Attarpsskolans Sporthall A-hall

Adress
Attarpsvägen 7, 56433 Bankeryd





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Mars
2020-03-20 18:40 FPC F04/03 grupp F 143305001 Ale IBF - Alvesta IBK
2020-03-20 19:20 FPC P06 grupp I 144608001 KFUM Jönköping 1 - Vetlanda IBF P06
2020-03-20 20:00 FPC F04/03 grupp F 143305002 Nässjö IBF - Solfjäderstaden IBK
2020-03-20 20:40 FPC P06 grupp I 144608002 Alvesta IBK - FBC Lerum
2020-03-20 21:20 FPC F04/03 grupp G 143306001 Hjulsbro IK - Ljungby IB
2020-03-21 08:40 FPC F06 grupp A 143500004 FBC Lerum - Åsa IF
2020-03-21 09:20 FPC P06 grupp D 144603003 Tenhults IF - Nybro IBK
2020-03-21 10:00 FPC P06 grupp D 144603004 Månsarps IBK 2 - FBC Vinga Blå
2020-03-21 10:40 FPC F04/03 grupp A 143300003 Böda/Högby IF - IBK Kungälv
2020-03-21 11:20 FPC F04/03 grupp C 143302003 Farsta IBK - Jönköpings IK Ungdom Vit
2020-03-21 12:00 FPC P04 grupp E 144404003 Pixbo Wallenstam IBF 2 - Värnamo IK
2020-03-21 13:00 FPC F08 grupp A 143700004 IBF Tranås - Hovslätts IK
2020-03-21 14:20 FPC F06 grupp E 143504005 Huddinge IK Röd - IF Ariel
2020-03-21 15:00 FPC P06 grupp A 144600005 IBF Tranås - Funbo IF
2020-03-21 16:20 FPC P08 grupp A 144800008 Vallentuna IBK 1 - Jönköpings IK Ungdom 1
2020-03-21 17:00 FPC P08 grupp B 144801008 FBC Kalmarsund Ungdom - Hertzöga BK Grön
2020-03-21 18:00 FPC F08 grupp B 143701008 IBF Örebro Utv - Vetlanda IBF
2020-03-22 08:00 FPC P06 A-slutspel 144610017 Vinnare i match 144610002 - Vinnare i match 144610001
2020-03-22 08:45 FPC F04/03 B-slutspel 143309001 Trean Grupp H - Fyran Grupp A
2020-03-22 09:30 FPC P08 grupp B 144801011 Jönköpings IK Ungdom 2 - Hovslätts IK 2
2020-03-22 10:15 FPC P06 A-slutspel 144610025 Vinnare i match 144610018 - Vinnare i match 144610017
2020-03-22 11:00 FPC F04/03 B-slutspel 143309009 Vinnare i match 143309002 - Vinnare i match 143309001
2020-03-22 11:45 FPC P04 B-slutspel 144407001 Fyran Grupp A - Femte 3:a
April
2020-04-03 18:00 FPC P07 grupp A 144700001 Bankeryds SMK - IBF Tranås
2020-04-03 18:40 FPC P07 grupp I 144708001 Månsarps IBK - Hovshaga AIF
2020-04-03 19:20 FPC P05 grupp E 144504001 KFUM Jönköping - Växjö IBK Utveckling 1
2020-04-03 20:00 FPC F07 grupp E 143604002 Pixbo Wallenstam IBF Vit - IBK Lockerud Mariestad
2020-04-03 20:40 FPC P05 grupp E 144504002 Tibro IBK - Träslövsläge IF
2020-04-04 08:40 FPC P07 grupp A 144700004 IBF Tranås - Varla IBK Svart 1
2020-04-04 09:20 FPC F07 grupp A 143600003 Husqvarna IK - FBC Lerum
2020-04-04 10:00 FPC F07 grupp B 143601003 Jönköpings IK Ungdom - Carlshamns IBK
2020-04-04 10:40 FPC P07 grupp F 144705004 Linköping IBK Ungdom Svart - Rottne IF
2020-04-04 11:20 FPC P05 grupp B 144501003 Hovslätts IK - KaRo IBF
2020-04-04 12:00 FPC P05 grupp G 144506003 Varla IBK 2 - Eslövs IBF
2020-04-04 13:40 FPC P05 grupp C 144502005 Växjö IBK Utveckling 2 - IBF Tranås
2020-04-04 14:20 FPC P07 grupp H 144707006 Visby IBK - Gränna AIS 2
2020-04-05 08:00 FPC P05 A-slutspel 144508005 Ettan Grupp B - Tvåan Grupp E
2020-04-05 08:45 FPC P07 B-slutspel 144710017 Åttonde 2:a - Vinnare i match 144710001
2020-04-05 09:30 FPC P07 B-slutspel 144710024 Trean Grupp F - Bästa 4:a
2020-04-05 10:15 FPC F05 A-slutspel 143404003 Ettan Grupp A - Tvåan Grupp C
2020-04-05 11:00 FPC P05 A-slutspel 144508011 Vinnare i match 144508006 - Vinnare i match 144508005
2020-04-05 11:45 FPC P07 B-slutspel 144710028 Vinnare i match 144710024 - Vinnare i match 144710023

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis