Stavsborgshallen

Adress
Almvägen 2, 131 40 Nacka
Telefon
08-7188829 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330011 Älta IF - Segeltorps IF
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330030 Älta IF - Sköndals IK
Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392026 Älta IF - Djurö-Vindö IF
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345056 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C)
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323086 Älta IF (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
September
2020-09-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323005 Älta IF (A) - Huddinge IBS (B)
2020-09-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350006 Älta IF (B) - Vendelsö IK (A)
2020-09-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345010 Älta IF - FBI Tullinge (B)
2020-09-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381005 Älta IF (C) - Tumba GOIF
Oktober
2020-10-04 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354012 Älta IF - Älvsjö AIK IBF (C)
2020-10-04 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323045 Älta IF (A) - Vendelsö IK (B)
2020-10-04 16:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358014 Älta IF - Hammarby IF IBF
2020-10-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381017 Älta IF (C) - Salems IF (A)
2020-10-11 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342017 Älta IF (B) - Farsta IBK
2020-10-18 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358028 Älta IF - Högdalens AIS
2020-10-18 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350026 Älta IF (B) - Huddinge IBS (A)
2020-10-18 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323025 Älta IF (A) - Sörskogens IF
2020-10-18 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345038 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-10-25 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354037 Sickla IF - Fullersta IBK
November
2020-11-22 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358043 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-11-22 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323054 Älta IF (A) - Värmdö IF (C)
2020-11-22 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350053 Älta IF (B) - Örby IS (B)
2020-11-22 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345074 Älta IF - Segeltorps IF
2020-11-22 17:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392037 Älta IF - Tumba GOIF
2020-11-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342044 Älta IF (B) - Täby FC (D)
2020-11-29 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381044 Älta IF (C) - Tungelsta IF
2020-11-29 14:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318054 Älta IF - Danderyds SK IBF
2020-11-29 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330054 Älta IF - Skogås/Trångsunds IBK
December
2020-12-06 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373047 Nacka Wallenstam IBK - Högdalens AIS
2020-12-06 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392048 Älta IF - Värmdö IF
2020-12-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323070 Älta IF (A) - Örby IS (A)
2020-12-06 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358057 Älta IF - Djurö-Vindö IF
2020-12-06 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353073 Älta IF (B) - Sköndals IK
2020-12-07 19:30 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318042 Älta IF - Nynäshamns IBK
2020-12-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358066 Älta IF - Sickla IF
2020-12-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354087 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-12-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345092 Älta IF - Västerhaninge IBK
2020-12-13 15:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318066 Älta IF - Töjnan IBK (A)
2020-12-13 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330066 Älta IF - Vendelsö IK
2020-12-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381057 Älta IF (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-12-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335060 Älta IF (A) - Djurgårdens IF IBS
2020-12-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342057 Älta IF (B) - Örby IS
2020-12-20 16:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318071 Älta IF - Rotebro IS IBK
Januari
2021-01-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358084 Älta IF - Sköndals IK (A)
2021-01-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354109 Älta IF - FBI Tullinge (A)
2021-01-17 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350085 Älta IF (B) - Älvsjö AIK IBF
2021-01-17 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392065 Älta IF - Sköndals IK (A)
2021-01-24 12:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318090 Älta IF - Järfälla IBK
2021-01-24 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345123 Älta IF - Farsta IBK
2021-01-24 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335012 Älta IF (A) - Täby FC (C)
2021-01-24 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335024 Älta IF (A) - Norrtulls SK (A)
2021-01-31 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350101 Älta IF (B) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2021-01-31 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323102 Älta IF (A) - Skogås/Trångsund IBK
2021-01-31 15:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354124 Sickla IF - Huddinge IBS
2021-01-31 16:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335072 Älta IF (A) - Hässelby SK IKB (B )
Februari
2021-02-07 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354139 Älta IF - Vendelsö IK (B)
2021-02-07 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381077 Älta IF (C) - Segeltorps IF (A)
2021-02-07 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342077 Älta IF (B) - Ingarö IF
2021-02-07 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392076 Älta IF - Nynäshamns IBK (A)
2021-02-07 16:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318102 Älta IF - Vendelsö IK
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323118 Älta IF (A) - Tumba GOIF
2021-02-14 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345145 Älta IF - Värmdö IF (A)
2021-02-14 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335084 Älta IF (A) - Ängby IF
2021-02-14 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353146 Älta IF (B) - Töjnan IBK (A)
2021-02-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354157 Älta IF - Sickla IF
2021-02-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323128 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-02-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342089 Älta IF (B) - Täby FC (F)
2021-02-21 15:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318114 Älta IF - IK Frej Täby IBK
2021-02-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350129 Älta IF (B) - Värmdö IF (A)
Mars
2021-03-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354168 Sickla IF - Värmdö IF (A)
2021-03-14 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345167 Älta IF - Värmdö IF (B)
2021-03-14 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342091 Älta IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-03-14 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381091 Älta IF (C) - Huddinge IBS
2021-03-14 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353168 Älta IF (B) - Åkersberga IBF (C)
2021-03-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323148 Älta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-03-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350149 Älta IF (B) - Värmdö IF (B)
2021-03-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354175 Älta IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-03-21 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392098 Älta IF - Huddinge IBS
2021-03-21 16:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318126 Älta IF - Väsby AIK
2021-03-28 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353190 Älta IF (B) - Nockebyhovs IF
2021-03-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345189 Älta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-03-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381104 Älta IF (C) - FBI Tullinge
2021-03-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342104 Älta IF (B) - Norrtulls SK (B)
2021-03-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335108 Älta IF (A) - Hässelby SK IBK (A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis