Motala Sporthall

Adress
Östermalmsvägen, Motala
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-12 09:00 Flickor Blå Klass B 233201007 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - IBF Linköping/Hjulsbro IK F 08
2019-10-12 09:45 Flickor Blå Klass B 233201008 Bergs IK F 08/10 Svart - IBF Kolmården F 07/09
2019-10-12 10:30 Flickor Blå Klass B 233201009 IBF Linköping/Hjulsbro IK F 08 - Bergs IK F 08/10 Svart
2019-10-12 11:15 Flickor Blå Klass B 233201010 IBF Kolmården F 07/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2019-10-12 12:00 Flickor Blå Klass B 233201011 IBF Linköping/Hjulsbro IK F 08 - IBF Kolmården F 07/09
2019-10-12 12:45 Flickor Blå Klass B 233201012 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Bergs IK F 08/10 Svart
2019-10-19 09:15 Flickor Grön Klass A 234200013 Solfjäderstaden IBK F 10 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2019-10-19 09:40 Flickor Grön Klass A 234200015 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Ledberg IBF F 10/11
2019-10-19 10:05 Flickor Grön Klass A 234200017 Ledberg IBF F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 10
2019-10-19 10:30 Flickor Grön Klass A 234200019 IBK Åtvidaberg F 10/12 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2019-10-19 10:55 Flickor Grön Klass A 234200021 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Linghems SK F10
2019-10-19 11:20 Flickor Grön Klass A 234200023 Ledberg IBF F 10/11 - IBK Åtvidaberg F 10/12
2019-10-20 09:30 Pojkar Blå Klass B 233001025 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 08:80
2019-10-20 10:15 Pojkar Blå Klass B 233001026 Linköping IBK Ungdom P 07:75 Vit - Bergs IK P 09 Turkos
2019-10-20 11:00 Pojkar Blå Klass B 233001027 Bergs IK P 09 Turkos - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2019-10-20 11:45 Pojkar Blå Klass B 233001028 Linköping IBK Ungdom P 08:80 - Linköping IBK Ungdom P 07:75 Vit
2019-10-20 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001029 Linköping IBK Ungdom P 08:80 - Bergs IK P 09 Turkos
2019-10-20 13:15 Pojkar Blå Klass B 233001030 Solfjäderstaden IBK P 08 Röd - Linköping IBK Ungdom P 07:75 Vit
2019-10-26 09:10 Flickor Grön Klass B 234201013 Solfjäderstaden IBK F 11 Svart - Brokinds IF F 09/12 Gul
2019-10-26 09:35 Flickor Grön Klass B 234201015 Brokinds IF F 09/12 Orange - Mjölby IBK F Grön
2019-10-26 10:00 Flickor Grön Klass B 234201017 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 11 Svart
2019-10-26 10:25 Flickor Grön Klass B 234201019 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - Brokinds IF F 09/12 Gul
2019-10-26 10:50 Flickor Grön Klass B 234201021 Brokinds IF F 09/12 Orange - Solfjäderstaden IBK F 12 Röd
November
2019-11-09 11:45 Flickor Blå Klass C 233202014 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Bergs IK F 08/10 Gul
2019-11-09 12:50 Flickor Blå Klass C 233202017 Rimforsa IF F-08-10 vit - Bergs IK F 08/10 Gul
2019-11-09 13:55 Flickor Blå Klass C 233202015 Rimforsa IF F-08-10 vit - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
December
2019-12-01 09:00 Flickor Blå Klass D 233203019 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10
2019-12-01 09:45 Flickor Blå Klass D 233203020 Rimforsa IF F-08-10 svart - Linghems SK F10
2019-12-01 10:30 Flickor Blå Klass D 233203021 Solfjäderstaden IBK F 10 - Rimforsa IF F-08-10 svart
2019-12-01 11:15 Flickor Blå Klass D 233203022 Linghems SK F10 - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2019-12-01 12:00 Flickor Blå Klass D 233203023 Solfjäderstaden IBK F 10 - Linghems SK F10
2019-12-01 12:45 Flickor Blå Klass D 233203024 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Rimforsa IF F-08-10 svart
2019-12-07 09:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234001101 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Hjulsbro IK P 12 Blå
2019-12-07 09:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234001103 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - IBF Antvarden P 10/11
2019-12-07 10:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234001105 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Hjulsbro IK P 12 Blå
2019-12-07 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234001107 IBF Antvarden P 10/11 - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2019-12-07 10:55 Pojkar Grön Klass B Västra 234001109 Hjulsbro IK P 12 Blå - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2019-12-07 11:20 Pojkar Grön Klass B Västra 234001111 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit - Hjulsbro IK P 12 Blå
2019-12-07 11:45 Pojkar Grön Klass B Västra 234001113 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2019-12-14 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002097 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Ekängens IF P09 Eken
2019-12-14 09:45 Pojkar Blå Klass C 233002098 Rimforsa IF P-09 - Åby IBK Ungdom P09 Vit
2019-12-14 10:30 Pojkar Blå Klass C 233002099 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart
2019-12-14 11:15 Pojkar Blå Klass C 233002100 Ekängens IF P09 Eken - Rimforsa IF P-09
2019-12-14 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002101 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Ekängens IF P09 Eken
2019-12-14 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002102 Rimforsa IF P-09 - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart
2019-12-14 13:30 Pojkar Blå Klass C 233002103 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Borensberg IBC P08/09
2019-12-14 14:15 Pojkar Blå Klass C 233002104 IBF Linköping P 08 - Mjölby IBK P Blå 2
2019-12-14 15:00 Pojkar Blå Klass C 233002105 Mjölby IBK P Blå 2 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2019-12-14 15:45 Pojkar Blå Klass C 233002106 Borensberg IBC P08/09 - IBF Linköping P 08
2019-12-14 16:30 Pojkar Blå Klass C 233002107 Mjölby IBK P Blå 2 - Borensberg IBC P08/09
2019-12-14 17:15 Pojkar Blå Klass C 233002108 IBF Linköping P 08 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2019-12-15 09:00 Pojkar Blå Klass D 233003049 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Linghems SK P 10 Grön
2019-12-15 10:30 Pojkar Blå Klass D 233003053 Mjölby IBK P Blå 3 - Linghems SK P 10 Grön
2019-12-15 12:00 Pojkar Blå Klass D 233003051 Mjölby IBK P Blå 3 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2019-12-15 13:30 Pojkar Blå Klass E 233004025 Solfjäderstaden IBK P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2019-12-15 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004027 Linghems SK P 10 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Vit
2019-12-15 16:30 Pojkar Blå Klass E 233004029 Linghems SK P 10 - Solfjäderstaden IBK P 09 Vit
Januari
2020-01-11 09:00 Flickor Blå Klass D 233203025 Solfjäderstaden IBK F 10 - Borensberg IBC F08/09
2020-01-11 09:45 Flickor Blå Klass D 233203026 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Rimforsa IF F-08-10 svart
2020-01-11 10:30 Flickor Blå Klass D 233203027 Borensberg IBC F08/09 - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2020-01-11 11:15 Flickor Blå Klass D 233203028 Rimforsa IF F-08-10 svart - Solfjäderstaden IBK F 10
2020-01-11 12:00 Flickor Blå Klass D 233203029 Borensberg IBC F08/09 - Rimforsa IF F-08-10 svart
2020-01-11 12:45 Flickor Blå Klass D 233203030 Solfjäderstaden IBK F 10 - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2020-01-12 09:00 Flickor Blå Klass A 233200019 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Åby IBK Ungdom F07-09
2020-01-12 09:45 Flickor Blå Klass A 233200020 Hjulsbro IK F 08 - Mjölby IBK Blå
2020-01-12 10:30 Flickor Blå Klass A 233200021 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Hjulsbro IK F 08
2020-01-12 11:15 Flickor Blå Klass A 233200022 Mjölby IBK Blå - Åby IBK Ungdom F07-09
2020-01-12 12:00 Flickor Blå Klass A 233200023 Åby IBK Ungdom F07-09 - Hjulsbro IK F 08
2020-01-12 12:45 Flickor Blå Klass A 233200024 Mjölby IBK Blå - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2020-01-18 09:00 Pojkar Blå Klass E 233004043 Solfjäderstaden IBK P 10 Röd - Svinstadsjöns IF P 08/10
2020-01-18 09:45 Pojkar Blå Klass E 233004044 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit - Solfjäderstaden IBK P 09 Vit
2020-01-18 10:30 Pojkar Blå Klass E 233004045 Solfjäderstaden IBK P 09 Vit - Solfjäderstaden IBK P 10 Röd
2020-01-18 11:15 Pojkar Blå Klass E 233004046 Svinstadsjöns IF P 08/10 - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit
2020-01-18 12:00 Pojkar Blå Klass E 233004047 Solfjäderstaden IBK P 09 Vit - Svinstadsjöns IF P 08/10
2020-01-18 12:45 Pojkar Blå Klass E 233004048 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit - Solfjäderstaden IBK P 10 Röd
2020-01-19 09:00 Flickor Blå Klass C 233202025 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Bergs IK F 08/10 Gul
2020-01-19 09:45 Flickor Blå Klass C 233202026 Rimforsa IF F-08-10 vit - Ekängens IF F08/09 Roxen
2020-01-19 10:30 Flickor Blå Klass C 233202027 Bergs IK F 08/10 Gul - Rimforsa IF F-08-10 vit
2020-01-19 11:15 Flickor Blå Klass C 233202028 Ekängens IF F08/09 Roxen - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2020-01-19 12:00 Flickor Blå Klass C 233202029 Bergs IK F 08/10 Gul - Ekängens IF F08/09 Roxen
2020-01-19 12:45 Flickor Blå Klass C 233202030 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Rimforsa IF F-08-10 vit
2020-01-25 09:15 Pojkar Grön Klass C 234003145 Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - Bergs IK P 12 Gul
2020-01-25 09:40 Pojkar Grön Klass C 234003147 Svinstadsjöns IF - Solfjäderstaden IBK P 12 Svart
2020-01-25 10:05 Pojkar Grön Klass C 234003149 Bergs IK P 12 Gul - Svinstadsjöns IF
2020-01-25 10:30 Pojkar Grön Klass C 234003151 Solfjäderstaden IBK P 12 Vit - Bergs IK P 12 Gul
2020-01-25 10:55 Pojkar Grön Klass C 234003153 Solfjäderstaden IBK P 12 Svart - IBF Kolmården P 12/13
2020-01-25 11:20 Pojkar Grön Klass C 234003155 Svinstadsjöns IF - Bergs IK P 12 Svart
2020-01-25 12:00 Flickor Grön Klass B 234201061 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - Hjulsbro IK F 12 Blå
2020-01-25 12:25 Flickor Grön Klass B 234201063 Hjulsbro IK F 12 Vit - Mjölby IBK F Grön
2020-01-25 12:50 Flickor Grön Klass B 234201065 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 11 Röd
2020-01-25 13:15 Flickor Grön Klass B 234201067 Solfjäderstaden IBK F 11 Svart - Hjulsbro IK F 12 Blå
2020-01-25 13:40 Flickor Grön Klass B 234201069 Hjulsbro IK F 12 Vit - IBF Kolmården F 11/12
Februari
2020-02-01 09:00 Pojkar Grön Klass A 234000097 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - KFUM Norrköping IBF P 10/11 VIT
2020-02-01 09:25 Pojkar Grön Klass A 234000099 Hjulsbro IK P 10 Vit - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2020-02-01 09:50 Pojkar Grön Klass A 234000101 KFUM Norrköping IBF P 10/11 VIT - Hjulsbro IK P 10 Blå
2020-02-01 10:15 Pojkar Grön Klass A 234000103 KFUM Norrköping IBF P 10/11 VIT - Solfjäderstaden IBK P 11 Röd
2020-02-01 10:40 Pojkar Grön Klass A 234000105 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Hjulsbro IK P 10 Blå
2020-02-01 11:05 Pojkar Grön Klass A 234000107 Hjulsbro IK P 10 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11 VIT
2020-02-01 11:30 Pojkar Grön Klass A 234000109 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Åby IBK Ungdom P10/11 Grön
2020-02-01 11:55 Pojkar Grön Klass A 234000111 IBF Kolmården P 10 Röd - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2020-02-01 12:20 Pojkar Grön Klass A 234000113 Åby IBK Ungdom P10/11 Grön - IBF Kolmården P 10
2020-02-01 12:45 Pojkar Grön Klass A 234000115 Åby IBK Ungdom P10/11 Grön - Solfjäderstaden IBK P 10 Vit
2020-02-01 13:10 Pojkar Grön Klass A 234000117 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - IBF Kolmården P 10
2020-02-01 13:30 Pojkar Grön Klass A 234000119 IBF Kolmården P 10 Röd - Åby IBK Ungdom P10/11 Grön
2020-02-09 11:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002165 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2020-02-09 11:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002167 Ekängens IF P11 Blå - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2020-02-09 12:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002169 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Ekängens IF P11 Blå
2020-02-09 12:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002171 Solfjäderstaden IBK P 11 Vit - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2020-02-09 12:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002173 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Ekängens IF P11 Vit
2020-02-09 13:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234002175 Ekängens IF P11 Blå - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2020-02-21 19:00 Herrar Division 3 230200072 Solfjäderstaden IBK U-lag - Bergs IK U-lag
2020-02-23 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034109 Solfjäderstaden IBK - Hovshaga AIF
2020-02-28 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004068 Solfjäderstaden IBK P 06 - Linköping IBK Ungdom P 06:66
2020-02-29 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006067 Solfjäderstaden IBK P 07 - Bergs IK P 06 Gul
Mars
2020-03-01 08:10 Flickor Blå Klass B 233201079 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Boxholms IBK F 08-09 Blå
2020-03-01 08:55 Flickor Blå Klass B 233201080 Hjulsbro IK F 09 - Bergs IK F 08/10 Svart
2020-03-01 09:40 Flickor Blå Klass B 233201081 Boxholms IBK F 08-09 Blå - Hjulsbro IK F 09
2020-03-01 10:25 Flickor Blå Klass B 233201082 Bergs IK F 08/10 Svart - Solfjäderstaden IBK F 08 Svart
2020-03-01 11:10 Flickor Blå Klass B 233201083 Boxholms IBK F 08-09 Blå - Bergs IK F 08/10 Svart
2020-03-01 11:55 Flickor Blå Klass B 233201084 Solfjäderstaden IBK F 08 Svart - Hjulsbro IK F 09
2020-03-01 13:05 Flickor Grön Klass B 234201085 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Brokinds IF F 09/12 Gul
2020-03-01 13:30 Flickor Grön Klass B 234201087 Brokinds IF F 09/12 Orange - Hjulsbro IK F 11
2020-03-01 13:55 Flickor Grön Klass B 234201089 Hjulsbro IK F 11 - Solfjäderstaden IBK F 12 Röd
2020-03-01 14:20 Flickor Grön Klass B 234201091 IBF Kolmården F 11/12 - Brokinds IF F 09/12 Gul
2020-03-01 14:45 Flickor Grön Klass B 234201093 Brokinds IF F 09/12 Orange - Solfjäderstaden IBK F 11 Röd
2020-03-01 15:10 Flickor Grön Klass B 234201095 Hjulsbro IK F 11 - IBF Kolmården F 11/12
2020-03-01 16:05 Damjunior 231100068 Solfjäderstaden IBK - IFK Gnesta
2020-03-01 18:05 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003061 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Rimforsa IF P-03/04
2020-03-03 19:40 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003066 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Linköping IBK Ungdom P 05:50
2020-03-06 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202048 Solfjäderstaden IBK F 05 Svart - Linköping IBK Ungdom F 06:16
2020-03-07 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201041 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - Solfjäderstaden IBK F 05 Röd
2020-03-08 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203074 Solfjäderstaden IBK F 06 - IBK Åtvidaberg F 06
2020-03-08 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000070 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Borensberg IBC P02/05
2020-03-08 17:00 Herrar Division 3 230200084 Solfjäderstaden IBK U-lag - Åby IBK Ungdom
2020-03-13 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202052 Solfjäderstaden IBK F 05 Svart - BK Vingen / IBF Norrköping
2020-03-14 10:00 Pojkar Blå Klass D 233003115 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Söderköpings IBK P 08/09 Vit
2020-03-14 10:45 Pojkar Blå Klass D 233003116 Mjölby IBK P Blå 3 - Ledberg IBF P10 Gul
2020-03-14 11:30 Pojkar Blå Klass D 233003117 Ledberg IBF P10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2020-03-14 12:15 Pojkar Blå Klass D 233003118 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Mjölby IBK P Blå 3
2020-03-14 13:00 Pojkar Blå Klass D 233003119 Ledberg IBF P10 Gul - Söderköpings IBK P 08/09 Vit
2020-03-14 13:45 Pojkar Blå Klass D 233003120 Mjölby IBK P Blå 3 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2020-03-15 11:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203077 Solfjäderstaden IBK F 07 - Hjulsbro IK F 07/08
2020-03-15 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201045 Solfjäderstaden IBK F 05 Röd - Westerviks IBK F 04-05
2020-03-15 16:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034127 Solfjäderstaden IBK - Jönköping IBK Ungdom
2020-03-18 20:45 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000075 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Ledberg IBF P 03
2020-03-20 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003080 Solfjäderstaden IBK P 04/05 - Bergs IK P 04
2020-03-21 10:00 Flickor Blå Klass A 233200043 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Åby IBK Ungdom F07-09
2020-03-21 10:45 Flickor Blå Klass A 233200044 Hjulsbro IK F 08 - Mjölby IBK Blå
2020-03-21 11:30 Flickor Blå Klass A 233200045 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Hjulsbro IK F 08
2020-03-21 12:15 Flickor Blå Klass A 233200046 Mjölby IBK Blå - Åby IBK Ungdom F07-09
2020-03-21 13:00 Flickor Blå Klass A 233200047 Åby IBK Ungdom F07-09 - Hjulsbro IK F 08
2020-03-21 13:45 Flickor Blå Klass A 233200048 Mjölby IBK Blå - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2020-03-22 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004082 Solfjäderstaden IBK P 06 - Rimforsa IF P-05
2020-03-22 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006083 Solfjäderstaden IBK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit
2020-03-23 19:20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000037 Solfjäderstaden IBK P 02/04 - Westerviks IBK P 01-03
2020-03-27 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203089 Solfjäderstaden IBK F 06 - Hjulsbro IK F 07/08
2020-03-28 09:15 Pojkar Blå Klass C 233002229 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Bergs IK P 09 Rosa
2020-03-28 10:00 Pojkar Blå Klass C 233002230 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Finspång IBK P 08
2020-03-28 10:45 Pojkar Blå Klass C 233002231 Finspång IBK P 08 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2020-03-28 11:30 Pojkar Blå Klass C 233002232 Bergs IK P 09 Rosa - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge
2020-03-28 12:15 Pojkar Blå Klass C 233002233 Finspång IBK P 08 - Bergs IK P 09 Rosa
2020-03-28 13:00 Pojkar Blå Klass C 233002234 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2020-03-28 14:30 Pojkar Blå Klass C 233002223 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Hjulsbro IK P 09 Blå
2020-03-28 15:15 Pojkar Blå Klass C 233002224 Ekängens IF P09 Eken - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2020-03-28 16:00 Pojkar Blå Klass C 233002225 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart
2020-03-28 16:45 Pojkar Blå Klass C 233002226 Hjulsbro IK P 09 Blå - Ekängens IF P09 Eken
2020-03-28 17:30 Pojkar Blå Klass C 233002227 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Hjulsbro IK P 09 Blå
2020-03-28 18:15 Pojkar Blå Klass C 233002228 Ekängens IF P09 Eken - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart
2020-03-29 16:30 Damjunior 231100078 Solfjäderstaden IBK - Onyx IBS

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis