Oktober |
2023-10-15 13:00 |
Pojkar Blå Serie 2 Central |
185201003 |
SK Örnen - Sunne IBK |
|
November |
2023-11-10 18:00 |
Pojkar Blå Serie 2 Central |
185201016 |
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit |
|
2023-11-24 18:30 |
Pojkar Blå Serie 2 Central |
185201023 |
SK Örnen - Deje IBF |
|
2023-11-25 10:30 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Höst |
186400024 |
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit |
|
2023-11-25 11:40 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Höst |
186400026 |
Skoghalls IBK Utveckling Vit - BKI Sunnanå 1 |
|
2023-11-25 12:50 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Höst |
186400028 |
BKI Sunnanå 1 - GS 86 AIF 3 |
|
December |
2023-12-17 10:30 |
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst |
185400101 |
SK Örnen - Skattkärrs IK 1 |
|
2023-12-17 11:40 |
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst |
185400103 |
Skattkärrs IK 2 - Edebäck IBF |
|
2023-12-17 12:50 |
Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst |
185400110 |
Edebäck IBF - SK Örnen |
|
Januari |
2024-01-14 10:30 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Vår |
186401023 |
SK Örnen Orange - Munkfors IBK 1 |
|
2024-01-14 11:40 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Vår |
186401025 |
Munkfors IBK 1 - SK Örnen Svart |
|
2024-01-20 11:00 |
Pojkar Blå Serie 2 Central |
185201035 |
SK Örnen - Munkfors IBK |
|
2024-01-27 11:00 |
Pojkar Blå Serie 2 Central |
185201040 |
SK Örnen - Hagfors IBS |
|
Februari |
2024-02-10 11:00 |
Pojkar Blå Serie 2 Central |
185201047 |
SK Örnen - Karlstad IBF Bredd Öst 2 |
|
Mars |
2024-03-09 15:30 |
Pojkar Blå Serie 2 Central |
185201056 |
SK Örnen - Lekvattnets BK |
|
2024-03-10 10:30 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Vår |
186401053 |
SK Örnen Orange - Herrhagens IF |
|
2024-03-10 11:40 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Vår |
186401055 |
Herrhagens IF - Dotteviks IF Blå |
|
2024-03-10 12:50 |
Flickor Grön Poolspel Fortsättning Vår |
186401057 |
Dotteviks IF Blå - SK Örnen Orange |
|
2024-03-22 19:30 |
Kvalserie till Herrar Division 3 |
189103004 |
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling U |
|
2024-03-23 09:00 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810001 |
SK Örnen - Hultsberg IBF |
|
2024-03-23 09:45 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810002 |
GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling |
|
2024-03-23 10:30 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810003 |
Dotteviks IF - SK Örnen |
|
2024-03-23 11:30 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810004 |
Hultsberg IBF - GS 86 AIF |
|
2024-03-23 12:15 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810005 |
Skoghalls IBK Utveckling - Dotteviks IF |
|
2024-03-23 13:00 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810006 |
SK Örnen - GS 86 AIF |
|
2024-03-23 13:45 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810007 |
Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling |
|
2024-03-23 14:45 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810008 |
GS 86 AIF - Dotteviks IF |
|
2024-03-23 15:30 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810009 |
Skoghalls IBK Utveckling - SK Örnen |
|
2024-03-23 16:15 |
Lilla VM P14 Grupp A |
189810010 |
Dotteviks IF - Hultsberg IBF |
|
2024-03-24 11:00 |
Pantamera Pojkar Röd Serie 8 Östra |
183901017 |
SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Blå |
|