsta IF (C) - Djurgårdens IF IBS
Januari
2020-01-11 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345100 Tungelsta IF (A) - FBI Tullinge (A)
2020-01-11 11:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392050 Tungelsta IF - Vendelsö IK (A)
2020-01-11 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321058 Tungelsta IF - Huddinge IBS (A)
2020-01-11 14:00 Herrar division 3 södra 150003060 Tungelsta IF (A) - Bedarö BK
2020-01-11 15:30 Herrar division 5 Östra 150011050 Tungelsta IF - Älta IF
2020-01-11 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027052 Tungelsta IF (A) - Farsta IBK (B)
2020-01-12 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330067 Tungelsta IF - Örby IS
2020-01-18 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345112 Tungelsta IF (A) - Segeltorps IF (B)
2020-01-18 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345113 Tungelsta IF (B) - Segeltorps IF (A)
2020-01-18 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315077 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-01-18 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028084 Tungelsta IF (C) - Duvbo IK / Sundbybergs IK
2020-01-25 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377055 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-01-25 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321069 Tungelsta IF - Ingarö IF
2020-01-26 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392060 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK (A)
2020-01-26 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350108 Tungelsta IF - Djurgårdens IF IBS (A)
2020-01-26 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330080 Tungelsta IF - Vendelsö IK
2020-01-26 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027062 Tungelsta IF (A) - Vendelsö IK (A)
Februari
2020-02-01 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345137 Tungelsta IF (B) - Sickla IF
2020-02-01 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345136 Tungelsta IF (A) - Nynäshamns IBK
2020-02-01 12:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315089 Tungelsta IF - Täby FC (C)
2020-02-01 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377056 Tungelsta IF - Salems IF
2020-02-01 15:15 Herrar division 3 södra 150003075 Tungelsta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK
2020-02-01 16:45 Herrar division 5 Östra 150011060 Tungelsta IF - Sköndals IK (B)
2020-02-08 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330093 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF
2020-02-08 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321080 Tungelsta IF - Täby FC (C)
2020-02-08 15:00 Damer division 3 södra 150042086 Tungelsta IF - Skogås/Trångsunds IBK
2020-02-08 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027072 Tungelsta IF (A) - Ingarö IF (A)
2020-02-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350130 Tungelsta IF - Hammarby IF IBF (A)
2020-02-09 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392070 Tungelsta IF - Värmdö IF
2020-02-15 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377067 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2020-02-15 12:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028108 Tungelsta IF (C) - Täby FC (C)
2020-02-15 13:45 Herrar division 3 södra 150003085 Tungelsta IF (A) - Boo IBK
2020-02-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350140 Tungelsta IF - Värmdö IF (B)
2020-02-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345160 Tungelsta IF (A) - Huddinge IBS (A)
2020-02-16 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345161 Tungelsta IF (B) - FBI Tullinge (B)
2020-02-22 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330106 Tungelsta IF - IBF Offensiv Lidingö
2020-02-22 12:00 Herrar division 5 Östra 150011070 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK
2020-02-22 13:30 Damer division 3 södra 150042098 Tungelsta IF - Salems IF
2020-02-29 10:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315104 Tungelsta IF - Nynäshamns IBK
2020-02-29 12:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028120 Tungelsta IF (C) - Hammarby IF IBF
Mars
2020-03-07 12:30 Herrar division 5 Östra 150011080 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK (B)
2020-03-07 14:15 Herrar division 3 södra 150003095 Tungelsta IF (A) - Västerhaninge IBK (A)
2020-03-07 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027082 Tungelsta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-03-07 17:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392080 Tungelsta IF - Vendelsö IK (B)
2020-03-08 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321093 Tungelsta IF - IBF Offensiv Lidingö (B)
2020-03-08 15:45 Damer division 3 södra 150042110 Tungelsta IF - Nacka Wallenstam IBK (C)
2020-03-14 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350158 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK
2020-03-14 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330119 Tungelsta IF - Djurgårdens IF IBS
2020-03-14 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315117 Tungelsta IF - Tumba GOIF
2020-03-14 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377078 Tungelsta IF - Värmdö IF
2020-03-14 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027086 Tungelsta IF (A) - IK Tomtberga
2020-03-14 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028132 Tungelsta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2020-03-21 11:45 Damer division 3 södra 150042122 Tungelsta IF - Högalids IF
2020-03-21 13:15 Herrar division 5 Östra 150011090 Tungelsta IF - Värmdö IF (C)
2020-03-21 15:00 Herrar division 3 södra 150003105 Tungelsta IF (A) - FBI Tullinge (B)
2020-03-22 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345184 Tungelsta IF (A) - Älta IF (C)
2020-03-22 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345185 Tungelsta IF (B) - Älta IF (A)
2020-03-22 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321103 Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-03-28 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315130 Tungelsta IF - FBI Tullinge (A)
2020-03-28 14:15 Damer division 3 södra 150042127 Tungelsta IF - Värmdö IF (B)
2020-03-29 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350176 Tungelsta IF - Djurö-Vindö IF
2020-03-29 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377089 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis