Forshaga Sporthall

Adress
Forshaga
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
DM Slutspel 187000002 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
DM Slutspel 188000001 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
September
2021-09-28 20:15 HJ17 Region 218010010 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
Oktober
2021-10-01 19:30 Damer Division 1 Region 182100005 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2021-10-08 19:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300001 GS 86 AIF - Karlstad IBF
2021-10-15 19:30 Herrar Division 2 181200018 GS 86 AIF - Hultsberg IBF
2021-10-16 09:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101001 GS 86 AIF - Hertzöga BK
2021-10-16 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400008 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2021-10-16 13:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500006 GS 86 AIF - Lekvattnets BK
2021-10-16 15:00 Damer Division 1 Region 182100017 GS 86 AIF - Lillån IBK
2021-10-17 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401003 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2021-10-17 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300004 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2021-10-17 14:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201003 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK Gul
2021-10-17 16:00 Damer Division 2 182200009 GS 86 AIF U - Hagfors IF Uddeholm U
2021-10-22 19:30 HJ17 Region 218010032 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2021-10-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101009 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2021-10-24 12:00 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301010 GS 86 AIF - Hagfors IBS
2021-10-24 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700005 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2021-10-24 16:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202009 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2
2021-10-26 20:00 Damer Division 1 Region 182100029 GS 86 AIF - Munkfors IBK
2021-10-29 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501012 GS 86 AIF U - Munkfors IBK
2021-10-30 09:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500025 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK 1
2021-10-30 10:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500027 Sunne IBK 1 - Åmotfors IF 1
2021-10-30 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500029 Åmotfors IF 1 - GS 86 AIF 1
2021-10-30 13:30 Flickor Blå Serie 3 Västra 186300009 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd 1
2021-10-30 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401009 GS 86 AIF - IFK Heden
2021-10-30 16:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500015 GS 86 AIF - Hertzöga BK
2021-10-31 15:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700010 GS 86 AIF - Säffle SK
2021-10-31 16:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201014 GS 86 AIF 1 - Hultsberg IBF
November
2021-11-05 19:30 Herrar Division 2 181200027 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2021-11-06 13:00 Damer Division 1 Region 182100035 GS 86 AIF - Kungsörs IBK
2021-11-12 19:30 Damer Division 2 182200023 GS 86 AIF U - Hultsberg IBF
2021-11-13 09:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201017 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå
2021-11-13 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400022 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2021-11-13 13:00 HJ17 Region 218010054 GS 86 AIF - Örebro SK Ung HJ17
2021-11-13 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300017 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2021-11-14 10:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101014 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom 1
2021-11-14 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401011 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2021-11-16 20:00 Herrar Division 2 181200039 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2021-11-19 19:30 Damer Division 1 Region 182100044 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2021-11-20 10:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101023 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2
2021-11-20 12:00 HJ17 Region 218010060 GS 86 AIF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2021-11-20 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400030 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2021-11-20 16:00 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301024 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd Öst
2021-11-21 10:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400042 GS 86 AIF 1 - Billingsfors IBK
2021-11-21 11:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400044 Åmåls IBK - GS 86 AIF 1
2021-11-21 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202023 GS 86 AIF 2 - Kristinehamns IBF
2021-11-26 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501023 GS 86 AIF U - Åsmyra IBK
2021-11-27 09:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500024 GS 86 AIF - Munkfors IBK
2021-11-27 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700018 GS 86 AIF - Åmåls IBK
2021-11-27 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300022 GS 86 AIF - Karlstad IBF
2021-11-27 14:00 Herrar Division 2 181200050 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2021-11-27 17:00 Damer Division 2 182200033 GS 86 AIF U - BKI Sunnanå U
December
2021-12-03 19:30 Herrar Division 2 181200055 GS 86 AIF - Edebäck IBF
2021-12-04 09:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500025 GS 86 AIF - Fagerås BK
2021-12-04 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401017 GS 86 AIF - Grums IBK
2021-12-04 12:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202033 GS 86 AIF 2 - SK Örnen
2021-12-04 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700022 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2021-12-04 16:00 Damer Division 1 Region 182100063 GS 86 AIF - Skälby IBK
2021-12-10 19:30 Damer Division 2 182200040 GS 86 AIF U - Filipstad IBK
2021-12-11 17:00 HJ17 Region 218010072 GS 86 AIF - Lillån IBK HJ17 Grön
2021-12-12 09:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101027 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2021-12-12 10:30 Flickor Blå Serie 3 Västra 186300020 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2021-12-12 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300028 GS 86 AIF - Hertzöga BK
2021-12-12 13:45 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202040 GS 86 AIF 2 - Filipstad IBK
2021-12-12 16:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101033 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom Öst 2
2021-12-12 19:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400039 GS 86 AIF - Karlstad IBF 1
2021-12-17 19:30 Herrar Division 2 181200070 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2021-12-18 09:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500034 GS 86 AIF - IFK Heden
2021-12-18 11:00 Flickor Blå Serie 3 Västra 186300024 GS 86 AIF - Åmåls IBK
2021-12-18 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101040 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2021-12-18 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700032 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2021-12-18 15:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201043 GS 86 AIF 1 - Munkfors IBK
Januari
2022-01-07 19:30 Damer Division 2 182200048 GS 86 AIF U - Munkfors IBK U
2022-01-08 09:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202048 GS 86 AIF 2 - Hertzöga BK Grön
2022-01-08 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400047 GS 86 AIF - Grums IBK
2022-01-08 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500039 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2022-01-08 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300035 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2022-01-08 16:00 Damer Division 1 Region 182100077 GS 86 AIF - IBK Sala
2022-01-09 17:00 Herrar Division 5 Östra 181501036 GS 86 AIF U - Filipstad IBK U
2022-01-14 19:30 HJ17 Region 218010083 GS 86 AIF - Skattkärrs IK HJ17
2022-01-15 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401026 GS 86 AIF - BK Vålberg
2022-01-15 11:30 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301044 GS 86 AIF - Hertzöga BK Gul
2022-01-15 13:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201053 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1
2022-01-22 09:30 Flickor Blå Serie 3 Västra 186300032 GS 86 AIF - Fagerås BK
2022-01-22 11:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101033 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2022-01-22 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500046 GS 86 AIF - SK Örnen
2022-01-22 14:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101048 GS 86 AIF - Hagfors IBS
2022-01-22 15:30 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301049 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2
2022-01-22 17:00 Damer Division 2 182200059 GS 86 AIF U - Dotteviks IF
2022-01-23 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400058 GS 86 AIF - Karlstad IBF 2
2022-01-23 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300040 GS 86 AIF - Säffle SK
2022-01-28 19:30 Herrar Division 2 181200090 GS 86 AIF - Arvika IBF
2022-01-29 09:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700044 GS 86 AIF - Hultsberg IBF
2022-01-29 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401033 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2022-01-29 12:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202059 GS 86 AIF 2 - Skattkärrs IK
2022-01-30 09:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500151 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 2
2022-01-30 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500155 Skattkärrs IK 2 - GS 86 AIF 2
2022-01-30 14:00 Damer Division 2 182200063 GS 86 AIF U - Degerfors IBK
2022-01-30 16:30 HJ17 Region 218010091 GS 86 AIF - IBF Örebro Utv HJ17
Februari
2022-02-05 09:30 Flickor Blå Serie 3 Västra 186300038 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2022-02-05 11:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101039 GS 86 AIF - Grums IBK
2022-02-05 14:00 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301060 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 2
2022-02-06 09:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400150 GS 86 AIF 1 - IFK Heden
2022-02-06 10:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400152 IFK Heden - Grums IBK
2022-02-06 11:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400154 Grums IBK - GS 86 AIF 1
2022-02-11 19:30 Damer Division 1 Region 182100104 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
2022-02-12 09:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101059 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom Central
2022-02-12 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201067 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK
2022-02-12 13:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300046 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2022-02-18 19:30 Herrar Division 2 181200098 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2022-02-19 09:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202073 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst
2022-02-19 11:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101045 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2022-02-19 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401037 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2022-02-19 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500056 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2022-02-19 15:45 HJ17 Region 218010108 GS 86 AIF - Skälby IBK/Skälby IBK Ung HJ17
2022-02-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101063 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2022-02-20 11:30 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301064 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2022-02-20 13:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700053 GS 86 AIF - Sunne IBK
2022-02-20 14:30 Damer Division 2 182200073 GS 86 AIF U - Edebäck IBF
2022-02-21 19:00 Damer Division 1 Region 182100089 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2022-02-26 11:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201076 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Central
2022-02-26 14:00 Herrar Division 2 181200109 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2022-02-27 12:00 HJ17 Region 218010114 GS 86 AIF - Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit
Mars
2022-03-04 19:30 Damer Division 1 Region 182100123 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2022-03-12 09:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101073 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2022-03-12 11:00 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185301074 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2022-03-12 12:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101051 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2022-03-12 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 västra 184500064 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
2022-03-12 16:00 Damer Division 2 182200090 GS 86 AIF U - Grums IBK
2022-03-13 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201083 GS 86 AIF 1 - Edebäck IBF
2022-03-13 13:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2 184300059 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2022-03-13 16:00 Herrar Division 5 Östra 181501061 GS 86 AIF U - Degerfors IBK
2022-03-18 19:45 Herrar Division 2 181200129 GS 86 AIF - Nordmarkens IBF
2022-03-19 13:00 HJ17 Region 218010130 GS 86 AIF - Lillån IBK HJ17 Vit
2022-03-20 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 västra 183700061 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2022-03-20 11:30 Flickor Blå Serie 3 Västra 186300051 GS 86 AIF - Karlstad IBF Bredd 1
2022-03-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra 184401047 GS 86 AIF - Degerfors IBK
2022-03-20 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400089 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2022-03-20 16:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202090 GS 86 AIF 2 - Degerfors IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis