Maj |
2024-05-04 08:30 |
Parainnebandy Division 2 |
236002049 |
Blåklinten IF - Solfjäderstaden IBK IFA |
|
2024-05-04 08:50 |
Parainnebandy Division 2 |
236002050 |
FBC Nyköping - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-05-04 09:15 |
Parainnebandy Division 2 |
236002051 |
Solfjäderstaden IBK IFA - FBC Nyköping |
|
2024-05-04 09:35 |
Parainnebandy Division 2 |
236002052 |
FM 2021 Näckrosen - Blåklinten IF |
|
2024-05-04 10:00 |
Parainnebandy Division 2 |
236002053 |
Solfjäderstaden IBK IFA - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-05-04 10:20 |
Parainnebandy Division 2 |
236002054 |
FBC Nyköping - Blåklinten IF |
|
2024-05-04 11:00 |
Parainnebandy Division 3 |
236003085 |
FM 2021 Näckrosen - Strömmen IF |
|
2024-05-04 11:20 |
Parainnebandy Division 3 |
236003086 |
Kumla IBK Allstarz - Blåklinten IF |
|
2024-05-04 11:40 |
Parainnebandy Division 3 |
236003091 |
Mjölby IBK - Solfjäderstaden IBK IFA Röd |
|
2024-05-04 12:00 |
Parainnebandy Division 3 |
236003092 |
Solfjäderstaden IBK IFA Svart - Finspång IBK Kanonerna |
|
2024-05-04 12:20 |
Parainnebandy Division 3 |
236003087 |
Strömmen IF - Blåklinten IF |
|
2024-05-04 12:40 |
Parainnebandy Division 3 |
236003088 |
Kumla IBK Allstarz - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-05-04 13:00 |
Parainnebandy Division 3 |
236003093 |
Solfjäderstaden IBK IFA Röd - Finspång IBK Kanonerna |
|
2024-05-04 13:20 |
Parainnebandy Division 3 |
236003094 |
Mjölby IBK - Solfjäderstaden IBK IFA Svart |
|
2024-05-04 13:40 |
Parainnebandy Division 3 |
236003089 |
Blåklinten IF - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-05-04 14:00 |
Parainnebandy Division 3 |
236003090 |
Strömmen IF - Kumla IBK Allstarz |
|
2024-05-04 14:20 |
Parainnebandy Division 3 |
236003095 |
Finspång IBK Kanonerna - Mjölby IBK |
|
2024-05-04 14:40 |
Parainnebandy Division 3 |
236003096 |
Solfjäderstaden IBK IFA Röd - Solfjäderstaden IBK IFA Svart |
|
2024-05-04 15:20 |
Parainnebandy Division 1 |
236001106 |
FM 2021 Näckrosen - Strömmen IF |
|
2024-05-04 15:40 |
Parainnebandy Division 1 |
236001107 |
Finspång IBK Kanonerna - Mjölby IBK |
|
2024-05-04 16:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001108 |
Blåklinten IF - Solfjäderstaden IBK IFA |
|
2024-05-04 16:20 |
Parainnebandy Division 1 |
236001109 |
Mjölby IBK - FM 2021 Näckrosen |
|
2024-05-04 16:40 |
Parainnebandy Division 1 |
236001110 |
Solfjäderstaden IBK IFA - Strömmen IF |
|
2024-05-04 17:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001111 |
Finspång IBK Kanonerna - Blåklinten IF |
|
2024-05-04 17:20 |
Parainnebandy Division 1 |
236001112 |
Mjölby IBK - Solfjäderstaden IBK IFA |
|
2024-05-04 17:40 |
Parainnebandy Division 1 |
236001113 |
FM 2021 Näckrosen - Blåklinten IF |
|
2024-05-04 18:00 |
Parainnebandy Division 1 |
236001114 |
Strömmen IF - Finspång IBK Kanonerna |
|