Malmköpings Sporthall

Adress
Skolgatan 1, 64261 Malmköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-10 13:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001004 Flens IBF/Malmköping IBF - Strängnäs IBK
2020-10-31 10:00 Flickor Blå C 168505025 Malmköpings IBF F08-10 - Nykvarns IF Svart
2020-10-31 10:45 Flickor Blå C 168505026 Telge SIBK F10/11 - Onyx IBS
2020-10-31 11:30 Flickor Blå C 168505027 Malmköpings IBF F08-10 - Onyx IBS
2020-10-31 12:15 Flickor Blå C 168505028 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK F10/11
2020-10-31 13:00 Flickor Blå C 168505029 Onyx IBS - Nykvarns IF Svart
2020-10-31 13:45 Flickor Blå C 168505030 Telge SIBK F10/11 - Malmköpings IBF F08-10
November
2020-11-14 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd B 161401022 Flens IBF /Malmköpings IBF - Strängnäs IBK P07
2020-11-14 13:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001018 Flens IBF/Malmköping IBF - Visby IBK
2020-11-14 15:00 Pantamera Flickor Röd A 166000019 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK
2020-11-15 10:00 Pojkar Grön B 167001043 Malmköpings IBF/ Flens IBF P11/12 - Strängnäs IBK Röd
2020-11-15 10:45 Pojkar Grön B 167001044 Järna SK Vit - Nykvarns IF Svart
2020-11-15 11:30 Pojkar Grön B 167001045 Malmköpings IBF/ Flens IBF P11/12 - Nykvarns IF Svart
2020-11-15 12:15 Pojkar Grön B 167001046 Strängnäs IBK Röd - Järna SK Vit
2020-11-15 13:00 Pojkar Grön B 167001047 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Röd
2020-11-15 13:45 Pojkar Grön B 167001048 Järna SK Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF P11/12
2020-11-28 12:00 Pojkar Blå A 168000047 Flens IBF/Malmköpings IBF P 08-09 - Eskilstuna Nyfors IK
2020-11-28 13:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001022 Flens IBF/Malmköping IBF - Katrineholms IBF
2020-11-28 15:00 Pantamera Flickor Röd A 166000028 Malmköpings IBF - Katrineholms IBF
December
2020-12-05 14:30 Pantamera Flickor Röd A 166000032 Malmköpings IBF - IFK Gnesta
Januari
2021-01-10 13:30 Pantamera Flickor Röd A 166000038 Malmköpings IBF - Onyx IBS F06
2021-01-16 12:00 Pojkar Blå A 168000074 Flens IBF/Malmköpings IBF P 08-09 - Onyx IBS Svart
2021-01-23 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd B 161401053 Flens IBF /Malmköpings IBF - Mesta IBK
2021-01-23 13:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001041 Flens IBF/Malmköping IBF - Telge SIBK/ Pershagen SK
2021-01-23 15:00 Pantamera Flickor Röd A 166000045 Malmköpings IBF - IK Standard
Februari
2021-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001046 Flens IBF/Malmköping IBF - Strängnäs IBK
Mars
2021-03-13 10:00 Flickor Blå C 168505097 Malmköpings IBF F08-10 - IK Standard F09/10
2021-03-13 10:45 Flickor Blå C 168505098 Listonhill IBK - Trosa Edanö IBK F 09/10
2021-03-13 11:30 Flickor Blå C 168505099 Malmköpings IBF F08-10 - Trosa Edanö IBK F 09/10
2021-03-13 12:15 Flickor Blå C 168505100 IK Standard F09/10 - Listonhill IBK
2021-03-13 13:00 Flickor Blå C 168505101 Trosa Edanö IBK F 09/10 - IK Standard F09/10
2021-03-13 13:45 Flickor Blå C 168505102 Listonhill IBK - Malmköpings IBF F08-10
2021-03-13 14:30 Pojkar Blå A 168000118 Flens IBF/Malmköpings IBF P 08-09 - Telge SIBK
2021-03-20 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd B 161401078 Flens IBF /Malmköpings IBF - Strängnäs IBK P07
2021-03-20 13:30 Pantamera Flickor Röd A 166000071 Malmköpings IBF - Telge SIBK
2021-03-20 15:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001060 Flens IBF/Malmköping IBF - Visby IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis