Bråhögshallen

Adress
Skolgatan 5, 245 31 Staffanstorp





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-15 11:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001001 IK Stanstad F13 - Malmhaug IBF F13
2022-10-15 11:00 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001002 Palmstaden IK F13/14 - VV-84 SK Bjuv F13-15
2022-10-15 11:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001003 VV-84 SK Bjuv F13-15 - IK Stanstad F13
2022-10-15 11:45 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001004 Malmhaug IBF F13 - Palmstaden IK F13/14
2022-10-15 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001005 IK Stanstad F13 - Palmstaden IK F13/14
2022-10-15 12:30 Grön Nivå Flickor A Knatteligan 134001006 VV-84 SK Bjuv F13-15 - Malmhaug IBF F13
2022-10-16 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302001 IK Stanstad P13 - 1 - Höllvikens IBF P13-14
2022-10-16 09:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302002 IK Stanstad P13 - 2 - Bjärreds IBK P13-2
2022-10-16 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302003 Höllvikens IBF P13-14 - Bjärreds IBK P13-1
2022-10-16 09:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302004 Bjärreds IBK P13-2 - Gårdarike IBK P/F13-14
2022-10-16 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302005 Bjärreds IBK P13-1 - IK Stanstad P13 - 1
2022-10-16 10:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302006 Gårdarike IBK P/F13-14 - IK Stanstad P13 - 2
November
2022-11-19 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404022 IK Stanstad P12-1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13
2022-11-19 14:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404023 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - FBC Ystad P12
2022-11-19 15:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404024 FBC Ystad P12 - IK Stanstad P12-1
December
2022-12-11 12:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403031 IK Stanstad P12-2 - Lomma FBC P13-1
2022-12-11 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403032 Lomma FBC P13-1 - Malmhaug IBF P12/13
2022-12-11 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403033 Malmhaug IBF P12/13 - IK Stanstad P12-2
Januari
2023-01-14 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302037 IK Stanstad P13 - 2 - Bjärreds IBK P13-2
2023-01-14 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302038 IK Stanstad P13 - 1 - Bjärreds IBK P13-1
2023-01-14 11:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302039 Bjärreds IBK P13-1 - Tygelsjö IK P13
2023-01-14 11:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302040 Bjärreds IBK P13-2 - IK Stanstad P13 - 1
2023-01-14 12:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302041 Tygelsjö IK P13 - IK Stanstad P13 - 2
2023-01-21 12:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504043 IK Stanstad P15 - IBK Lund P2015 Sandby 2
2023-01-21 12:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504044 Gårdarike IBK P/F15-16 - Palmstaden IK P16
2023-01-21 13:15 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504045 IBK Lund P2015 Sandby 2 - Palmstaden IK P14/15
2023-01-21 13:15 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504046 Palmstaden IK P16 - IBK Lund P2015 Sandby
2023-01-21 14:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504047 Palmstaden IK P14/15 - IK Stanstad P15
2023-01-21 14:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504048 IBK Lund P2015 Sandby - Gårdarike IBK P/F15-16
2023-01-28 12:30 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075008 IK Stanstad P10/11 - Lomma FBC P10
2023-01-28 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001090 IK Stanstad - Skurups IBK A
2023-01-29 12:30 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051059 IK Stanstad P08/09 - Lönsboda IBK P08-10
2023-01-29 14:00 Pantamera Flickor C 132022089 IK Stanstad F08/09 - Höganäs IBF F07-09
2023-01-29 15:30 Pantamera Flickor E Vår 132027013 IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F2010/11 SÖ
Februari
2023-02-04 12:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404052 IK Stanstad P12-1 - IBS Svedala P11
2023-02-04 13:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404053 IBS Svedala P11 - Malmö FBC P11 Husie
2023-02-04 14:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404054 Malmö FBC P11 Husie - IK Stanstad P12-1
2023-02-07 19:45 Damer Div 1 Skåne 132001102 IK Stanstad - IBK Lund A
2023-02-12 12:30 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051067 IK Stanstad P08/09 - VV-84 SK Bjuv 08-09
2023-02-12 14:00 Pantamera Flickor E Vår 132027025 IK Stanstad F10/11 - Lomma FBC F10/12
2023-02-14 18:30 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075019 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P2011 NV
2023-02-18 12:30 Pantamera Flickor C 132022104 IK Stanstad F08/09 - Örkelljunga IF F07/09
2023-02-18 14:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043038 IK Stanstad P07 - IBK Lund P2007/08 Sandby
2023-02-18 15:30 Damer Div 1 Skåne 132001111 IK Stanstad - Höllvikens IBF A
2023-02-19 12:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005113 IK Stanstad - Eslövs IBF B
2023-02-19 14:30 Pantamera Flickor A 132020065 IK Stanstad F05-07 - FBC Engelholm F06/07
2023-02-19 16:00 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051071 IK Stanstad P08/09 - Palmstaden IK P09/10
2023-02-26 13:00 Damer Div 1 Skåne 132001117 IK Stanstad - Röke IBK A
2023-02-26 17:30 Pantamera Flickor E Vår 132027033 IK Stanstad F10/11 - IBK Lund F2010/11 Dalby
Mars
2023-03-04 12:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005118 IK Stanstad - Skurups IBK B
2023-03-04 14:30 Pantamera Pojkar C (P08) Norra 131051076 IK Stanstad P08/09 - FC Helsingborg P08
2023-03-04 16:00 Pantamera Flickor C 132022115 IK Stanstad F08/09 - IBK Landskrona F07/08
2023-03-05 12:00 Herrar Motion Södra 139502013 IBF Veberöd/Blentarp 97 - IK Stanstad
2023-03-05 12:45 Herrar Motion Södra 139502014 Kävlinge IBK - Gantofta IBK
2023-03-05 14:00 Herrar Motion Södra 139502015 Gantofta IBK - IBF Veberöd/Blentarp 97
2023-03-05 14:45 Herrar Motion Södra 139502016 IK Stanstad - Kävlinge IBK
2023-03-05 16:00 Herrar Motion Södra 139502017 IBF Veberöd/Blentarp 97 - Kävlinge IBK
2023-03-05 16:45 Herrar Motion Södra 139502018 Gantofta IBK - IK Stanstad
2023-03-11 12:30 Pantamera Flickor A 132020075 IK Stanstad F05-07 - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2023-03-11 14:00 Pantamera Pojkar B (P07) Södra 131043044 IK Stanstad P07 - Malmö FBC P07-08
2023-03-11 15:30 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075026 IK Stanstad P10/11 - Röke IBK P10
2023-03-12 12:30 Pantamera Flickor C 132022123 IK Stanstad F08/09 - IBK Lund F2008/09
2023-03-12 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001127 IK Stanstad - Malmhaug IBF
2023-03-18 12:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403061 IK Stanstad P12-2 - Skurups IBK PF12-13
2023-03-18 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403062 Skurups IBK PF12-13 - Höllvikens IBF P12
2023-03-18 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403063 Höllvikens IBF P12 - IK Stanstad P12-2
2023-03-18 16:00 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075030 IK Stanstad P10/11 - IBK Lund P2010 Svart
2023-03-19 11:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403067 IK Stanstad P14 - IBK Lund P2014 Sandby
2023-03-19 11:45 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403068 Häljarps SK P13/14/15 - Lomma FBC P14-2
2023-03-19 12:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403069 IBK Lund P2014 Sandby - Lomma FBC P14-2
2023-03-19 12:30 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403070 Lomma FBC P14-1 - IBK Lund P2013 S
2023-03-19 13:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403071 Lomma FBC P14-1 - IK Stanstad P14
2023-03-19 13:15 Grön Nivå Pojkar B Västra Knatteligan 134403072 IBK Lund P2013 S - Häljarps SK P13/14/15
2023-03-19 14:30 Pantamera Flickor E Vår 132027045 IK Stanstad F10/11 - Skurups IBK F10-12
2023-03-19 16:00 Pantamera Flickor A 132020082 IK Stanstad F05-07 - FC Helsingborg F06/07
2023-03-19 18:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005132 IK Stanstad - FC Cimrishamn-FBC Ystad

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis