Folkungahallen

Adress
Linköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-28 19:15 Herrar Division 2 230100077 Linköping IBK Ungdom - IBK Succé
2020-02-29 10:00 Juniorallsvenskan F HJ18 580705084 Linköping IBK Ungdom - Telge SIBK/Trosa Edanö IBK
Mars
2020-03-01 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003064 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Ledberg IBF P 05 Gul
2020-03-01 12:30 Damer Allsvenskan Västra 580028080 IBF Linköping - IBK Lockerud Mariestad
2020-03-01 15:00 Damer division 2 Ö 162031076 Linköping IBK Ungdom U-lag - IK Standard U-lag
2020-03-01 17:30 Herrar Division 2 230100076 Linköpings Universitets AIF IBK - Linköping Legends FBC
2020-03-06 19:15 Herrar Division 2 230100081 Linköping Legends FBC - Linköping IBK Ungdom
2020-03-07 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005072 Hjulsbro IK Röd E - Bergs IK P 06 Svart
2020-03-07 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004071 Hjulsbro IK Röd D Blå - IBK Mantorp P 02/05
2020-03-07 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002070 Hjulsbro IK Röd C - Linghems SK Röd
2020-03-07 16:30 Herrjunior 18 169500106 Linköping IBK Ungdom HJ - Nykvarns IF
2020-03-07 18:45 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000071 Linköping IBK Ungdom P 04:44 - IBF Norrköping P 02/03
2020-03-08 09:30 Damer division 2 Ö 162031078 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBK Åtvidaberg
2020-03-08 12:30 Damer Allsvenskan Västra 580028081 Linköping IBK - Telge SIBK
2020-03-08 14:45 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203071 Linghems SK F 07/08 - Hjulsbro IK F 07/08
2020-03-08 16:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007071 Linghems SK P 07 - IBK Åtvidaberg P 06/07
2020-03-08 17:45 Herrar Division 2 230100082 Linköpings Universitets AIF IBK - Finspång IBK
2020-03-13 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001054 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Ledberg IBF P 05 Grön
2020-03-14 13:00 Damer Allsvenskan Västra 580028087 IBF Linköping - Västra Mälardalen IB
2020-03-14 15:30 Juniorallsvenskan F DJ17 580735055 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Fristads GoIF
2020-03-14 17:45 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000074 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:44
2020-03-15 09:30 Damer division 2 Ö 162031082 IBF Linköping U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2020-03-15 12:00 Damjunior 231100074 Hjulsbro IK/IBF Linköping - IFK Gnesta
2020-03-15 14:30 Herrar Division 2 230100089 Linköpings IBS - IBK Succé
2020-03-15 17:00 Herrar Division 4 230250130 Hjulsbro IK U-lag - Söderköpings IBK
2020-03-22 10:00 Herrjunior 18 169500116 Linköping IBK Ungdom HJ - Åby IBK Ungdom
2020-03-22 12:30 Herrjunior 18 169500117 Ledberg IBF - Telge SIBK
2020-03-28 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006087 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2020-03-28 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004089 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - IBK Mantorp P 02/05
2020-03-28 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003083 Linköping IBK Ungdom P 04:42 Svart - Solfjäderstaden IBK P 04/05
2020-03-28 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000084 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Solfjäderstaden IBK P 02/04
2020-03-28 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001058 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Bergs IK P 05
2020-03-28 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002084 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Hjulsbro IK Röd C
2020-03-28 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003084 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Bergs IK P 04
2020-03-29 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202058 Hjulsbro IK /IBF Linköping - BK Vingen / IBF Norrköping
2020-03-29 12:00 Damjunior 231100084 Hjulsbro IK/IBF Linköping - IK Standard
2020-03-29 16:15 Herrjunior 18 169500122 Linköping IBK Ungdom P 04 Svart - Ledberg IBF
2020-03-29 18:15 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203087 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Solfjäderstaden IBK F 07
April
2020-04-05 12:00 Herrjunior 18 169500129 Linköping IBK Ungdom P 04 Svart - Strängnäs IBK Herrjunior

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis