Forshaga Sporthall

Adress
Forshaga
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Flickor Grön Poolspel Fortsättning 186400029 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm 1
Flickor Grön Poolspel Fortsättning 186400031 Fagerås BK - GS 86 AIF
Flickor Grön Poolspel Fortsättning 186400033 Hagfors IF Uddeholm 2 - Fagerås BK
DM Damsenior 188000002 GS 86 AIF - Skoghalls IBK/Utveckling
Oktober
2020-10-02 19:30 Herrar Division 2 181200002 GS 86 AIF - Arvika IBF
2020-10-04 13:00 Damer Division 1 Region 182100009 GS 86 AIF - Kungsörs IBK
2020-10-04 16:00 Damjunior 20/Röd Serie 1 184100002 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2020-10-04 18:00 HJ17 Region 218010001 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2020-10-09 19:30 Damer Division 2 182200009 GS 86 AIF U - BKI Sunnanå U
2020-10-10 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500005 GS 86 AIF 2 - Arvika IBF
2020-10-10 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600010 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2020-10-10 14:15 Herrar Division 5 Östra 181501004 GS 86 AIF U - Kristinehamns IBF Bredd
2020-10-16 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501008 GS 86 AIF U - Munkfors IBK
2020-10-17 09:00 Pojkar Blå Serie 3 Central 185301001 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Öst
2020-10-17 10:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500010 GS 86 AIF 1 - Dotteviks IF
2020-10-17 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401004 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 2
2020-10-17 17:00 Herrar Division 2 181200014 GS 86 AIF - Edebäck IBF
2020-10-18 09:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201004 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling 1
2020-10-18 10:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101003 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2020-10-23 19:30 Damjunior 20/Röd Serie 1 184100011 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom 2
2020-10-24 09:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303006 GS 86 AIF 2 - SK Örnen
2020-10-24 10:30 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401007 GS 86 AIF - Munkfors IBK
2020-10-24 12:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201005 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2020-10-24 15:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500015 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå
2020-10-24 17:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600020 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2020-10-25 13:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200019 GS 86 AIF - Hultsberg/Björkås IBF
2020-10-31 11:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200015 GS 86 AIF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
November
2020-11-01 13:00 HJ17 Region 218010025 GS 86 AIF - Örebro SK Ung/KFUM Örebro
2020-11-03 20:00 Herrar Division 2 181200026 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2020-11-06 19:30 Damer Division 2 182200023 GS 86 AIF U - Munkfors IBK U
2020-11-07 09:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100007 GS 86 AIF - Fagerås BK
2020-11-07 10:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201012 GS 86 AIF - Hertzöga BK 2
2020-11-07 15:30 Damer Division 1 Region 182100032 GS 86 AIF - Lillån IBK
2020-11-08 09:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600032 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2020-11-08 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500019 GS 86 AIF 2 - Grums IBK
2020-11-08 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101014 GS 86 AIF - Degerfors IBK
2020-11-08 19:00 Herrar Division 5 Östra 181501022 GS 86 AIF U - Sunne IBK U
2020-11-13 19:30 Herrar Division 2 181200038 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2020-11-14 09:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201015 GS 86 AIF - BK Vålberg
2020-11-14 11:00 Pojkar Blå Serie 3 Central 185301014 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 2
2020-11-14 12:30 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201012 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2020-11-14 14:00 HJ17 Region 218010037 GS 86 AIF - Lillån IBK HJ17 Vit
2020-11-14 16:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100010 GS 86 AIF - Lekvattnets BK
2020-11-15 10:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200028 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2020-11-15 12:30 Herrar Division 5 Östra 181501030 GS 86 AIF U - Filipstad IBK U
2020-11-20 19:30 Damer Division 1 Region 182100047 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2020-11-22 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500024 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF
2020-11-22 13:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501015 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2020-11-22 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401013 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2020-11-22 17:00 Damer Division 2 182200033 GS 86 AIF U - Filipstad IBK
2020-11-27 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501039 GS 86 AIF U - Deje IBF U
2020-11-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101026 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2020-11-28 13:30 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303054 GS 86 AIF 2 - Filipstad IBK 1
2020-11-28 15:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500028 GS 86 AIF 2 - Dotteviks IF
2020-11-28 17:00 Herrar Division 2 181200051 GS 86 AIF - Grums IBK
2020-11-29 17:00 HJ17 Region 218010049 GS 86 AIF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
December
2020-12-05 14:30 Herrar Division 2 181200055 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2020-12-05 17:30 Damer Division 1 Region 182100065 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2020-12-06 10:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501021 GS 86 AIF - BK Vålberg
2020-12-06 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500034 GS 86 AIF 1 - GS 86 AIF 2
2020-12-06 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600054 GS 86 AIF - BK Vålberg
2020-12-06 15:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200037 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2020-12-06 17:00 Damjunior 20/Röd Serie 1 184100026 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF
2020-12-06 19:00 Damer Division 2 182200040 GS 86 AIF U - Grums IBK
2020-12-11 19:15 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600060 GS 86 AIF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2020-12-12 16:15 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401020 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2020-12-12 17:45 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501022 GS 86 AIF - Grums IBK
2020-12-13 09:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201019 GS 86 AIF - SK Örnen
2020-12-13 10:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500037 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF
2020-12-13 13:30 Pojkar Blå Serie 3 Central 185301027 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK 1
2020-12-19 09:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201023 GS 86 AIF - Skattkärrs IK
2020-12-19 10:30 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401022 GS 86 AIF - Säffle SK
2020-12-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101043 GS 86 AIF - Edebäck IBF
2020-12-19 14:00 Damer Division 1 Region 182100067 GS 86 AIF - IFK Arboga IBK
2020-12-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100022 GS 86 AIF - BKI Sunnanå 1
2020-12-20 15:00 Damer Division 2 182200048 GS 86 AIF U - Skoghalls IBK Utveckling
2020-12-20 17:00 HJ17 Region 218010061 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
Januari
2021-01-08 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200055 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2021-01-09 09:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100025 GS 86 AIF - BKI Sunnanå 2
2021-01-09 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500049 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK
2021-01-09 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600072 GS 86 AIF - Åmåls IBK
2021-01-09 14:00 Herrar Division 2 181200074 GS 86 AIF - Hultsberg/Björkås IBF
2021-01-13 20:00 HJ17 Region 218010073 GS 86 AIF - Hultsberg/Björkås IBF
2021-01-15 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501058 GS 86 AIF U - Vargåna Ullerud IF U
2021-01-16 09:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201029 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2021-01-16 10:30 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401031 GS 86 AIF - Nordmarkens IBF
2021-01-16 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501034 GS 86 AIF - Hertzöga BK
2021-01-16 13:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101053 GS 86 AIF - Hagfors IBS
2021-01-16 15:00 Damjunior 20/Röd Serie 1 184100037 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom 1
2021-01-16 17:00 Damer Division 1 Region 182100081 GS 86 AIF - IBK Köping Ung
2021-01-17 09:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303030 GS 86 AIF 2 - Munkfors IBK
2021-01-17 10:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500055 GS 86 AIF 2 - Koppoms IK
2021-01-17 12:00 Damer Division 2 182200059 GS 86 AIF U - Degerfors IBK
2021-01-22 19:30 Herrar Division 2 181200086 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF
2021-01-23 09:00 Pojkar Blå Serie 3 Central 185301039 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst
2021-01-23 10:30 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303033 GS 86 AIF 2 - Edebäck IBF
2021-01-23 12:00 HJ17 Region 218010085 GS 86 AIF - Västerås IBS Ungdom HJ17 Elit
2021-01-23 15:00 Damer Division 2 182200063 GS 86 AIF U - Hultsberg/Björkås IBF
2021-01-24 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500060 GS 86 AIF 1 - Koppoms IK
2021-01-24 15:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600083 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2021-01-24 16:30 Damjunior 20/Röd Serie 1 184100041 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2021-01-29 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501062 GS 86 AIF U - Olsäters SK U
2021-01-30 09:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501037 GS 86 AIF - Fagerås BK
2021-01-30 10:30 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201036 GS 86 AIF - Hagfors IF Uddeholm
2021-01-30 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500064 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå
2021-01-30 14:00 Herrar Division 2 181200097 GS 86 AIF - Nordmarkens IBF
2021-01-30 17:00 Damer Division 1 Region 182100092 GS 86 AIF - Skälby IBK
2021-01-31 10:00 Damjunior 20/Röd Serie 1 184100044 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2021-01-31 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200069 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
Februari
2021-02-07 09:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101067 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom 2
2021-02-07 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401034 GS 86 AIF - Karlstad IBF
2021-02-07 12:30 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303039 GS 86 AIF 2 - Filipstad IBK 1
2021-02-07 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600091 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2021-02-12 19:30 Damer Division 2 182200073 GS 86 AIF U - Åmotfors IF
2021-02-13 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201048 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 1
2021-02-13 12:30 Pojkar Blå Serie 3 Central 185301045 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK 1
2021-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500074 GS 86 AIF 1 - Arvika IBF
2021-02-13 16:00 HJ17 Region 218010099 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2021-02-19 19:30 Damer Division 1 Region 182100107 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom
2021-02-20 09:00 Pojkar Blå Serie 3 Central 185301051 GS 86 AIF 1 - Sunne IBK 2
2021-02-20 10:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101076 GS 86 AIF - Storfors IBF
2021-02-20 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501051 GS 86 AIF - SK Örnen
2021-02-20 14:00 Herrar Division 2 181200109 GS 86 AIF - Filipstad IBK
2021-02-20 17:00 Damjunior 20/Röd Serie 1 184100053 GS 86 AIF - Karlstad IBF Ungdom 2
2021-02-21 09:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100043 GS 86 AIF - BKI Sunnanå 1
2021-02-21 10:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500078 GS 86 AIF 2 - GS 86 AIF 1
2021-02-21 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600108 GS 86 AIF - Nordmarkens IBF
2021-02-21 18:15 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200078 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling
2021-02-26 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501080 GS 86 AIF U - SK Örnen U
2021-02-27 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501053 GS 86 AIF - Degerfors IBK
2021-02-27 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600114 GS 86 AIF - Hultsberg/Björkås IBF
2021-02-28 13:00 HJ17 Region 218010111 GS 86 AIF - Skälby IBK HJ P05 röd
Mars
2021-03-05 19:30 Damer Division 1 Region 182100119 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2021-03-06 13:00 Damer Division 2 182200090 GS 86 AIF U - Edebäck IBF
2021-03-10 20:00 Damer Division 1 Region 182100126 GS 86 AIF - Munkfors IBK
2021-03-12 19:40 HJ17 Region 218010121 GS 86 AIF - Lillån IBK HJ17 Grön
2021-03-13 10:30 Pantamera Flickor Röd Serie 3 Östra 184401043 GS 86 AIF - Karlskoga IBF
2021-03-13 13:00 Herrar Division 5 Östra 181501089 GS 86 AIF U - Tösse IF U
2021-03-13 16:00 Herrar Division 2 181200128 GS 86 AIF - Dotteviks IF
2021-03-14 09:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201055 GS 86 AIF - Hultsberg/Björkås IBF 1
2021-03-14 11:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303048 GS 86 AIF 2 - SK Örnen
2021-03-14 15:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185101083 GS 86 AIF - Hultsberg/Björkås IBF
2021-03-19 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200087 GS 86 AIF - Arvika IBF/Arvika IBF Ungdom
2021-03-20 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500087 GS 86 AIF 2 - Skattkärrs IK
2021-03-20 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501059 GS 86 AIF - BKI Sunnanå
2021-03-26 19:15 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600130 GS 86 AIF - Skattkärrs IK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis