Lagmanshallen

Adress
Bondegatan 25, Mjölby
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002013 Mjölby IBK P Blå 3 - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002014 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Ekängens IF P 09/11
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002015 Mjölby IBK P Blå 3 - Ekängens IF P 09/11
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002016 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Svart
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002017 Ekängens IF P 09/11 - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002018 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Mjölby IBK P Blå 3
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000007 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000008 Ekängens IF P 09 - Bergs IK P 09 Svart
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000009 Mjölby IBK P Blå 1 - Bergs IK P 09 Svart
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000010 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Ekängens IF P 09
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000011 Bergs IK P 09 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2020-10-11 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000012 Ekängens IF P 09 - Mjölby IBK P Blå 1
2020-10-18 00:00 Herrar Division 4 230250012 Mjölby IBK U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2020-10-18 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002003 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Hjulsbro IK Grön
2020-10-25 00:00 Herrar Division 3 230200013 Mjölby IBK - Solfjäderstaden IBK U-lag
2020-10-25 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003012 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - IBK Mantorp P 04/07
November
2020-11-01 00:00 Herrar Division 4 230250022 Mjölby IBK U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2020-11-08 00:00 Herrar Division 3 230200025 Mjölby IBK - BK Vingen
2020-11-15 00:00 Herrar Division 3 230200030 Mjölby IBK - IBK Åtvidaberg
2020-11-15 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002015 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Åby IBK Ungdom P 05
2020-11-15 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003022 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Bergs IK P 06/07 Svart
2020-11-22 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203017 Mjölby IBK F Röd - Ekängens IF F 08/09
2020-11-22 00:00 Herrar Division 4 230250041 Mjölby IBK U-lag - Bergs IK U-lag
2020-11-29 00:00 Herrar Division 4 230250047 Mjölby IBK U-lag - IBF Antvarden U-lag
2020-11-29 00:00 Herrar Division 3 230200038 Mjölby IBK - Bergs IK U-lag
2020-11-29 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203025 Mjölby IBK F Röd - IBK Åtvidaberg F 06/08
2020-11-29 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002021 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Svart
2020-11-29 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003041 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - IBF Norrköping P 05
2020-11-29 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001025 Mjölby IBK P Blå 2 - Hjulsbro IK P 09 Blå
2020-11-29 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001026 Ledberg IBF P 09 Vit - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2020-11-29 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001027 Mjölby IBK P Blå 2 - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2020-11-29 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001028 Hjulsbro IK P 09 Blå - Ledberg IBF P 09 Vit
2020-11-29 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001029 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Hjulsbro IK P 09 Blå
2020-11-29 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001030 Ledberg IBF P 09 Vit - Mjölby IBK P Blå 2
December
2020-12-06 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003047 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2020-12-13 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002036 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Vit
2020-12-13 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203033 Mjölby IBK F Röd - Solfjäderstaden IBK F 08
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000091 Mjölby IBK P Grön 1 - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Blå
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000093 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - IBF Kolmården P 11 Röd
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000095 KFUM Norrköping IBF P 10/11 Vit - Brokinds IF P 11/12
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000097 IBF Kolmården P 11 Röd - Mjölby IBK P Grön 1
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000099 KFUM Norrköping IBF P 10/11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000101 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000103 IBF Kolmården P 11 Röd - KFUM Norrköping IBF P 10/11 Vit
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000105 Brokinds IF P 11/12 - IBF Kolmården P 11 Svart
2020-12-13 00:00 Pojkar Grön Klass A 234000107 KFUM Norrköping IBF P 10/11 Vit - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2020-12-20 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000085 Mjölby IBK P Blå 1 - Ledberg IBF P 09 Grön
2020-12-20 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000086 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Bergs IK P 09 Gul
2020-12-20 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000087 Mjölby IBK P Blå 1 - Bergs IK P 09 Gul
2020-12-20 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000088 Ledberg IBF P 09 Grön - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2020-12-20 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000089 Bergs IK P 09 Gul - Ledberg IBF P 09 Grön
2020-12-20 00:00 Pojkar Blå Klass A 233000090 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Mjölby IBK P Blå 1
2020-12-20 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002040 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Rimforsa IF P 04/05
Januari
2021-01-10 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203041 Mjölby IBK F Röd - Hjulsbro IK F07/08 Vit
2021-01-10 00:00 Herrar Division 4 230250068 Mjölby IBK U-lag - Borensberg IBC U-lag
2021-01-10 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003068 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Finspång IBK PF 06/08 Svart
2021-01-10 00:00 Flickor Grön Klass A 234200073 Mjölby IBK F Grön - Ekängens IF F 12 Blå
2021-01-10 00:00 Flickor Grön Klass A 234200075 Hjulsbro IK F 11 Vit - Ekängens IF F 12 Vit
2021-01-10 00:00 Flickor Grön Klass A 234200077 Ekängens IF F 12 Vit - Bergs IK F 11/12
2021-01-10 00:00 Flickor Grön Klass A 234200079 Mjölby IBK F Grön - Hjulsbro IK F 11 Blå
2021-01-10 00:00 Flickor Grön Klass A 234200081 Hjulsbro IK F 11 Vit - Ekängens IF F 12 Blå
2021-01-10 00:00 Flickor Grön Klass A 234200083 Ekängens IF F 12 Vit - Mjölby IBK F Grön
2021-01-17 00:00 Pojkar Blå Klass D 233003067 Mjölby IBK P Blå 4 10 - IBK Mantorp P 09/10
2021-01-17 00:00 Pojkar Blå Klass D 233003068 Hjulsbro IK P 09 Vit - Ledberg IBF P10 Vit
2021-01-17 00:00 Pojkar Blå Klass D 233003069 Mjölby IBK P Blå 4 10 - Ledberg IBF P10 Vit
2021-01-17 00:00 Pojkar Blå Klass D 233003070 IBK Mantorp P 09/10 - Hjulsbro IK P 09 Vit
2021-01-17 00:00 Pojkar Blå Klass D 233003071 Ledberg IBF P10 Vit - IBK Mantorp P 09/10
2021-01-17 00:00 Pojkar Blå Klass D 233003072 Hjulsbro IK P 09 Vit - Mjölby IBK P Blå 4 10
2021-01-17 00:00 Herrar Division 3 230200046 Mjölby IBK - Hjulsbro IK
2021-01-17 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002046 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - IBF Antvarden P 05/06
2021-01-20 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003079 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Solfjäderstaden IBK P 06
2021-01-24 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002085 Mjölby IBK P Blå 3 - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2021-01-24 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002086 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Ekängens IF P 09/11
2021-01-24 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002087 Mjölby IBK P Blå 3 - Ekängens IF P 09/11
2021-01-24 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002088 Linköping IBK Ungdom P 09:92 - Solfjäderstaden IBK P 09 Svart
2021-01-24 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002089 Ekängens IF P 09/11 - Linköping IBK Ungdom P 09:92
2021-01-24 00:00 Pojkar Blå Klass C 233002090 Solfjäderstaden IBK P 09 Svart - Mjölby IBK P Blå 3
2021-01-24 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203049 Mjölby IBK F Röd - Boxholms IBK F 08/09
2021-01-24 00:00 Herrar Division 3 230200052 Mjölby IBK - Linköping IBK Ungdom U-lag
2021-01-24 00:00 Herrar Division 4 230250079 Mjölby IBK U-lag - Rimforsa IF U-lag
2021-01-24 00:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002107 Mjölby IBK P Grön 2 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2021-01-24 00:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002109 Bergs IK P 12 Gul - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit
2021-01-24 00:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002111 Mjölby IBK P Grön 3 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2021-01-24 00:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002113 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit - Mjölby IBK P Grön 2
2021-01-24 00:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002115 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Bergs IK P 12 Gul
2021-01-24 00:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002117 Bergs IK P 12 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart
2021-01-24 00:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234002119 Mjölby IBK P Grön 3 - Bergs IK P 12 Gul
2021-01-31 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003093 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 06 Vit
Februari
2021-02-07 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003101 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Hjulsbro IK Gul
2021-02-07 00:00 Herrar Division 4 230250093 Mjölby IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2021-02-07 00:00 Herrar Division 3 230200064 Mjölby IBK - Linköpings IBS U-lag
2021-02-07 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002059 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Hjulsbro IK Grön
2021-02-14 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203065 Mjölby IBK F Röd - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2021-02-14 00:00 Herrar Division 4 230250101 Mjölby IBK U-lag - IBF Kolmården Wild Animals
2021-02-28 00:00 Herrar Division 3 230200079 Mjölby IBK - Borensberg IBC
Mars
2021-03-07 00:00 Herrar Division 4 230250120 Mjölby IBK U-lag - Herr 4 vakans lag 1
2021-03-07 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203069 Mjölby IBK F Röd - Hjulsbro IK F07/08 Vit
2021-03-07 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002071 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Åby IBK Ungdom P 05
2021-03-07 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001079 Mjölby IBK P Blå 2 - IBF Kolmården P 08/09 Röd
2021-03-07 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001080 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 09 Vit
2021-03-07 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001081 Mjölby IBK P Blå 2 - Bergs IK P 09 Vit
2021-03-07 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001082 IBF Kolmården P 08/09 Röd - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2021-03-07 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001083 Bergs IK P 09 Vit - IBF Kolmården P 08/09 Röd
2021-03-07 00:00 Pojkar Blå Klass B 233001084 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Mjölby IBK P Blå 2
2021-03-14 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003120 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 07:77
2021-03-14 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203073 Mjölby IBK F Röd - Ekängens IF F 08/09
2021-03-14 14:30 Herrar Division 3 230200087 Mjölby IBK - Söderköpings IBK
2021-03-20 14:30 Herrar Division 4 230250131 Mjölby IBK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2021-03-21 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002077 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Linköping IBK Ungdom Röd C Svart
2021-03-28 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002082 Mjölby IBK P Röd 1 04/05 - Söderköpings IBK P 03/05
2021-03-28 00:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203081 Mjölby IBK F Röd - IBK Åtvidaberg F 06/08
2021-03-28 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003131 Mjölby IBK P Röd 2 06/07 - Åby IBK Ungdom P 06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis