Kärnahallen

Adress
Gamla Ledbergsvägen 18, Linköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-08 09:00 DM P 13 grupp 1 235530001 Hjulsbro IK Röd E (Gul:P07/08/09) - Linköping IBK Ungdom P 09:90
2022-10-08 09:45 DM P 13 grupp 1 235530002 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Ledberg IBF P 10 DM
2022-10-08 10:45 DM P 13 grupp 1 235530003 Ledberg IBF P 10 DM - Hjulsbro IK Röd E (Gul:P07/08/09)
2022-10-08 11:30 DM P 13 grupp 1 235530004 Linköping IBK Ungdom P 09:90 - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2022-10-08 12:30 DM P 13 grupp 1 235530005 Hjulsbro IK Röd E (Gul:P07/08/09) - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2022-10-08 13:15 DM P 13 grupp 1 235530006 Ledberg IBF P 10 DM - Linköping IBK Ungdom P 09:90
2022-10-08 14:30 DM P 13 grupp 2 235531001 Ledberg IBF P 09 Grön - Bergs Innebandyklubb (IK)
2022-10-08 15:15 DM P 13 grupp 2 235531002 Finspång IBK PF 09/10 - Solfjäderstaden IBK P 09
2022-10-08 16:15 DM P 13 grupp 2 235531003 Solfjäderstaden IBK P 09 - Ledberg IBF P 09 Grön
2022-10-08 17:00 DM P 13 grupp 2 235531004 Bergs Innebandyklubb (IK) - Finspång IBK PF 09/10
2022-10-08 18:00 DM P 13 grupp 2 235531005 Ledberg IBF P 09 Grön - Finspång IBK PF 09/10
2022-10-08 18:45 DM P 13 grupp 2 235531006 Solfjäderstaden IBK P 09 - Bergs Innebandyklubb (IK)
2022-10-09 10:00 Pojkar Blå Klass G 233006001 Bergs IK P 12/14 Blå - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2022-10-09 10:45 Pojkar Blå Klass G 233006002 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2022-10-09 11:30 Pojkar Blå Klass G 233006003 Bergs IK P 12/14 Blå - Linghems SK P 13 (Blå 2)
2022-10-09 12:15 Pojkar Blå Klass G 233006004 IBF Norrköping P 12/13 Blå - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2022-10-09 13:00 Pojkar Blå Klass G 233006005 Linghems SK P 13 (Blå 2) - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2022-10-09 13:45 Pojkar Blå Klass G 233006006 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Bergs IK P 12/14 Blå
2022-10-13 20:00 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735008 Bergs Innebandyklubb (IK) - Solfjäderstaden IBK
2022-10-15 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005001 Ledberg IBF P 10 Grön - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2022-10-15 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006002 Ekängens IF P 10/11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2022-10-15 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200002 Ekängens IF/Linghems SK - Trosa Edanö IBK F 07/08
2022-10-16 11:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200003 Hjulsbro IK F 07/09 Blå - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2022-10-16 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003005 Hjulsbro IK Röd D - Åby IBK Ungdom P 07/09
2022-10-16 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201003 Hjulsbro IK F 07/09 Vit - Borensberg IBC F 08/11
2022-10-16 16:00 Herrar Division 3 230200010 Ledberg IBF U-lag - IBF Norrköping U-lag
2022-10-20 20:00 Damer Division 1 230300025 Bergs IK U-lag - Linköpings Universitets AIF IBK
2022-10-21 19:15 Damer Division 2 230350010 Linköping IBK Ungdom U-lag - IBK Mantorp
2022-10-22 09:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003001 Bergs IK P 14/15 Gul - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-10-22 09:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003003 Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14) - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2022-10-22 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003005 Borensberg IBC P14/15 Orange - Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14)
2022-10-22 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003007 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Bergs IK P 14/15 Gul
2022-10-22 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003009 Borensberg IBC P14/15 Orange - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2022-10-22 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003011 Bergs IK P 14/15 Gul - Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14)
2022-10-22 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003013 Bergs IK P 14/15 Gul - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-10-22 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003015 Hjulsbro IK Grön (Turkos:P14) - Solfjäderstaden IBK P 15 Blå
2022-10-22 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201008 Bergs IK F 09/11 Gul - Hjulsbro IK F 07/09 Vit
2022-10-22 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202008 Bergs IK F 09/11 Svart - Linghems SK F 10/11
2022-10-22 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005008 Bergs IK P 10 - Linköping IBK Ungdom P 09:93
2022-10-22 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000005 Bergs IK P 06/08 Röd A - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart
2022-10-23 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004006 Ledberg IBF P 09 Vit - Ekängens IF P 09
2022-10-23 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003008 Ledberg IBF P 09 Grön - Bergs IK P 09 Svart
2022-10-23 14:00 Herrar Division 4 230250018 Ledberg IBF U-lag - Linghems SK
2022-10-23 16:00 Herrar Division 3 230200015 Linköpings IBS U-lag - Mjölby IBK
2022-10-27 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202015 Linköping IBK Ungdom F 09 - Bergs IK F 09/11 Svart
2022-10-28 19:15 Herrar Division 3 230200020 Ledberg IBF U-lag - Borensberg IBC
2022-10-29 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005011 Ledberg IBF P 10 Grön - Brokinds IF P 09/10
2022-10-29 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004012 Ledberg IBF P 09 Vit - Söderköpings IBK P 08/10
2022-10-29 13:00 HJ 18 Höst 231000013 Hjulsbro IK HJ - IBF Norrköping HJ A
2022-10-29 15:30 HJ 18 Höst 231000014 Bergs IK HJ - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77
2022-10-29 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006013 Linghems SK P 09/10 - IBF Linköping
2022-10-29 18:00 Herrar Division 4 230250019 Linghems SK - Bergs IK U-lag
2022-10-30 09:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200012 Ekängens IF/Linghems SK - Hjulsbro IK F 07/09 Blå
2022-10-30 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202022 Ekängens IF F 10/11 - Rimforsa IF F 08/09
2022-10-30 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006014 Ekängens IF P 10/11 - BK Vingen P 10/11
2022-10-30 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004011 Ekängens IF P 09 - IBK Mantorp P 08/10
2022-10-30 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004014 Linköping IBK Ungdom P 09:90 - IF Trym P 07/10
2022-10-30 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005014 Linköping IBK Ungdom P 09:93 - Westerviks IBK P 10
November
2022-11-04 19:15 Herrar Division 4 230250030 Ledberg IBF U-lag - Rimforsa IF U-lag
2022-11-05 12:00 Damer Division 1 230300038 Linköping IBK Ungdom - Telge SIBK U-lag
2022-11-11 19:15 Herrar Division 4 230250034 Linghems SK - Finspång IBK U-lag
2022-11-12 13:30 HJ 18 Höst 231000017 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 - Hjulsbro IK HJ
2022-11-12 15:45 Herrar Division 4 230250033 Linköping IBK Ungdom U-lag - Bergs IK U-lag
2022-11-13 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200016 Ekängens IF/Linghems SK - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2022-11-13 11:15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202027 Linköping IBK Ungdom F 09 - Ekängens IF F 10/11
2022-11-13 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200014 Linköping IBK Ungdom F 06/08:77 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2022-11-13 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000017 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Rimforsa IF P 06/07
2022-11-13 16:00 Herrar Division 3 230200032 Ledberg IBF U-lag - Linköpings IBS U-lag
2022-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002014 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Bergs IK P 09 Gul
2022-11-17 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002015 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Linghems SK P 06/08
2022-11-18 19:15 Herrar Division 4 230250039 Ledberg IBF U-lag - Finspång IBK U-lag
2022-11-19 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202033 Bergs IK F 09/11 Svart - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2022-11-19 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000024 Bergs IK P 06/08 Röd A - Westerviks IBK P 07
2022-11-19 15:15 Herrar Division 4 230250037 Bergs IK U-lag - Boxholms IBK
2022-11-19 17:30 HJ 18 Höst 231000023 Bergs IK HJ - Åby IBK Ungdom HJ
2022-11-20 09:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200022 Ekängens IF/Linghems SK - Linköping IBK Ungdom F 06/08:77
2022-11-20 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004021 Ekängens IF P 09 - Rimforsa IF P 09 Svart
2022-11-20 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006025 Linghems SK P 09/10 - Ekängens IF P 10/11
2022-11-20 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004024 Ledberg IBF P 09 Vit - Boxholms IBK
2022-11-20 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003033 Ledberg IBF P 09 Grön - IBF Kolmården P 07/09 Vit
2022-11-24 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000025 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06/07:71
2022-11-26 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003038 Bergs IK P 09 Svart - Hjulsbro IK Röd D
2022-11-26 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002020 Bergs IK P 09 Gul - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2022-11-26 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006030 Linghems SK P 09/10 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2022-11-26 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202038 Linghems SK F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2022-11-26 16:45 Herrar Division 4 230250046 Linghems SK - Söderköpings IBK U-lag
2022-11-27 10:00 Damer Division 2 230350044 Linköping IBK Ungdom U-lag - Borensberg IBC
2022-11-27 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003042 Ledberg IBF P 09 Grön - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2022-11-27 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005029 Linköping IBK Ungdom P 09:93 - Brokinds IF P 09/10
2022-11-27 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004029 Linköping IBK Ungdom P 09:90 - IBK Mantorp P 08/10
December
2022-12-01 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202045 Linköping IBK Ungdom F 09 - Borensberg IBC F10/11
2022-12-01 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202047 Ekängens IF F 10/11 - Bergs IK F 09/11 Svart
2022-12-02 19:15 Herrar Division 3 230200054 Ledberg IBF U-lag - Solfjäderstaden IBK U-lag
2022-12-03 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001034 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Borensberg IBC P 05/07
2022-12-03 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001035 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-12-03 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006031 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Söderköpings IBK P 10/11
2022-12-03 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002023 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Linghems SK P 06/08
2022-12-03 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000035 Linköping IBK Ungdom P 06/07:71 - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2022-12-04 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202051 Linghems SK F 10/11 - Borensberg IBC F10/11
2022-12-04 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202049 Linköping IBK Ungdom F 09 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2022-12-04 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004031 Ekängens IF P 09 - Mjölby IBK P Röd 2
2022-12-04 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005031 Ledberg IBF P 10 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09/10
2022-12-09 19:15 Herrar Division 3 230200060 Ledberg IBF U-lag - IBF Kolmården
2022-12-10 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001040 Linköping IBK Ungdom P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit
2022-12-10 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002026 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Westerviks IBK P 08
2022-12-10 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004037 Linköping IBK Ungdom P 09:90 - Mjölby IBK P Röd 2
2022-12-10 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005037 Linköping IBK Ungdom P 09:93 - Solfjäderstaden IBK P 09/10
2022-12-10 15:15 Herrar Division 4 230250059 Linköping IBK Ungdom U-lag - Rimforsa IF U-lag
2022-12-11 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202058 Ekängens IF F 10/11 - Hjulsbro IK F 10/11
2022-12-11 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006037 Ekängens IF P 10/11 - Söderköpings IBK P 10/11
2022-12-11 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202055 Linghems SK F 10/11 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2022-12-11 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002027 Linghems SK P 06/08 - Bergs IK P 09 Gul
2022-12-11 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006038 Linghems SK P 09/10 - BK Vingen P 10/11
2022-12-16 19:15 Herrar Division 4 230250066 Linghems SK - Linköping IBK Ungdom U-lag
2022-12-17 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002039 Bergs IK P 09 Gul - Westerviks IBK P 08
2022-12-17 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006042 Bergs IK P 10/11 - Linghems SK P 09/10
2022-12-17 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001041 Bergs IK P 06/08 Röd B - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2022-12-17 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000043 Bergs IK P 06/08 Röd A - Mjölby IBK P Röd 1
2022-12-17 15:45 Herrar Division 3 230200063 Bergs IK U-lag - IBF Norrköping U-lag
2022-12-17 18:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200040 Hjulsbro IK F 07/09 Blå - Ekängens IF/Linghems SK
2022-12-18 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005041 Ledberg IBF P 10 Grön - Linköping IBK Ungdom P 09:93
2022-12-18 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002030 Linghems SK P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2022-12-18 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006041 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Ekängens IF P 10/11
2022-12-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001044 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit
2022-12-18 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000041 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
Januari
2023-01-06 19:15 Herrar Division 3 230200072 Ledberg IBF U-lag - Linköping AIS
2023-01-13 19:15 Herrar Division 4 230250078 Ledberg IBF U-lag - Sturefors IF
2023-01-14 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006046 Linghems SK P 09/10 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2023-01-14 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002032 Linghems SK P 06/08 - Westerviks IBK P 08
2023-01-14 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001048 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Finspång IBK PF 06/08
2023-01-14 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001046 Linköping IBK Ungdom P 06/08 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2023-01-15 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002033 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2023-01-15 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001047 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit - Borensberg IBC P 05/07
2023-01-15 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000047 Linköping IBK Ungdom P 06/07:71 - Westerviks IBK P 07
2023-01-15 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003070 Ledberg IBF P 09 Grön - Borensberg IBC P 08/09
2023-01-15 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004047 Ledberg IBF P 09 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09:90
2023-01-19 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200045 Linköping IBK Ungdom F 06/08:77 - Boets IK F 07/08
2023-01-21 08:30 Pojkar Blå Klass C 233002049 Bergs IK P 11/12 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-01-21 09:15 Pojkar Blå Klass C 233002050 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2023-01-21 10:00 Pojkar Blå Klass C 233002051 Bergs IK P 11/12 Svart - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2023-01-21 10:45 Pojkar Blå Klass C 233002052 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2023-01-21 11:30 Pojkar Blå Klass C 233002053 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-01-21 12:15 Pojkar Blå Klass C 233002054 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Bergs IK P 11/12 Svart
2023-01-21 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003081 Ledberg IBF P 09 Grön - Söderköpings IBK P 07/09
2023-01-21 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005051 Ledberg IBF P 10 Grön - IBF Norrköping P 09
2023-01-21 16:45 Herrar Division 3 230200083 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag
2023-01-22 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202074 Linghems SK F 10/11 - Bergs IK F 09/11 Svart
2023-01-22 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004051 Ekängens IF P 09 - Ledberg IBF P 09 Vit
2023-01-22 13:00 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735032 IBF Linköping - Jönköpings IK Utv/Jönköpings IK
2023-01-22 15:15 Damer Division 1 230300091 Linköpings Universitets AIF IBK - Bergs IK U-lag
2023-01-26 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002038 Linghems SK P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2023-01-27 19:15 Herrar Division 4 230250090 Ledberg IBF U-lag - Linköping IBK Ungdom U-lag
2023-01-28 11:45 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202079 Ekängens IF F 10/11 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2023-01-28 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200053 Ekängens IF/Linghems SK - Boets IK F 07/08
2023-01-29 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001054 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Linköping IBK Ungdom P 06/08
2023-01-29 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001053 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit - Bergs IK P 06/08 Röd B
2023-01-29 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000053 Linköping IBK Ungdom P 06/07:71 - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart
Februari
2023-02-02 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202087 Linköping IBK Ungdom F 09 - Hjulsbro IK F 10/11
2023-02-03 19:15 Herrar Division 4 230250092 Linghems SK - BK Vingen U-lag
2023-02-04 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006065 Ekängens IF P 10/11 - Bergs IK P 10/11
2023-02-04 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004061 Ekängens IF P 09 - Söderköpings IBK P 08/10
2023-02-04 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200058 Ekängens IF/Linghems SK - Trosa Edanö IBK F 07/08
2023-02-04 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003095 Ledberg IBF P 09 Grön - Hjulsbro IK Röd D
2023-02-04 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004063 Ledberg IBF P 09 Vit - IF Trym P 07/10
2023-02-04 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005061 Ledberg IBF P 10 Grön - Bergs IK P 10
2023-02-05 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001057 Bergs IK P 06/08 Röd B - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2023-02-05 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000061 Bergs IK P 06/08 Röd A - Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart
2023-02-05 12:45 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202095 Bergs IK F 09/11 Svart - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2023-02-05 14:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201060 Bergs IK F 09/11 Gul - Åby IBK Ungdom F 07/09 Vit
2023-02-10 19:15 Herrar Division 4 230250102 Ledberg IBF U-lag - Söderköpings IBK U-lag
2023-02-11 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003097 Bergs IK P 09 Svart - Rimforsa IF P 08
2023-02-11 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006069 Bergs IK P 10/11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2023-02-11 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000066 Bergs IK P 06/08 Röd A - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2023-02-11 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001065 Bergs IK P 06/08 Röd B - Borensberg IBC P 05/07
2023-02-11 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202101 Ekängens IF F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2023-02-11 18:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006070 Ekängens IF P 10/11 - Linghems SK P 09/10
2023-02-12 09:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002048 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Linköping IBK Ungdom P 08:88
2023-02-12 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005070 Linköping IBK Ungdom P 09:93 - KFUM Norrköping IBF P 09/10
2023-02-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000068 Linköping IBK Ungdom P 06/07:71 - Mjölby IBK P Röd 1
2023-02-12 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000065 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Westerviks IBK P 07
2023-02-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002047 Linghems SK P 06/08 - Westerviks IBK P 08
2023-02-12 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202097 Linghems SK F 10/11 - Brokinds IF F 09/10
2023-02-18 11:00 Herrar Division 4 230250107 Linghems SK - Sturefors IF
2023-02-18 13:30 Herrar Division 3 230200108 Ledberg IBF U-lag - Mjölby IBK
2023-02-18 16:00 Herrar Division 2 230100108 IBK Succé - KFUM Norrköping IBF
2023-02-24 19:15 Herrar Division 3 230200111 Linköping AIS - Linköpings IBS U-lag
2023-02-25 11:00 Herrar Division 4 230250113 Linköping IBK Ungdom U-lag - Sturefors IF
2023-02-25 13:30 Herrar Division 4 230250111 Ledberg IBF U-lag - Boxholms IBK
2023-02-25 16:00 Herrar Division 3 230200114 Ledberg IBF U-lag - Rimforsa IF
Mars
2023-03-03 19:15 Herrar Division 3 230200115 Bergs IK U-lag - Linköpings IBS U-lag
2023-03-04 10:00 Pojkar Blå Klass D 233003091 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2023-03-04 10:45 Pojkar Blå Klass D 233003092 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2023-03-04 11:30 Pojkar Blå Klass D 233003093 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2023-03-04 12:15 Pojkar Blå Klass D 233003094 Linghems SK P 11 Grön - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2023-03-04 13:00 Pojkar Blå Klass D 233003095 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Linghems SK P 11 Grön
2023-03-04 13:45 Pojkar Blå Klass D 233003096 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2023-03-04 15:00 Damer Division 2 230350088 IBF Linköping U-lag - IBK Mantorp
2023-03-04 17:15 Herrar Division 4 230250119 Linghems SK - Rimforsa IF U-lag
2023-03-05 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003113 Ledberg IBF P 09 Grön - Finspång IBK PF 09/10
2023-03-05 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005071 Ledberg IBF P 10 Grön - Westerviks IBK P 10
2023-03-05 15:00 Herrar Division 4 230250117 Ledberg IBF U-lag - BK Vingen U-lag
2023-03-10 19:15 Herrar Division 3 230200123 Bergs IK U-lag - Linköping AIS
2023-03-11 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004080 Ledberg IBF P 09 Vit - IBK Mantorp P 08/10
2023-03-11 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003118 Ledberg IBF P 09 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09
2023-03-11 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006078 Ekängens IF P 10/11 - IBF Linköping
2023-03-11 15:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202109 Linghems SK F 10/11 - Rimforsa IF F 08/09
2023-03-11 17:15 Herrar Division 4 230250126 Linghems SK - IBF Antvarden U-lag
2023-03-12 09:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202113 Bergs IK F 09/11 Svart - Ekängens IF F 10/11
2023-03-12 10:45 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006077 Bergs IK P 10/11 - BK Vingen P 10/11
2023-03-12 12:30 Herrar Division 4 230250121 Bergs IK U-lag - BK Vingen U-lag
2023-03-16 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202120 Ekängens IF F 10/11 - Solfjäderstaden IBK F 10 Blå
2023-03-18 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001119 Ledberg IBF P 13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Blå
2023-03-18 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001121 Solfjäderstaden IBK P 13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Blå
2023-03-18 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001123 Ledberg IBF P 13 Svart - Solfjäderstaden IBK P 13 Svart
2023-03-18 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001125 Solfjäderstaden IBK P 14 Grön - Ledberg IBF P 13 Svart
2023-03-18 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001127 Solfjäderstaden IBK P 14 Grön - Solfjäderstaden IBK P 13 Svart
2023-03-18 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001129 Ledberg IBF P 13 Svart - IBF Antvarden P 12/13
2023-03-18 14:00 Herrar Division 3 230200130 Ledberg IBF U-lag - Åby IBK Ungdom U-lag
2023-03-18 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002057 Linghems SK P 06/08 - Bergs IK P 09 Gul
2023-03-18 18:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202122 Linköping IBK Ungdom F 09 - Rimforsa IF F 08/09
2023-03-19 09:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200078 Ekängens IF/Linghems SK - Linköping IBK Ungdom F 06/08:77
2023-03-19 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004081 Ekängens IF P 09 - Boxholms IBK
2023-03-19 12:30 Herrar Division 4 230250127 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag
2023-03-19 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005081 Ledberg IBF P 10 Grön - Rimforsa IF P 09 Vit
2023-03-19 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006084 IBF Linköping - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå
2023-03-24 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000081 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Linköping IBK Ungdom P 06/07:71
2023-03-25 09:30 Pojkar Blå Klass G 233006127 Ledberg IBF P 13 Grön - Bergs IK P 12/14 Blå
2023-03-25 10:15 Pojkar Blå Klass G 233006128 Mjölby IBK Blå 2 - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2023-03-25 11:00 Pojkar Blå Klass G 233006129 Ledberg IBF P 13 Grön - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2023-03-25 11:45 Pojkar Blå Klass G 233006130 Bergs IK P 12/14 Blå - Mjölby IBK Blå 2
2023-03-25 12:30 Pojkar Blå Klass G 233006131 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - Bergs IK P 12/14 Blå
2023-03-25 13:15 Pojkar Blå Klass G 233006132 Mjölby IBK Blå 2 - Ledberg IBF P 13 Grön
2023-03-25 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003132 Ledberg IBF P 09 Grön - Åby IBK Ungdom P 07/09
2023-03-25 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004088 Ledberg IBF P 09 Vit - Mjölby IBK P Röd 2
2023-03-26 09:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002060 Linghems SK P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2023-03-26 11:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006087 Linghems SK P 09/10 - Bergs IK P 10/11
2023-03-26 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202128 Linghems SK F 10/11 - Linköping IBK Ungdom F 09
2023-03-26 14:45 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202131 Ekängens IF F 10/11 - Brokinds IF F 09/10
2023-03-26 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006086 Ekängens IF P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis