Hällaskolan

Adress
Fågelsjövägen, Borensberg
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-02 19:30 Damer division 2 Ö 162031003 Borensberg IBC - Bergs IK U-lag
2020-10-10 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004001 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Hjulsbro IK P 11
2020-10-10 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004002 IBF Antvarden P 09/11 - IBF Linköping P 09
2020-10-10 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004003 Borensberg IBC P 10/11 Orange - IBF Linköping P 09
2020-10-10 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004004 Hjulsbro IK P 11 - IBF Antvarden P 09/11
2020-10-10 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004005 IBF Linköping P 09 - Hjulsbro IK P 11
2020-10-10 16:15 Pojkar Blå Klass E 233004006 IBF Antvarden P 09/11 - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2020-10-11 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004007 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Ledberg IBF P10 Grön
2020-10-11 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004008 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Rimforsa IF P 10
2020-10-11 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004009 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Rimforsa IF P 10
2020-10-11 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004010 Ledberg IBF P10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart
2020-10-11 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004011 Rimforsa IF P 10 - Ledberg IBF P10 Grön
2020-10-11 16:15 Pojkar Blå Klass E 233004012 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2020-10-18 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004004 Borensberg IBC P 06/07 - Solfjäderstaden IBK P 07
2020-10-18 14:00 Damer division 2 Ö 162031012 Borensberg IBC - IBF Norrköping
2020-10-18 16:30 Herrar Division 3 230200008 Borensberg IBC - BK Vingen
2020-10-24 12:30 Flickor Blå Klass B 233201007 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Bergs IK F 09/10 Gul
2020-10-24 13:15 Flickor Blå Klass B 233201008 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2020-10-24 14:00 Flickor Blå Klass B 233201009 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10 Röd
2020-10-24 14:45 Flickor Blå Klass B 233201010 Bergs IK F 09/10 Gul - Solfjäderstaden IBK F 09 Svart
2020-10-24 15:30 Flickor Blå Klass B 233201011 Solfjäderstaden IBK F 10 Röd - Bergs IK F 09/10 Gul
2020-10-24 16:15 Flickor Blå Klass B 233201012 Solfjäderstaden IBK F 09 Svart - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2020-10-25 12:30 Herrar Division 4 230250014 Borensberg IBC U-lag - IBK Åtvidaberg U-lag
2020-10-30 19:30 Herrar Division 3 230200016 Borensberg IBC - Hjulsbro IK
November
2020-11-06 19:30 Herrar Division 3 230200022 Borensberg IBC - Bergs IK U-lag
2020-11-07 12:30 Damer division 2 Ö 162031017 Borensberg IBC - IK Standard U-lag
2020-11-07 15:00 Herrar Division 4 230250026 Borensberg IBC U-lag - Bergs IK U-lag
2020-11-08 12:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004001 Borensberg IBC P 12/13 Orange - IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd
2020-11-08 13:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004003 Hjulsbro IK P 13 Blå - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2020-11-08 13:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004005 IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd - Hjulsbro IK P 13 Blå
2020-11-08 14:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004007 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Borensberg IBC P 12/13 Orange
2020-11-08 14:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004009 IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2020-11-08 15:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004011 Borensberg IBC P 12/13 Orange - Hjulsbro IK P 13 Blå
2020-11-08 15:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004013 Hjulsbro IK P 13 Blå - IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit
2020-11-08 16:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004015 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Borensberg IBC P 12/13 Orange
2020-11-15 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004019 Borensberg IBC P 06/07 - Linköping IBK Ungdom P 06 Svart
2020-11-20 19:30 Herrar Division 3 230200034 Borensberg IBC - Mjölby IBK
2020-11-22 12:30 Damer division 2 Ö 162031027 Borensberg IBC - IBK Åtvidaberg
2020-11-22 15:00 Herrar Division 4 230250038 Borensberg IBC U-lag - IBF Kolmården Wild Animals
2020-11-27 19:30 Damer division 2 Ö 162031031 Borensberg IBC - Onyx IBS U-lag
2020-11-29 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004027 Borensberg IBC P 06/07 - Hjulsbro IK Svart
December
2020-12-05 12:30 Pojkar Blå Klass A 233000055 Borensberg IBC P 08/09 - Åby IBK Ungdom P 09
2020-12-05 13:15 Pojkar Blå Klass A 233000056 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Mjölby IBK P Blå 1
2020-12-05 14:00 Pojkar Blå Klass A 233000057 Borensberg IBC P 08/09 - Mjölby IBK P Blå 1
2020-12-05 14:45 Pojkar Blå Klass A 233000058 Åby IBK Ungdom P 09 - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2020-12-05 15:30 Pojkar Blå Klass A 233000059 Mjölby IBK P Blå 1 - Åby IBK Ungdom P 09
2020-12-05 16:15 Pojkar Blå Klass A 233000060 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Borensberg IBC P 08/09
2020-12-06 12:30 Herrar Division 4 230250051 Borensberg IBC U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2020-12-13 12:30 Herrar Division 4 230250055 Borensberg IBC U-lag - Rimforsa IF U-lag
2020-12-20 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004043 Borensberg IBC P 06/07 - Svinstadsjöns IF P 06/08
Januari
2021-01-15 19:30 Herrar Division 3 230200049 Borensberg IBC - Linköpings IBS U-lag
2021-01-16 12:30 Flickor Blå Klass D 233203061 Borensberg IBC F 08/11 Orange - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2021-01-16 13:15 Flickor Blå Klass D 233203062 Linghems SK F10 Vit - Solfjäderstaden IBK F 11 Röd
2021-01-16 14:00 Flickor Blå Klass D 233203063 IBK Mantorp F 10/11 Svart - Linghems SK F10 Vit
2021-01-16 14:45 Flickor Blå Klass D 233203064 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - Borensberg IBC F 08/11 Orange
2021-01-16 15:30 Flickor Blå Klass D 233203065 Solfjäderstaden IBK F 11 Röd - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2021-01-16 16:15 Flickor Blå Klass D 233203066 Borensberg IBC F 08/11 Orange - Linghems SK F10 Vit
2021-01-17 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004055 Borensberg IBC P 06/07 - Westerviks IBK P 07
2021-01-17 14:00 Herrar Division 4 230250074 Borensberg IBC U-lag - IBF Antvarden U-lag
2021-01-23 12:30 Flickor Blå Klass B 233201043 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Bergs IK F 09/10 Gul
2021-01-23 13:15 Flickor Blå Klass B 233201044 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2021-01-23 14:00 Flickor Blå Klass B 233201045 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2021-01-23 14:45 Flickor Blå Klass B 233201046 Bergs IK F 09/10 Gul - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2021-01-23 15:30 Flickor Blå Klass B 233201047 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Bergs IK F 09/10 Gul
2021-01-23 16:15 Flickor Blå Klass B 233201048 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2021-01-24 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004060 Borensberg IBC P 06/07 - Linghems SK P 05/08
2021-01-29 19:30 Herrar Division 3 230200057 Borensberg IBC - IBK Åtvidaberg
2021-01-30 12:30 Herrar Division 4 230250086 Borensberg IBC U-lag - Linköping AIS A-lag
Februari
2021-02-07 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004068 Borensberg IBC P 06/07 - IBF Kolmården P 06/07
2021-02-12 19:30 Herrar Division 4 230250097 Borensberg IBC U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2021-02-13 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004097 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2021-02-13 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004098 Ledberg IBF P10 Grön - Hjulsbro IK P 11
2021-02-13 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004099 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Hjulsbro IK P 11
2021-02-13 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004100 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Ledberg IBF P10 Grön
2021-02-13 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004101 Hjulsbro IK P 11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2021-02-13 16:15 Pojkar Blå Klass E 233004102 Ledberg IBF P10 Grön - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2021-02-14 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004103 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Svärtinge SK Vit
2021-02-14 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004104 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart
2021-02-14 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004105 Borensberg IBC P 10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart
2021-02-14 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004106 Svärtinge SK Vit - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2021-02-14 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004107 Linköping IBK Ungdom P 10/11:14 Svart - Svärtinge SK Vit
2021-02-14 16:15 Pojkar Blå Klass E 233004108 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2021-02-19 19:30 Herrar Division 3 230200073 Borensberg IBC - Söderköpings IBK
2021-02-21 12:30 Damer division 2 Ö 162031071 Borensberg IBC - Nykvarns IBF Ungdom U-lag
2021-02-28 12:30 Herrar Division 4 230250109 Borensberg IBC U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
Mars
2021-03-05 19:30 Herrar Division 3 230200085 Borensberg IBC - Linköping IBK Ungdom U-lag
2021-03-07 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004076 Borensberg IBC P 06/07 - IBF Norrköping P 06
2021-03-13 12:30 Pojkar Blå Klass A 233000133 Borensberg IBC P 08/09 - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2021-03-13 13:15 Pojkar Blå Klass A 233000134 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Bergs IK P 09 Gul
2021-03-13 14:00 Pojkar Blå Klass A 233000135 Borensberg IBC P 08/09 - Bergs IK P 09 Gul
2021-03-13 14:45 Pojkar Blå Klass A 233000136 Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2021-03-13 15:30 Pojkar Blå Klass A 233000137 Bergs IK P 09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 09:90 Svart
2021-03-13 16:15 Pojkar Blå Klass A 233000138 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - Borensberg IBC P 08/09
2021-03-14 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004082 Borensberg IBC P 06/07 - Bergs IK P 06/07 Vit
2021-03-14 14:30 Herrar Division 3 230200090 Borensberg IBC - Solfjäderstaden IBK U-lag
2021-03-20 14:30 Herrar Division 4 230250128 Borensberg IBC U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2021-03-27 14:30 Damer division 2 Ö 162031086 Borensberg IBC - IBF Linköping U-lag
2021-03-28 12:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004121 Borensberg IBC P 12/13 Orange - IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd
2021-03-28 13:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004123 Hjulsbro IK P 13 Blå - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2021-03-28 13:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004125 IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd - Hjulsbro IK P 13 Blå
2021-03-28 14:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004127 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Borensberg IBC P 12/13 Orange
2021-03-28 14:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004129 IBK Åtvidaberg P 12/13 Röd - Solfjäderstaden IBK P 13 Röd
2021-03-28 15:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004131 Borensberg IBC P 12/13 Orange - Hjulsbro IK P 13 Blå
2021-03-28 15:30 Pojkar Grön Klass C Västra 234004133 Hjulsbro IK P 13 Blå - IBK Åtvidaberg P 12/13 Vit
2021-03-28 16:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234004135 Solfjäderstaden IBK P 13 Röd - Borensberg IBC P 12/13 Orange

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis