Emmaboda Sporthall

Adress
Emmaboda
Telefon
0471-18270 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805018 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07
Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805060 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P07
Oktober
2019-10-04 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401005 Gantesbo IBK - Lessebo GoIF
2019-10-12 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805004 Gantesbo IBK P07-08 - Slätafly/SK IBK P07
2019-10-18 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401017 Gantesbo IBK - Mörbylånga GOIF
2019-10-19 10:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504003 Gantesbo IBK F07 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08
2019-10-19 12:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805008 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/2
2019-10-26 10:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705005 Gantesbo IBK P05-06 - FBC Karlskrona P06/2
2019-10-26 12:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504006 Gantesbo IBK F07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
2019-10-26 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915008 FBC Kalmarsund P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/2
2019-10-26 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915009 Gantesbo IBK P11-12/2 - Gantesbo IBK P11-12/1
2019-10-26 15:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915010 IF Ariel P10-12 - FBC Kalmarsund P11/1
2019-10-26 15:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915011 Gantesbo IBK P11-12/2 - IF Ariel P10-12
2019-10-26 16:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915012 FBC Kalmarsund P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/1
2019-10-27 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915007 Gantesbo IBK P11-12/1 - IF Ariel P10-12
November
2019-11-01 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401029 Gantesbo IBK - Slätafly/SK IBK B
2019-11-24 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401044 Gantesbo IBK - CL98IC B
2019-11-30 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805022 Gantesbo IBK P07-08 - CL 98 IC P08/2
December
2019-12-07 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705021 Gantesbo IBK P05-06 - Sandbäckshults IBK P05
2019-12-07 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907025 Gantesbo IBK P09-10 - Hovmantorps GOIF P09-10
2019-12-07 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907026 Hovmantorps GOIF P09-10 - Öjaby Sport IBK P10/1
2019-12-07 16:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907027 Öjaby Sport IBK P10/1 - Gantesbo IBK P09-10
2019-12-13 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401063 Gantesbo IBK - Sillhövda AIK
2019-12-14 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915049 Gantesbo IBK P11-12/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11
2019-12-14 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915050 FBC Kalmarsund U P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/1
2019-12-14 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915051 Gantesbo IBK P11-12/1 - Gantesbo IBK P11-12/2
2019-12-14 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915052 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11 - FBC Kalmarsund U P11/1
2019-12-14 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915053 Gantesbo IBK P11-12/1 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P10-11
2019-12-14 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915054 FBC Kalmarsund U P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/2
2019-12-21 10:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504023 Gantesbo IBK F07 - FBC Karlskrona F07-08
2019-12-21 12:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805033 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/3
Januari
2020-01-05 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401077 Gantesbo IBK - Nybro IBK B
2020-01-11 10:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705029 Gantesbo IBK P05-06 - CL98IC P06
2020-01-17 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401089 Gantesbo IBK - Ljungbyholms GOIF
2020-01-25 10:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504033 Gantesbo IBK F07 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08
2020-01-25 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705037 Gantesbo IBK P05-06 - Ljungbyholms GOIF P05-06
2020-01-25 14:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805041 Gantesbo IBK P07-08 - Växjö IBK Utveckling P08/2
Februari
2020-02-07 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401104 Gantesbo IBK - FBC Karlskrona B
2020-02-08 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805046 Gantesbo IBK P07-08 - Slätafly/SK IBK P07
2020-02-08 12:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504036 Gantesbo IBK F07 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
2020-02-09 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907061 Gantesbo IBK P09-10 - Carlshamns IBK P09-10/1
2020-02-09 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907062 Carlshamns IBK P09-10/1 - FBC Karlskrona P09/1
2020-02-09 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907063 FBC Karlskrona P09/1 - Gantesbo IBK P09-10
2020-02-15 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805050 Gantesbo IBK P07-08 - FBC Karlskrona P07/2
2020-02-15 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915079 Gantesbo IBK P11-12/1 - Jämjö IBK P10-11
2020-02-15 12:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915080 IF Ariel P10-12 - FBC Kalmarsund U P11/1
2020-02-15 13:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915081 FBC Kalmarsund U P11/1 - Gantesbo IBK P11-12/1
2020-02-15 13:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915082 Jämjö IBK P10-11 - IF Ariel P10-12
2020-02-15 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915083 FBC Kalmarsund U P11/1 - Jämjö IBK P10-11
2020-02-15 14:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142915084 IF Ariel P10-12 - Gantesbo IBK P11-12/1
2020-02-22 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705045 Gantesbo IBK P05-06 - Slätafly/SK IBK P05-P06
2020-02-28 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401115 Gantesbo IBK - Sandbäckshults IBK
2020-02-29 10:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504040 Gantesbo IBK F07 - Nybro IBK F07-08
Mars
2020-03-06 19:00 Herrar Division 4 Södra 142401123 Gantesbo IBK - FBC Kalmarsund Ungdom B
2020-03-07 10:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504044 Gantesbo IBK F07 - CL 98 IC F07-08
2020-03-07 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705053 Gantesbo IBK P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis