Ljungsbro Sporthall

Adress
Sportvägen, Ljungsbro
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2020-08-16 12:30 Träningsmatch Östergötland 235800007 Bergs IK - Vetlanda IBF
September
2020-09-26 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034003 Bergs IK - Craftstadens IBK Oskarshamn
Oktober
2020-10-10 10:00 Herrar Division 3 230200005 Bergs IK U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2020-10-10 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034014 Bergs IK - Hovshaga AIF
2020-10-10 15:30 Damer division 1 230300001 Bergs IK - Trosa Edanö IBK D1
2020-10-10 17:45 Damer division 2 Ö 162031006 Bergs IK U-lag - IBF Linköping U-lag
2020-10-16 19:40 Herrar Division 4 230250009 Bergs IK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2020-10-17 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002017 Bergs IK P 12 Gul - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2020-10-17 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002019 Boets IK P/F 11/12 - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit
2020-10-17 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002021 Bergs IK P 12 Svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2020-10-17 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002023 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit - Bergs IK P 12 Gul
2020-10-17 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002025 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Boets IK P/F 11/12
2020-10-17 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002027 Solfjäderstaden IBK P 13 Blå - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2020-10-17 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002029 Bergs IK P 12 Svart - Boets IK P/F 11/12
2020-10-17 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004002 Bergs IK P 06/07 Vit - Svinstadsjöns IF P 06/08
2020-10-17 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003004 Bergs IK P 06/07 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2020-10-17 16:30 Herrar Division 3 230200010 Bergs IK U-lag - Linköpings IBS U-lag
2020-10-18 09:30 Flickor Blå Klass D 233203001 Bergs IK F 11/12 - Brokinds IF F 08/10
2020-10-18 10:15 Flickor Blå Klass D 233203002 Ledberg IBF F 10/11 - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2020-10-18 11:15 Flickor Blå Klass D 233203003 Brokinds IF F 08/10 - Ledberg IBF F 10/11
2020-10-18 12:00 Flickor Blå Klass D 233203004 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Bergs IK F 11/12
2020-10-18 13:00 Flickor Blå Klass D 233203005 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Brokinds IF F 08/10
2020-10-18 13:45 Flickor Blå Klass D 233203006 Bergs IK F 11/12 - Ledberg IBF F 10/11
2020-10-21 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005009 Bergs IK P 06/07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2020-10-23 19:40 Damer division 1 230300011 Bergs IK - Svärtinge SK
2020-10-25 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006008 Bergs IK P 08 - BK Vingen Röd
2020-10-30 19:40 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034030 Bergs IK - Vimmerby IBK
2020-10-31 12:00 Herrar Division 4 230250019 Bergs IK U-lag - Rimforsa IF U-lag
2020-10-31 14:30 Herrar Division 3 230200018 Bergs IK U-lag - IBK Åtvidaberg
November
2020-11-04 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000007 Bergs IK P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2020-11-06 19:40 Damer division 1 230300021 Bergs IK - Linköpings Universitets AIF IBK
2020-11-07 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006024 Bergs IK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2020-11-07 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005019 Bergs IK P 06/07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2020-11-07 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034036 Bergs IK - Växjö IBK U
2020-11-07 15:15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004014 Bergs IK P 06/07 Vit - Westerviks IBK P 07
2020-11-07 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003016 Bergs IK P 06/07 Svart - Åby IBK Ungdom P 06
2020-11-13 19:40 Herrar Division 3 230200026 Bergs IK U-lag - Hjulsbro IK
2020-11-14 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002049 Bergs IK P 10 Gul - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2020-11-14 09:45 Pojkar Blå Klass C 233002050 IBF Kolmården P 08/09 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Svart
2020-11-14 10:30 Pojkar Blå Klass C 233002051 Bergs IK P 10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Svart
2020-11-14 11:15 Pojkar Blå Klass C 233002052 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - IBF Kolmården P 08/09 Svart
2020-11-14 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002053 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2020-11-14 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002054 IBF Kolmården P 08/09 Svart - Bergs IK P 10 Gul
2020-11-14 16:15 Damer division 2 Ö 162031024 Bergs IK U-lag - IBK Åtvidaberg
2020-11-14 18:15 Herrar Division 4 230250034 Bergs IK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2020-11-20 19:40 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034051 Bergs IK - Ledberg IBF
2020-11-21 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005034 Bergs IK P 06/07 Gul - IBK Åtvidaberg P 06/08
2020-11-21 11:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006033 Bergs IK P 08 - Rimforsa IF P 07/08
2020-11-21 13:30 Herrar Division 3 230200032 Bergs IK U-lag - Söderköpings IBK
2020-11-27 19:40 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034057 Bergs IK - FBC Nyköping
2020-11-28 09:00 Pojkar Blå Klass A 233000067 Bergs IK P 09 Gul - Rimforsa IF P 08
2020-11-28 09:45 Pojkar Blå Klass A 233000068 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2020-11-28 10:30 Pojkar Blå Klass A 233000069 Bergs IK P 09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart
2020-11-28 11:15 Pojkar Blå Klass A 233000070 Rimforsa IF P 08 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2020-11-28 12:00 Pojkar Blå Klass A 233000071 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart - Rimforsa IF P 08
2020-11-28 12:45 Pojkar Blå Klass A 233000072 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Bergs IK P 09 Gul
2020-11-28 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006042 Bergs IK P 08 - IBK Mantorp P/F 08
2020-11-28 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004029 Bergs IK P 06/07 Vit - IBF Kolmården P 06/07
2020-11-28 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000019 Bergs IK P 05 - Åby IBK Ungdom P 04
2020-11-28 19:00 Herrar Division 4 230250046 Bergs IK U-lag - IBK Åtvidaberg U-lag
December
2020-12-04 19:40 Damer division 1 230300041 Bergs IK - Linköping IBK Ungdom
2020-12-05 09:00 Pojkar Blå Klass A 233000061 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P 09
2020-12-05 09:45 Pojkar Blå Klass A 233000062 Ledberg IBF P 09 Grön - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2020-12-05 10:30 Pojkar Blå Klass A 233000063 Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2020-12-05 11:15 Pojkar Blå Klass A 233000064 Rimforsa IF P 09 - Ledberg IBF P 09 Grön
2020-12-05 12:00 Pojkar Blå Klass A 233000065 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Rimforsa IF P 09
2020-12-05 12:45 Pojkar Blå Klass A 233000066 Ledberg IBF P 09 Grön - Bergs IK P 09 Svart
2020-12-05 14:30 Damer division 2 Ö 162031034 Bergs IK U-lag - Endre IF U-lag
2020-12-05 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003043 Bergs IK P 06/07 Svart - Finspång IBK PF 06/08 Svart
2020-12-05 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005046 Bergs IK P 06/07 Gul - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2020-12-11 19:40 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000025 Bergs IK P 05 - IBF Norrköping P 03/04
2020-12-12 09:00 Pojkar Grön Klass A 234000073 Bergs IK P 11 Gul - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2020-12-12 09:30 Pojkar Grön Klass A 234000075 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Hjulsbro IK P 11 Röd
2020-12-12 10:00 Pojkar Grön Klass A 234000077 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - Boets IK P/F 10
2020-12-12 10:30 Pojkar Grön Klass A 234000079 Hjulsbro IK P 11 Röd - Bergs IK P 11 Gul
2020-12-12 11:00 Pojkar Grön Klass A 234000081 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2020-12-12 11:30 Pojkar Grön Klass A 234000083 Bergs IK P 11 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-12-12 12:00 Pojkar Grön Klass A 234000085 Hjulsbro IK P 11 Röd - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit
2020-12-12 12:30 Pojkar Grön Klass A 234000087 Boets IK P/F 10 - Hjulsbro IK P 11 Vit
2020-12-12 13:00 Pojkar Grön Klass A 234000089 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - Bergs IK P 11 Svart
2020-12-12 14:00 Pojkar Blå Klass B 233001037 Bergs IK P 09 Vit - Söderköpings IBK P 08/09 Blå
2020-12-12 14:45 Pojkar Blå Klass B 233001038 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Mjölby IBK P Blå 2
2020-12-12 15:45 Pojkar Blå Klass B 233001039 Bergs IK P 09 Vit - Mjölby IBK P Blå 2
2020-12-12 16:30 Pojkar Blå Klass B 233001040 Söderköpings IBK P 08/09 Blå - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2020-12-12 17:30 Pojkar Blå Klass B 233001041 Mjölby IBK P Blå 2 - Söderköpings IBK P 08/09 Blå
2020-12-12 18:15 Pojkar Blå Klass B 233001042 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 09 Vit
2020-12-19 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006059 Bergs IK P 08 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2020-12-19 11:45 Damer division 2 Ö 162031042 Bergs IK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2020-12-19 14:00 Herrar Division 4 230250066 Bergs IK U-lag - IBF Antvarden U-lag
Januari
2021-01-08 19:40 Damer division 2 Ö 162031046 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC
2021-01-09 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005066 Bergs IK P 06/07 Gul - Hjulsbro IK Vit
2021-01-09 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034075 Bergs IK - FBC Kalmarsund Ungdom
2021-01-09 15:20 Herrar Division 4 230250071 Bergs IK U-lag - IBF Kolmården Wild Animals
2021-01-09 17:45 Damer division 1 230300051 Bergs IK - Telge SIBK U-lag
2021-01-13 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005071 Bergs IK P 06/07 Gul - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2021-01-15 19:40 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003076 Bergs IK P 06/07 Svart - Linköping IBK Ungdom P 07:77
2021-01-16 09:00 Flickor Blå Klass A 233200031 Bergs IK F 09/10 Svart - Hjulsbro IK F 09 Blå
2021-01-16 09:45 Flickor Blå Klass A 233200032 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2021-01-16 10:45 Flickor Blå Klass A 233200033 Bergs IK F 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Blå
2021-01-16 11:30 Flickor Blå Klass A 233200034 Hjulsbro IK F 09 Blå - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2021-01-16 12:30 Flickor Blå Klass A 233200035 Solfjäderstaden IBK F 09 Blå - Hjulsbro IK F 09 Blå
2021-01-16 13:15 Flickor Blå Klass A 233200036 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Bergs IK F 09/10 Svart
2021-01-16 14:15 Flickor Blå Klass B 233201037 Bergs IK F 09/10 Gul - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2021-01-16 15:00 Flickor Blå Klass B 233201038 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2021-01-16 15:45 Flickor Blå Klass B 233201039 Bergs IK F 09/10 Gul - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2021-01-16 16:30 Flickor Blå Klass B 233201040 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2021-01-16 17:15 Flickor Blå Klass B 233201041 Solfjäderstaden IBK F 10 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2021-01-16 18:00 Flickor Blå Klass B 233201042 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Bergs IK F 09/10 Gul
2021-01-22 19:40 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000037 Bergs IK P 05 - Linköping IBK Ungdom Röd A
2021-01-23 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005084 Bergs IK P 06/07 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77
2021-01-23 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003088 Bergs IK P 06/07 Svart - Mjölby IBK P Röd 2 06/07
2021-01-23 13:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034086 Bergs IK - CL98IC
2021-01-23 15:45 Herrar Division 4 230250084 Bergs IK U-lag - Söderköpings IBK U-lag
Februari
2021-02-05 19:40 Herrar Division 4 230250092 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC U-lag
2021-02-06 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004070 Bergs IK P 06/07 Vit - Linköping IBK Ungdom P 06 Svart
2021-02-06 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006095 Bergs IK P 08 - IBF Norrköping P 07/08
2021-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005092 Bergs IK P 06/07 Gul - Söderköpings IBK P 06/07
2021-02-06 13:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003100 Bergs IK P 06/07 Svart - IBF Norrköping P 05
2021-02-06 15:30 Damer division 2 Ö 162031061 Bergs IK U-lag - Onyx IBS U-lag
2021-02-12 19:40 Herrar Division 3 230200067 Bergs IK U-lag - Borensberg IBC
2021-02-13 10:00 Pojkar Blå Klass D 233003079 Bergs IK P 10 Svart - IBF Norrköping P 09
2021-02-13 10:45 Pojkar Blå Klass D 233003080 Ledberg IBF P10 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit
2021-02-13 11:45 Pojkar Blå Klass D 233003081 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit
2021-02-13 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003082 IBF Norrköping P 09 - Ledberg IBF P10 Vit
2021-02-13 13:30 Pojkar Blå Klass D 233003083 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit - IBF Norrköping P 09
2021-02-13 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003084 Ledberg IBF P10 Vit - Bergs IK P 10 Svart
2021-02-13 15:45 Damer division 1 230300071 Bergs IK - FBC Katrineholm U-lag
2021-02-13 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003105 Bergs IK P 06/07 Svart - IBK Mantorp P 04/07
2021-02-19 19:40 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034105 Bergs IK - Linköping FBC
2021-02-20 12:00 Herrar Division 4 230250107 Bergs IK U-lag - Mjölby IBK U-lag
2021-02-24 19:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034110 Bergs IK - Solfjäderstaden IBK
2021-02-26 19:40 Damer division 1 230300081 Bergs IK - IBF Linköping/Hjulsbro IK U-lag
Mars
2021-03-05 19:40 Herrar Division 3 230200083 Bergs IK U-lag - Mjölby IBK
2021-03-06 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002137 Bergs IK P 12 Gul - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2021-03-06 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002139 Boets IK P/F 11/12 - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit
2021-03-06 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002141 Bergs IK P 12 Svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2021-03-06 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002143 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit - Bergs IK P 12 Gul
2021-03-06 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002145 Solfjäderstaden IBK P 12 Blå - Boets IK P/F 11/12
2021-03-06 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234002147 Solfjäderstaden IBK P 13 Blå - Solfjäderstaden IBK P 12 Blå
2021-03-06 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002149 Bergs IK P 12 Svart - Boets IK P/F 11/12
2021-03-06 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004078 Bergs IK P 06/07 Vit - Hjulsbro IK Svart
2021-03-06 16:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000049 Bergs IK P 05 - Åby IBK Ungdom P 04
2021-03-06 18:15 Herrar Division 4 230250119 Bergs IK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2021-03-14 17:00 Herrar Div 1 Östra Götaland 580034127 Bergs IK - Hovslätts IK
2021-03-17 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006118 Bergs IK P 08 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
2021-03-19 19:40 Damer division 2 Ö 162031083 Bergs IK U-lag - IBF Norrköping
2021-03-20 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002121 Bergs IK P 10 Gul - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2021-03-20 09:45 Pojkar Blå Klass C 233002122 Ekängens IF P 09/11 - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart
2021-03-20 10:30 Pojkar Blå Klass C 233002123 Bergs IK P 10 Gul - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart
2021-03-20 11:15 Pojkar Blå Klass C 233002124 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Ekängens IF P 09/11
2021-03-20 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002125 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2021-03-20 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002126 Ekängens IF P 09/11 - Bergs IK P 10 Gul
2021-03-20 13:45 Pojkar Blå Klass A 233000139 Bergs IK P 09 Svart - Mjölby IBK P Blå 1
2021-03-20 14:30 Pojkar Blå Klass A 233000140 Rimforsa IF P 09 - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2021-03-20 15:15 Pojkar Blå Klass A 233000141 Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2021-03-20 16:00 Pojkar Blå Klass A 233000142 Mjölby IBK P Blå 1 - Rimforsa IF P 09
2021-03-20 16:45 Pojkar Blå Klass A 233000143 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Mjölby IBK P Blå 1
2021-03-20 17:30 Pojkar Blå Klass A 233000144 Rimforsa IF P 09 - Bergs IK P 09 Svart
2021-03-27 10:00 Pojkar Blå Klass B 233001091 Bergs IK P 09 Vit - Hjulsbro IK P 09 Blå
2021-03-27 10:45 Pojkar Blå Klass B 233001092 IBF Kolmården P 08/09 Röd - Mjölby IBK P Blå 2
2021-03-27 11:45 Pojkar Blå Klass B 233001093 Bergs IK P 09 Vit - Mjölby IBK P Blå 2
2021-03-27 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001094 Hjulsbro IK P 09 Blå - IBF Kolmården P 08/09 Röd
2021-03-27 13:30 Pojkar Blå Klass B 233001095 Mjölby IBK P Blå 2 - Hjulsbro IK P 09 Blå
2021-03-27 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001096 IBF Kolmården P 08/09 Röd - Bergs IK P 09 Vit
2021-03-27 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006132 Bergs IK P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart
April
2021-04-03 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000145 Bergs IK P 09 Gul - Mjölby IBK P Blå 1
2021-04-03 10:45 Pojkar Blå Klass A 233000146 Ledberg IBF P 09 Grön - Ekängens IF P 09
2021-04-03 11:45 Pojkar Blå Klass A 233000147 Bergs IK P 09 Gul - Ekängens IF P 09
2021-04-03 12:30 Pojkar Blå Klass A 233000148 Mjölby IBK P Blå 1 - Ledberg IBF P 09 Grön
2021-04-03 13:30 Pojkar Blå Klass A 233000149 Ekängens IF P 09 - Mjölby IBK P Blå 1
2021-04-03 14:15 Pojkar Blå Klass A 233000150 Ledberg IBF P 09 Grön - Bergs IK P 09 Gul

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis