Ramdalshallen

Adress
Oxelösund
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2018-08-12 14:30 Träningsmatcher Dam 169020002 Hjulsbro IK DJ - Bergs IK
2018-08-12 16:00 Träningsmatcher Dam 169020003 Bergs IK - Onyx IBS
2018-08-25 12:00 Träningsmatcher Dam 169020010 Nacka Wallenstam IBK DAM - Linköping IBK Ungdom D2
2018-08-25 16:00 Träningsmatcher Dam 169020011 Nacka Wallenstam IBK DAM - Linköping IBK Dam A
Oktober
2018-10-06 10:30 Pojkar Blå Klass B 168005008 Onyx IBS Oxelösund - Malmköpings IBF
2018-10-13 10:30 Pojkar Blå Klass B 168005018 Onyx IBS Oxelösund - Strängnäs IBK
2018-10-28 10:30 Pojkar Blå Klass B 168005035 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF Svart
December
2018-12-16 11:45 Flickor Blå Nivå Klass A 168500037 Onyx IBS - Järna SK
2018-12-16 13:00 Flickor Blå Nivå Klass A 168500038 Onyx IBS Svart - IFK Gnesta
2018-12-16 14:15 Pojkar Blå Klass B 168005052 Onyx IBS Svart - IFK Mariefred
Januari
2019-01-19 10:00 Pojkar Blå Klass B 168005067 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK
2019-01-19 12:30 Pojkar Blå Klass A 168000054 Onyx IBS - Strängnäs IBK
2019-01-26 10:00 Pojkar Blå Klass B 168005079 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta
2019-01-26 11:15 Pojkar Blå Klass A 168000056 Onyx IBS - Pershagens SK
Februari
2019-02-02 12:30 Pojkar Blå Klass B 168005083 Onyx IBS Oxelösund - Katrineholms IBF Vit
2019-02-09 11:00 Pojkar Blå Klass B 168005099 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Svart/Vit
Mars
2019-03-09 10:30 Pojkar Blå Klass B 168005111 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta
2019-03-23 10:00 Pojkar Blå Klass B 168005131 Onyx IBS Oxelösund - Nykvarns IF Svart/Vit
2019-03-23 11:15 Flickor Blå Nivå Klass A 168500087 Onyx IBS - IFK Gnesta
2019-03-23 12:30 Pojkar Blå Klass B 168005168 Onyx IBS Svart - Ekbackskyrkans IBK
2019-03-24 09:00 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010121 Telge SIBK - Onyx IBS
2019-03-24 09:00 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010122 Trosa Edanö IBK Vit - Onyx IBS Orange
2019-03-24 09:20 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010123 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK Vit
2019-03-24 09:20 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010124 Järna SK - Onyx IBS
2019-03-24 09:40 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010125 Onyx IBS Orange - Ekbackskyrkans IBK
2019-03-24 09:40 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010126 Järna SK - Telge SIBK
2019-03-24 10:00 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010127 Trosa Edanö IBK Vit - Ekbackskyrkans IBK
2019-03-24 10:00 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010128 Onyx IBS - Mesta IBK
2019-03-24 10:20 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010129 Onyx IBS Orange - Telge SIBK
2019-03-24 10:20 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010130 Mesta IBK - Järna SK
2019-03-24 10:40 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010131 Ekbackskyrkans IBK - Onyx IBS
2019-03-24 10:40 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010132 Trosa Edanö IBK Vit - Telge SIBK
2019-03-24 11:00 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010133 Onyx IBS Orange - Järna SK
2019-03-24 11:00 Pojkar Grön Nivå Klass C 167010134 Ekbackskyrkans IBK - Mesta IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis