Råsslahallen

Adress
Råsslavägen 20, Kolmården
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-18 20:00 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800035 IBF Kolmården - Söderköpings IBK A-lag
2023-09-19 19:45 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800029 IBF Kolmården P07/09 - Onyx IBS P09
Oktober
2023-10-15 11:15 Pojkar Blå Klass F 233006007 IBF Kolmården P14 Blå - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2023-10-15 12:00 Pojkar Blå Klass F 233006008 Sturefors IF P14 - Vidingsjö MOIF P-14
2023-10-15 12:45 Pojkar Blå Klass F 233006009 IBF Kolmården P14 Blå - Vidingsjö MOIF P-14
2023-10-15 13:30 Pojkar Blå Klass F 233006010 Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - Sturefors IF P14
2023-10-15 14:15 Pojkar Blå Klass F 233006011 Vidingsjö MOIF P-14 - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2023-10-15 15:00 Pojkar Blå Klass F 233006012 Sturefors IF P14 - IBF Kolmården P14 Blå
2023-10-29 09:00 Pojkar Grön Klass A Norra 234000001 IBF Kolmården P14 Röd - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 1
2023-10-29 09:25 Pojkar Grön Klass A Norra 234000003 Söderköpings IBK 14/15 Blå - IBF Kolmården P14 Röd
2023-10-29 09:50 Pojkar Grön Klass A Norra 234000005 IBF Kolmården P14 Röd - IBF Kolmården P14 Vit
2023-10-29 10:15 Pojkar Grön Klass A Norra 234000007 IBF Kolmården P14 Vit - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 1
2023-10-29 10:40 Pojkar Grön Klass A Norra 234000009 IBF Kolmården P14 Röd - Söderköpings IBK 14/15 Blå
2023-10-29 11:05 Pojkar Grön Klass A Norra 234000011 Söderköpings IBK 14/15 Vit - IBF Kolmården P14 Röd
2023-10-29 11:30 Pojkar Grön Klass A Norra 234000013 IBF Kolmården P14 Röd - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 2
2023-10-29 12:30 Flickor Blå Klass A 233200019 IBF Kolmården F 11/12 - Bergs IK F 11/12
2023-10-29 13:15 Flickor Blå Klass A 233200020 IBF Linköping F 11/12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd
2023-10-29 14:00 Flickor Blå Klass A 233200021 IBF Kolmården F 11/12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd
2023-10-29 14:45 Flickor Blå Klass A 233200022 Bergs IK F 11/12 - IBF Linköping F 11/12
2023-10-29 15:30 Flickor Blå Klass A 233200023 Westerviks IBK F 10/12 Röd - Bergs IK F 11/12
2023-10-29 16:15 Flickor Blå Klass A 233200024 IBF Linköping F 11/12 - IBF Kolmården F 11/12
November
2023-11-19 11:15 Flickor Blå Klass C 233202013 IBF Kolmården F 13/15 - Boxholms IBK F Blå
2023-11-19 12:00 Flickor Blå Klass C 233202014 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Solfjäderstaden IBK F 14
2023-11-19 12:45 Flickor Blå Klass C 233202015 IBF Kolmården F 13/15 - Solfjäderstaden IBK F 14
2023-11-19 13:30 Flickor Blå Klass C 233202016 Boxholms IBK F Blå - Åby IBK Ungdom F 13/15
2023-11-19 14:15 Flickor Blå Klass C 233202017 Solfjäderstaden IBK F 14 - Boxholms IBK F Blå
2023-11-19 15:00 Flickor Blå Klass C 233202018 Åby IBK Ungdom F 13/15 - IBF Kolmården F 13/15
Januari
2024-01-14 11:15 Pojkar Grön Klass B Norra 234002053 IBF Kolmården P 15 Röd - Finspång IBK PF 15 Röd
2024-01-14 11:40 Pojkar Grön Klass B Norra 234002055 Finspång IBK PF 15 Svart - Linköping IBK Ungdom P15 Sturefors
2024-01-14 12:05 Pojkar Grön Klass B Norra 234002057 Finspång IBK PF 15 Röd - Linghems SK P 15 Grön
2024-01-14 12:30 Pojkar Grön Klass B Norra 234002059 Finspång IBK PF 15 Svart - Linghems SK P 15 Svart
2024-01-14 12:55 Pojkar Grön Klass B Norra 234002061 Linköping IBK Ungdom P15 Sturefors - Finspång IBK PF 15 Röd
2024-01-14 13:20 Pojkar Grön Klass B Norra 234002063 Finspång IBK PF 15 Svart - IBF Kolmården P 15 Röd
2024-01-14 13:45 Pojkar Grön Klass B Norra 234002065 Linghems SK P 15 Svart - Linköping IBK Ungdom P15 Sturefors
Februari
2024-02-11 09:00 Pojkar Grön Klass A Norra 234000079 IBF Kolmården P14 Röd - Åby IBK Ungdom P14/15
2024-02-11 09:25 Pojkar Grön Klass A Norra 234000081 IBF Norrköping P 14/15 - Ekängens IF P 14/15
2024-02-11 09:50 Pojkar Grön Klass A Norra 234000083 Ekängens IF P 14/15 - IBF Kolmården P14 Vit
2024-02-11 10:15 Pojkar Grön Klass A Norra 234000085 IBF Kolmården P14 Vit - Åby IBK Ungdom P14/15
2024-02-11 10:40 Pojkar Grön Klass A Norra 234000087 IBF Kolmården P14 Röd - IBF Norrköping P 14/15
2024-02-11 11:05 Pojkar Grön Klass A Norra 234000089 Brokinds IF P 13/14 - Ekängens IF P 14/15
2024-02-11 11:30 Pojkar Grön Klass A Norra 234000091 IBF Kolmården P14 Röd - BK Vingen P 12/14
2024-02-11 12:30 Flickor Blå Klass A 233200085 IBF Kolmården F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2024-02-11 13:15 Flickor Blå Klass A 233200086 Ledberg IBF F 10/13 - Hjulsbro IK F 12
2024-02-11 14:00 Flickor Blå Klass A 233200087 IBF Kolmården F 11/12 - Hjulsbro IK F 12
2024-02-11 14:45 Flickor Blå Klass A 233200088 Solfjäderstaden IBK F 11 Blå - Ledberg IBF F 10/13
2024-02-11 15:30 Flickor Blå Klass A 233200089 Hjulsbro IK F 12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2024-02-11 16:15 Flickor Blå Klass A 233200090 Ledberg IBF F 10/13 - IBF Kolmården F 11/12
2024-02-29 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003106 IBF Kolmården P10 - Ledberg IBF P 10 Grön
Mars
2024-03-01 19:45 Herrar Division 3 230200083 IBF Kolmården - Åby IBK Ungdom U-lag
2024-03-16 11:30 Flickor Blå Klass C 233202079 IBF Kolmården F 13/15 - Borensberg IBC F12/15
2024-03-16 12:15 Flickor Blå Klass C 233202080 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - Åby IBK Ungdom F 13/15
2024-03-16 13:00 Flickor Blå Klass C 233202081 IBF Kolmården F 13/15 - Åby IBK Ungdom F 13/15
2024-03-16 13:45 Flickor Blå Klass C 233202082 Borensberg IBC F12/15 - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart
2024-03-16 14:30 Flickor Blå Klass C 233202083 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Borensberg IBC F12/15
2024-03-16 15:15 Flickor Blå Klass C 233202084 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - IBF Kolmården F 13/15
2024-03-16 16:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003125 IBF Kolmården P10 - Brokinds IF P 09/12
2024-03-17 09:00 Pojkar Blå Klass F 233006055 IBF Kolmården P14 Blå - IBK Mantorp P -14 Blå
2024-03-17 09:45 Pojkar Blå Klass F 233006056 Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - Sturefors IF P14
2024-03-17 10:30 Pojkar Blå Klass F 233006057 IBF Kolmården P14 Blå - Sturefors IF P14
2024-03-17 11:15 Pojkar Blå Klass F 233006058 IBK Mantorp P -14 Blå - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2024-03-17 12:00 Pojkar Blå Klass F 233006059 Sturefors IF P14 - IBK Mantorp P -14 Blå
2024-03-17 12:45 Pojkar Blå Klass F 233006060 Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - IBF Kolmården P14 Blå
2024-03-17 13:30 Pojkar Blå Klass D Norra 233003055 IBF Kolmården P12/13 - IBK Åtvidaberg P 12/13
2024-03-17 14:15 Pojkar Blå Klass D Norra 233003056 Rimforsa IF P-13/14 svart - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2024-03-17 15:00 Pojkar Blå Klass D Norra 233003057 IBF Kolmården P12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2024-03-17 15:45 Pojkar Blå Klass D Norra 233003058 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Rimforsa IF P-13/14 svart
2024-03-17 16:30 Pojkar Blå Klass D Norra 233003059 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13
2024-03-17 17:15 Pojkar Blå Klass D Norra 233003060 Rimforsa IF P-13/14 svart - IBF Kolmården P12/13
2024-03-21 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003096 IBF Kolmården P10 - Vidingsjö MOIF P 11
2024-03-24 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000128 IBF Kolmården P 07/09 - Rimforsa IF P 07/08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis