Munkahallen

Adress
Örkelljungavägen 46, 26693 Munka-Ljungby
Telefon
0431?43 08 40 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2020-08-22 14:00 Träningsmatcher Damer 136555004 Munka-Ljungby IBK DA - Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM
September
2020-09-26 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029004 Munka-Ljungby IBK - Warberg IBF
Oktober
2020-10-02 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002011 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Finn - Lund
2020-10-04 10:45 Pantamera Flickor B 132021003 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - FBC Engelholm F06
2020-10-04 12:15 Pantamera Pojkar A (P04) 131030007 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P04
2020-10-04 13:45 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051002 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv 06-07
2020-10-04 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035010 Munka-Ljungby IBK - Mölndals IBF
2020-10-04 18:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050005 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - FC Helsingborg P06-Blå
2020-10-09 20:00 Pantamera Herrjunior 18 131020010 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund
2020-10-10 09:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301009 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - FBC Engelholm P12-1
2020-10-10 09:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301010 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - Röke IBK Pojkar 11-12 Röd
2020-10-10 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301011 FBC Engelholm P12-1 - Röke IBK Pojkar 11-12 Svart
2020-10-10 10:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301012 Röke IBK Pojkar 11-12 Röd - FBC Engelholm P12-A
2020-10-10 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301013 Röke IBK Pojkar 11-12 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1
2020-10-10 10:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301014 FBC Engelholm P12-A - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2
2020-10-10 12:00 Pantamera Flickor D 132023007 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Malmö FBC F06-08
2020-10-10 13:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300013 Munka Ljungby IBK Akademi - Perstorp Bälinge IBK
2020-10-10 14:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300014 Perstorp Bälinge IBK - Åstorp/Kvidinge IBS P09
2020-10-10 15:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300015 Åstorp/Kvidinge IBS P09 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-10-11 09:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101001 Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F10
2020-10-11 10:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101002 Höganäs IBF F10 - Häljarps SK F09/10
2020-10-11 11:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101003 Häljarps SK F09/10 - Munka-Ljungby IBK
2020-10-11 13:45 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Norra 131071003 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P07-Blåsvart
2020-10-11 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035017 Munka-Ljungby IBK - Varla IBK
2020-10-11 18:30 Damer Div 2 Skåne 132002009 Munka Ljungby IBK Akademi - Lomma FBC
2020-10-16 20:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040008 Munka Ljungby IBK Akademi - Hofterups IBF P04
2020-10-17 13:00 Pantamera Flickor B 132021014 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Palmstaden IK F04
2020-10-17 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029020 Munka-Ljungby IBK - Lindås Rasta IBK
2020-10-18 09:30 USM Pojkar 16 Grupp 23 580372001 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm
2020-10-18 10:40 USM Pojkar 16 Grupp 23 580372002 FC Helsingborg - Träslövsläge IF
2020-10-18 12:40 USM Pojkar 16 Grupp 23 580372003 FBC Engelholm - Träslövsläge IF
2020-10-18 13:50 USM Pojkar 16 Grupp 23 580372004 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg
2020-10-18 15:50 USM Pojkar 16 Grupp 23 580372005 FC Helsingborg - FBC Engelholm
2020-10-18 17:00 USM Pojkar 16 Grupp 23 580372006 Träslövsläge IF - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-10-18 18:30 Herrar Div 3 Skåne 131002021 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS B
2020-10-24 13:00 Pantamera Pojkar A (P04) 131030020 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P04
2020-10-24 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029029 Munka-Ljungby IBK - Lindome IBK
2020-10-25 11:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051013 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Osby P06
2020-10-25 12:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Norra 131071011 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P08
2020-10-25 14:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050015 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - FBC Engelholm P06
2020-10-25 16:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708003 Munka Ljungby IBK Akademi - FC/FBC Helsingborg
2020-10-25 18:00 Pantamera Herrjunior 18 131020027 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmhaug IBF
November
2020-11-06 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002036 Munka Ljungby IBK Akademi - IK Stanstad
2020-11-07 13:00 Pantamera Flickor B 132021017 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - FC Helsingborg F05-07
2020-11-07 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029040 Munka-Ljungby IBK - FBC Kalmarsund
2020-11-08 11:30 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051018 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P06-Svart
2020-11-08 13:00 Pantamera Flickor D 132023020 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - IBK Lund 07/08 DS
2020-11-08 14:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050019 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - Malmhaug IBF P06
2020-11-08 16:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708012 Munka Ljungby IBK Akademi - Träslövsläge IF
2020-11-08 18:30 Damer Div 2 Skåne 132002023 Munka Ljungby IBK Akademi - Burlöv HIBF
2020-11-13 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002040 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmö FBC B
2020-11-14 13:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040022 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund P05 Sandby
2020-11-14 15:00 Pantamera Herrjunior 18 131020039 Munka Ljungby IBK Akademi - Höllvikens IBF Gårdarike
2020-11-15 10:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501017 Munka Ljungby IBK Akademi 1 - Förslövs IF P/F 11-14
2020-11-15 10:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501018 IBK Landskrona P13 - Förslövs IF P/F 12-14-2
2020-11-15 11:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501019 Förslövs IF P/F 11-14 - Båstads GIF P/F12-13
2020-11-15 11:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501020 Förslövs IF P/F 12-14-2 - Munka Ljungby IBK Akademi 2
2020-11-15 12:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501021 Båstads GIF P/F12-13 - Munka Ljungby IBK Akademi 1
2020-11-15 12:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501022 Munka Ljungby IBK Akademi 2 - IBK Landskrona P13
2020-11-15 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035038 Munka-Ljungby IBK - Olofströms IBK
2020-11-15 18:30 Pantamera Pojkar A (P04) 131030029 Munka Ljungby IBK Akademi - Kävlinge IBK P04
2020-11-18 19:30 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035045 Munka-Ljungby IBK - Halmstads IBK
2020-11-20 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002032 Munka Ljungby IBK Akademi - Kävlinge AIK
2020-11-21 13:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400022 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF P10
2020-11-21 14:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400023 Höganäs IBF P10 - Båstads GIF P10/11/12
2020-11-21 15:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400024 Båstads GIF P10/11/12 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-11-22 12:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708020 Munka Ljungby IBK Akademi - Lindås Rasta IBK
2020-11-22 14:00 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Norra 131071026 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv 08-09
2020-11-22 15:30 Pantamera Flickor D 132023029 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - IBK Landskrona F08
2020-11-22 17:00 Pantamera Flickor B 132021026 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Gantofta IBK F04
2020-11-22 18:30 Pantamera Herrjunior 18 131020043 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm
2020-11-25 19:30 Damer Allsvenskan Södra 580029052 Munka-Ljungby IBK - Växjö IBK
2020-11-27 19:45 Pantamera Pojkar A (P04) 131030038 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Viljan 04
2020-11-28 13:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301029 FBC Engelholm P12-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön
2020-11-28 13:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301030 Röke IBK Pojkar 11-12 Röd - Munka Ljungby IBK Akademi P12
2020-11-28 13:40 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301031 Munka Ljungby IBK Akademi P12 - FBC Engelholm P12-1
2020-11-28 13:40 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301032 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - Röke IBK Pojkar 11-12 Röd
2020-11-28 14:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301033 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Röke IBK Pojkar 11-12 Svart
2020-11-28 14:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301034 FBC Engelholm P12-A - Frosta IBF P11
2020-11-28 15:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301035 Röke IBK Pojkar 11-12 Svart - FBC Engelholm P12-A
2020-11-28 15:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301036 Frosta IBF P11 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit
2020-11-28 16:30 Damer Div 2 Skåne 132002040 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmhaug IBF
2020-11-29 10:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201019 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P09
2020-11-29 11:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201020 FBC Engelholm P09 - IBK Lund P09 D
2020-11-29 12:45 Blå Nivå Pojkar A Poolspel 133201021 IBK Lund P09 D - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-11-29 15:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050028 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - Urdraget lag (Röke IBK)
2020-11-29 17:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040030 Munka Ljungby IBK Akademi - Skurups IBK P05-1
2020-11-29 18:30 Herrar Div 3 Skåne 131002052 Munka Ljungby IBK Akademi - Båstads GIF
December
2020-12-04 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002092 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmhaug IBF
2020-12-05 13:00 Pantamera Flickor D 132023038 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Häljarps SK F08
2020-12-05 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029066 Munka-Ljungby IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Norra 131071037 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P08-09
2020-12-06 12:30 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051034 Munka Ljungby IBK Akademi - Båstads GIF P06
2020-12-11 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002064 Munka Ljungby IBK Akademi - Hofterups IBF
2020-12-12 13:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051040 Munka Ljungby IBK Akademi - Röke IBK P06
2020-12-12 15:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708027 Munka Ljungby IBK Akademi - Varla IBK
2020-12-13 11:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050037 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - Malmö FBC P06
2020-12-13 13:00 Pantamera Flickor B 132021045 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Lönsboda IBK F05-07
2020-12-13 15:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040039 Munka Ljungby IBK Akademi - Höllvikens IBF P05
2020-12-13 17:00 Pantamera Herrjunior 18 131020067 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv
2020-12-18 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002067 Munka Ljungby IBK Akademi - Bjärreds IBK B
2020-12-20 13:30 Pantamera Flickor D 132023050 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Båstads GIF F07-09
2020-12-20 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035063 Munka-Ljungby IBK - Lönsboda IBK
2020-12-20 18:30 Pantamera Pojkar A (P04) 131030050 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P04
Januari
2021-01-06 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035071 Munka-Ljungby IBK - FBC Partille
2021-01-08 20:00 Pantamera Herrjunior 18 131020081 Munka Ljungby IBK Akademi - Perstorp Bälinge IK
2021-01-09 13:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301050 Frosta IBF P11 - FBC Engelholm P12-1
2021-01-09 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029076 Munka-Ljungby IBK - Pixbo Wallenstam IBF
2021-01-10 16:30 Damer Div 2 Skåne 132002048 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund B
2021-01-15 19:45 Pantamera Flickor B 132021053 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - IK Stanstad F06/07
2021-01-16 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029079 Munka-Ljungby IBK - Floda IBK
2021-01-16 17:45 Pantamera Pojkar A (P04) 131030059 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Lund P04/05
2021-01-17 09:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001015 Munka-Ljungby IBK - Höganäs IBF F11/12
2021-01-17 09:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001012 Höganäs IBF F11/12 - Gantofta IBK F11
2021-01-17 10:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001013 Munka-Ljungby IBK - Malmhaug IBF F11
2021-01-17 10:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001014 Lomma FBC F11-12 - Gantofta IBK F11
2021-01-17 10:50 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001011 Malmhaug IBF F11 - Lomma FBC F11-12
2021-01-17 11:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301043 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - FBC Engelholm P12-A
2021-01-17 11:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301044 Höganäs IBF P11 Röd - Munka Ljungby IBK Akademi P12
2021-01-17 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301045 FBC Engelholm P12-1 - Höganäs IBF P11 Blå
2021-01-17 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301046 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - Frosta IBF P11
2021-01-17 12:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301047 Munka Ljungby IBK Akademi P12 - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2
2021-01-17 12:45 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301048 FBC Engelholm P12-A - Höganäs IBF P11 Röd
2021-01-17 13:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301049 Höganäs IBF P11 Blå - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1
2021-01-17 14:30 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051049 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF P06/07
2021-01-17 16:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040049 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P05
2021-01-17 18:30 Herrar Div 3 Skåne 131002080 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Genarp
2021-01-22 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002057 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK
2021-01-23 13:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051054 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P07
2021-01-23 15:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708043 Munka Ljungby IBK Akademi - Warberg IBF
2021-01-24 10:45 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300103 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P08/09
2021-01-24 11:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300104 IBK Landskrona P09 - Röke IBK P09 Svart
2021-01-24 12:15 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300105 Röke IBK P09 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi
2021-01-24 13:00 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300106 FC Helsingborg P08/09 - IBK Landskrona P09
2021-01-24 13:45 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300107 Röke IBK P09 Svart - FC Helsingborg P08/09
2021-01-24 14:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133300108 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Landskrona P09
2021-01-24 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035089 Munka-Ljungby IBK - Warberg IBF
2021-01-24 18:30 Pantamera Flickor D 132023059 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Åstorp/Kvidinge IBS F07
2021-01-29 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002094 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv
2021-01-29 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002064 Munka Ljungby IBK Akademi - Lomma FBC
2021-01-30 13:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040058 Munka Ljungby IBK Akademi - Urdraget lag (Genarp)
2021-01-31 10:45 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101049 Munka-Ljungby IBK - FBC Engelholm F10/11
2021-01-31 11:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101050 Röke IBK Flickor 10 - Höganäs IBF F10
2021-01-31 12:15 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101051 Höganäs IBF F10 - Munka-Ljungby IBK
2021-01-31 13:00 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101052 FBC Engelholm F10/11 - Röke IBK Flickor 10
2021-01-31 13:45 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101053 Höganäs IBF F10 - FBC Engelholm F10/11
2021-01-31 14:30 Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel 133101054 Munka-Ljungby IBK - Röke IBK Flickor 10
2021-01-31 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035092 Munka-Ljungby IBK - Pixbo Wallenstam IBF
2021-01-31 18:30 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051058 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv 06-07
Februari
2021-02-06 13:00 Pantamera Flickor B 132021069 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Åstorp/Kvidinge IBS F05
2021-02-06 14:30 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040065 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmö FBC P06
2021-02-12 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002075 Munka Ljungby IBK Akademi - Burlöv HIBF
2021-02-13 15:15 Damer Allsvenskan Södra 580029100 Munka-Ljungby IBK - IBK Göteborg
2021-02-14 13:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708052 Munka Ljungby IBK Akademi - Lindome IBK
2021-02-14 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035097 Munka-Ljungby IBK - IK Zenith
2021-02-14 18:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050067 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - Åstorp/Kvidinge IBS P06
2021-02-19 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002112 Munka Ljungby IBK Akademi - Åby IBK Klippan
2021-02-21 11:00 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051069 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Osby P06
2021-02-28 13:30 Damer Allsvenskan Södra 580029113 Munka-Ljungby IBK - Hovslätts IK
2021-02-28 17:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035117 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund Elit
Mars
2021-03-05 19:45 Pantamera Pojkar C (P06) Norra 131051074 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P06-Svart
2021-03-06 13:30 Damer Allsvenskan Södra 580029124 Munka-Ljungby IBK - Fagerhult Habo IBK
2021-03-06 17:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035122 Munka-Ljungby IBK - IBK Landskrona
2021-03-07 11:00 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050078 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - Urdraget lag (Höllviken P06)
2021-03-07 12:30 Pantamera Flickor D 132023077 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - VV-84 SK Bjuv 06-08
2021-03-07 14:00 Pantamera Flickor B 132021080 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - IBK Lund F05/06S
2021-03-07 16:00 Pantamera Pojkar A (P04) 131030077 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS P04/05
2021-03-13 13:00 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401041 FC Helsingborg P11/12 - Munka Ljungby IBK Akademi 1
2021-03-13 13:00 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401042 Höganäs IBF P12 - Munka Ljungby IBK Akademi 2
2021-03-13 13:40 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401045 Munka Ljungby IBK Akademi 2 - FC Helsingborg P11/12
2021-03-13 13:40 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401046 Munka Ljungby IBK Akademi 1 - Höganäs IBF P12
2021-03-13 14:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401043 Åby IBK Klippan - Gantofta IBK P12-1
2021-03-13 14:30 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401044 IBK Landskrona P11 - Gantofta IBK P12-2
2021-03-13 15:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401047 Gantofta IBK P12-2 - Åby IBK Klippan
2021-03-13 15:15 Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan 134401048 Gantofta IBK P12-1 - IBK Landskrona P11
2021-03-14 10:45 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400082 Munka Ljungby IBK Akademi - Höganäs IBF P10
2021-03-14 11:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400083 Förslövs IF P/F 09-11-2 - FBC Engelholm P10
2021-03-14 12:15 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400084 FBC Engelholm P10 - Munka Ljungby IBK Akademi
2021-03-14 13:00 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400085 Höganäs IBF P10 - Förslövs IF P/F 09-11-2
2021-03-14 13:45 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400086 FBC Engelholm P10 - Höganäs IBF P10
2021-03-14 14:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133400087 Munka Ljungby IBK Akademi - Förslövs IF P/F 09-11-2
2021-03-14 15:30 Pantamera Flickor B 132021082 Munka Ljungby IBK Akademi F04 - Bjärreds IBK F04/05 Svart
2021-03-19 19:45 Pantamera Pojkar A (P04) 131030088 Munka Ljungby IBK Akademi - IBK Landskrona P04/05
2021-03-21 11:00 Pantamera Flickor D 132023088 Munka Ljungby IBK Akademi F07 - Bjärreds IBK F06/08-2
2021-03-21 12:30 Pantamera Pojkar C (P06) Svår 131050089 Munka Ljungby IBK Akademi P06 - Höllvikens IBF P06/07
2021-03-21 14:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040087 Munka Ljungby IBK Akademi - Malmhaug IBF P05

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis