Arena Grosvad

Adress
Finspång
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-11 11:30 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800003 Finspång IBK - Linköping FBC H1
Oktober
2022-10-09 09:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000001 Finspång IBK PF 13 Röd - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart
2022-10-09 09:25 Pojkar Grön Klass A Östra 234000003 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2022-10-09 09:50 Pojkar Grön Klass A Östra 234000005 Svärtinge SK P 12/13 - Finspång IBK PF 13 Röd
2022-10-09 10:15 Pojkar Grön Klass A Östra 234000007 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart
2022-10-09 10:40 Pojkar Grön Klass A Östra 234000009 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Svärtinge SK P 12/13
2022-10-09 11:05 Pojkar Grön Klass A Östra 234000011 Finspång IBK PF 13 Röd - KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1
2022-10-09 11:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000013 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2022-10-09 11:55 Pojkar Grön Klass A Östra 234000015 Svärtinge SK P 12/13 - KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1
2022-10-09 12:20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000017 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Finspång IBK PF 13 Röd
2022-10-09 12:45 Pojkar Grön Klass A Östra 234000019 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - Svärtinge SK P 12/13
2022-10-09 14:00 Pojkar Blå Klass C 233002007 Finspång IBK PF 11/12 Svart - Linghems SK P 11 Svart
2022-10-09 14:45 Pojkar Blå Klass C 233002008 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2022-10-09 15:30 Pojkar Blå Klass C 233002009 Finspång IBK PF 11/12 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2022-10-09 16:15 Pojkar Blå Klass C 233002010 Linghems SK P 11 Svart - KFUM Norrköping IBF P 11/12
2022-10-09 17:00 Pojkar Blå Klass C 233002011 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Linghems SK P 11 Svart
2022-10-09 17:45 Pojkar Blå Klass C 233002012 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2022-10-30 09:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002001 Finspång IBK PF 14/15 Röd - BK Vingen P 13-15
2022-10-30 09:25 Pojkar Grön Klass B Östra 234002003 IBF Kolmården P14 Röd - KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1
2022-10-30 09:50 Pojkar Grön Klass B Östra 234002005 Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart - IBF Norrköping P 12/13 Grön
2022-10-30 10:15 Pojkar Grön Klass B Östra 234002007 KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1 - Finspång IBK PF 14/15 Röd
2022-10-30 10:40 Pojkar Grön Klass B Östra 234002009 Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart - IBF Kolmården P14 Vit
2022-10-30 11:05 Pojkar Grön Klass B Östra 234002011 Finspång IBK PF 14/15 Svart - IBF Kolmården P14 Röd
2022-10-30 11:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002013 KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1 - Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart
2022-10-30 11:55 Pojkar Grön Klass B Östra 234002015 IBF Norrköping P 12/13 Grön - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 2
2022-10-30 12:20 Pojkar Grön Klass B Östra 234002017 Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart - Finspång IBK PF 14/15 Svart
2022-10-30 14:00 Flickor Blå Klass A 233200007 Finspång IBK F 09/10 - Brokinds IF F 11
2022-10-30 14:45 Flickor Blå Klass A 233200008 Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012) - Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit
2022-10-30 15:30 Flickor Blå Klass A 233200009 Finspång IBK F 09/10 - Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit
2022-10-30 16:15 Flickor Blå Klass A 233200010 Brokinds IF F 11 - Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012)
2022-10-30 17:00 Flickor Blå Klass A 233200011 Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit - Brokinds IF F 11
2022-10-30 17:45 Flickor Blå Klass A 233200012 Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012) - Finspång IBK F 09/10
December
2022-12-04 12:00 Pojkar Blå Klass E 233004049 Finspång IBK PF 11/12 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2022-12-04 12:45 Pojkar Blå Klass E 233004050 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Ekängens IF P 12/13
2022-12-04 13:30 Pojkar Blå Klass E 233004051 Finspång IBK PF 11/12 Blå - Ekängens IF P 12/13
2022-12-04 14:15 Pojkar Blå Klass E 233004052 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2022-12-04 15:00 Pojkar Blå Klass E 233004053 Ekängens IF P 12/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2022-12-04 15:45 Pojkar Blå Klass E 233004054 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Blå
2022-12-11 10:00 Pojkar Blå Klass D 233003049 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Linghems SK P 11 Grön
2022-12-11 11:30 Pojkar Blå Klass D 233003052 Linghems SK P 11 Grön - Bergs IK P 11/12 Vit
2022-12-11 13:00 Pojkar Blå Klass D 233003054 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2022-12-18 14:00 Pojkar Blå Klass G 233006061 Finspång IBK PF 13 - IBK Mantorp P 12/13
2022-12-18 14:45 Pojkar Blå Klass G 233006062 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2022-12-18 15:30 Pojkar Blå Klass G 233006063 Finspång IBK PF 13 - Svinstadsjöns IF P/F 12/13
2022-12-18 16:15 Pojkar Blå Klass G 233006064 IBK Mantorp P 12/13 - Hjulsbro IK Blå (Lila:P13)
2022-12-18 17:00 Pojkar Blå Klass G 233006065 Svinstadsjöns IF P/F 12/13 - IBK Mantorp P 12/13
2022-12-18 17:45 Pojkar Blå Klass G 233006066 Hjulsbro IK Blå (Lila:P13) - Finspång IBK PF 13
Februari
2023-02-05 12:00 Flickor Blå Klass A 233200037 Finspång IBK F 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012)
2023-02-05 12:45 Flickor Blå Klass A 233200038 Solfjäderstaden IBK F 11 - Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit
2023-02-05 13:30 Flickor Blå Klass A 233200039 Finspång IBK F 09/10 - Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit
2023-02-05 14:15 Flickor Blå Klass A 233200040 Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012) - Solfjäderstaden IBK F 11
2023-02-05 15:00 Flickor Blå Klass A 233200041 Åby IBK Ungdom F 10/12 Vit - Hjulsbro IK Blå (Lila:F2012)
2023-02-05 15:45 Flickor Blå Klass A 233200042 Solfjäderstaden IBK F 11 - Finspång IBK F 09/10
2023-02-05 17:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003093 Finspång IBK PF 09/10 - Söderköpings IBK P 07/09
2023-02-08 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001061 Finspång IBK PF 06/08 - Bergs IK P 06/08 Röd B
2023-02-10 19:00 Herrar Division 4 230250100 Finspång IBK U-lag - Linghems SK
2023-02-12 10:00 Pojkar Blå Klass C 233002061 Finspång IBK PF 11/12 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-02-12 10:45 Pojkar Blå Klass C 233002062 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Bergs IK P 11/12 Svart
2023-02-12 11:30 Pojkar Blå Klass C 233002063 Finspång IBK PF 11/12 Svart - Bergs IK P 11/12 Svart
2023-02-12 12:15 Pojkar Blå Klass C 233002064 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2023-02-12 13:00 Pojkar Blå Klass C 233002065 Bergs IK P 11/12 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-02-12 13:45 Pojkar Blå Klass C 233002066 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2023-02-12 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035103 Finspång IBK - Munka-Ljungby IBK
2023-02-19 15:00 Herrar Division 4 230250105 Finspång IBK U-lag - Ledberg IBF U-lag
2023-02-26 15:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035116 Finspång IBK - Gränna AIS
Mars
2023-03-05 15:00 Herrar Division 4 230250116 Finspång IBK U-lag - Bergs IK U-lag
2023-03-11 17:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035129 Finspång IBK - Vinbergs IBS
2023-03-12 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003120 Finspång IBK PF 09/10 - Solfjäderstaden IBK P 08 Röd
2023-03-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001076 Finspång IBK PF 06/08 - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2023-03-19 12:30 Herrar Division 4 230250129 Finspång IBK U-lag - Hjulsbro IK U-lag
2023-03-19 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001080 Finspång IBK PF 06/08 - Borensberg IBC P 05/07
2023-03-26 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003131 Finspång IBK PF 09/10 - Rimforsa IF P 08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis