Lagmanshallen

Adress
Bondegatan 25, Mjölby
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-02 14:00 Träningsmatcher Herr 235800039 Mjölby IBK P Röd 1 (P05/06) - IBF Tranås P05-06
2022-10-09 10:00 Pojkar Blå Klass G 233006007 Mjölby IBK Blå 2 - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-10-09 10:45 Pojkar Blå Klass G 233006008 IBK Mantorp P 12/13 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2022-10-09 11:30 Pojkar Blå Klass G 233006009 Mjölby IBK Blå 2 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2022-10-09 12:15 Pojkar Blå Klass G 233006010 Ledberg IBF P 13 Grön - IBK Mantorp P 12/13
2022-10-09 13:00 Pojkar Blå Klass G 233006011 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-10-09 13:45 Pojkar Blå Klass G 233006012 IBK Mantorp P 12/13 - Mjölby IBK Blå 2
December
2022-12-03 10:00 Flickor Blå Klass C 233202043 Mjölby IBK F Blå - Linghems SK F 12/13 Blå
2022-12-03 10:45 Flickor Blå Klass C 233202044 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart
2022-12-03 11:30 Flickor Blå Klass C 233202045 Mjölby IBK F Blå - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart
2022-12-03 12:15 Flickor Blå Klass C 233202046 Linghems SK F 12/13 Blå - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-12-03 13:00 Flickor Blå Klass C 233202047 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - Linghems SK F 12/13 Blå
2022-12-03 13:45 Flickor Blå Klass C 233202048 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Mjölby IBK F Blå
2022-12-17 10:00 Pojkar Blå Klass E 233004061 Mjölby IBK P Blå 1 - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd
2022-12-17 10:45 Pojkar Blå Klass E 233004062 Ekängens IF P 12/13 - IBF Kolmården P 12/13 Röd
2022-12-17 11:30 Pojkar Blå Klass E 233004063 Mjölby IBK P Blå 1 - IBF Kolmården P 12/13 Röd
2022-12-17 12:15 Pojkar Blå Klass E 233004064 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - Ekängens IF P 12/13
2022-12-17 13:00 Pojkar Blå Klass E 233004065 IBF Kolmården P 12/13 Röd - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd
2022-12-17 13:45 Pojkar Blå Klass E 233004066 Ekängens IF P 12/13 - Mjölby IBK P Blå 1
Januari
2023-01-28 10:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005071 IBK Mantorp PF -14 Svart - Hjulsbro IK Grön (Rosa:P15)
2023-01-28 10:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005073 Boxholms IBK P Grön - Hjulsbro IK Grön (Lila:P15)
2023-01-28 11:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005075 Hjulsbro IK Grön (Rosa:P15) - Boxholms IBK P Grön
2023-01-28 11:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005077 IBK Mantorp PF -14 Blå - Hjulsbro IK Grön (Rosa:P15)
2023-01-28 12:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005079 Boxholms IBK P Grön - IBK Mantorp PF -14 Svart
2023-01-28 12:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005081 IBK Mantorp PF -14 Svart - Hjulsbro IK Grön (Lila:P15)
Februari
2023-02-03 19:30 Herrar Division 3 230200095 Mjölby IBK - Bergs IK U-lag
2023-02-12 10:00 Pojkar Blå Klass G 233006097 Mjölby IBK Blå 2 - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2023-02-12 10:45 Pojkar Blå Klass G 233006098 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2023-02-12 11:30 Pojkar Blå Klass G 233006099 Mjölby IBK Blå 2 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2023-02-12 12:15 Pojkar Blå Klass G 233006100 Linghems SK P 13 (Blå 2) - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
2023-02-12 13:00 Pojkar Blå Klass G 233006101 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2023-02-12 13:45 Pojkar Blå Klass G 233006102 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Mjölby IBK Blå 2
2023-02-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004068 Mjölby IBK P Röd 2 - IBK Mantorp P 08/10
2023-02-24 19:30 Herrar Division 3 230200113 Mjölby IBK - Solfjäderstaden IBK U-lag
Mars
2023-03-03 19:30 Herrar Division 3 230200118 Mjölby IBK - Åby IBK Ungdom U-lag
2023-03-07 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004076 Mjölby IBK P Röd 2 - Ekängens IF P 09
2023-03-17 19:30 Herrar Division 3 230200132 Mjölby IBK - IBF Kolmården
2023-03-18 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004082 Mjölby IBK P Röd 2 - Linköping IBK Ungdom P 09:90
2023-03-25 08:40 Parainnebandy Division 2 236002007 Solfjäderstaden IBK IFA - Mjölby IBK
2023-03-25 09:00 Parainnebandy Division 2 236002008 Finspång IBK Kanonerna - Näckrosen
2023-03-25 09:20 Parainnebandy Division 2 236002054 Solfjäderstaden IBK IFA - Finspång IBK Kanonerna
2023-03-25 09:40 Parainnebandy Division 2 236002055 Mjölby IBK - Näckrosen
2023-03-25 10:00 Parainnebandy Division 2 236002056 Finspång IBK Kanonerna - Mjölby IBK
2023-03-25 10:20 Parainnebandy Division 2 236002057 Näckrosen - Solfjäderstaden IBK IFA
2023-03-25 12:40 Parainnebandy Division 4 236004013 Nyköping - Blåklinten IF
2023-03-25 13:00 Parainnebandy Division 4 236004014 Näckrosen - Mjölby IBK
2023-03-25 13:20 Parainnebandy Division 4 236004015 Nyköping - Mjölby IBK
2023-03-25 13:40 Parainnebandy Division 4 236004016 Blåklinten IF - Näckrosen
2023-03-25 14:00 Parainnebandy Division 4 236004017 Mjölby IBK - Blåklinten IF
2023-03-25 14:20 Parainnebandy Division 4 236004018 Näckrosen - Nyköping
2023-03-25 14:40 Parainnebandy Division 5 236005013 Solfjäderstaden IBK IFA Röd - Solfjäderstaden IBK IFA Svart
2023-03-25 15:00 Parainnebandy Division 5 236005014 Finspång IBK Kanonerna - All Star
2023-03-25 15:20 Parainnebandy Division 5 236005015 Solfjäderstaden IBK IFA Röd - All Star
2023-03-25 15:40 Parainnebandy Division 5 236005016 Solfjäderstaden IBK IFA Svart - Finspång IBK Kanonerna
2023-03-25 16:00 Parainnebandy Division 5 236005017 All Star - Solfjäderstaden IBK IFA Svart
2023-03-25 16:20 Parainnebandy Division 5 236005018 Finspång IBK Kanonerna - Solfjäderstaden IBK IFA Röd

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis