Attarpsskolans Sporthall B-hall

Adress
BANKERYD





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Mars
2020-03-20 18:40 FPC P06 grupp J 144609001 Husqvarna IK - Växjö IBK U Vit
2020-03-20 19:20 FPC F04/03 grupp G 143306002 Mullsjö AIS - Skillingaryds IK 1
2020-03-20 20:00 FPC F04/03 grupp H 143307001 Jönköpings IK Ungdom Röd - Landvetter IBK
2020-03-20 20:40 FPC P06 grupp J 144609002 FBC Karlskrona - Tofta GIF
2020-03-20 21:20 FPC F04/03 grupp H 143307002 Täby FC - Växjö IBK Utveckling
2020-03-21 08:40 FPC P08 grupp D 144803003 Månsarps IBK - Vimmerby IBK
2020-03-21 09:20 FPC P06 grupp E 144604003 Vimmerby IBK - Partille IBS
2020-03-21 10:00 FPC P06 grupp E 144604004 Hovslätts IK - Växjö IBK Utveckling Blå
2020-03-21 10:40 FPC F04/03 grupp A 143300004 Hovslätts IK - IBK Vänersborg
2020-03-21 11:20 FPC F04/03 grupp C 143302004 Fröjereds IF - Värnamo IK
2020-03-21 12:00 FPC P04 grupp E 144404004 Aneby SK - Träslövsläge IF
2020-03-21 13:00 FPC F08 grupp A 143700006 Fröjereds IF - Mjölby IBK
2020-03-21 14:20 FPC F06 grupp E 143504006 Kinna IBK - Månsarps IBK
2020-03-21 15:00 FPC P06 grupp A 144600006 Hovmantorps GOIF - Bankeryds SMK
2020-03-21 16:20 FPC P08 grupp A 144800009 Bankeryds SMK 1 - Fröjereds IF
2020-03-21 17:00 FPC P08 grupp B 144801009 Vallentuna IBK 2 - Jönköpings IK Ungdom 2
2020-03-22 08:00 FPC P06 A-slutspel 144610018 Vinnare i match 144610004 - Vinnare i match 144610003
2020-03-22 08:45 FPC F04/03 B-slutspel 143309002 Trean Grupp F - Fyran Grupp B
2020-03-22 09:30 FPC P08 grupp B 144801012 Bankeryds SMK 2 - FBC Kalmarsund Ungdom
2020-03-22 10:15 FPC F08 grupp C 143702011 Onsala IBK - Växjö IBK Utveckling Vit
2020-03-22 11:00 FPC P04 B-slutspel 144407002 Fyran Grupp C - Fyran Grupp E
April
2020-04-03 19:20 FPC P05 grupp F 144505001 Varla IBK 1 - Månsarps IBK
2020-04-03 20:00 FPC P07 grupp G 144706001 Jönköpings IK Ungdom 2 - Älmhults IBK
2020-04-03 20:40 FPC P05 grupp F 144505002 Olofströms IBK - IBK Alingsås
2020-04-04 08:40 FPC P07 grupp A 144700003 Bankeryds SMK - Växjö IBK Utveckling
2020-04-04 09:20 FPC F07 grupp A 143600004 KFUM Jönköping - IBK Alingsås
2020-04-04 10:00 FPC F07 grupp B 143601004 Gransholms IF - Lanvetter IBK Vit
2020-04-04 10:40 FPC P07 grupp F 144705003 Jönköpings IK Ungdom 1 - Pixbo Wallenstam IBF
2020-04-04 11:20 FPC P05 grupp B 144501004 Sandbäckshults IBK - Fröjereds IF
2020-04-04 12:00 FPC P05 grupp G 144506004 Tenhults IF - Visby IBK
2020-04-04 13:40 FPC P05 grupp C 144502006 Landvetter IBK - Husqvarna IK
2020-04-04 14:20 FPC P07 grupp H 144707005 Onsala IBK Rosa - Hovmantorps GOIF
2020-04-05 08:00 FPC P05 A-slutspel 144508006 Ettan Grupp A - Tvåan Grupp F
2020-04-05 08:45 FPC P07 B-slutspel 144710018 Nionde 2:a - Vinnare i match 144710003
2020-04-05 09:30 FPC P07 B-slutspel 144710023 Trean Grupp E - Trean Grupp I
2020-04-05 10:15 FPC F05 A-slutspel 143404004 Ettan Grupp B - Tvåan Grupp D
2020-04-05 11:00 FPC P07 B-slutspel 144710025 Vinnare i match 144710018 - Vinnare i match 144710017
2020-04-05 11:45 FPC F05 B-slutspel 143405003 Trean Grupp A - Fyran Grupp C

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis