Kärnahallen

Adress
Gamla Ledbergsvägen 18, Linköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2019-09-23 Herrjunior 18 169500007 Hjulsbro IK HJ - Torshälla IBK
2019-09-23 Herrjunior 18 169500008 Ledberg IBF - Visby IBK
2019-09-23 Herrjunior 18 169500009 Linköping IBK Ungdom HJ - Katrineholms IBF
2019-09-23 Herrjunior 18 169500010 Linköping IBK Ungdom Svart - Malmköpings IBF /Flens IBF HJ
2019-09-29 Herrar Division 4 230250001 Linköpings IBS U-lag - Söderköpings IBK
2019-09-30 Damer division 1 162020007 Linköping IBK Ungdom - FBC Nyköping
2019-09-30 Damer division 1 162020008 Linköpings Universitets AIF IBK - IK Standard
2019-09-30 Damer division 2 Ö 162031004 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Norrköping Dam
Oktober
2019-10-06 Herrar Division 2 230100001 Linköping Legends FBC - Mjölby IBK
2019-10-06 Herrar Division 4 230250010 Hjulsbro IK U-lag - IBF Antvarden U-lag
2019-10-06 Herrar Division 3 230200001 Hjulsbro IK - IBF Antvarden
2019-10-06 Herrar Division 3 230200003 Ledberg IBF U-lag - IBF Norrköping
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000002 Ledberg IBF P 03 - IBF Norrköping P 02/03
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000003 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - Solfjäderstaden IBK P 02/04
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001002 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Westerviks IBK P 04
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002002 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Åby IBK Ungdom P02-04
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002004 Linghems SK Röd - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003003 Ledberg IBF P 05 Gul - Bergs IK P 04
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003004 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:50
2019-10-06 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203001 Linghems SK F 07/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005003 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Bergs IK P 07 Gul
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006003 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - IBK Mantorp P 06/07
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006004 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Bergs IK P 06 Gul
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007001 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Söderköpings IBK P 06/07
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007003 Linghems SK P 07 - Borensberg IBC P06/07
2019-10-06 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007004 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBF Kolmården P 07
2019-10-06 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200003 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart - IFK Gnesta F 03-04
2019-10-06 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202003 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Solfjäderstaden IBK F 05 Svart
2019-10-06 Damjunior 231100007 Hjulsbro IK/IBF Linköping - Solfjäderstaden IBK
2019-10-07 Herrjunior 18 169500019 Hjulsbro IK HJ - Nykvarns IF
2019-10-07 Herrjunior 18 169500020 Ledberg IBF - Onyx IBS
2019-10-07 Herrjunior 18 169500021 Linköping IBK Ungdom HJ - Strängnäs IBK
2019-10-07 Herrjunior 18 169500022 Linköping IBK Ungdom Svart - Telge SIBK
2019-10-10 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000007 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Ledberg IBF P 03
2019-10-13 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000012 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit
2019-10-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003007 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Borensberg IBC P04/07
2019-10-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003008 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Ledberg IBF P 05 Gul
2019-10-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002007 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit
2019-10-13 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002008 Linghems SK Röd - Westerviks IBK P 05-06
2019-10-13 Herrar Division 3 230200008 Linköping IBK Ungdom U-lag - BK Vingen
2019-10-13 Herrar Division 4 230250013 Linköpings IBS U-lag - IBK Åtvidaberg
2019-10-13 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007008 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Linghems SK P 07
2019-10-13 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201002 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - Westerviks IBK F 04-05
2019-10-13 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005006 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart
2019-10-13 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202006 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Hjulsbro IK/IBF Linköping
2019-10-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234001017 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2019-10-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234001019 IBF Antvarden P 10/11 - IBK Åtvidaberg P 10/11
2019-10-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234001021 Ledberg IBF P 11/12 Gul - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2019-10-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234001023 IBK Åtvidaberg P 10/11 - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2019-10-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234001025 Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart - IBF Antvarden P 10/11
2019-10-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234001027 Boets IK P/F 09/10 - Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Svart
2019-10-13 Pojkar Grön Klass B Västra 234001029 Ledberg IBF P 11/12 Gul - IBF Antvarden P 10/11
2019-10-14 Damer division 2 Ö 162031011 Linköping IBK Ungdom U-lag - Vakant plats
2019-10-20 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200010 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart - Trosa Edanö IBK F 03/04
2019-10-20 Damjunior 231100013 Hjulsbro IK/IBF Linköping - Bergs IK
2019-10-20 Herrar Division 2 230100011 Linköping Legends FBC - Linköpings IBS
2019-10-20 Herrar Division 4 230250020 Hjulsbro IK U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2019-10-20 Herrar Division 3 230200011 Hjulsbro IK - IBF Norrköping
2019-10-20 Herrar Division 3 230200015 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000015 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - IBF Norrköping P 02/03
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001009 Ledberg IBF P 05 Grön - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005011 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Bergs IK P 07 Gul
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005012 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Åby IBK Ungdom P05
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005015 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Bergs IK P 06 Svart
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006013 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Åby IBK Ungdom P06/05
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006015 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit
2019-10-20 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201006 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007014 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Borensberg IBC P06/07
2019-10-20 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007015 Linghems SK P 07 - IBK Åtvidaberg P 06/07
2019-10-20 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203011 Linghems SK F 07/08 - Solfjäderstaden IBK F 06
2019-10-20 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203013 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - IBF Kolmården F 05/06
2019-10-21 Herrjunior 18 169500031 Ledberg IBF - Torshälla IBK
2019-10-21 Herrjunior 18 169500032 Linköping IBK Ungdom HJ - Visby IBK
2019-10-21 Herrjunior 18 169500033 Linköping IBK Ungdom Svart - Katrineholms IBF
2019-10-21 Herrjunior 18 169500036 Hjulsbro IK HJ - Onyx IBS
2019-10-21 Damer division 1 162020020 Linköping IBK Ungdom - Linköpings Universitets AIF IBK
2019-10-21 Damer division 2 Ö 162031015 Linköping IBK Ungdom U-lag - Kolpenäs IBF
2019-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002013 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - IBF Kolmården P 03/05
2019-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002014 Linghems SK Röd - Hjulsbro IK Röd 2
2019-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003013 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Rimforsa IF P-03/04
2019-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003014 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Bergs IK P 04
2019-10-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003015 Ledberg IBF P 05 Gul - Solfjäderstaden IBK P 04/05
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003018 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Ledberg IBF P 05 Gul
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002018 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Westerviks IBK P 05-06
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001011 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - IBF Norrköping P 03/04
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001012 Ledberg IBF P 05 Grön - Westerviks IBK P 04
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000018 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit
2019-10-27 Herrar Division 3 230200016 Linköping IBK Ungdom U-lag - Hjulsbro IK
2019-10-27 Herrar Division 3 230200020 Ledberg IBF U-lag - BK Vingen
2019-10-27 Herrar Division 4 230250025 Linköpings IBS U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007017 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Svinstadsjöns IF P 06/08
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006019 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006020 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - IBF Norrköping P 05/06
2019-10-27 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005020 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Mjölby IBK P Röd 2
2019-10-27 Damjunior 231100018 Hjulsbro IK/IBF Linköping - IFK Gnesta
2019-10-27 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202010 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - BK Vingen / IBF Norrköping
2019-10-28 Damer division 2 Ö 162031019 Linköping IBK Ungdom U-lag - Trosa Edanö IBK
2019-10-28 Damer division 1 162020022 Linköpings Universitets AIF IBK - IBF Linköping U-lag
November
2019-11-03 Herrar Division 4 230250032 Hjulsbro IK U-lag - Rimforsa IF U-lag
2019-11-04 Damer division 1 162020029 Linköping IBK Ungdom - Svärtinge SK
2019-11-04 Damer division 1 162020030 Linköpings Universitets AIF IBK - Nykvarns IBF Ungdom
2019-11-10 Herrar Division 2 230100021 Linköping Legends FBC - Bergs IK
2019-11-10 Herrar Division 4 230250037 Linköpings IBS U-lag - Rimforsa IF U-lag
2019-11-10 Herrar Division 3 230200021 Hjulsbro IK - Solfjäderstaden IBK U-lag
2019-11-10 Herrar Division 3 230200022 Linköping IBK Ungdom U-lag - Boxholms IBK
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000021 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - Westerviks IBK P 01-03
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000022 Ledberg IBF P 03 - Borensberg IBC P02/05
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001016 Ledberg IBF P 05 Grön - Bergs IK P 05
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002022 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Linghems SK Röd
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003021 Ledberg IBF P 05 Gul - Rimforsa IF P-03/04
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005021 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Hjulsbro IK Röd 5
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005024 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Linköping IBK Ungdom P 06:69
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006025 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - IBF Norrköping P 05/06
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007021 Linghems SK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart
2019-11-10 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201011 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - Solfjäderstaden IBK F 05 Röd
2019-11-10 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004023 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Solfjäderstaden IBK P 06
2019-11-10 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203021 Linghems SK F 07/08 - IBF Kolmården F 05/06
2019-11-10 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203025 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - IBK Åtvidaberg F 06
2019-11-10 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200017 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart - IBF Norrköping F 01/04
2019-11-10 Pojkar Blå Klass D 233003031 Ledberg IBF P10 Grön - Bergs IK P 10 Svart
2019-11-10 Pojkar Blå Klass D 233003032 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart
2019-11-10 Pojkar Blå Klass D 233003033 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Ledberg IBF P10 Grön
2019-11-10 Pojkar Blå Klass D 233003034 Bergs IK P 10 Svart - Söderköpings IBK P 08/09 Vit
2019-11-10 Pojkar Blå Klass D 233003035 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Bergs IK P 10 Svart
2019-11-10 Pojkar Blå Klass D 233003036 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Ledberg IBF P10 Grön
2019-11-11 Herrjunior 18 169500043 Ledberg IBF - Nykvarns IF
2019-11-11 Herrjunior 18 169500044 Linköping IBK Ungdom HJ - Onyx IBS
2019-11-11 Herrjunior 18 169500045 Linköping IBK Ungdom Svart - Strängnäs IBK
2019-11-14 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000028 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Solfjäderstaden IBK P 02/04
2019-11-17 Herrar Division 3 230200028 Ledberg IBF U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000032 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Borensberg IBC P02/05
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001020 Ledberg IBF P 05 Grön - IBF Norrköping P 03/04
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001021 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Hjulsbro IK Röd 1
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003027 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Solfjäderstaden IBK P 04/05
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003028 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Bergs IK P 04
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002027 Linghems SK Röd - Åby IBK Ungdom P02-04
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002028 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Hjulsbro IK Röd 2
2019-11-17 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203030 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Finspång IBK F 05/08
2019-11-17 Pojkar Blå Klass C 233002085 Ledberg IBF P09 Grön - IBF Linköping P 08
2019-11-17 Pojkar Blå Klass C 233002086 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Solfjäderstaden IBK P 08 Svart
2019-11-17 Pojkar Blå Klass C 233002087 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - Ledberg IBF P09 Grön
2019-11-17 Pojkar Blå Klass C 233002088 IBF Linköping P 08 - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge
2019-11-17 Pojkar Blå Klass C 233002089 Solfjäderstaden IBK P 08 Svart - IBF Linköping P 08
2019-11-17 Pojkar Blå Klass C 233002090 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Ledberg IBF P09 Grön
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007025 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Finspång IBK P 06/07
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007027 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBK Åtvidaberg P 06/07
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006027 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Åby IBK Ungdom P06/05
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006028 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Bergs IK P 06 Gul
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006030 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Bergs IK P 07 Svart
2019-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005028 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Åby IBK Ungdom P05
2019-11-17 Damjunior 231100028 Hjulsbro IK/IBF Linköping - IK Standard
2019-11-17 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200024 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart - Bergs IK F 03/05
2019-11-18 Damer division 2 Ö 162031032 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2019-11-18 Herrjunior 18 169500049 Hjulsbro IK HJ - Visby IBK
2019-11-18 Herrjunior 18 169500050 Ledberg IBF - Malmköpings IBF /Flens IBF HJ
2019-11-18 Herrjunior 18 169500051 Linköping IBK Ungdom HJ - Nykvarns IF
2019-11-18 Herrjunior 18 169500052 Linköping IBK Ungdom Svart - Onyx IBS
2019-11-18 Damer division 1 162020038 Linköping IBK Ungdom - FBC Katrineholm
2019-11-18 Damer division 1 162020039 Linköpings Universitets AIF IBK - Bergs IK
2019-11-24 Herrar Division 2 230100031 Linköping Legends FBC - Linköpings Universitets AIF IBK
2019-11-24 Herrar Division 3 230200031 Hjulsbro IK - Bergs IK U-lag
2019-11-24 Herrar Division 3 230200034 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Antvarden
2019-11-24 Herrar Division 4 230250050 Linköpings IBS U-lag - IBF Antvarden U-lag
2019-11-24 Herrar Division 4 230250054 Hjulsbro IK U-lag - IBK Åtvidaberg
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002032 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linghems SK Röd
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003032 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001024 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Ledberg IBF P 05 Grön
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000035 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000036 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - Borensberg IBC P02/05
2019-11-24 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203031 Linghems SK F 07/08 - IBK Mantorp F 05/07
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005031 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Bergs IK P 06 Svart
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007033 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - IBK Åtvidaberg P 06/07
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007036 Linghems SK P 07 - Svinstadsjöns IF P 06/08
2019-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004035 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Mjölby IBK P Röd 1
2019-11-24 Damjunior 231100032 Hjulsbro IK/IBF Linköping - Onyx IBS
2019-11-24 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202023 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Åby IBK Ungdom F02-06
2019-11-25 Pojkar Blå Klass D 233003037 Ledberg IBF P10 Gul - Hjulsbro IK P 09 Vit
2019-11-25 Pojkar Blå Klass D 233003038 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Mjölby IBK P Blå 3
2019-11-25 Pojkar Blå Klass D 233003039 Mjölby IBK P Blå 3 - Ledberg IBF P10 Gul
2019-11-25 Pojkar Blå Klass D 233003040 Hjulsbro IK P 09 Vit - KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå
2019-11-25 Pojkar Blå Klass D 233003041 Mjölby IBK P Blå 3 - Hjulsbro IK P 09 Vit
2019-11-25 Pojkar Blå Klass D 233003042 KFUM Norrköping IBF 09/10 Blå - Ledberg IBF P10 Gul
December
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004040 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - IBF Antvarden P 05-06
2019-12-01 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201021 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007039 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Söderköpings IBK P 06/07
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007040 Linghems SK P 07 - Finspång IBK P 06/07
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005036 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005039 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Hjulsbro IK Röd 5
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006036 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Westerviks IBK P 07
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006038 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Solfjäderstaden IBK P 07
2019-12-01 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203038 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Hjulsbro IK F 07/08
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000038 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - IBF Norrköping P 02/03
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000040 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - Ledberg IBF P 03
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003036 Ledberg IBF P 05 Gul - Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart
2019-12-01 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002035 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit
2019-12-01 Herrar Division 4 230250060 Hjulsbro IK U-lag - Mjölby IBK U-lag
2019-12-01 Herrar Division 3 230200036 Ledberg IBF U-lag - Hjulsbro IK
2019-12-02 Damer division 1 162020041 Linköping IBK Ungdom - Bergs IK
2019-12-08 Herrar Division 2 230100041 Linköping Legends FBC - Finspång IBK
2019-12-08 Herrar Division 3 230200041 Hjulsbro IK - BK Vingen
2019-12-08 Herrar Division 3 230200042 Ledberg IBF U-lag - IBF Antvarden
2019-12-08 Herrar Division 4 230250061 Linköpings IBS U-lag - IBF Kolmården Wild Animals
2019-12-09 Damer division 1 162020046 Linköping IBK Ungdom - IBF Linköping U-lag
2019-12-09 Damer division 1 162020047 Linköpings Universitets AIF IBK - FBC Nyköping
2019-12-09 Herrjunior 18 169500001 Hjulsbro IK HJ - Katrineholms IBF
2019-12-15 Herrar Division 4 230250072 Hjulsbro IK U-lag - IBF Kolmården Wild Animals
2019-12-15 Pojkar Blå Klass C 233002091 Ledberg IBF P09 Gul - IBF Kolmården P 08
2019-12-15 Pojkar Blå Klass C 233002092 Bergs IK P 09 Svart - Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge
2019-12-15 Pojkar Blå Klass C 233002093 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - Ledberg IBF P09 Gul
2019-12-15 Pojkar Blå Klass C 233002094 IBF Kolmården P 08 - Bergs IK P 09 Svart
2019-12-15 Pojkar Blå Klass C 233002095 Åby IBK Ungdom Svärtinge P07/08 Svärtinge - IBF Kolmården P 08
2019-12-15 Pojkar Blå Klass C 233002096 Bergs IK P 09 Svart - Ledberg IBF P09 Gul
Januari
2020-01-06 Herrjunior 18 169500076 Hjulsbro IK HJ - Ledberg IBF
2020-01-06 Herrjunior 18 169500077 Linköping IBK Ungdom HJ - Linköping IBK Ungdom Svart
2020-01-12 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203041 Linghems SK F 07/08 - IBK Åtvidaberg F 06
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006042 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006043 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Bergs IK P 07 Svart
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005041 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Mjölby IBK P Röd 2
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007041 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - IBF Kolmården P 07
2020-01-12 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201024 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - IBK Åtvidaberg F 02/05
2020-01-12 Herrar Division 4 230250073 Linköpings IBS U-lag - IF Trym
2020-01-12 Herrar Division 3 230200049 Linköping IBK Ungdom U-lag - Bergs IK U-lag
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002038 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Åby IBK Ungdom P02-04
2020-01-12 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002040 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Westerviks IBK P 05-06
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003038 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Solfjäderstaden IBK P 04/05
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003040 Ledberg IBF P 05 Gul - Borensberg IBC P04/07
2020-01-12 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000041 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Westerviks IBK P 01-03
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001028 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Bergs IK P 05
2020-01-12 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001029 Ledberg IBF P 05 Grön - Hjulsbro IK Röd 1
2020-01-12 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200035 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart - Nykvarns IF
2020-01-12 Damjunior 231100038 Hjulsbro IK/IBF Linköping - Trosa Edanö IBK
2020-01-13 Damer division 1 162020057 Linköping IBK Ungdom - IK Standard
2020-01-13 Damer division 1 162020058 Linköpings Universitets AIF IBK - FBC Katrineholm
2020-01-13 Herrjunior 18 169500079 Hjulsbro IK HJ - Strängnäs IBK
2020-01-13 Herrjunior 18 169500080 Ledberg IBF - Telge SIBK
2020-01-13 Herrjunior 18 169500081 Linköping IBK Ungdom HJ - Torshälla IBK
2020-01-13 Herrjunior 18 169500082 Linköping IBK Ungdom Svart - Visby IBK
2020-01-19 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203046 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Linghems SK F 07/08
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004048 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Hjulsbro IK Röd 4
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007045 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007046 Linghems SK P 07 - IBF Kolmården P 07
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005047 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Mjölby IBK P Röd 2
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006046 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Westerviks IBK P 07
2020-01-19 Herrar Division 2 230100051 Linköping Legends FBC - KFUM Norrköping IBF
2020-01-19 Herrar Division 3 230200051 Hjulsbro IK - Åby IBK Ungdom
2020-01-19 Herrar Division 3 230200054 Ledberg IBF U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2020-01-19 Herrar Division 4 230250083 Hjulsbro IK U-lag - Bergs IK U-lag
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001032 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Westerviks IBK P 04
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000046 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000047 Ledberg IBF P 03 - Solfjäderstaden IBK P 02/04
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003045 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Rimforsa IF P-03/04
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003046 Ledberg IBF P 05 Gul - Linköping IBK Ungdom P 05:50
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002045 Linghems SK Röd - IBF Kolmården P 03/05
2020-01-19 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002047 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Hjulsbro IK Röd 2
2020-01-19 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202033 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Solfjäderstaden IBK F 05 Svart
2020-01-19 Flickor Grön Klass A 234200073 Ledberg IBF F 10/11 - Linköping IBK Ungdom F 10/11:10 Vit
2020-01-19 Flickor Grön Klass A 234200077 Linköping IBK Ungdom F 10/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 10
2020-01-19 Flickor Grön Klass A 234200079 Ledberg IBF F 10/11 - Åby IBK Ungdom F10/11 Vit
2020-01-19 Flickor Grön Klass A 234200083 Linköping IBK Ungdom F 10/11 Svart - Ledberg IBF F 10/11
2020-01-20 Damer division 1 162020062 Linköpings Universitets AIF IBK - Linköping IBK Ungdom
2020-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007049 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Linghems SK P 07
2020-01-23 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007050 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Finspång IBK P 06/07
2020-01-26 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201028 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - Bergs IK F 05/07
2020-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006052 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - IBK Mantorp P 06/07
2020-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006054 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Åby IBK Ungdom P06/05
2020-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006055 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Solfjäderstaden IBK P 07
2020-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005051 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit
2020-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005054 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Hjulsbro IK Röd 5
2020-01-26 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203051 Linghems SK F 07/08 - Finspång IBK F 05/08
2020-01-26 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203052 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Solfjäderstaden IBK F 06
2020-01-26 Herrar Division 4 230250085 Linköpings IBS U-lag - Mjölby IBK U-lag
2020-01-26 Herrar Division 3 230200057 Linköping IBK Ungdom U-lag - Åby IBK Ungdom
2020-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002050 Linghems SK Röd - Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit
2020-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003050 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Borensberg IBC P04/07
2020-01-26 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200044 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart - Solfjäderstaden IBK F 04
2020-01-26 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202036 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Hjulsbro IK/IBF Linköping
2020-01-27 Damer division 2 Ö 162031060 Linköping IBK Ungdom U-lag - Katrineholms IBF
2020-01-27 Damer division 1 162020070 Linköping IBK Ungdom - Telge SIBK U-lag
2020-01-27 Herrjunior 18 169500091 Ledberg IBF - Katrineholms IBF
2020-01-27 Herrjunior 18 169500092 Linköping IBK Ungdom HJ - Malmköpings IBF /Flens IBF HJ
2020-01-27 Herrjunior 18 169500093 Linköping IBK Ungdom Svart - Nykvarns IF
2020-01-27 Herrjunior 18 169500096 Hjulsbro IK HJ - Telge SIBK
2020-01-30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000053 Ledberg IBF P 03 - Westerviks IBK P 01-03
Februari
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000058 Ledberg IBF P 03 - IBF Norrköping P 02/03
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000059 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - Solfjäderstaden IBK P 02/04
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001039 Ledberg IBF P 05 Grön - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002053 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - IBF Kolmården P 03/05
2020-02-02 Herrar Division 2 230100061 Linköping Legends FBC - Rimforsa IF A-lag
2020-02-02 Herrar Division 3 230200061 Hjulsbro IK - Linköping IBK Ungdom U-lag
2020-02-02 Herrar Division 4 230250091 Hjulsbro IK U-lag - Linköpings IBS U-lag
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006060 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2020-02-02 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201032 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - Westerviks IBK F 04-05
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004056 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Hjulsbro IK Röd 3
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007057 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Söderköpings IBK P 06/07
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007059 Linghems SK P 07 - Borensberg IBC P06/07
2020-02-02 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007060 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBF Kolmården P 07
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007064 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Linghems SK P 07
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004062 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Söderköpings IBK P 04/05
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006064 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005061 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Åby IBK Ungdom P05
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005063 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Solfjäderstaden IBK P 06/07
2020-02-09 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203061 Linghems SK F 07/08 - Boets IK F 07/08
2020-02-09 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203064 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - IBK Mantorp F 05/07
2020-02-09 Herrar Division 4 230250099 Linköpings IBS U-lag - Borensberg IBC
2020-02-09 Herrar Division 3 230200069 Ledberg IBF U-lag - Åby IBK Ungdom
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002058 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Åby IBK Ungdom P02-04
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002060 Linghems SK Röd - Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003059 Ledberg IBF P 05 Gul - Bergs IK P 04
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003060 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Linköping IBK Ungdom P 05:50
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001041 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - IBF Norrköping P 03/04
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001042 Ledberg IBF P 05 Grön - Westerviks IBK P 04
2020-02-09 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000063 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Ledberg IBF P 03
2020-02-09 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202040 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - BK Vingen / IBF Norrköping
2020-02-10 Damer division 1 162020079 Linköping IBK Ungdom - Nykvarns IBF Ungdom
2020-02-10 Damer division 1 162020080 Linköpings Universitets AIF IBK - Telge SIBK U-lag
2020-02-10 Damer division 2 Ö 162031068 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Antvarden
2020-02-16 Herrar Division 4 230250108 Hjulsbro IK U-lag - Borensberg IBC
2020-02-17 Damer division 2 Ö 162031069 Linköping IBK Ungdom U-lag - Endre IF U-lag
2020-02-23 Damjunior 231100063 Hjulsbro IK/IBF Linköping - Solfjäderstaden IBK
2020-02-23 Herrar Division 4 230250110 Linköpings IBS U-lag - Bergs IK U-lag
2020-02-23 Herrar Division 4 230250114 Hjulsbro IK U-lag - IF Trym
2020-02-23 Herrar Division 3 230200071 Hjulsbro IK - Boxholms IBK
2020-02-23 Herrar Division 3 230200073 Linköping IBK Ungdom U-lag - Ledberg IBF U-lag
2020-02-23 Herrar Division 2 230100071 Linköping Legends FBC - IBK Succé
2020-02-24 Damer division 2 Ö 162031076 Linköping IBK Ungdom U-lag - IK Standard U-lag
Mars
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003097 Ledberg IBF P10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003098 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Bergs IK P 10 Gul
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003099 Bergs IK P 10 Gul - Ledberg IBF P10 Grön
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003100 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart - Solfjäderstaden IBK P 09 Röd
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003101 Bergs IK P 10 Gul - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003102 Solfjäderstaden IBK P 09 Röd - Ledberg IBF P10 Grön
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003103 Ledberg IBF P10 Gul - Söderköpings IBK P 08/09 Vit
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003104 Mjölby IBK P Blå 3 - Bergs IK P 10 Svart
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003105 Bergs IK P 10 Svart - Ledberg IBF P10 Gul
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003106 Söderköpings IBK P 08/09 Vit - Mjölby IBK P Blå 3
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003107 Bergs IK P 10 Svart - Söderköpings IBK P 08/09 Vit
2020-03-01 Pojkar Blå Klass D 233003108 Mjölby IBK P Blå 3 - Ledberg IBF P10 Gul
2020-03-01 Herrar Division 3 230200077 Ledberg IBF U-lag - Boxholms IBK
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000068 Ledberg IBF P 03 - Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003063 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Borensberg IBC P04/07
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003064 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Ledberg IBF P 05 Gul
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002063 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002064 Linghems SK Röd - Westerviks IBK P 05-06
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005069 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006068 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - IBK Mantorp P 06/07
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006069 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Bergs IK P 07 Svart
2020-03-01 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007065 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Borensberg IBC P06/07
2020-03-02 Herrjunior 18 169500110 Ledberg IBF - Strängnäs IBK
2020-03-02 Herrjunior 18 169500111 Linköping IBK Ungdom HJ - Telge SIBK
2020-03-02 Herrjunior 18 169500112 Linköping IBK Ungdom Svart - Torshälla IBK
2020-03-02 Herrjunior 18 169500115 Hjulsbro IK HJ - Malmköpings IBF /Flens IBF HJ
2020-03-02 Damer division 2 Ö 162031078 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBK Åtvidaberg
2020-03-05 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002068 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Westerviks IBK P 05-06
2020-03-08 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003071 Ledberg IBF P 05 Gul - Solfjäderstaden IBK P 04/05
2020-03-08 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000071 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - IBF Norrköping P 02/03
2020-03-08 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001046 Ledberg IBF P 05 Grön - Bergs IK P 05
2020-03-08 Herrar Division 2 230100081 Linköping Legends FBC - Linköping IBK Ungdom
2020-03-08 Herrar Division 3 230200081 Hjulsbro IK - Ledberg IBF U-lag
2020-03-08 Herrar Division 3 230200085 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBF Norrköping
2020-03-08 Herrar Division 4 230250121 Linköpings IBS U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2020-03-08 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203071 Linghems SK F 07/08 - Hjulsbro IK F 07/08
2020-03-08 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007069 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - IBF Kolmården P 07
2020-03-08 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007071 Linghems SK P 07 - IBK Åtvidaberg P 06/07
2020-03-08 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004074 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - Rimforsa IF P-05
2020-03-08 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201041 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit - Solfjäderstaden IBK F 05 Röd
2020-03-08 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005071 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06/07
2020-03-08 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200054 Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart - IBK Mantorp F 01/04
2020-03-08 Pojkar Grön Klass B Västra 234001169 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Hjulsbro IK P 12 Blå
2020-03-08 Pojkar Grön Klass B Västra 234001171 Bergs IK P 11 Gul - Mjölby IBK Grön 1
2020-03-08 Pojkar Grön Klass B Västra 234001173 Hjulsbro IK P 12 Blå - Bergs IK P 11 Gul
2020-03-08 Pojkar Grön Klass B Västra 234001177 Hjulsbro IK P 12 Blå - Mjölby IBK Grön 1
2020-03-08 Pojkar Grön Klass B Västra 234001179 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Bergs IK P 11 Gul
2020-03-08 Pojkar Grön Klass B Västra 234001181 Bergs IK P 11 Gul - Hjulsbro IK P 12 Vit
2020-03-08 14:00 Damer division 1 162020089 Linköpings Universitets AIF IBK - Svärtinge SK
2020-03-09 Herrjunior 18 169500124 Hjulsbro IK HJ - Mjölby IBK
2020-03-09 Herrjunior 18 169500126 Ledberg IBF - Linköping IBK Ungdom Svart
2020-03-12 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001050 Ledberg IBF P 05 Grön - IBF Norrköping P 03/04
2020-03-12 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001051 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Hjulsbro IK Röd 1
2020-03-14 14:30 Herrar Division 3 230200090 Linköping IBK Ungdom U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2020-03-15 Herrar Division 4 230250130 Hjulsbro IK U-lag - Söderköpings IBK
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001054 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Ledberg IBF P 05 Grön
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000074 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003074 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Ledberg IBF P 05 Gul
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002074 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Westerviks IBK P 05-06
2020-03-15 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203079 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Boets IK F 07/08
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005077 Linköping IBK Ungdom P 06:69 - Solfjäderstaden IBK P 06/07
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005080 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Bergs IK P 07 Gul
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006076 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - Westerviks IBK P 07
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006077 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Solfjäderstaden IBK P 07
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006079 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Bergs IK P 06 Gul
2020-03-15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007073 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Svinstadsjöns IF P 06/08
2020-03-15 Damjunior 231100074 Hjulsbro IK/IBF Linköping - IFK Gnesta
2020-03-15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202053 Linköping IBK Ungdom F 06:16 - Åby IBK Ungdom F02-06
2020-03-16 Damer division 2 Ö 162031085 Linköping IBK Ungdom U-lag - Borensberg IBC
2020-03-22 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007077 Linghems SK P 07 - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart
2020-03-22 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006082 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit - IBF Norrköping P 05/06
2020-03-22 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005081 Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06:69
2020-03-22 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203081 Linghems SK F 07/08 - Solfjäderstaden IBK F 07
2020-03-22 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002078 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Vit - Linghems SK Röd
2020-03-22 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003077 Ledberg IBF P 05 Gul - Rimforsa IF P-03/04
2020-03-22 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000077 Linköping IBK Ungdom P 04:45/41 Vit - Westerviks IBK P 01-03
2020-03-22 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000078 Ledberg IBF P 03 - Borensberg IBC P02/05
2020-03-23 Herrjunior 18 169500138 Linköping IBK Ungdom Svart - Mjölby IBK
2020-03-23 Herrjunior 18 169500139 Linköping IBK Ungdom HJ - Ledberg IBF
2020-03-29 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203087 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Solfjäderstaden IBK F 07
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002211 Ledberg IBF P09 Grön - Åby IBK Ungdom P09 Vit
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002212 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - IBF Kolmården P 08
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002213 IBF Kolmården P 08 - Ledberg IBF P09 Grön
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002214 Åby IBK Ungdom P09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002215 IBF Kolmården P 08 - Åby IBK Ungdom P09 Vit
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002216 Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit - Ledberg IBF P09 Grön
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002217 Ledberg IBF P09 Gul - Ekängens IF P09 Roxen
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002218 Mjölby IBK P Blå 2 - Borensberg IBC P08/09
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002219 Borensberg IBC P08/09 - Ledberg IBF P09 Gul
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002220 Ekängens IF P09 Roxen - Mjölby IBK P Blå 2
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002221 Borensberg IBC P08/09 - Ekängens IF P09 Roxen
2020-03-29 Pojkar Blå Klass C 233002222 Mjölby IBK P Blå 2 - Ledberg IBF P09 Gul
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232005088 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Bergs IK P 06 Svart
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232006087 Linköping IBK Ungdom P 06:61 Vit - Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007081 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart - Finspång IBK P 06/07
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007082 Linghems SK P 07 - Söderköpings IBK P 06/07
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232007083 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBK Åtvidaberg P 06/07
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232004089 Linköping IBK Ungdom P 06:66 - IBK Mantorp P 02/05
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000084 Linköping IBK Ungdom P 03:30 Svart - Solfjäderstaden IBK P 02/04
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001058 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart - Bergs IK P 05
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001059 Ledberg IBF P 05 Grön - Hjulsbro IK Röd 1
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003083 Linköping IBK Ungdom P 04:43 Svart - Solfjäderstaden IBK P 04/05
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra 232003084 Linköping IBK Ungdom P 05:50 - Bergs IK P 04
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002083 Linghems SK Röd - Åby IBK Ungdom P02-04
2020-03-29 Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra 232002084 Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit - Hjulsbro IK Röd 2
2020-03-29 Damjunior 231100084 Hjulsbro IK/IBF Linköping - IK Standard

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis