Molkoms Sporthall

Adress
Skolgatan 3, 66060 Molkom
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-09 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401005 SK Örnen - Edebäck IBF U
2020-10-17 10:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201001 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling
2020-10-17 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202003 SK Örnen - Filipstad IBK
2020-10-17 14:00 Herrar Division 5 Östra 181501006 SK Örnen U - Sunne IBK U
2020-10-23 18:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701009 SK Örnen - Hultsberg/Björkås IBF
2020-10-23 20:00 Herrar Division 4 Östra 181401015 SK Örnen - Karlskoga FBC
2020-10-24 10:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201004 SK Örnen - Skattkärrs IK
2020-10-24 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501009 SK Örnen - GS 86 AIF
2020-10-24 14:00 Herrar Division 5 Östra 181501011 SK Örnen U - Tösse IF U
2020-10-30 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401019 SK Örnen - Degerfors IBK
November
2020-11-07 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202014 SK Örnen - Skattkärrs IK 3
2020-11-07 12:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303052 SK Örnen - Edebäck IBF
2020-11-07 14:00 Herrar Division 5 Östra 181501025 SK Örnen U - Olsäters SK U
2020-11-14 10:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303053 SK Örnen - Munkfors IBK
2020-11-14 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202017 SK Örnen - Hertzöga BK 1
2020-11-20 18:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701014 SK Örnen - Kristinehamns IBF 1
2020-11-20 20:00 Herrar Division 4 Östra 181401028 SK Örnen - IBF Lesjöfors
2020-11-21 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501014 SK Örnen - Degerfors IBK
2020-11-21 13:00 Herrar Division 5 Östra 181501035 SK Örnen U - GS 86 AIF U
2020-11-28 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202026 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom Öst 2
2020-11-28 12:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201017 SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm
December
2020-12-04 19:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501020 SK Örnen - BKI Sunnanå
2020-12-05 10:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303016 SK Örnen - Munkfors IBK
2020-12-05 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701020 SK Örnen - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2020-12-11 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401037 SK Örnen - Storfors IBF
2020-12-12 14:00 Herrar Division 5 Östra 181501045 SK Örnen U - Filipstad IBK U
2020-12-18 18:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202043 SK Örnen - Hultsberg/Björkås IBF 2
2020-12-18 20:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701024 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom 1
2020-12-19 10:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201022 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling
2020-12-19 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501024 SK Örnen - Dotteviks IF
2020-12-19 14:00 Herrar Division 5 Östra 181501050 SK Örnen U - Deje IBF U
Januari
2021-01-09 12:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303025 SK Örnen - GS 86 AIF 2
2021-01-15 18:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202053 SK Örnen - Hagfors IBS
2021-01-15 20:00 Herrar Division 4 Östra 181401055 SK Örnen - Karlskoga IBF U
2021-01-16 10:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201028 SK Örnen - Kristinehamns IBF
2021-01-16 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501031 SK Örnen - Åmåls IBK
2021-01-16 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701031 SK Örnen - Säffle SK
2021-01-29 18:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501040 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling
2021-01-29 20:00 Herrar Division 5 Östra 181501065 SK Örnen U - Vargåna Ullerud IF U
2021-01-30 12:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201035 SK Örnen - Karlskoga IBF
2021-01-30 14:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303034 SK Örnen - Edebäck IBF
2021-01-30 16:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701040 SK Örnen - Dotteviks IF
Februari
2021-02-06 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701045 SK Örnen - Kristinehamns IBF 2
2021-02-06 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202067 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2
2021-02-06 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501045 SK Örnen - BK Vålberg
2021-02-12 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401069 SK Örnen - IFK Heden
2021-02-13 12:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201040 SK Örnen - GS 86 AIF
2021-02-13 14:00 Herrar Division 5 Östra 181501075 SK Örnen U - Munkfors IBK
2021-02-20 10:00 Pojkar Blå Serie 3 Norra 185303043 SK Örnen - Filipstad IBK 1
2021-02-26 18:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501052 SK Örnen - IFK Heden
2021-02-26 20:00 Herrar Division 4 Östra 181401078 SK Örnen - Kristinehamns IBF U
2021-02-27 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701052 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2
Mars
2021-03-05 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501085 SK Örnen U - Kristinehamns IBF Bredd
2021-03-13 10:00 Flickor Blå Serie 2 Östra 186201046 SK Örnen - Skattkärrs IK
2021-03-13 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202083 SK Örnen - Karlskoga IBF
2021-03-19 18:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Östra 183701060 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom 2
2021-03-19 20:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Östra 184501060 SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis