Rydshallen

Adress
Linköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-02 19:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733001 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Linköping IBK Ungdom
2020-10-03 12:45 Flickor Blå Klass A 233200001 Bergs IK F 09/10 Svart - Hjulsbro IK F 09 Blå
2020-10-03 13:30 Flickor Blå Klass A 233200002 IBF Kolmården F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2020-10-03 14:30 Flickor Blå Klass A 233200003 Bergs IK F 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK F 08 Röd
2020-10-03 15:15 Flickor Blå Klass A 233200004 Hjulsbro IK F 09 Blå - IBF Kolmården F 08/09
2020-10-03 16:15 Flickor Blå Klass A 233200005 Solfjäderstaden IBK F 08 Röd - Hjulsbro IK F 09 Blå
2020-10-03 17:00 Flickor Blå Klass A 233200006 IBF Kolmården F 08/09 - Bergs IK F 09/10 Svart
2020-10-09 19:00 Damer division 1 230300003 IBF Linköping/Hjulsbro IK U-lag - Svärtinge SK
2020-10-10 12:30 Flickor Grön Klass A 234200013 Bergs IK F 11/12 - Hjulsbro IK F 12 Vit
2020-10-10 13:00 Flickor Grön Klass A 234200015 Hjulsbro IK F 12 Blå - Mjölby IBK F Grön
2020-10-10 13:30 Flickor Grön Klass A 234200017 Mjölby IBK F Grön - Bergs IK F 11/12
2020-10-10 14:00 Flickor Grön Klass A 234200019 Solfjäderstaden IBK F 12 Röd - Hjulsbro IK F 12 Vit
2020-10-10 14:30 Flickor Grön Klass A 234200021 Hjulsbro IK F 12 Blå - Brokinds IF F 11/12
2020-10-10 15:00 Flickor Grön Klass A 234200023 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 12 Röd
2020-10-11 10:30 Flickor Blå Klass B 233201001 Bergs IK F 09/10 Gul - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2020-10-11 11:15 Flickor Blå Klass B 233201002 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2020-10-11 12:15 Flickor Blå Klass B 233201003 Bergs IK F 09/10 Gul - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2020-10-11 13:00 Flickor Blå Klass B 233201004 Borensberg IBC F 08/11 Svart - Linköping IBK Ungdom F 08/09:89
2020-10-11 14:00 Flickor Blå Klass B 233201005 Solfjäderstaden IBK F 09 Röd - Borensberg IBC F 08/11 Svart
2020-10-11 14:45 Flickor Blå Klass B 233201006 Linköping IBK Ungdom F 08/09:89 - Bergs IK F 09/10 Gul
2020-10-17 12:45 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201001 Hjulsbro IK - IBF Kolmården F 03/06
2020-10-17 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200004 IBF Linköping - Onyx IBS F05-06
2020-10-17 16:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006004 IBF Linköping P 08 - Bergs IK P 08
2020-10-18 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203004 Ekängens IF F 08/09 - Hjulsbro IK F07/08 Vit
2020-10-18 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006006 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - IBK Mantorp P/F 08
2020-10-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005006 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Svart
2020-10-18 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005001 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2020-10-24 12:45 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200008 IBF Linköping - Trosa Edanö IBK F 05/06
2020-10-24 14:30 Damjunior 231100007 Hjulsbro IK/IBF Linköping - IFK Gnesta
2020-10-24 16:30 Herrjunior Södra 231001015 Hjulsbro IK/Bergs IK - Katrineholms IBF
2020-10-25 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202008 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Linghems SK F 07/08
2020-10-25 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201006 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit - IBK Mantorp F Röd
2020-10-25 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203007 Hjulsbro IK F07/08 Vit - IBK Åtvidaberg F 06/08
2020-10-25 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002006 Hjulsbro IK Grön - Söderköpings IBK P 03/05
2020-10-25 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004009 Hjulsbro IK Svart - Linghems SK P 05/08
November
2020-11-06 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006016 IBF Linköping P 08 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2020-11-07 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004012 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Solfjäderstaden IBK P 07
2020-11-07 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006019 Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart - Rimforsa IF P 07/08
2020-11-08 10:30 Flickor Grön Klass A 234200037 Ekängens IF F 12 Vit - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2020-11-08 11:00 Flickor Grön Klass A 234200039 Ekängens IF F 12 Blå - Brokinds IF F 11/12
2020-11-08 11:30 Flickor Grön Klass A 234200041 Brokinds IF F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2020-11-08 12:00 Flickor Grön Klass A 234200043 Mjölby IBK F Grön - Ekängens IF F 12 Vit
2020-11-08 12:30 Flickor Grön Klass A 234200045 Ekängens IF F 12 Blå - Bergs IK F 11/12
2020-11-08 13:00 Flickor Grön Klass A 234200047 Brokinds IF F 11/12 - Mjölby IBK F Grön
2020-11-08 13:30 Pojkar Grön Klass A 234000037 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2020-11-08 14:00 Pojkar Grön Klass A 234000039 IBF Kolmården P 11 Röd - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2020-11-08 14:30 Pojkar Grön Klass A 234000041 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Boets IK P/F 10
2020-11-08 15:00 Pojkar Grön Klass A 234000043 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2020-11-08 15:30 Pojkar Grön Klass A 234000045 Ledberg IBF P 11/12 Vit - IBF Kolmården P 11 Svart
2020-11-08 16:00 Pojkar Grön Klass A 234000047 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit - IBF Kolmården P 11 Röd
2020-11-08 16:30 Pojkar Grön Klass A 234000049 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2020-11-08 17:00 Pojkar Grön Klass A 234000051 Boets IK P/F 10 - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2020-11-08 17:30 Pojkar Grön Klass A 234000053 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Vit
2020-11-09 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200014 IBF Linköping - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Svart
2020-11-14 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006028 IBF Linköping P 08 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
2020-11-14 14:15 Damer division 1 230300028 IBF Linköping/Hjulsbro IK U-lag - Onyx IBS D1
2020-11-14 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203014 Ekängens IF F 08/09 - Åby IBK Ungdom F 07/09 Svart
2020-11-15 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202014 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Solfjäderstaden IBK F 07
2020-11-15 12:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201010 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit - Hjulsbro IK
2020-11-15 14:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006030 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2020-11-21 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004037 IBF Linköping P 09 - Rimforsa IF P 10
2020-11-21 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004038 Solfjäderstaden IBK P 11 - Svärtinge SK Vit
2020-11-21 14:15 Pojkar Blå Klass E 233004039 IBF Linköping P 09 - Svärtinge SK Vit
2020-11-21 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004040 Rimforsa IF P 10 - Solfjäderstaden IBK P 11
2020-11-21 16:00 Pojkar Blå Klass E 233004041 Svärtinge SK Vit - Rimforsa IF P 10
2020-11-21 16:45 Pojkar Blå Klass E 233004042 Solfjäderstaden IBK P 11 - IBF Linköping P 09
2020-11-22 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200022 Linköping IBK Ungdom F 05 - IBF Linköping
2020-11-22 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201014 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit - IBF Kolmården F 03/06
2020-11-22 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004025 Linköping IBK Ungdom P 06 Svart - Bergs IK P 06/07 Vit
2020-11-22 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003033 Linköping IBK Ungdom P 07:71 Vit - Solfjäderstaden IBK P 06
2020-11-22 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003032 Linköping IBK Ungdom P 07:77 - Linköping IBK Ungdom P 06 Vit
2020-11-28 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200027 IBF Linköping - IFK Gnesta F 05-06
2020-11-28 14:00 Damer division 1 230300036 IBF Linköping/Hjulsbro IK U-lag - Bergs IK
2020-11-28 16:00 Juniorallsvenskan D DJ17 580733029 IBF Linköping/Hjulsbro IK - Trosa Edanö IBK
2020-11-29 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001022 Linghems SK P 00/04 - Solfjäderstaden IBK P 05
2020-11-29 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004028 Linghems SK P 05/08 - Solfjäderstaden IBK P 07
2020-11-29 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203027 Ekängens IF F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 08
December
2020-12-05 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006043 IBF Linköping P 08 - BK Vingen Röd
2020-12-05 14:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201019 Hjulsbro IK - Onyx IBS F07/08
2020-12-05 16:00 Damer division 2 Ö 162031035 IBF Linköping U-lag - Katrineholms IBF
2020-12-06 11:00 Damer division 2 Ö 162031039 IBF Linköping U-lag - Endre IF U-lag
2020-12-06 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006046 Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
2020-12-06 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005045 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Linköping IBK Ungdom P 07:71/77
2020-12-12 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003037 Ekängens IF P 10 - Svärtinge SK Svart
2020-12-12 13:15 Pojkar Blå Klass D 233003038 IBK Mantorp P 09/10 - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit
2020-12-12 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003039 Ekängens IF P 10 - Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit
2020-12-12 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003040 Svärtinge SK Svart - IBK Mantorp P 09/10
2020-12-12 16:00 Pojkar Blå Klass D 233003041 Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit - Svärtinge SK Svart
2020-12-12 16:45 Pojkar Blå Klass D 233003042 IBK Mantorp P 09/10 - Ekängens IF P 10
2020-12-13 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004039 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Hjulsbro IK Svart
2020-12-13 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005049 Linköping IBK Ungdom P 08/09:87 - Finspång IBK PF 06/08 Röd
2020-12-13 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004036 Linghems SK P 05/08 - IBF Norrköping P 06
2020-12-13 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202036 Linghems SK F 07/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2020-12-13 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001035 Linghems SK P 00/04 - Hjulsbro IK Blå
2020-12-19 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006056 IBF Linköping P 08 - Boets IK P 07/08
2020-12-19 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201025 Hjulsbro IK - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2020-12-19 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006057 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - IBF Norrköping P 07/08
Januari
2021-01-09 12:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001077 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd - KFUM Norrköping IBF P 12 Blå
2021-01-09 13:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001079 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Hjulsbro IK P 12 Vit
2021-01-09 13:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001081 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - KFUM Norrköping IBF P 12 Blå
2021-01-09 14:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001083 Hjulsbro IK P 12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Röd
2021-01-09 14:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001085 KFUM Norrköping IBF P 12 Blå - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2021-01-09 15:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001087 Finspång IBK PF 11/12 Svart - KFUM Norrköping IBF P 12 Blå
2021-01-09 15:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001089 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2021-01-11 18:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200045 IBF Linköping - Åby IBK Ungdom F 03/06
2021-01-16 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200050 IBF Linköping - Linköping IBK Ungdom F 05
2021-01-16 14:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201031 Hjulsbro IK - IBF Kolmården F 03/06
2021-01-16 16:00 Damer division 2 Ö 162031050 IBF Linköping U-lag - Kolpenäs IBF
2021-01-17 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201033 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit - Solfjäderstaden IBK F 05
2021-01-17 13:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202045 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Boets IK F 06/08
2021-01-17 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200052 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Svart - IFK Gnesta F 05-06
2021-01-17 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203045 Ekängens IF F 08/09 - Mjölby IBK F Röd
2021-01-23 12:45 Damer division 2 Ö 162031054 IBF Linköping U-lag - IFK Gnesta
2021-01-23 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006076 IBF Linköping P 08 - IBK Mantorp P/F 08
2021-01-23 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203050 Ekängens IF F 08/09 - IBK Åtvidaberg F 06/08
2021-01-24 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005081 Hjulsbro IK Vit - Linköping IBK Ungdom P 08/09:87
2021-01-24 12:15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004058 Hjulsbro IK Svart - Linköping IBK Ungdom P 06 Svart
2021-01-24 14:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202053 Hjulsbro IK F07/08 Blå - Boets IK F 06/08
2021-01-30 12:45 Damer division 2 Ö 162031058 IBF Linköping U-lag - Bergs IK U-lag
2021-01-30 15:00 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200060 IBF Linköping - Onyx IBS F05-06
2021-01-30 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201037 Hjulsbro IK - Solfjäderstaden IBK F 05
2021-01-31 10:30 Herrar Division 3 230200059 Bergs IK U-lag - BK Vingen
2021-01-31 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004065 Bergs IK P 06/07 Vit - Linghems SK P 05/08
2021-01-31 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006081 Bergs IK P 08 - Boets IK P 07/08
2021-01-31 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001053 Linghems SK P 00/04 - IBF Kolmården P 03/05
2021-01-31 16:50 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202059 Linghems SK F 07/08 - Solfjäderstaden IBK F 07
Februari
2021-02-03 00:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006088 IBF Linköping P 08 - Westerviks IBK P 08
2021-02-06 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201043 Hjulsbro IK - IBK Mantorp F Röd
2021-02-06 14:15 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200064 IBF Linköping - Trosa Edanö IBK F 05/06
2021-02-06 16:00 Pantamera Flickor Röd Klass D 232203064 Ekängens IF F 08/09 - Boxholms IBK F 08/09
2021-02-07 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202064 Linköping IBK Ungdom F 06-08:77 - Linghems SK F 07/08
2021-02-07 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201044 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit - IBF Kolmården F 03/06
2021-02-07 14:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001107 Ekängens IF P 12 Blå - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2021-02-07 14:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001109 Linghems SK P 12 Grön - Hjulsbro IK P 12 Röd
2021-02-07 15:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001111 Ekängens IF P 12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2021-02-07 15:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001113 Hjulsbro IK P 12 Röd - Ekängens IF P 12 Blå
2021-02-07 16:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001115 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linghems SK P 12 Grön
2021-02-07 16:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234001117 Linghems SK P 12 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2021-02-07 17:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234001119 Ekängens IF P 12 Vit - Linghems SK P 12 Grön
2021-02-13 12:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004075 Svinstadsjöns IF P 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 06 Svart
2021-02-13 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006100 IBF Linköping P 08 - Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart
2021-02-13 16:00 Damer division 2 Ö 162031066 IBF Linköping U-lag - IBF Norrköping
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005099 Linköping IBK Ungdom P 08:86 - Hjulsbro IK Vit
2021-02-14 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005102 Linköping IBK Ungdom P 07:71/77 - KFUM Norrköping IBF P 07/08
2021-02-14 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006102 Linköping IBK Ungdom P 07:75 - Åby IBK Ungdom P 07/08 Vit
2021-02-14 16:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200068 Linköping IBK Ungdom F 05 - Trosa Edanö IBK F 05/06
Mars
2021-03-06 12:45 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200070 Linköping IBK Ungdom F 06:16 Svart - IBF Linköping
2021-03-06 14:30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201049 Hjulsbro IK - Onyx IBS F07/08
2021-03-06 16:15 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006105 IBF Linköping P 08 - Linköping IBK Ungdom P 07:75
2021-03-07 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001072 Linghems SK P 00/04 - Westerviks IBK P 05/06
2021-03-07 14:15 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004077 Linghems SK P 05/08 - Westerviks IBK P 07
2021-03-07 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004080 Svinstadsjöns IF P 06/08 - IBF Kolmården P 06/07
2021-03-12 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006116 IBF Linköping P 08 - Rimforsa IF P 07/08
2021-03-13 12:45 Damer division 2 Ö 162031077 IBF Linköping U-lag - Onyx IBS U-lag
2021-03-13 15:15 Damjunior 231100058 Hjulsbro IK/IBF Linköping - Trosa Edanö IBK
2021-03-14 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003116 Bergs IK P 06/07 Svart - Solfjäderstaden IBK P 06
2021-03-14 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006113 Bergs IK P 08 - Westerviks IBK P 08
2021-03-14 15:45 Herrar Division 4 230250126 Bergs IK U-lag - Linköping AIS A-lag
2021-03-20 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004133 IBF Linköping P 09 - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2021-03-20 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004134 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Svärtinge SK Vit
2021-03-20 14:15 Pojkar Blå Klass E 233004135 IBF Linköping P 09 - Svärtinge SK Vit
2021-03-20 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004136 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2021-03-20 16:00 Pojkar Blå Klass E 233004137 Svärtinge SK Vit - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2021-03-20 16:45 Pojkar Blå Klass E 233004138 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - IBF Linköping P 09
2021-03-21 10:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200078 Linköping IBK Ungdom F 05 - IBF Linköping
2021-03-21 12:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201055 Hjulsbro IK - Linköping IBK Ungdom F 06:16 Vit
2021-03-21 13:45 Damer division 2 Ö 162031082 IBF Linköping U-lag - IBK Åtvidaberg
2021-03-21 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006126 Linköping IBK Ungdom P 08:88 Svart - IBK Mantorp P/F 08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis