Ramdalshallen

Adress
Oxelösund
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-11 11:45 Herrjunior Södra 231001005 Onyx IBS - Flens IBF / Malmköping IBF
2020-10-25 12:15 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200007 Onyx IBS F05-06 - Linköping IBK Ungdom F 05
2020-10-25 13:30 Herrjunior Södra 231001014 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
2020-10-25 16:00 Herrar Division 2 161110021 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK
November
2020-11-07 11:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201008 Onyx IBS F07/08 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2020-11-07 13:30 Herrar Division 2 161110026 Onyx IBS - Telge SIBK
2020-11-07 16:00 Damer division 1 230300022 Onyx IBS - FBC Katrineholm U-lag
2020-11-08 16:00 Herrjunior Södra 231001023 Onyx IBS - Hjulsbro IK/Bergs IK
2020-11-09 19:15 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200013 Onyx IBS F05-06 - Åby IBK Ungdom F 03/06
2020-11-21 16:00 Damer division 1 230300034 Onyx IBS - Trosa Edanö IBK D1
2020-11-22 13:30 Damer division 2 Ö 162031028 Onyx IBS U-lag - IBF Linköping U-lag
2020-11-22 16:00 Herrar Division 2 161110036 Onyx IBS - IFK Gnesta
December
2020-12-12 12:30 Herrar Division 2 161110046 Onyx IBS - Katrineholms IBF
2020-12-12 15:00 Damer division 1 230300049 Onyx IBS - IK Standard
2020-12-13 15:30 Damer division 2 Ö 162031037 Onyx IBS U-lag - Malmköpings IBF
Januari
2021-01-17 13:00 Damer division 2 Ö 162031052 Onyx IBS U-lag - Strängnäs IBK
2021-01-17 15:30 Herrar Division 2 161110059 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2021-01-23 18:30 Damer division 1 230300057 Onyx IBS - Telge SIBK U-lag
2021-01-24 11:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201034 Onyx IBS F07/08 - Hjulsbro IK /IBF Linköping
2021-01-24 15:00 Damer division 2 Ö 162031056 Onyx IBS U-lag - IK Standard U-lag
2021-01-30 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201038 Onyx IBS F07/08 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2021-01-30 16:00 Damer division 2 Ö 162031057 Onyx IBS U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
Februari
2021-02-06 15:00 Herrar Division 2 161110071 Onyx IBS - Nykvarns IF
2021-02-07 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200063 Onyx IBS F05-06 - Linköping IBK Ungdom F 05
2021-02-13 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201047 Onyx IBS F07/08 - IBK Mantorp F Röd
2021-02-13 15:00 Damer division 1 230300073 Onyx IBS - IBF Linköping/Hjulsbro IK U-lag
2021-02-14 11:00 Damer division 2 Ö 162031065 Onyx IBS U-lag - Boxholms IBK
Mars
2021-03-07 14:30 Damer division 1 230300090 Onyx IBS - Linköpings Universitets AIF IBK
2021-03-20 12:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201057 Onyx IBS F07/08 - IBF Kolmården F 03/06
2021-03-20 15:30 Damer division 2 Ö 162031081 Onyx IBS U-lag - Borensberg IBC
2021-03-27 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201060 Onyx IBS F07/08 - Solfjäderstaden IBK F 05
2021-03-27 17:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200084 Onyx IBS F05-06 - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis