Stora Mossen 1

Adress
Mosskroken, 167 55 BROMMA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352128 Ängby IF - Rosersbergs IK
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342018 Mariebergs SK - Danderyds SK IBF
Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028005 Mariebergs SK - Hässelby SK IBK (B)
September
2018-09-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358008 Ängby IF - Huddinge IBS (A)
2018-09-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356001 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (C)
2018-09-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358005 Mariebergs SK (A) - Segeltorps IF
Oktober
2018-10-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356023 Mariebergs SK (B) - Bro IK (A)
2018-10-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353025 Bromma KFUK-KFUM - Ekerö IK
2018-10-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358040 Ängby IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2018-10-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358037 Norrtulls SK - Salems IF
2018-10-20 14:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392020 Ängby IF (C) - Huddinge IK
2018-10-20 15:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375019 Ängby IF (A) - Rosersbergs IK
2018-10-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358049 Mariebergs SK (A) - Ängby IF
2018-10-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356045 Mariebergs SK (B) - Bele Barkarby IF IBF
2018-10-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346021 Mariebergs SK (B) - Råsunda IS (A)
November
2018-11-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356067 Mariebergs SK (B) - Grimsta AIK (A)
2018-11-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353073 Bromma KFUK-KFUM - Nacka Wallenstam IBK (B)
2018-11-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348073 Karlbergs BK (A) - Kungsängens IF
2018-11-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346011 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2018-11-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352077 Ängby IF - Täby FC (A)
2018-11-18 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342072 Danderyds SK IBF - Mariebergs SK
2018-11-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348086 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (A)
2018-11-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358079 Mariebergs SK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D)
2018-11-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348087 Ängby IF (A) - Silverdals IF (B)
2018-11-24 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352088 Ängby IF - Åkersberga IBF (B)
2018-11-24 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392046 Ängby IF (C) - Hässelby SK IBK (B)
2018-11-24 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342040 Mariebergs SK - Ekerö IK (B)
December
2018-12-01 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356089 Mariebergs SK (B) - Vallentuna IBK (A)
2018-12-01 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353097 Bromma KFUK-KFUM - Duvbo IK (A)
2018-12-01 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364041 Ängby IF - Sundbybergs IK
2018-12-01 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B 150344045 Ängby IF (B) - Silverdals IF (A)
2018-12-01 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345045 Ängby IF (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2018-12-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342052 Mariebergs SK - IBF Offensiv Lidingö (A)
Januari
2019-01-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358116 Mariebergs SK (A) - Värmdö IF (A)
2019-01-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353132 Bromma KFUK-KFUM - Västerhaninge IBK B
2019-01-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346061 Mariebergs SK (B) - Farsta IBK (B)
2019-01-12 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342068 Mariebergs SK - Silverdals IF
2019-01-19 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345060 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (B)
2019-01-19 10:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369053 Norrtulls SK - Järfälla IBK
2019-01-19 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358123 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-01-19 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334051 Bromma KFUK-KFUM - AIK IBF
2019-01-19 13:30 Herrar division 5 A 150009046 Värtans IK - IBF Täby
2019-01-19 15:00 Herrar division 5 C 150010048 Westermalms IBK - Ängby IF (A)
2019-01-26 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356138 Mariebergs SK (B) - IK Frej Täby IBK
2019-01-26 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358131 Ängby IF - Älta IF
2019-01-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353152 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C)
2019-01-26 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342079 Mariebergs SK - AIK IBF
2019-01-26 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt C 150392080 Ängby IF (C) - Huddinge IBS
2019-01-26 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346071 Mariebergs SK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2019-01-26 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352148 Ängby IF - Vaxholms IBF
2019-01-26 17:00 Pantamera Flickor Röd Lätt 150318057 Ängby IF - IK Frej Täby IBK F05/06
2019-01-26 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308087 Hässelby SK IBK (B) - Grimsta AIK
2019-01-26 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028066 Mariebergs SK - Duvbo IK
Februari
2019-02-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358145 Norrtulls SK - Ekerö IK (B)
2019-02-02 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358142 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-02-02 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391087 Ängby IF (B) - Duvbo IK
2019-02-02 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391089 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B)
2019-02-02 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304057 Mariebergs SK/Djurgårdens IF IBS - Ängby IF
2019-02-02 15:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352159 Hässelby SK IBK (D) - Åkersberga IBF (B)
2019-02-02 16:30 Herrar division 5 C 150010059 Westermalms IBK - IBK Bandhagen
2019-02-02 18:00 Herrar division 5 B 150008057 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF (B)
2019-02-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353172 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (A)
2019-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348167 Ängby IF (A) - Jakobsbergs IBF
2019-02-09 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375092 Ängby IF (A) - Vaxholms IBF
2019-02-09 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364081 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-02-09 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352168 Ängby IF - Enebybergs IF
2019-02-09 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346081 Mariebergs SK (B) - Sköndals IK
2019-02-09 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334061 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (C)
2019-02-09 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028077 Mariebergs SK - Hammarby IF IBF
2019-02-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353192 Bromma KFUK-KFUM - Töjnan IBK
Mars
2019-03-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356174 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (E)
2019-03-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352188 Ängby IF - Stäkets IF
2019-03-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår C 150345095 Ängby IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (E)
2019-03-09 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346091 Mariebergs SK (B) - AIK IBF (A)
2019-03-09 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364091 Ängby IF - Vaxholms IBF (A)
2019-03-09 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334071 Bromma KFUK-KFUM - Vaxholms IBF
2019-03-09 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325073 Ängby IF (B) - Grimsta AIK (B)
2019-03-09 16:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391111 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-03-16 19:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308115 Hässelby SK IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-03-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356192 Mariebergs SK (B) - Åkersberga IBF (A)
2019-03-23 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår D 150346101 Mariebergs SK (B) - Vendelsö IK (A)
2019-03-23 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334081 Bromma KFUK-KFUM - Rotebro IS IBK
2019-03-23 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028110 Mariebergs SK - Djurgårdens IF IBS (A)
2019-03-23 14:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342102 Mariebergs SK - Täby FC (E)
2019-03-31 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358207 Ängby IF - Värmdö IF (A)
2019-03-31 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352224 Ängby IF - Vallentuna IBK (B)
2019-03-31 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391128 Ängby IF (B) - Töjnan IBK (B)
2019-03-31 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375131 Ängby IF (A) - Väsby IBK
2019-03-31 13:00 Herrar division 5 C 150010087 Ängby IF (A) - Älta IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis