Himnahallen

Adress
Himnavägen 145, 59062 Linghem
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-09 14:00 Pojkar Blå Klass D 233003001 Linghems SK P 11 Grön - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2022-10-09 15:30 Pojkar Blå Klass D 233003003 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-10-09 17:00 Pojkar Blå Klass D 233003005 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2022-10-23 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004013 Linghems SK P 12 - Westerviks IBK P 12
2022-10-23 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004014 Mjölby IBK P Blå 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-10-23 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004015 Linghems SK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-10-23 16:15 Pojkar Blå Klass E 233004016 Westerviks IBK P 12 - Mjölby IBK P Blå 1
2022-10-23 17:00 Pojkar Blå Klass E 233004017 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Westerviks IBK P 12
2022-10-23 17:45 Pojkar Blå Klass E 233004018 Mjölby IBK P Blå 1 - Linghems SK P 12
2022-10-30 14:00 Pojkar Blå Klass G 233006031 Linghems SK P 13 (Blå 2) - Bergs IK P 12/14 Grön
2022-10-30 14:45 Pojkar Blå Klass G 233006032 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2022-10-30 15:30 Pojkar Blå Klass G 233006033 Linghems SK P 13 (Blå 2) - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2022-10-30 16:15 Pojkar Blå Klass G 233006034 Bergs IK P 12/14 Grön - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2022-10-30 17:00 Pojkar Blå Klass G 233006035 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Bergs IK P 12/14 Grön
2022-10-30 17:45 Pojkar Blå Klass G 233006036 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Linghems SK P 13 (Blå 2)
November
2022-11-13 14:00 Flickor Blå Klass C 233202025 Linghems SK F 12/13 Blå - IBF Kolmården F11/12
2022-11-13 14:45 Flickor Blå Klass C 233202026 Ledberg IBF F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart
2022-11-13 15:30 Flickor Blå Klass C 233202027 Linghems SK F 12/13 Blå - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart
2022-11-13 16:15 Flickor Blå Klass C 233202028 IBF Kolmården F11/12 - Ledberg IBF F 10/13
2022-11-13 17:00 Flickor Blå Klass C 233202029 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - IBF Kolmården F11/12
2022-11-13 17:45 Flickor Blå Klass C 233202030 Ledberg IBF F 10/13 - Linghems SK F 12/13 Blå
2022-11-20 14:00 Pojkar Blå Klass G 233006043 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Finspång IBK PF 13
2022-11-20 14:45 Pojkar Blå Klass G 233006044 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2022-11-20 15:30 Pojkar Blå Klass G 233006045 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2022-11-20 16:15 Pojkar Blå Klass G 233006046 Finspång IBK PF 13 - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2022-11-20 17:00 Pojkar Blå Klass G 233006047 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - Finspång IBK PF 13
2022-11-20 17:45 Pojkar Blå Klass G 233006048 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2022-11-27 14:00 Pojkar Blå Klass C 233002031 Linghems SK P 11 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2022-11-27 14:45 Pojkar Blå Klass C 233002032 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2022-11-27 15:30 Pojkar Blå Klass C 233002033 Linghems SK P 11 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2022-11-27 16:15 Pojkar Blå Klass C 233002034 Borensberg IBC P 10/11 Orange - IBF Norrköping P 10/11 Blå
2022-11-27 17:00 Pojkar Blå Klass C 233002035 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2022-11-27 17:45 Pojkar Blå Klass C 233002036 IBF Norrköping P 10/11 Blå - Linghems SK P 11 Svart
December
2022-12-18 12:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004025 Linghems SK P 15 Svart - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
2022-12-18 13:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004027 Finspång IBK PF 14/15 Vit - Ledberg IBF P 14/15 Vit
2022-12-18 13:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004029 IBF Kolmården P15 - Söderköpings IBK 14/15
2022-12-18 14:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004031 Åby IBK Ungdom P14/15 Vit - Finspång IBK PF 14/15 Vit
2022-12-18 14:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004033 Söderköpings IBK 14/15 - Linghems SK P 15 Svart
2022-12-18 15:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004035 Ledberg IBF P 14/15 Svart - IBF Norrköping P 14/15
2022-12-18 15:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004037 Finspång IBK PF 14/15 Vit - Linghems SK P 15 Svart
2022-12-18 16:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004039 IBF Norrköping P 14/15 - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
2022-12-18 16:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004041 Ledberg IBF P 14/15 Svart - Söderköpings IBK 14/15 Vit
2022-12-18 17:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004043 Finspång IBK PF 14/15 Vit - IBF Norrköping P 14/15
2022-12-18 17:30 Pojkar Grön Klass C Östra 234004045 Mjölby IBK - Ledberg IBF P 14/15 Svart
2022-12-18 18:00 Pojkar Grön Klass C Östra 234004047 Söderköpings IBK 14/15 - Åby IBK Ungdom P14/15 Vit
Januari
2023-01-15 14:00 Pojkar Blå Klass D 233003067 Linghems SK P 11 Grön - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2023-01-15 14:45 Pojkar Blå Klass D 233003068 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2023-01-15 15:30 Pojkar Blå Klass D 233003069 Linghems SK P 11 Grön - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2023-01-15 16:15 Pojkar Blå Klass D 233003070 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Bergs IK P 11/12 Vit
2023-01-15 17:00 Pojkar Blå Klass D 233003071 Finspång IBK PF 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2023-01-15 17:45 Pojkar Blå Klass D 233003072 Bergs IK P 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön
Februari
2023-02-12 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004097 Linghems SK P 12 - Borensberg IBC P 12/13 Orange
2023-02-12 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004098 Ekängens IF P 12/13 - Mjölby IBK P Blå 1
2023-02-12 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004099 Linghems SK P 12 - Mjölby IBK P Blå 1
2023-02-12 16:15 Pojkar Blå Klass E 233004100 Borensberg IBC P 12/13 Orange - Ekängens IF P 12/13
2023-02-12 17:00 Pojkar Blå Klass E 233004101 Mjölby IBK P Blå 1 - Borensberg IBC P 12/13 Orange
2023-02-12 17:45 Pojkar Blå Klass E 233004102 Ekängens IF P 12/13 - Linghems SK P 12
Mars
2023-03-05 14:00 Flickor Grön Klass B 234201103 Linghems SK F 14/15 Grön - Svärtinge SK F 12/15
2023-03-05 14:25 Flickor Grön Klass B 234201105 Sturefors IF F 13/15 Röd - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15)
2023-03-05 14:50 Flickor Grön Klass B 234201107 Rimforsa IF F-15 - IBF Kolmården F14/15
2023-03-05 15:15 Flickor Grön Klass B 234201109 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Linghems SK F 14/15 Grön
2023-03-05 15:40 Flickor Grön Klass B 234201111 Rimforsa IF F-15 - Sturefors IF F 13/15 Vit
2023-03-05 16:05 Flickor Grön Klass B 234201113 Linghems SK F 14/15 Vit - Sturefors IF F 13/15 Röd
2023-03-05 16:30 Flickor Grön Klass B 234201115 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Rimforsa IF F-15
2023-03-05 16:55 Flickor Grön Klass B 234201117 IBF Kolmården F14/15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15)
2023-03-05 17:20 Flickor Grön Klass B 234201119 Rimforsa IF F-15 - Linghems SK F 14/15 Vit
2023-03-12 14:00 Pojkar Blå Klass G 233006121 Linghems SK P 13 (Blå 2) - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2023-03-12 14:45 Pojkar Blå Klass G 233006122 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2023-03-12 15:30 Pojkar Blå Klass G 233006123 Linghems SK P 13 (Blå 2) - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2023-03-12 16:15 Pojkar Blå Klass G 233006124 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2023-03-12 17:00 Pojkar Blå Klass G 233006125 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2023-03-12 17:45 Pojkar Blå Klass G 233006126 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2023-03-19 14:00 Pojkar Blå Klass G 233006133 Linghems SK P 13 (Blå 1) - IBK Åtvidaberg P 12/13
2023-03-19 14:45 Pojkar Blå Klass G 233006134 IBK Mantorp P 12/13 - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2023-03-19 15:30 Pojkar Blå Klass G 233006135 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2023-03-19 16:15 Pojkar Blå Klass G 233006136 IBK Åtvidaberg P 12/13 - IBK Mantorp P 12/13
2023-03-19 17:00 Pojkar Blå Klass G 233006137 Linghems SK P 13 (Blå 2) - IBK Åtvidaberg P 12/13
2023-03-19 17:45 Pojkar Blå Klass G 233006138 IBK Mantorp P 12/13 - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2023-03-25 09:30 Flickor Blå Klass C 233202085 Linghems SK F 12/13 Blå - IBF Kolmården F11/12
2023-03-25 10:15 Flickor Blå Klass C 233202086 Solfjäderstaden IBK F 12 Grön - Ledberg IBF F 10/13
2023-03-25 11:00 Flickor Blå Klass C 233202087 Linghems SK F 12/13 Blå - Ledberg IBF F 10/13
2023-03-25 11:45 Flickor Blå Klass C 233202088 IBF Kolmården F11/12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Grön
2023-03-25 12:30 Flickor Blå Klass C 233202089 Ledberg IBF F 10/13 - IBF Kolmården F11/12
2023-03-25 13:15 Flickor Blå Klass C 233202090 Solfjäderstaden IBK F 12 Grön - Linghems SK F 12/13 Blå
2023-03-26 14:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002137 Linghems SK P 14 Grön - Ledberg IBF P 14/15 Grön
2023-03-26 14:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234002139 Finspång IBK PF 14/15 Röd - Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd
2023-03-26 14:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234002141 Ledberg IBF P 14/15 Gul - Åby IBK Ungdom P14/15 Svart
2023-03-26 15:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002143 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Linghems SK P 14 Grön
2023-03-26 15:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002145 Ledberg IBF P 14/15 Gul - Finspång IBK PF 14/15 Svart
2023-03-26 16:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002147 Linghems SK P 14 Svart - Finspång IBK PF 14/15 Röd
2023-03-26 16:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002149 Vidingsjö MOIF P/F 14 Röd - Ledberg IBF P 14/15 Gul
2023-03-26 16:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002151 Åby IBK Ungdom P14/15 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 14 Vit
2023-03-26 17:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234002153 Ledberg IBF P 14/15 Gul - Linghems SK P 14 Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis