Sparbankshallen

Adress
68601 Sunne
Telefon
0565-17961 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500119 Sunne IBK 1 - GS 86 AIF 1
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500121 GS 86 AIF 1 - Hultsberg IBF 1
Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500123 Hultsberg IBF 1 - Sunne IBK 1
Oktober
2023-10-22 14:15 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201006 Sunne IBK - Lekvattnets BK
2023-10-28 11:45 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301009 Sunne IBK - Hagfors IF Uddeholm
November
2023-11-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100011 Sunne IBK - BK Vålberg
2023-11-18 12:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201017 Sunne IBK - Deje IBF
2023-11-19 10:20 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500057 Sunne IBK 1 - Hertzöga BK Vit
2023-11-19 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500059 Hertzöga BK Vit - Kristinehamns IBF 2
2023-11-19 12:40 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst 185500061 Finnskoga IF - Sunne IBK 1
2023-11-25 15:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201021 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Öst 2
2023-11-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100004 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Väst
December
2023-12-09 11:45 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301026 Sunne IBK - Filipstad IBK
2023-12-15   Uppskj. Herrar Division 5 Central 181502031 Lysvik IBF U - Edebäck IBF C
2023-12-16 11:45 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301030 Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå
2023-12-16 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201031 Sunne IBK - SK Örnen
Januari
2024-01-27 11:45 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301042 Sunne IBK - Hertzöga BK
2024-01-27 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201038 Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit
Februari
2024-02-02 20:00   Uppskj. Herrar Division 4 Västra 181400070 Lysvik IBF - Billingsfors IBK U
2024-02-03 14:30 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201043 Sunne IBK - Hagfors IBS
2024-02-11 09:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100033 Sunne IBK - Hultsberg IBF 1
2024-02-17 11:45 Flickor Blå Serie 3 Östra 186301050 Sunne IBK - Kristinehamns IBF
2024-02-18 10:20 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501099 Sunne IBK 1 - BK Vålberg
2024-02-18 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501101 BK Vålberg - Skattkärrs IK 1
2024-02-18 12:40 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Vår 185501103 Skattkärrs IK 1 - Sunne IBK 1
2024-02-24 13:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500109 Sunne IBK/Lysvik IBF - BKI Sunnanå
2024-02-24 15:00 Herrar Division 4 Västra 181400079 Lysvik IBF - Skoghalls IBK Utveckling U
2024-02-25 18:30 Damer Division 2 182200076 Lysvik IBF - Hertzöga BK
Mars
2024-03-02 13:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 8 Västra 183900054 Sunne IBK - BKI Sunnanå
2024-03-02 15:15 Damer Division 2 182200083 Lysvik IBF - Hultsberg IBF
2024-03-06 20:00 Damer Division 2 182200067 Lysvik IBF - Filipstad IBK
2024-03-09 13:00 Herrar Division 5 Central 181502061 Lysvik IBF U - Åmåls IBK
2024-03-10 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Central 185201054 Sunne IBK - Munkfors IBK
2024-03-10 13:45 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100041 Sunne IBK - BK Vålberg
2024-03-10 16:00 Herrar Division 4 Västra 181400088 Lysvik IBF - Lekvattnets BK
2024-03-16 12:45 Pantamera Pojkar Röd Serie 8 Västra 183900058 Sunne IBK - Lekvattnets BK
2024-03-16 14:45 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500128 Sunne IBK/Lysvik IBF - Skoghalls IBK Utveckling

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis