Anders Ljungsteds Gymnasium

Adress
Linköping
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-16 14:00 Pojkar Blå Klass A 233000011 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2022-10-23 09:30 Pojkar Blå Klass B 233001020 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit
2022-10-23 11:00 Pojkar Blå Klass B 233001021 Åby IBK Ungdom P 10/11 Vit - Svärtinge SK P 10/11
2022-10-23 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001024 Svärtinge SK P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
2022-10-23 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001013 Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11) - IBF Antvarden P 09/11
2022-10-23 16:30 Pojkar Blå Klass B 233001016 IBF Antvarden P 09/11 - IBK Åtvidaberg P 09/10
2022-10-23 18:00 Pojkar Blå Klass B 233001018 IBK Åtvidaberg P 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11)
November
2022-11-20 09:30 Pojkar Blå Klass E 233004025 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-11-20 10:15 Pojkar Blå Klass E 233004026 Westerviks IBK P 12 - Borensberg IBC P 12/13 Orange
2022-11-20 11:00 Pojkar Blå Klass E 233004027 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Borensberg IBC P 12/13 Orange
2022-11-20 11:45 Pojkar Blå Klass E 233004028 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Westerviks IBK P 12
2022-11-20 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004029 Borensberg IBC P 12/13 Orange - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2022-11-20 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004030 Westerviks IBK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2022-11-20 14:15 Pojkar Blå Klass G 233006049 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Mjölby IBK Blå 2
2022-11-20 15:00 Pojkar Blå Klass G 233006050 Ekängens IF P 12/13 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2022-11-20 15:45 Pojkar Blå Klass G 233006051 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2022-11-20 16:30 Pojkar Blå Klass G 233006052 Mjölby IBK Blå 2 - Ekängens IF P 12/13 Blå
2022-11-20 17:15 Pojkar Blå Klass G 233006053 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - Mjölby IBK Blå 2
2022-11-20 18:00 Pojkar Blå Klass G 233006054 Ekängens IF P 12/13 Blå - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
December
2022-12-04 09:30 Flickor Grön Klass A 234200031 Hjulsbro IK Grön (Lila:F13) - Solfjäderstaden IBK F 14 Grön
2022-12-04 10:00 Flickor Grön Klass A 234200033 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Borensberg IBC F12/15 Orange
2022-12-04 10:30 Flickor Grön Klass A 234200035 Solfjäderstaden IBK F 14 Grön - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart
2022-12-04 11:00 Flickor Grön Klass A 234200037 Borensberg IBC F12/15 Orange - Hjulsbro IK Grön (Lila:F13)
2022-12-04 11:30 Flickor Grön Klass A 234200039 Solfjäderstaden IBK F 14 Grön - Borensberg IBC F12/15 Orange
2022-12-04 12:00 Flickor Grön Klass A 234200041 Hjulsbro IK Grön (Lila:F13) - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart
2022-12-04 12:30 Flickor Grön Klass A 234200043 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Solfjäderstaden IBK F 14 Röd
2022-12-04 13:00 Flickor Grön Klass A 234200045 Borensberg IBC F12/15 Orange - Hjulsbro IK Grön (Lila:F13)
2022-12-04 14:00 Flickor Blå Klass C 233202037 Ledberg IBF F 10/13 - IBF Linköping F 11/12
2022-12-04 14:45 Flickor Blå Klass C 233202038 Bergs IK F 12/14 - Ekängens IF F12/13
2022-12-04 15:30 Flickor Blå Klass C 233202039 Ledberg IBF F 10/13 - Ekängens IF F12/13
2022-12-04 16:15 Flickor Blå Klass C 233202040 IBF Linköping F 11/12 - Bergs IK F 12/14
2022-12-04 17:00 Flickor Blå Klass C 233202041 Ekängens IF F12/13 - IBF Linköping F 11/12
2022-12-04 17:45 Flickor Blå Klass C 233202042 Bergs IK F 12/14 - Ledberg IBF F 10/13
2022-12-11 14:15 Pojkar Blå Klass F 233005049 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Bergs IK P 12/14 Blå
2022-12-11 15:45 Pojkar Blå Klass F 233005052 Bergs IK P 12/14 Blå - Söderköpings IBK P 12/13 Blå
2022-12-11 17:15 Pojkar Blå Klass F 233005054 Söderköpings IBK P 12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart
2022-12-18 14:15 Pojkar Blå Klass G 233006055 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2022-12-18 15:00 Pojkar Blå Klass G 233006056 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2022-12-18 15:45 Pojkar Blå Klass G 233006057 Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad - Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå
2022-12-18 16:30 Pojkar Blå Klass G 233006058 IBF Norrköping P 12/13 Blå - Linghems SK P 13 (Blå 1)
2022-12-18 17:15 Pojkar Blå Klass G 233006059 Åby IBK Ungdom P 12/13 Blå - IBF Norrköping P 12/13 Blå
2022-12-18 18:00 Pojkar Blå Klass G 233006060 Linghems SK P 13 (Blå 1) - Linköping IBK Ungdom P12/13 Vikingstad
Januari
2023-01-08 09:30 Pojkar Blå Klass G 233006067 Ekängens IF P 12/13 Blå - IBK Åtvidaberg P 12/13
2023-01-08 10:15 Pojkar Blå Klass G 233006068 Ledberg IBF P 13 Grön - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2023-01-08 11:00 Pojkar Blå Klass G 233006069 Ekängens IF P 12/13 Blå - Söderköpings IBK P 12/13 Vit
2023-01-08 11:45 Pojkar Blå Klass G 233006070 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Ledberg IBF P 13 Grön
2023-01-08 12:30 Pojkar Blå Klass G 233006071 Söderköpings IBK P 12/13 Vit - IBK Åtvidaberg P 12/13
2023-01-08 13:15 Pojkar Blå Klass G 233006072 Ledberg IBF P 13 Grön - Ekängens IF P 12/13 Blå
2023-01-15 14:15 Pojkar Blå Klass D 233003061 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2023-01-15 15:00 Pojkar Blå Klass D 233003062 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Brokinds IF P 11/12
2023-01-15 15:45 Pojkar Blå Klass D 233003063 Hjulsbro IK Blå (Vit: P12) - Brokinds IF P 11/12
2023-01-15 16:30 Pojkar Blå Klass D 233003064 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2023-01-15 17:15 Pojkar Blå Klass D 233003065 Brokinds IF P 11/12 - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2023-01-15 18:00 Pojkar Blå Klass D 233003066 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Hjulsbro IK Blå (Vit: P12)
2023-01-22 10:00 Flickor Grön Klass B 234201069 Hjulsbro IK Grön (Grå:F15) - Solfjäderstaden IBK F 15
2023-01-22 10:30 Flickor Grön Klass B 234201071 Linköping IBK Ungdom F13/14 - Åby IBK Ungdom F 13/15
2023-01-22 11:00 Flickor Grön Klass B 234201073 IBF Kolmården F14/15 - Sturefors IF F 13/15 Röd
2023-01-22 11:30 Flickor Grön Klass B 234201075 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Hjulsbro IK Grön (Grå:F15)
2023-01-22 12:00 Flickor Grön Klass B 234201077 IBF Kolmården F14/15 - Sturefors IF F 13/15 Orange
2023-01-22 12:30 Flickor Grön Klass B 234201079 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Linköping IBK Ungdom F13/14
2023-01-22 13:00 Flickor Grön Klass B 234201081 Åby IBK Ungdom F 13/15 - IBF Kolmården F14/15
2023-01-22 13:30 Flickor Grön Klass B 234201083 Sturefors IF F 13/15 Röd - Åby IBK Ungdom F 13/15 Vit
2023-01-22 14:00 Flickor Grön Klass B 234201085 IBF Kolmården F14/15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15)
2023-01-29 09:30 Pojkar Blå Klass B 233001067 Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11) - IBF Kolmården P 11
2023-01-29 10:15 Pojkar Blå Klass B 233001068 Svärtinge SK P 10/11 - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2023-01-29 11:00 Pojkar Blå Klass B 233001069 Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11) - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2023-01-29 11:45 Pojkar Blå Klass B 233001070 IBF Kolmården P 11 - Svärtinge SK P 10/11
2023-01-29 12:30 Pojkar Blå Klass B 233001071 Borensberg IBC P 10/11 Svart - IBF Kolmården P 11
2023-01-29 13:15 Pojkar Blå Klass B 233001072 Svärtinge SK P 10/11 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P2010/11)
2023-01-29 14:15 Pojkar Blå Klass E 233004073 Ekängens IF P 12/13 - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2023-01-29 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004074 Westerviks IBK P 12 - KFUM Norrköping IBF P 12
2023-01-29 15:45 Pojkar Blå Klass E 233004075 Ekängens IF P 12/13 - KFUM Norrköping IBF P 12
2023-01-29 16:30 Pojkar Blå Klass E 233004076 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Westerviks IBK P 12
2023-01-29 17:15 Pojkar Blå Klass E 233004077 KFUM Norrköping IBF P 12 - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2023-01-29 18:00 Pojkar Blå Klass E 233004078 Westerviks IBK P 12 - Ekängens IF P 12/13
Februari
2023-02-05 09:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001079 Hjulsbro IK Grön (Grå:P2013) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2023-02-05 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001081 Solfjäderstaden IBK P 14 Grön - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2023-02-05 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001083 Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart - Hjulsbro IK Grön (Orange:P13)
2023-02-05 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001085 Hjulsbro IK Grön (Orange:P13) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2023-02-05 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001087 Hjulsbro IK Grön (Grå:P2013) - Solfjäderstaden IBK P 14 Grön
2023-02-05 12:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001089 Brokinds IF P 13/14 - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2023-02-05 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001091 Hjulsbro IK Grön (Grå:P2013) - Solfjäderstaden IBK P 14 Blå
2023-02-05 13:30 Pojkar Blå Klass A 233000049 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - IBF Kolmården P 10
2023-02-05 14:15 Pojkar Blå Klass A 233000050 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2023-02-05 15:00 Pojkar Blå Klass A 233000051 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2023-02-05 15:45 Pojkar Blå Klass A 233000052 IBF Kolmården P 10 - Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart
2023-02-05 16:30 Pojkar Blå Klass A 233000053 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - IBF Kolmården P 10
2023-02-05 17:15 Pojkar Blå Klass A 233000054 Åby IBK Ungdom P 10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2023-02-12 12:00 Pojkar Blå Klass B 233001073 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - IBF Antvarden P 09/11
2023-02-12 12:45 Pojkar Blå Klass B 233001074 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2023-02-12 13:30 Pojkar Blå Klass B 233001075 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit - Borensberg IBC P 10/11 Svart
2023-02-12 14:15 Pojkar Blå Klass B 233001076 IBF Antvarden P 09/11 - Solfjäderstaden IBK P 11 Svart
2023-02-12 15:00 Pojkar Blå Klass B 233001077 Borensberg IBC P 10/11 Svart - IBF Antvarden P 09/11
2023-02-12 15:45 Pojkar Blå Klass B 233001078 Solfjäderstaden IBK P 11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Vit
Mars
2023-03-05 09:30 Flickor Blå Klass A 233200043 Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012) - Brokinds IF F 11
2023-03-05 10:15 Flickor Blå Klass A 233200044 Finspång IBK F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F 11
2023-03-05 11:00 Flickor Blå Klass A 233200045 Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012) - Solfjäderstaden IBK F 11
2023-03-05 11:45 Flickor Blå Klass A 233200046 Brokinds IF F 11 - Finspång IBK F 09/10
2023-03-05 12:30 Flickor Blå Klass A 233200047 Solfjäderstaden IBK F 11 - Brokinds IF F 11
2023-03-05 13:15 Flickor Blå Klass A 233200048 Finspång IBK F 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012)
2023-03-05 14:15 Pojkar Blå Klass A 233000061 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - IBF Kolmården P 10
2023-03-05 15:00 Pojkar Blå Klass A 233000062 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2023-03-05 15:45 Pojkar Blå Klass A 233000063 Linköping IBK Ungdom P 11:15 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2023-03-05 16:30 Pojkar Blå Klass A 233000064 IBF Kolmården P 10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2023-03-05 17:15 Pojkar Blå Klass A 233000065 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - IBF Kolmården P 10
2023-03-05 18:00 Pojkar Blå Klass A 233000066 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Linköping IBK Ungdom P 11:15
2023-03-12 12:00 Pojkar Blå Klass E 233004109 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Linghems SK P 12
2023-03-12 12:45 Pojkar Blå Klass E 233004110 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Mjölby IBK P Blå 1
2023-03-12 13:30 Pojkar Blå Klass E 233004111 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Mjölby IBK P Blå 1
2023-03-12 14:15 Pojkar Blå Klass E 233004112 Linghems SK P 12 - Finspång IBK PF 11/12 Röd
2023-03-12 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004113 Mjölby IBK P Blå 1 - Linghems SK P 12
2023-03-12 15:45 Pojkar Blå Klass E 233004114 Finspång IBK PF 11/12 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2023-03-26 09:30 Pojkar Blå Klass D 233003103 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Linghems SK P 11 Grön
2023-03-26 10:15 Pojkar Blå Klass D 233003104 Bergs IK P 11/12 Vit - Brokinds IF P 11/12
2023-03-26 11:00 Pojkar Blå Klass D 233003105 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Brokinds IF P 11/12
2023-03-26 11:45 Pojkar Blå Klass D 233003106 Linghems SK P 11 Grön - Bergs IK P 11/12 Vit
2023-03-26 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003107 Brokinds IF P 11/12 - Linghems SK P 11 Grön
2023-03-26 13:15 Pojkar Blå Klass D 233003108 Bergs IK P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2023-03-26 14:15 Pojkar Blå Klass A 233000073 Linköping IBK Ungdom P10-11 Tallboda - IBF Kolmården P 10
2023-03-26 15:00 Pojkar Blå Klass A 233000074 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2023-03-26 15:45 Pojkar Blå Klass A 233000075 Linköping IBK Ungdom P10-11 Tallboda - Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd
2023-03-26 16:30 Pojkar Blå Klass A 233000076 IBF Kolmården P 10 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart
2023-03-26 17:15 Pojkar Blå Klass A 233000077 Vidingsjö MOIF P/F 11 Röd - IBF Kolmården P 10
2023-03-26 18:00 Pojkar Blå Klass A 233000078 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Linköping IBK Ungdom P10-11 Tallboda

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis