Hammarö Arena B

Adress
Skoghall
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300003 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Billingsfors IBK
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300014 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK 2
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300017 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Skattkärrs IK 1
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300026 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Ungdom Central
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300043 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Ungdom Väst 2
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300053 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Åmåls IBK
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300067 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Arvika IBF 1
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300083 Skoghalls IBK Utveckling 1 - SK Sifhälla
Pojkar Blå Serie 3 Central 185301005 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BK Vålberg
Pojkar Blå Serie 3 Central 185301010 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Skattkärrs IK 2
Pojkar Blå Serie 3 Central 185301018 Skoghalls IBK Utveckling 2 - GS 86 AIF 1
Pojkar Blå Serie 3 Central 185301022 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå
Pojkar Blå Serie 3 Central 185301032 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Öst 2
Pojkar Blå Serie 3 Central 185301044 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 1
Pojkar Blå Serie 3 Central 185301053 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom Väst 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401037 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Hultsberg/Björkås IBF 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401039 Billingsfors IBK 3 - Hultsberg/Björkås IBF 3
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401079 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Filipstad IBK 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401081 Filipstad IBK 1 - Billingsfors IBK 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401083 Billingsfors IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401121 Skoghalls IBK Utveckling 2 - BKI Sunnanå 2
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401123 BKI Sunnanå 2 - Billingsfors IBK 2
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401125 Billingsfors IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling 2
September
2019-09-07 10:00 DM Herrjunior 18 Grupp A 187100001 Karlstad IBF Ungdom JAS - BK Vålberg/BKI Sunnanå
2019-09-07 11:45 DM Damjunior 17 Grupp 1 188100001 Karlstad IBF Ungdom/Skattkärrs IK - GS 86 AIF
2019-09-07 13:30 DM Herrjunior 18 Grupp B 187101002 Karlstad IBF Ungdom HJ17 - Hagfors IBS
2019-09-07 15:15 DM Damjunior 17 Grupp 1 188100009 BKI Sunnanå/Fagerås BK - Karlstad IBF Ungdom/Skattkärrs IK
2019-09-07 17:00 DM Herrjunior 18 Grupp A 187100003 Kristinehamns IBF - Karlstad IBF Ungdom JAS
2019-09-08 10:00 DM Damjunior 17 Grupp 1 188100007 GS 86 AIF - BKI Sunnanå/Fagerås BK
2019-09-08 11:45 DM Herrjunior 18 Slutspel 187102002 1:a Grupp A - 2:an Grupp B
2019-09-08 13:30 DM Herrjunior 18 Placeringsmatch 187103001 3:an Grupp A - 3:an Grupp B
Oktober
2019-10-12 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300004 Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2019-10-12 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500001 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hultsberg/Björkås IBF
2019-10-12 16:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500001 Skoghalls IBK Utveckling 1 - SK Sifhälla
2019-10-13 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200003 Skoghalls IBK Utveckling - Kristinehamns IBF/Degerfors IBK
2019-10-15 20:00 Herrar Junior 17 Region 211005023 Skoghalls IBK Utveckling HJ17 - Karlskoga IBF HJ17
2019-10-18 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200004 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
2019-10-26 12:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202007 Skoghalls IBK Utveckling 1 - GS 86 AIF
November
2019-11-06 19:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402024 Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom
2019-11-08 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300018 Skoghalls IBK Utveckling - SK Sifhälla
2019-11-09 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201010 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Munkfors IBK
2019-11-10 11:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 186100020 Skoghalls IBK Utveckling - Fagerås BK
2019-11-10 13:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200011 Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF Ungdom 1
2019-11-10 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200016 Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK/Hertzöga BK
2019-11-10 17:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185102012 Skoghalls IBK Utveckling - Kristinehamns IBF 1
2019-11-16 17:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202014 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Ungdom 1
2019-11-23 12:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201018 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlstad IBF Ungdom 2
2019-11-23 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Östra 183601012 Skoghalls IBK Utveckling - Hertzöga BK
2019-11-24 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501015 Skoghalls IBK Utveckling 2 - IFK Heden
2019-11-24 11:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500021 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK
2019-11-24 13:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 186100029 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
2019-11-24 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402042 Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2019-11-24 16:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300027 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
2019-11-30 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500021 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Nordmarkens IBF
2019-11-30 17:00 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185302029 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Karlstad IBF Ungdom Öst 1
December
2019-12-01 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201022 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK 2
2019-12-01 11:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500029 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Edebäck IBF/Hagfors IBS
2019-12-06 19:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 186100038 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
2019-12-08 14:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501021 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Munkfors IBK
2019-12-08 17:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500031 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Åmåls IBK
2019-12-14 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500038 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hertzöga BK
2019-12-14 14:00 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185302038 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Karlskoga IBF
2019-12-14 15:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300036 Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK
2019-12-15 14:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500029 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hagfors IF Uddeholm
2019-12-15 16:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Östra 183601016 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
2019-12-15 17:30 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301025 Skoghalls IBK Utveckling - Skattkärrs IK
Januari
2020-01-10 19:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 186100046 Skoghalls IBK Utveckling - Karlstad IBF
2020-01-11 12:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202030 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Degerfors IBK
2020-01-11 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500046 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Dotteviks IF
2020-01-11 15:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402070 Skoghalls IBK Utveckling - Billingsfors IBK
2020-01-18 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500051 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Edebäck IBF/Hagfors IBS
2020-01-24 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 2 183300056 Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF
2020-01-25 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500057 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Karlskoga IBF
2020-01-25 11:30 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185302057 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Filipstad IBK
2020-01-25 13:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500043 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK
2020-01-25 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402081 Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF
2020-01-25 16:00 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301038 Skoghalls IBK Utveckling - Hagfors IF Uddeholm
2020-01-25 17:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202038 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Hertzöga BK 1
Februari
2020-02-04 20:00 Herrar Junior 17 Region 211005096 Skoghalls IBK Utveckling HJ17 - Filipstad IBK HJ17
2020-02-07 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 1 183200034 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
2020-02-08 17:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200047 Skoghalls IBK Utveckling - Dotteviks IF
2020-02-09 14:30 Pojkar Blå Serie 3 Östra 185302070 Skoghalls IBK Utveckling 3 - Hagfors IBS
2020-02-09 17:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500070 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hultsberg/Björkås IBF
2020-02-15 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500071 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Dotteviks IF
2020-02-15 14:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 186100070 Skoghalls IBK Utveckling - Degerfors IBK
2020-02-15 15:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201053 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hagfors IBS
2020-02-15 17:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185102055 Skoghalls IBK Utveckling - Storfors IBF
Mars
2020-03-06 19:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200056 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF
2020-03-07 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Östra 185102060 Skoghalls IBK Utveckling - SK Örnen
2020-03-07 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402118 Skoghalls IBK Utveckling - Kristinehamns IBF
2020-03-07 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501053 Skoghalls IBK Utveckling 2 - Hagfors IF Uddeholm
2020-03-13 19:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 186100079 Skoghalls IBK Utveckling - Grums IBK
2020-03-14 14:30 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301056 Skoghalls IBK Utveckling - Filipstad IBK
2020-03-14 17:30 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202056 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Karlstad IBF Ungdom 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis