Strandhallen

Adress
Strandvägen 2, 67151 Arvika
Telefon
0730735255 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100057 Dotteviks IF 1 - Billingsfors IBK
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300077 Mangskog SK/Dotteviks IF - Skattkärrs IK 1
Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300056 Mangskog SK/Dotteviks IF - SK Sifhälla
Oktober
2019-10-13 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200001 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF
2019-10-19 10:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401013 Dotteviks IF 1 - Nordmarkens IBF 1
2019-10-19 11:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401015 Nordmarkens IBF 1 - BKI Sunnanå 1
2019-10-19 12:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401017 BKI Sunnanå 1 - Dotteviks IF 1
2019-10-19 13:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300008 Dotteviks IF - Hertzöga BK
2019-10-19 15:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300004 Mangskog SK/Dotteviks IF - Åmåls IBK
2019-10-19 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400006 Mangskog SK - BKI Sunnanå
2019-10-20 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500006 Dotteviks IF - BKI Sunnanå
2019-10-20 11:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700001 Dotteviks IF - Åmåls IBK
2019-10-20 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Västra 183600003 Dotteviks IF - Billingsfors IBK
2019-10-20 18:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402077 Arvika IBF - Kristinehamns IBF
2019-10-23 20:00 DM Pojkar 15 187200001 Arvika IBF - Dotteviks IF
2019-10-25 20:00 Herrar Division 4 Västra 181400011 Mangskog SK - Lennartsfors IF
2019-10-26 09:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200005 Dotteviks IF - Åmåls IBK 1
2019-10-26 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200008 Dotteviks IF - Billingsfors IBK
2019-10-26 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Västra 183600004 Dotteviks IF - GS 86 AIF
2019-10-26 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500015 Dotteviks IF - Åmåls IBK
2019-10-26 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300011 Dotteviks IF - Billingsfors IBK
2019-10-26 18:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402017 Arvika IBF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2019-10-27 09:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500012 Mangskog SK - Dotteviks IF 1
2019-10-27 10:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500014 Dotteviks IF 1 - Sunne IBK 1
2019-10-27 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500016 Sunne IBK 1 - Mangskog SK
2019-10-27 13:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101007 Dotteviks IF 2 - Hultsberg/Björkås IBF
2019-10-27 15:00 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300010 Arvika IBF 1 - Skattkärrs IK 1
2019-10-27 16:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700005 Arvika IBF/Mangskog SK - Koppoms IK
2019-10-27 18:00 Herrjunior 20 183100005 Arvika IBF - BK Vålberg/BKI Sunnanå
November
2019-11-02 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200008 Dotteviks IF - Hagfors IF Uddeholm/Edebäck IBF
2019-11-03 14:00 Herrjunior 20 183100036 Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2019-11-03 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400018 Dotteviks IF U - Lennartsfors IF
2019-11-07 17:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402023 Dotteviks IF - Arvika IBF
2019-11-08 20:00 Herrar Division 3 181300021 Dotteviks IF - Edebäck IBF
2019-11-09 09:30 Flickor Grön Poolspel Nybörjare 186500012 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1
2019-11-09 10:30 Flickor Grön Poolspel Nybörjare 186500014 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Nordmarkens IBF
2019-11-09 11:30 Flickor Grön Poolspel Nybörjare 186500016 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF
2019-11-09 13:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100010 Dotteviks IF 1 - Grums IBK 1
2019-11-09 15:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200010 Dotteviks IF - Sunne IBK 2
2019-11-09 16:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101009 Dotteviks IF 2 - Hagfors IBS 2
2019-11-10 14:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100009 Arvika IBF - SK Sifhälla
2019-11-10 15:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402029 Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2019-11-15 20:00 Herrjunior 20 183100008 Arvika IBF - Åmåls IBK
2019-11-16 09:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402031 Dotteviks IF - GS 86 AIF
2019-11-16 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500015 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF
2019-11-16 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500019 Dotteviks IF - SK Sifhälla
2019-11-16 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Västra 183600009 Dotteviks IF - Karlstad IBF 2
2019-11-16 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200019 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling
2019-11-16 18:00 Herrar Division 4 Västra 181400025 Mangskog SK - BK Vålberg
2019-11-17 09:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300018 Mangskog SK/Dotteviks IF - Arvika IBF 1
2019-11-17 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700008 Dotteviks IF - Arvika IBF/Mangskog SK
2019-11-17 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300018 Dotteviks IF - Grums IBK
2019-11-17 14:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100012 Arvika IBF - Dotteviks IF 1
2019-11-17 17:30 Herrar Division 3 181300030 Arvika IBF U - Olsäters SK
2019-11-23 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200017 Dotteviks IF - Hertzöga BK
2019-11-23 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101020 Dotteviks IF 2 - GS 86 AIF
2019-11-23 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Västra 183600011 Dotteviks IF - Åmåls IBK
2019-11-24 10:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500077 Dotteviks IF 1 - Hertzöga BK 1
2019-11-24 11:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500079 Hertzöga BK 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1
2019-11-24 12:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500081 Skoghalls IBK Utveckling 1 - Dotteviks IF 1
2019-11-24 13:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300024 Arvika IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling 1
2019-11-24 15:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700012 Arvika IBF/Mangskog SK - Nordmarkens IBF
2019-11-24 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400027 Dotteviks IF U - Karlstads IBK
2019-11-29 20:00 Herrar Division 3 181300031 Dotteviks IF - Åmotfors IF
2019-11-30 09:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700015 Dotteviks IF - Koppoms IK
2019-11-30 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500024 Dotteviks IF - IFK Heden
2019-11-30 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500028 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1
2019-11-30 14:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200018 Dotteviks IF - Åmåls IBK 2
2019-11-30 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400035 Mangskog SK - Lekvattnets BK
December
2019-12-01 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300026 Dotteviks IF - Eda IF
2019-12-01 13:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100020 Dotteviks IF 1 - Billingsfors IBK
2019-12-01 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402048 Dotteviks IF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2019-12-06 20:00 Herrar Division 3 181300039 Arvika IBF U - Dotteviks IF
2019-12-07 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200023 Dotteviks IF - Fagerås BK
2019-12-07 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300032 Dotteviks IF - Karlstad IBF Ungdom 2
2019-12-07 15:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300034 Arvika IBF 1 - SK Sifhälla
2019-12-08 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200022 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF 2
2019-12-08 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402053 Dotteviks IF - Hultsberg/Björkås IBF
2019-12-08 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500025 Dotteviks IF - SK Sifhälla
2019-12-08 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200025 Dotteviks IF - Skattkärrs IK/Hertzöga BK
2019-12-14 11:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300036 Mangskog SK/Dotteviks IF - Karlstad IBF Ungdom Central
2019-12-14 13:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700016 Arvika IBF/Mangskog SK - BKI Sunnanå
2019-12-15 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Västra 183600017 Dotteviks IF - Hertzöga BK
2019-12-15 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101026 Dotteviks IF 2 - Grums IBK 2
2019-12-15 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500037 Dotteviks IF - Karlskoga IBF
2019-12-15 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400036 Dotteviks IF U - Mangskog SK
2019-12-20 20:00 Herrar Division 4 Västra 181400045 Mangskog SK - Åmåls IBK U
2019-12-21 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200032 Dotteviks IF - BKI Sunnanå
2019-12-21 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500034 Dotteviks IF - Hertzöga BK
2019-12-21 15:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101030 Dotteviks IF 2 - Skattkärrs IK
2019-12-21 16:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700021 Dotteviks IF - Filipstad IBK
2019-12-22 10:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300044 Arvika IBF 1 - Åmåls IBK
2019-12-22 12:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100029 Arvika IBF - BKI Sunnanå
2019-12-22 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402063 Arvika IBF - Billingsfors IBK
2019-12-22 15:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100028 Dotteviks IF 1 - SK Sifhälla
2019-12-22 18:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300041 Dotteviks IF - Filipstad IBK
Januari
2020-01-10 20:00 Herrar Division 3 181300047 Arvika IBF U - Åmotfors IF
2020-01-11 10:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401103 Dotteviks IF 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1
2020-01-11 11:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401105 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - SK Sifhälla
2020-01-11 12:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185401107 SK Sifhälla - Dotteviks IF 2
2020-01-11 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700022 Dotteviks IF - GS 86 AIF
2020-01-11 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400050 Mangskog SK - Grums IBK U
2020-01-12 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200032 Dotteviks IF - Karlstad IBF Bredd
2020-01-12 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500039 Dotteviks IF - SK Örnen
2020-01-12 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402069 Dotteviks IF - Karlskoga IBF
2020-01-17 20:00 Herrar Division 3 181300051 Dotteviks IF - Billingsfors IBK
2020-01-18 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200034 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling
2020-01-18 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100033 Dotteviks IF 1 - Arvika IBF
2020-01-18 14:00 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300054 Mangskog SK/Dotteviks IF - Hertzöga BK 2
2020-01-18 17:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200037 Dotteviks IF - Fagerås BK/BKI Sunnanå
2020-01-19 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700026 Arvika IBF/Mangskog SK - BK Vålberg
2020-01-19 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300048 Dotteviks IF - Karlskoga IBF
2020-01-19 17:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500055 Dotteviks IF - Hultsberg/Björkås IBF
2020-01-19 18:30 Herrar Division 4 Västra 181400054 Dotteviks IF U - BK Vålberg
2020-01-24 20:00 Herrar Division 3 181300058 Arvika IBF U - Edebäck IBF
2020-01-25 10:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500046 Dotteviks IF - Munkfors IBK
2020-01-25 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200041 Dotteviks IF - GS 86 AIF
2020-01-25 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402082 Dotteviks IF - Billingsfors IBK
2020-01-25 15:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101042 Dotteviks IF 2 - Karlstad IBF Ungdom
2020-01-25 17:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700029 Arvika IBF/Mangskog SK - Filipstad IBK
2020-01-26 09:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500124 Arvika IBF - Grums IBK 1
2020-01-26 10:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500126 Billingsfors IBK - Arvika IBF
2020-01-26 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500128 Grums IBK 2 - Billingsfors IBK
2020-01-26 13:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300060 Arvika IBF 1 - Karlstad IBF Ungdom Central
2020-01-26 15:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100036 Arvika IBF - Billingsfors IBK
2020-01-26 16:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200044 Dotteviks IF - SK Sifhälla
2020-01-26 18:00 Herrar Division 4 Västra 181400056 Dotteviks IF U - BKI Sunnanå
2020-01-29 20:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402089 Arvika IBF - Dotteviks IF
2020-01-31 20:00 Herrar Division 4 Västra 181400065 Mangskog SK - Karlstads IBK
Februari
2020-02-01 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200040 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF
2020-02-01 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300052 Dotteviks IF - Fagerås BK
2020-02-01 14:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402096 Dotteviks IF - Karlstad IBF Ungdom
2020-02-01 16:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700032 Dotteviks IF - BKI Sunnanå
2020-02-02 11:00 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300064 Arvika IBF 1 - Mangskog SK/Dotteviks IF
2020-02-02 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Västra 183600030 Dotteviks IF - Hultsberg/Björkås IBF
2020-02-02 16:00 Herrjunior 20 183100020 Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2020-02-07 20:00 Herrar Division 3 181300061 Dotteviks IF - Sunne IBK
2020-02-08 14:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101050 Dotteviks IF 2 - Kristinehamns IBF 2
2020-02-08 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500051 Dotteviks IF - GS 86 AIF
2020-02-08 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400068 Dotteviks IF U - Åmåls IBK U
2020-02-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100044 Dotteviks IF 1 - BKI Sunnanå
2020-02-09 15:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300068 Mangskog SK/Dotteviks IF - Billingsfors IBK
2020-02-14 20:00 Herrar Division 3 181300069 Arvika IBF U - Kristinehamns IBF
2020-02-15 10:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500201 Dotteviks IF 2 - Mangskog SK
2020-02-15 11:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500203 Mangskog SK - Hertzöga BK 2
2020-02-15 12:00 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500205 Hertzöga BK 2 - Dotteviks IF 2
2020-02-15 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200053 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF 1
2020-02-15 16:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700036 Arvika IBF/Mangskog SK - Grums IBK
2020-02-15 18:00 Herrjunior 20 183100025 Arvika IBF - BK Vålberg/BKI Sunnanå
2020-02-16 11:00 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300074 Arvika IBF 1 - Hertzöga BK 2
2020-02-16 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100045 Arvika IBF - Grums IBK 1
2020-02-16 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402104 Arvika IBF - GS 86 AIF
2020-02-16 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200049 Dotteviks IF - Kristinehamns IBF/Degerfors IBK
2020-02-16 17:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402106 Dotteviks IF - Kristinehamns IBF
2020-02-21 20:00 Herrar Division 3 181300071 Dotteviks IF - Kristinehamns IBF
2020-02-22 11:00 Flickor Blå Serie 2 Västra 186200050 Dotteviks IF - Billingsfors IBK
2020-02-22 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 2-3 Västra 184300059 Dotteviks IF - Hultsberg/Björkås IBF
2020-02-22 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400075 Mangskog SK - Hultsberg/Björkås IBF U
2020-02-23 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700039 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF
2020-02-23 12:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500056 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1
Mars
2020-03-01 14:00 Herrar Division 3 181300080 Arvika IBF U - Hultsberg/Björkås IBF
2020-03-01 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400077 Dotteviks IF U - Grums IBK U
2020-03-06 20:00 Herrar Division 3 181300081 Dotteviks IF - Arvika IBF U
2020-03-07 11:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Central 185101058 Dotteviks IF 2 - Grums IBK 2
2020-03-07 12:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100052 Dotteviks IF 1 - Grums IBK 1
2020-03-07 14:00 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100051 Arvika IBF - SK Sifhälla
2020-03-07 15:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402115 Arvika IBF - Karlskoga IBF
2020-03-07 17:00 Herrjunior 20 183100028 Arvika IBF - Åmåls IBK
2020-03-08 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500078 Dotteviks IF - Edebäck IBF/Hagfors IBS
2020-03-08 14:00 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300084 Arvika IBF 1 - Billingsfors IBK
2020-03-08 15:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700041 Arvika IBF/Mangskog SK - Dotteviks IF
2020-03-08 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400085 Mangskog SK - Dotteviks IF U
2020-03-13 19:45 Herrar Division 3 181300089 Arvika IBF U - Billingsfors IBK
2020-03-14 10:30 Pantamera Pojkar Blå Serie 1 Västra 185100054 Arvika IBF - Dotteviks IF 1
2020-03-14 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402123 Arvika IBF - Karlstad IBF Ungdom
2020-03-14 17:00 Herrar Division 4 Västra 181400086 Dotteviks IF U - Hultsberg/Björkås IBF U
2020-03-15 09:30 Pantamera Flickor Röd Serie 4 Västra 184500064 Dotteviks IF - BK Vålberg
2020-03-15 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183402125 Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling
2020-03-15 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700044 Dotteviks IF - Grums IBK
2020-03-15 14:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200062 Dotteviks IF - Nordmarkens IBF 2
2020-03-15 15:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200057 Dotteviks IF - Fagerås BK/BKI Sunnanå
2020-03-15 17:30 Pojkar Blå Serie 3 Västra 185300086 Mangskog SK/Dotteviks IF - Skoghalls IBK Utveckling 1
2020-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 Västra 183700046 Arvika IBF/Mangskog SK - Åmåls IBK
2020-03-21 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 Västra 183600047 Dotteviks IF - Karlstad IBF 3
2020-03-21 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 4 183500087 Dotteviks IF - Hertzöga BK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis