Klämmetorpshallen

Adress
Mantorp
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-11 19:30 Träningsmatcher Dam 235810015 IBK Mantorp - IBF Linköping JAS
2022-10-30 13:00 Pojkar Blå Klass G 233006025 IBK Mantorp P 12/13 - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-10-30 13:45 Pojkar Blå Klass G 233006026 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2022-10-30 14:30 Pojkar Blå Klass G 233006027 IBK Mantorp P 12/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2022-10-30 15:15 Pojkar Blå Klass G 233006028 Ledberg IBF P 13 Grön - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2022-10-30 16:00 Pojkar Blå Klass G 233006029 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-10-30 16:45 Pojkar Blå Klass G 233006030 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - IBK Mantorp P 12/13
November
2022-11-03 19:45 Träningsmatcher Dam 235810016 IBK Mantorp - Åby IBK Ungdom DJ
2022-11-12 14:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005015 IBK Mantorp PF -14 Blå - IBK Åtvidaberg P 14/15 Röd
2022-11-12 14:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005017 Ödeshögs IK P 14 - Mjölby IBK P 14/15
2022-11-12 15:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005019 IBK Åtvidaberg P 14/15 Röd - Rimforsa IF P-15
2022-11-12 15:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005021 Ödeshögs IK P 14 - IBK Åtvidaberg P 14/15 Svart
2022-11-12 16:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005023 Mjölby IBK P 14/15 - IBK Åtvidaberg P 14/15 Röd
2022-11-12 16:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234005025 Ödeshögs IK P 14 - IBK Mantorp PF -14 Blå
2022-11-12 17:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005027 IBK Åtvidaberg P 14/15 Svart - Mjölby IBK P 14/15
Februari
2023-02-04 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004062 IBK Mantorp P 08/10 - Rimforsa IF P 09 Svart
2023-02-04 16:15 Damer Division 2 230350068 IBK Mantorp - Borensberg IBC
2023-02-12 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202099 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Bergs IK F 09/11 Svart
2023-02-18 14:00 Damer Division 2 230350076 IBK Mantorp - Söderköpings IBK
2023-02-26 13:30 Damer Division 2 230350082 IBK Mantorp - IBF Norrköping
Mars
2023-03-05 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004074 IBK Mantorp P 08/10 - Linköping IBK Ungdom P 09:90
2023-03-11 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202110 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2023-03-12 13:00 Pojkar Blå Klass G 233006115 IBK Mantorp P 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2023-03-12 13:45 Pojkar Blå Klass G 233006116 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2023-03-12 14:30 Pojkar Blå Klass G 233006117 IBK Mantorp P 12/13 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2023-03-12 15:15 Pojkar Blå Klass G 233006118 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
2023-03-12 16:00 Pojkar Blå Klass G 233006119 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2023-03-12 16:45 Pojkar Blå Klass G 233006120 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - IBK Mantorp P 12/13
2023-03-19 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202121 IBK Mantorp F 10/11 Röd - Linghems SK F 10/11
2023-03-26 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004089 IBK Mantorp P 08/10 - IF Trym P 07/10

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis